24 jún 15, 06:32:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1849389 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7050 Dátum: 13 okt 04, 22:29:10 »

Tetszett ez a fejezet  Nevet
Szépen lassan megismerjük a Kyuukimon tagjait is  Mosolyog
Kyouka lábai sárkány lábakra emlékeztetnek engem,karmai meg elég élesek szerintem  smirksweat
Hát kaptuk egy másik kis démont Mira mellé,mostmár 2 kis démonunk van  smirksweat
A mágiája elég érdekes,erősebbé teszi az embereket de csak ha kibirják a mágiáját,ha nem akkor meghalnak.
Elég érdekes mágiája lehet.
A Tartaros készül valami jó nagy dologra ezek szerint.
Valyon érinti ez Zerefet,vagy  a Fairy Tailt?
Szivesen megnézném már a Tartaros mesterét  Gondolkozik
Minerva most jól megkapta,vagy erősebé válik vagy meghal.
Bár az a sejtésem,hogy kibirja Kyouka mágiáját s erősebb lessz,s majd kiáll Erzával megint.
S valami csoda folytán Erza ráébreszti Minervat,hogy a mágiája gonosz amit kapott,s Minerva átáll a jó oldalra.
Nos majd meglátjuk  Mosolyog
A kövi fejezet cime a Tündérek Éneke.
Remélem nem Gazille-t fogjuk látni énekelni egész végig  smirksweat ikszdé najó csak hülyéskedtem  ikszdé
Kiváncsian várom a kövi fejezetet.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7051 Dátum: 13 okt 04, 23:40:18 »

Lehel94: az, hogy a Tartaros tervei érintik a Fairy Tail-t az szinte biztos. A kérdés csak az, hogy a FT hogyan fog majd leszámolni velük (remélem lesz megint egy céh-szövetség) Amúgy szerintem még ha 7 évvel ezelőtt a Grimoire Heart volt a legerősebb, a Tartaros mostanra simán felülmúlhatta Hades papa hajdani céhét. És erre kaptunk is az utóbbi 2 fejezetben némi bizonyítékot
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7052 Dátum: 13 okt 05, 00:10:46 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/354/18
Elég érdekesen néz ki a csaj. Ahogy a "füleit" elnéztem, elsőre Grandine ugrott be: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/260/10 A karmai is elég hatásos fegyvernek tűnnek.

Mondjuk furcsa, hogy Kyouka és Silver is a Kyuukimon tagja, de közben Kyouka egy nem-ember (mert valszeg az), szinte(?) már démon. Közben Silver kifejtette az előző fejezet végén, hogy nem csipázza a démonokat.

Kyouka és Doriarte mágiája is az emberi testre hatott. Ez lehet valami sajátosság a nem-embereknél.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #7053 Dátum: 13 okt 05, 08:13:18 »

354:
A fejezet címének tényleg semmi értelme.
Valszeg Minerva nem lesz olyan "vékony papír",mint a többi.Szerintem a plusz erőhöz újabb külső is fog jönni.El tudnátok képzelni valami "démoni" külsővel?
A nagyszabású tervhez nem tudok mást elképzelni,mint az FT elpusztítása.
A kövi fejezet címét szerintem nem kell szó szerint érteni.^^
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7054 Dátum: 13 okt 05, 09:44:07 »

Az nem feltétlenül biztos, hogy GH volt a legerősebb. Sőt, szerintem biztos, hogy nem. Éppen ezért maradt utolsónak  a Tartaros. A különbség, hogy a GH nagyon aktív tevékenységet fejtett ki és éppen ezért azt képzelték a legerősebb sötét céhnek. Ezzel szemben a Tartaros szinte titokban tevékenykedett, nem tudtak semmit róluk. Ezért az erejüket sem tudták felmérni. Most viszont ők kerülnek a figyelem középpontjába hiszen elkezdték aktivizálni magukat.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7055 Dátum: 13 okt 05, 11:11:31 »

... Valszeg Minerva nem lesz olyan "vékony papír",mint a többi.Szerintem a plusz erőhöz újabb külső is fog jönni.El tudnátok képzelni valami "démoni" külsővel? ...

Minerva homlokán (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/354/15) azok a jelek (ahogy Juránál is) engem mindig egy kígyó orrlyukaira emlékeztettek. Lehet, hogy valami kígyószerű lesz a démoni (nem-emberi) formája? Már persze, ha Kyouka mágiája tényleg olyasmi lesz, ha valamiféle démoni erőt ébreszt fel, vagy juttat az áldozat testébe. És ha kibírja, illetve az uralma alá tudja hajtani, akkor túléli és erősebb lesz. Így belegondolva egészen hasonló a Take Overhez.

Kíváncsi leszek, Kyouka hogy fog kinézni a "sisakja" és a karjait takaró ruha nélkül. Mondjuk arra kíváncsi lennék, azokkal az újakkal hogy fog meg egy kanalat. Nevet Bár az is lehet, hogy ez már az átváltozott (harci) formája, és van még egy emberi külseje is.

Viszont nem kizárt az sem, hogy maga Zeref lesz a Tartatos mestere. Lehet pont azért alakult meg annó a Fairy Tail, hogy Mavis szembeszálljon vele. Ja, hogy Zeref eddig a Tenrou szigeten nyaralt? Lehet kivett egy kis szabit, és hagyott egy helyettest. Vagy talán ez is a terv része volt. Esetleg direkt hagyta ott a céhet, amikor megtanulta becsülni az emberi életet. És most, hogy végre elszánta magát az emberiség elleni harcra, visszatért a céhéhez. Mert ha jól megnézzük, akkor Doriarte egy démon Zeref könyvéből, és igen valószínű, hogy Kyouka is. Plusz az egység neve is Kyuukimon (Kilenc démonkapu). Amiből mondjuk egy ember, Silver. Nevet Bár ki tudja... kacsint És Zeref itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/340/16 megmondta, hogy háború lesz. De akármekkora ász is ő, egyedül kicsit kevés lenne mindenki ellen. Talán ezért gyűjtet sereget Kyoukával.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 05, 11:24:30 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #7056 Dátum: 13 okt 05, 11:14:49 »



Mondjuk furcsa, hogy Kyouka és Silver is a Kyuukimon tagja, de közben Kyouka egy nem-ember (mert valszeg az), szinte(?) már démon. Közben Silver kifejtette az előző fejezet végén, hogy nem csipázza a démonokat.


Az is lehetséges, hogy a mesterbácsi szép szavára el kell fogadnia Silver-nek a démonszerű társát.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7057 Dátum: 13 okt 05, 11:44:57 »

Nem tudom, hogy honnan jött mindenkinek ez a démonozás. Nekem egyből egy félig ember-félig szörny jutott róla eszembe. Engem egyik nememberi része sem emlékeztet egy démonra. Sőt a fülei inkább aranyosak. Nevet Meg ha nem démon, akkor semmi probléma sincs Silverrel. Amúgy jó hosszú haja van. Kíváncsi vagyok, hogy milyen színt kap.

Zeref, mint a Tartaros mestere? Gondolkozik Szerintem annak híre ment volna főleg annak, hogy akkor a Tartaros már 400 éve létezik. Mert gondolom, akkor még a sötét korszakában alkotta a céhet és nem az idő alatt, mikor a Tenrou szigeten lopta a napot. Igazából jobban örülnék, ha Zeref afféle szoló mágus lenne. Így a Tartarosnak saját céljai lehetnének. Az viszont igaz, hogy Zeref egyedül nem győzi le az egész világot. Szóval szövetségesei biztos vannak, ha nem tényleg ő a Tartaros céhmestere.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #7058 Dátum: 13 okt 05, 12:05:54 »

Az a Zeref aki a Tenrou szigeten volt biztosan nem tagja semmilyen szervezetnek. Nagyon látszik, hogy antiszoc, plusz skizofrén szegény, emellett amelyik énjét láttuk az biztosan nem tervezget világrengető dolgokat, sőt nem is feltétlen volt gonosz. Sajnos a múltat teljesen, sőt szinte egyáltalán nem ismerjük, hogy akkor mit miért és hogyan tett, csak egy Zeref mítosz létezését ismerjük, amiben ő úgy van beállítva ahogy.
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #7059 Dátum: 13 okt 05, 12:47:33 »

Tényleg úgy néz ki hogy bizonyos szintig démonná változtat a mágia, gondolom minerva nem örülne neki ha nőne pár lába vagy csápa Nevet:D:D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7060 Dátum: 13 okt 05, 13:07:04 »

Nem tudom, hogy honnan jött mindenkinek ez a démonozás. ...

Innen és a következő oldalról:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/349/20
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #7061 Dátum: 13 okt 05, 14:01:24 »

Nekem ez olyan One Piece-es rész volt a mulatozással... Mosolyog
Ha most matekórán lennék, akkor: negatív + negatív= pozitív... Szóval lehetséges, hogy Minerva jó lesz a végén, de akkor én nagyot csalódnék, hisz eddig Ő volt az, aki hű is maradt a gonoszságához, még ha hanyagul is végezte dolgát. Ahogy többen is írtátok: biztos, hogy Minerva túléli a lvl. up-ot és most hogy újraolvastam, én is valószínűnek tartom, hogy a külseje is változni fog. Ha egyszer ismét sor kerülne egy Erza Minerva harcra, akkor remélem, hogy Erzát elhagyja az eddigi szerencséje és csúnyán legyőzik a többi FT taggal együtt. Jó lenne ha nem mindig mindent az FT intézne, hanem a Tengeré... Szentmágusok is megmozdulnának pl. mozgósítják az egyik Ishvalit.
Az utóbbi időben hiányérzetem van már a Fairy Tail-el kapcsolatban, nem tudom, hogy mi hiányzik, de az nagyon.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 05, 15:22:10 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7062 Dátum: 13 okt 05, 14:18:07 »


Minerva homlokán (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/354/15) azok a jelek (ahogy Juránál is) engem mindig egy kígyó orrlyukaira emlékeztettek. Lehet, hogy valami kígyószerű lesz a démoni (nem-emberi) formája? Már persze, ha Kyouka mágiája tényleg olyasmi lesz, ha valamiféle démoni erőt ébreszt fel, vagy juttat az áldozat testébe. És ha kibírja, illetve az uralma alá tudja hajtani, akkor túléli és erősebb lesz. Így belegondolva egészen hasonló a Take Overhez.

Azok a jelek a szemöldökeik  Nevet Szerintem, ha Zeref sereget szeretne, akkor inkább démonokat gyártana és nem pedig embereket toborozna. Hisz Hades szerint anno démonok ezreit hozta létre nem?
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7063 Dátum: 13 okt 05, 14:22:38 »

Ez is jó fejezet volt. Mosolyog
Kyouka nekem szimpatikus nagyon. Lehet megismertük Mira ellenfelét. Nevet
Am csak engem érdekel, hogy hogyan harcolna Kyouka mások ellen, ha csak erősebbé tudja tenni az embereket? Egy az, hogy ha az ellenfelét is erősebbé tenné, akkor kontrollálnia kéne az erősödés után, különben csak hátrány lesz a mágiája. Na mindegy majd Mashima elintézi ezt az ügyet.

Ha zeref lenne a tartaros mestere, akkor anno a grimoire heart nem tudott semmiről? Hisz ha zerefet rabolták volna el és ha a tartaros mestere is az egyenlő azzal, hogy a tartaros mesterét rabolták el.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7064 Dátum: 13 okt 05, 15:09:15 »

Nem tudom, hogy honnan jött mindenkinek ez a démonozás. ...
Innen és a következő oldalról:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/349/20
Doriate lenne a példa Kyouka erőnövelésének? Ha tényleg így van, akkor ez az erőnövelés elég gyenge. Nem éri meg, hogy az életét kockáztassa érte. Össze se lehet hasonlítani a Második Eredettel. Remélem, hogy az inkább Doriate egyéni képessége volt, mintsem Kyouka varázslata. A lábuk tényleg hasonló de Kyouka-nak pikkelyes.

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 469 470 [471] 472 473 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!