24 máj 17, 08:23:49 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778156 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7035 Dátum: 13 szep 29, 16:32:27 »

Nem akarok kötekedni, de Gray szülei halottak! Mikor Gray szülővárosa elpusztult Ur és Lyon átkutatták az egész települést túlélők után és csak Gray-t találták. Én az Ur férje elméletre szavazok. Meg amúgy is nemrég volt két ilyen nagy találkozós jelenet is (Erza és Kagura; Natsu és Atlas) szóval nem hiszem hogy most megint berak egyet a mangaka.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7036 Dátum: 13 szep 29, 16:44:28 »

Nem akarok kötekedni, de Gray szülei halottak! Mikor Gray szülővárosa elpusztult Ur és Lyon átkutatták az egész települést túlélők után és csak Gray-t találták. Én az Ur férje elméletre szavazok. Meg amúgy is nemrég volt két ilyen nagy találkozós jelenet is (Erza és Kagura; Natsu és Atlas) szóval nem hiszem hogy most megint berak egyet a mangaka.

Ja mert nem láttunk még olyat mi hogy valaki feltámadt a hamvaiból ugye? Nevet
Nekem nem rémlik olyan hogy láttuk volna a holttestüket Gray szüleinek addig én nem hiszek abban hogy meghaltak. Főleg az apja. És valahogy nem tudom elképzelni hogy Gray olyan kemény hogy egy Démon Vadász jegét magába tudja nyelni ilyen simán sőt még támadásra is tudja használni. Ez nekem túl gyors fejlődés. Ez olyan számomra mint egy vérvonal képesség.
Naplózva

Zoinberg
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9


« Válasz #7037 Dátum: 13 szep 29, 17:19:01 »

És akkor mi van, ha Gray igazi apja lelépett, mikor megtudta, hogy gyereke lesz, vagy valami, és igazából Graynek csak a nevelőapja halt meg? Én ezt is eltudom képzelni. Meg lehet, hogy Gray úgy tudta, hogy az a másik az igazi apja, és erről nyilván semmit nem tudott, mert az anyja éppen másképp adta be neki a sztorit.
Remélem érthető voltam.. >.<#
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7038 Dátum: 13 szep 29, 17:33:03 »

Azért ne menjünk el latin szappanoperaszerű kapcsolatokba. Mosolyog

Azért egy egész várost túl nagy falat átkutatni két személynek. Könnyen lehet, hogy Gray apja csupán a romok között rekedt és mire kiásták, addigra Grayt elvitte Ur és így halottnak hitték egymást. Ezért Silver kitanulta a Démonölő mágiát, hogy bosszút álljon  a démonokon.

Nem hiszem, hogy Ur hozzáment volna egy sötét mágushoz. Futó kaland viszont lehetett, amiből Urtear fogant meg. Vagy talán szerették egymást de mivel sötét mágus volt ezért nem lehettek tartósan együtt.

Az se lenne rossz, ha Ur testvére lenne. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7039 Dátum: 13 szep 29, 17:43:54 »

Az se lenne rossz, ha Ur testvére lenne. Nevet

Ez sincs kizárva, így nagyobb értelme lenne annak is hogy Ur minek fogadta be őt tanítványaként.
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7040 Dátum: 13 okt 04, 11:13:03 »

Új fejezet kint: http://www.mangareader.net/fairy-tail/354/3
Lehet ámulni és bámulni Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #7041 Dátum: 13 okt 04, 11:54:56 »

Hoppá ikszdé Első reakcióm ez volt, mert én komolyan azt hittem, hogy ezekkel még komolyan harcolni fog az FT, de ehelyett a Succubus Eye most már szerintem offline. 
Flare származása komolyan meredek, bár lehet, hogy ezeknél a nők ilyen kicsik? Csak mert az óriások, ahogy elnéztem, csak pasik, mert mondjuk én még egy nőneműt sem láttam közöttük.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7042 Dátum: 13 okt 04, 12:59:17 »

Flare nagyon aranyos volt ebben a fejezetben. Pirul Ha úgy vesszük, akkor van egy óriás sereg az oldalán.^^ Natsuék örülhetnek, hogy sikerült megcsinálniuk a küldetést. Nevet Akkor most irány vissza a fához a jutalomért?

Szegény Minerva bármelyik céhbe is megy sose jön neki össze. Úgy tűnik, hogy a Succubus Eye a Tartaros fennhatósága alá tartozik.

Úgy tűnik, hogy minden fejezetben lapunk egy új Tartaros tagot. Ez a Kyouka olyan, mintha egy sárkány lenne, vagy legalábbis valami leszármazott. Biztos menőn néz ki a kabát-palást és a fejfedő-maszk nélkül. Van egy tippem, hogy azok tényleg az ő fülei. Érdekes mágiája is van, nyilván ez is olyan kis extra mágia, mint Urtearnek a Második Eredet megnyitása. Úgy tűnik Minerva kapott most egy kis Power Up-ott, hogy izgalmasabb legyen majd a visszavágója Erzával. Nevet

Jól értettem, hogy az volt Minerváék küldetése, hogy védjék meg a falut? A jeget kellet volna megóvniuk? Úgyt űnik, hogy több falu is van a Tartaros uralma alatt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #7043 Dátum: 13 okt 04, 13:02:44 »

Ó b*zd meg az a fanservice amit Flare leművel!

http://www.mangareader.net/fairy-tail/354/13



Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7044 Dátum: 13 okt 04, 14:02:25 »

Tulajdonképpen, mi is volt az Effy Artis? Hmm?

Kyokáról nekem egy Hárpia jutott eszembe. Karmai már vannak, szóval csak a szárnyak hiányoznak. ikszdé
A mágiája pedig az elmondása alapján hasonló, mint az Átokpecsét. Ha a célpontja nem birkózik meg vele, akkor abba a Skikigami-féle fekete papírszerű formába kényszerül és meghal?.

Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7045 Dátum: 13 okt 04, 14:23:12 »

Én meg azt gondolom, hogy inkább egyfajta démon Kyouka formája. Gondoltam is, hogy meg van a párja Mira személyében. Legalább most kezd beindulni a manga újabb fejezete, története. Azt eddig is lehetett tudni, sejteni, hogy a Tartaros lesz a végén és egyben a legerősebb sötét céh. Valószínűleg rövidesen több tagot is fogunk ismerni illetve a céljukat is megkapjuk.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7046 Dátum: 13 okt 04, 14:34:54 »

Fanservice már megszokott.Flaretől még úgyse volt annyi mint as többiektől,legalább egy kicsit kezdi behozni őket nem is gyengén Nevet
Mirara én is gondoltam akkor megláttam a démont csajt bár igaz egy kicsit sárkányos is.
Ígéretesnek tűnik elég sok téren. kacsint Dizájnilag is.
Minervának kell is a buff ha vissza akar vágni Erzának.Remélem méltó ellenfelek lesznek.
Az érdekelne hogy Mirajane hogy viselkedne majd a mostani démon(ok) közelében,lehet be tudna szerezni egy potya alakot,de lehet hogy épp elbukna. smirksweat
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7047 Dátum: 13 okt 04, 14:49:48 »

Szerintem Minerva változni fog a végére. Látható is volt, hogy nagyon őrlődött és állandóan ezeken járt az esze az aréna harcok alatt. Ő most pont olyan mint Sasuke volt anno amikor a lelkét fehér vászonként emlegették. Persze nem szó szerint érteni a dolgot mert Minervának is meg van a maga célja mint az erő és hatalom megszerzése. Az a kérdés, hogy ezt milyen úton akarja vagy éri el. Ráadásul ha valakihez, valamihez kötődik akkor annak elvesztése esetleg komoly problémát okozhat neki. A történetben mikor megjelent látható volt, hogy nem feltétlenül gonosz. Inkább ingadozó a személyisége. Ha igazán gonosz lett volna akkor lazán lecsapja a macskákat másrészről például megkínozta Lucyt. Tehát szerintem az a döntő, hogy mennyire lesznek mások befolyásolni a fejlődés irányát.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7048 Dátum: 13 okt 04, 15:11:58 »

Tulajdonképpen, mi is volt az Effy Artis? Hmm?
Mashima nem tudott jó címet kitalálni és csak erre a halandzsára futotta neki. Nevet

Kyokáról nekem egy Hárpia jutott eszembe. Karmai már vannak, szóval csak a szárnyak hiányoznak. ikszdé
Szerintem a lábai inkább hüllő szerűek. Viszont a kezén lévő karmok durvábbak, mint Freddy kesztyűje ^^

@rini
Először azt akartam írni, hogy túl sokat nézel ki Minervából és, hogy ő már nem lesz jó de lehet, hogy igazad van. A legtöbb "gonosz" női szereplő megjavult, ahogy haladt a történet. Sherri,Juvia, Urtear,Millianna Edo-Erza, Meldy, Flare az órás filler végén még Angel is meglágyult egy kicsit. Szóval ha így vesszük, akkor Minerva is megjavulhat, ahogy mondtad. Lehet, hogy a következő harcukban Erza ébreszti majd rá, hogy az erő, amit most kap, az nem az igazi ereje és, hogy ennél több van benne. Mosolyog Erza szerintem mindenképp megpróbálja majd megmenteni a sötét oldaltól.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7049 Dátum: 13 okt 04, 17:36:39 »

Mashima jól eltrollkodta Flaire drámázást a didkói képünkbe nyomásával. Nevet

Az Effy Artis szerintem a mágiának a neve amit ez a csaj használt de nem tuti. De ennek van a legtöbb értelme.
Még ha nem is mondták ki.

Az új démon csajról meg nekem is egyből Mirajane jutott eszembe. Remélem végre neki is lesz nagyobb szerepe elvégre neki van egyedül démon formája. Ráadásul túl nagy az egybeesés Mira formája és az új bige kinézete közt. Érdekes ARC-nak nézünk elébe szerintem.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 468 469 [470] 471 472 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!