24 máj 17, 09:59:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7005 Dátum: 13 szep 27, 13:06:34 »

Úgy néz ki, hogy Erza és Minerva harca egy későbbi időpontban fog folytatódni a 3-dik menettel. Ez most döntetlennel végződött, korábban Erza győzött, Vajon a hármas szám szerencsét hoz majd Minervának és ő lesz az első, aki legyőzi Erzát egy tisztességes 1 vs 1-ben?

Már most kijelentem, hogy nem. Minerva agya át lesz mosva és ő is a jó oldalra áll.  >.<#

Először én is arra hajlottam, hogy Silver lesz Gray apja, de miután azt mondta, hogy meglátogat egy sírt, inkább azt mondanám, hogy Ultear apja lesz, azaz Ur férje. Egy Démonölő, akinek a felesége feláldozta magát, hogy legyőzzön egy démont, ő pedig nem lehetett ott. Illetve lehet emiatt lett Démonölő.
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 13:08:04 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7006 Dátum: 13 szep 27, 13:30:40 »

Jó kis fejezet volt.


Jég-Démonölő Silver szerintem hasonlit kicsit Gildarts-ra nem?
...
Nameg ha jól értettem,akkor tagja valami kilenc szellemnek vagy minek?

Szerintem is hajaz kicsit az arca Gildarts-ra. Szerintem ez a kilenc szellem csak fokozat, mint az Oracion seisnél a pillérek vagy mik voltak.
Mindenesetre tényleg tiszteletre méltó erőt képvisel, ha képes volt egyedül befagyasztani a falut és Atlaszt is. Remélem mesélnek még róla az óriások.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Morita
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3837



« Válasz #7007 Dátum: 13 szep 27, 15:09:10 »

Engem az X-menes Farkasra emlékeztetett a pasi. Meg Gildartsra. Meg Gray-re. Hármójukat szépen összegyúrták.
Jó történetszál felvezetője volt ez. Várom már mi lesz belőle. Nevet
Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #7008 Dátum: 13 szep 27, 16:36:27 »

Vegre megjelent a Tartaros is!Vegre valami kis frissüles. Kúl
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #7009 Dátum: 13 szep 27, 18:17:42 »

Falu kiolvasztva, kincsvadászokról már rég nem hallottunk, démon pali+csirke kiütve Minerva menekülőben a "gonosz falufagyasztó ellenség" meg nem itt van ahogy láttam a képen. Ennyi lenne ez a történet? lehet hogy végül csak egy kis felvezető volt?
Naplózva
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #7010 Dátum: 13 szep 27, 18:51:19 »

Most jönnek az óriások, aztááááán berobban valami új pali, akit alig tudnak legyőzni, éééés akkor jön ez az új figura, aki feltörli velük a padlót... áh, hiú ábrándok.
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7011 Dátum: 13 szep 27, 21:27:26 »

Tartalmas és sokat mondó fejezet volt és még idétlenséggel se volt megszakítva. kacsint
Szegény óriás a végén most vette észre hogy a fegyverre teljesen tropa lett. smirksweat
Osztom azt a véleményt hogy az a fickó még Gray apja is lehet,bár eléggé hasonlít Gildartsra is.
Démonölő jó ötlet,főleg hogy most a démonok vannak/lesznek főszerepben.
Graynek értékes erőnövekedést adna,plusz így partiban lehetne a többi isten/sárkány ölővel ha feltudná ébreszteni vagy megkapja valahogy.
Atlas Falme előtt pedig le a kalappal hogy legyengült lélek létére is ennyi ereje még volt a kiolvasztáshoz. bow

Amúy szerintetek minek a rövidítése az E.N.D. ?
2 tippem van kb Eternal Night Demon/Dimension.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7012 Dátum: 13 szep 27, 21:45:46 »

Van egy olyan érzésem, hogy az E.N.D csak a legutolsó arcban fog előkerülni és azzal is lesz vége a mangának. Erre is utal az E.N.D rövidítés. Nevet

Graynek akkor is nagy köze lesz Silverhez, ha ő Ur férje. Az még rosszabb lenne neki. Hogy nézzen annak az embernek a szemébe, akinek a felesége és a lánya gyakorlatilag miatta/érte halt meg (Ha Urtear nem is halt meg).
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7013 Dátum: 13 szep 27, 21:53:09 »

Érdekes belegondolni hogy ha Urtear apja lenne.
Kicsit furcsán hozná ki magát hogy a lány most sokkal idősebb mint az apja,bár ki tudja meddig smirksweat
Plusz a találkozás mindenképp ütni fog mindegy melyik eset is jön be.
Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7014 Dátum: 13 szep 27, 21:59:55 »

Vajon a Silver név utalás lehet Musicára? Ha igen akkor valószínűleg Grayel hozható kapcsolatba.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7015 Dátum: 13 szep 27, 22:14:46 »

Az meglehet,hogy Ur férje Silver,s épp az ő sirja felé igyekszik.
Kiváncsi vagyok,hogy tudja miért halt meg a felesége,nameg a lánya(mondjuk ő megöregedett ).
Mert ha igen,akkor érdekes lessz ha találkoznak Gray-el,hiszen énish tudni akarnám,hogy kiért áldozták fel magukat a szeretteim.
Nagyon nincs ötlehet,hogy mi lehet az az E.N.D,mondjuk tuti Zeref eggyik könyvének a neve,de hogy melyiknek? smirksweat
Még Igneel is megprobálta elpusztitani,de nem járt sikerrel.
Szerintem majd a végén Natsu fogja elpusztitani  ikszdé
A Tartaros céh ha jól emlékszem akkor azt mondták,hogy egy semleges céh,vagyis senem jó senem gonosz.
Sok a kérdés,de sajna a válaszok még váratnak magukra  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 13 szep 27, 22:15:27 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #7016 Dátum: 13 szep 28, 00:24:36 »

E.N.D  E- nem tudom mi lehet, N - Natsu , D - Dragneel . Lehet azért vallott kudarcot Igneel mert Natsut kellett volna megölnie, de nem volt rá képes és felnevelte. Az meg, hogy 400 éve volt, nos azt nem tudom megmagyarázni Nevet
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7017 Dátum: 13 szep 28, 05:39:39 »

A Tartaros céh ha jól emlékszem akkor azt mondták,hogy egy semleges céh,vagyis senem jó senem gonosz.
Sok a kérdés,de sajna a válaszok még váratnak magukra  smirksweat

Öhm... Nem... A Tartaros a Balam szövetség legerősebb tagja. Legalábbis 7 éve az volt.

Nekem Silverről Doranbolt jut eszembe. Sőt szerintem a Fairy Tail 4. alapítójára is hasonlít. Csak itt ugye az idővel nagy a baj Nevet Esetleg leszármazottja lehet.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7018 Dátum: 13 szep 28, 12:49:09 »

Amúgy ha a Balam Szövetség tagja, akkor nem hinném, hogy Urtearhez van valami köze, mert ugye ő a Grimoire Heart tagja volt, ami szintém a BSZ-be tartozott... Elég furán jönne ki, hogy ismert egy ilyen erős mágust, csak elfelejtett róla szólni... Nevet Aztán lehet, hogy Silver tudott mondjuk róla, csak kiskorában elhagyta Ulteart, és így nem emlékszik rá... Franc tudja.  Gondolkozik
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7019 Dátum: 13 szep 28, 13:11:10 »

Engem az X-menes Farkasra emlékeztetett a pasi. Meg Gildartsra. Meg Gray-re. Hármójukat szépen összegyúrták.

Nekem is először ő ugrott be, a haja, meg a borostája alapján. De kérlek, hagyjuk ezt a "Farkasozást"... elég nagy bukta volt, hogy a magyar szinkronban "Farkas" lett Rozsomákból (a "Wolverin" nem egyenlő a "Wolf"-al).

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/2
A kiscsaj a jelek szerint egy zseni. Azért megnéztem volna annak a nagyképű Gran Domának az arcát, amikor ráeszmélt, hogy Sherria "gyakorlatban" olvassa a könyvet. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/6
Vajon kivel téveszthette össze Atlas Silvert? Lehet, hogy van/volt jég sárkányölő is, és vele?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/8
Valamilyen szinten lehet átfedés a jég alkotó mágia és a jég démonölő mágia között, ha Gray képes volt a jég mágikus erejét felhasználni.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/10
He-he-he... Így viszont már messze nem biztos, hogy a Nap falu jele egy napot ábrázol. Lehet az egy összetekeredett sárkány is, ahogy az oltáron fekszik. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/12
Erről az E.N.D.-ről Endless jut eszembe a Rave-ből. ^^ Illetve az, hogy az edolasi ETD (asszem Exceed Total Destruction volt) tervhez hasonlóan ez is egy mozaikszó lesz. Mivel Zeref könyvéből való, sötét mágia, továbbá Igneel is el akarta pusztítani, és az "end" véget jelent, így valszeg a D itt is Destruction lesz. Az előtte lévő rész pedig, hogy mit.
De ott van még az az érdekesség is, hogy eddig Zeref könyvével kapcsolatban mindig démonokról volt szó. Lullaby, Deliora, Hades mester is démonokat hozott létre a törmelékből. Így nem kizárt, hogy E.N.D. is egy démon lesz, csak valami szuper tápos, világ és emberiség pusztító fajta (--> Endless).

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/19
Jobban megnézve az első képet az egy behavazott romvárosnak tűnik. Ennyiből még az a sír lehet Ur-é is, de Gray anyjáé is. Bár Urt igazából nem tudták eltemetni, mert belőle lett az Iced Shell, ami fogva tartotta Deliorát. De az is igaz, hogy Gray és Lyon emelhetek neki egy jelképes sírt. Inkább az a zavaró, hogy se Gray szülővárosa, se ahol Ur "meghalt" nem egy havas településnek tűnt. Itt meg olyan hófúvás van, hogy csak na.
Ja, és a silver és a gray két hasonló szín. ^^
A Kyuukimon meg lehet valami hasonló lesz, mint az Oración Seis, csak ők nem 6+1-en lesznek, hanem 9-en.
A Tartaros céh jele is érdekes. Vagy két pöröly, melyek nyelei keresztezik egymást, vagy egy igen furcsa arc. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 466 467 [468] 469 470 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!