24 máj 17, 13:05:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 411 412 [413] 414 415 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778292 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #6180 Dátum: 13 jún 07, 23:12:44 »

Erre nem emlékeztem. Nevet De a klón nem vérzik.  Neeem
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #6181 Dátum: 13 jún 07, 23:21:06 »

Termékenyek vagytok...

Sting túl hirtelen változott meg. Rogue kissé túl bizakodó lett... ha sötétség szennyezné be... Ha tudná, hogy a fény hozzáolvadt, lehet nem így vélekedne.

Na tessék! Kellett leszólnom azokat a pokemonokat, erre azok szedik az első áldozatot.
Remélem, hogy nem mindenki fog god mod-ba kapcsolni, mert akkor továbbra is várhatom a "fordulópontot".
Ha Gray fel is támad, remélem lesz némi változás...

Előtte:


Utána:


Arca a támadás után roncsolódott, szóval... de legalább power upolt  smirksweat
Lehet ezt akarta elmondani Juviának?

(muszáj ilyen rövidre fognom, mert képernyőbillentyűvel nehéz sokat írni)
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 23:22:58 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #6182 Dátum: 13 jún 07, 23:42:52 »

Toshin Raizen ... ez az előtte-utána nagyon üt. ikszdé
Bár Gray soha nem lesz olyan erős és menő, mint Aokiji.  Nyelvesít

A logikát még most is felesleges keresni a harcokban, a támadások sebzésében meg aztán főleg. Ha valósághű lenne a manga akkor az FT után nem lerombolt városok lennének, amit viccesnek állítanak be, hanem hullahegyek.
Gondolj csak bele. Szerinted ki lenne a legerősebb az egészben ha reálisan lennének megcsinálva a támadások sebzései? Szerintem egyértelműen Luxus. Mondj olyan embert, aki kibír egy villámcsapást. Meghalni nem feltétlenül halnának meg de tuti bárki kidőlne tőle. Gondoljatok a One Pieceben Enelre. A nagyobb támadásai után van akiből por sem maradt. Egyedül Luffy bírta ki az elektromos támadásait, mert gumiból van a teste. (Nem mellesleg szerintem az egész One Pieceben az ő gyümölcsképessége a legerősebb. Egy teljes erejű villámtámadástól szerintem még a jó öreg Fehérbajusz is megingott volna rendesen.) Nevet
A másik ilyen Gildartz, mert az ő mágiája is ugyanolyan pusztító.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 07, 23:44:27 írta hagabi » Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #6183 Dátum: 13 jún 08, 01:15:19 »

úúú ez tényleg drámai volt, sajnáltam grayt nagyon, mert jó karakter, de azért szép halált halt, legalább volt értelme, megmentette  Juviát.

Juviát viszont még Graynél is jobban sajnáltam, mindig bírtam a kis lüke karakterét, ennél rosszabb nem is történhetett volna szegénnyel.

Viszont már előre félek hogy a következő fejezetek Natsu örjöngéséről fognak szólni, ez már nagyon unalmas, hogy mindig csak ő lehet ideges mindenért és ha valakivel rossz történik, akkor egyből ő ugrál hogy majd bosszút áll. Jobban örültem volna ha őt fektetik vízszintesbe és az ő megmentéséről, esetleges feltámasztásáról szólna az arc.

Egyébként fura hogy 7  hatalmas, marha erős sárkány gyepálja a népet, az első halálesetet mégis az egyik sárkány hasából kilőtt tojásszerű izéből kikelt kis sárkányszerű anyámkínja által kilőtt lézersugár, miatt történt.

Remélem Ultear nem áldozza fel magát, kezdem megkedvelni a karakterét.
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 08, 01:39:52 írta Depres » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #6184 Dátum: 13 jún 08, 01:37:29 »

Tuti, hogy nem halt meg. A Fairy Tail-ben senki sem hal meg, főleg nem a fő karakterek. Bár azért meg kell mondjam h nagyon meglepett. Ilyen véres dolog ritkán van ebben a mangában.
Naplózva

Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #6185 Dátum: 13 jún 08, 06:28:01 »

Ez a fejezet ütött így reggel... Pontosan ugyanaz volt a reakcióm, mint a Game of Thrones féle vörös násznál: két kéz száj elé kap, könny kicsordul.

Annyira sejtettem, hogy valaki meg fog halni ebben a részben, először az volt a sejtésem Gérard, majd azt hittem Kagura "lefejezi" Ulteart, aztán mégsem halt meg senki. Egy pillanatra még meg is lepődtem, pedig annyira kézenfekvő lett volna, ha Ultearen bosszút áll Kagura vagy valami, de semmi. Még egy kis Juvia is feltűnt a színen, ráadásul még egy szerelmi vallomást is megpedzegettek, már éppen elkezdtem mosolyogni, hogy TALÁN MAJD MOST, de egy szívlövés és egy fejlövés után senki sem maradhat életben.
Az, hogy meglepődtem, enyhe kifejezés. Gondolom valahogy feltámasztják/kiderül, hogy csak álom volt, stb, stb, de ha halott marad, kicsit nemesebb halált is kitalálhatott volna Mashima-sensei. Oké, megvédte a nőt, nade valami epikus harc közben is történhetett volna és nem traccsolás és poénkodás közben. Bár ez így "életszerű" volt, de akkor sem feltétlenül tetszett, mindenesetre a drámai hatást sikerült elérnie a sensei-nek az biztos.  smirksweat

Speciel én Gray-t nem sajnálom, jót tesz a dráma minden sorozatnak, felőlem halott is maradhat, én csak attól félek, hogy Juviával mi lesz... Sejtettem, hogy valamelyikük halni fog, bár én Juviára tippeltem, aki olvasta a Rave-et az tudja, miért sejtettem, hogy Mahima lesz ekkora troll... Most pedig nem tudom eldönteni, hogy minek örülnék jobban: ha felélesztik avagy, ha nem. A történet egésze szempontjából véve nagy lökés lenne egy főszereplő halála, de a kedvenc karakterem végét is jelentheti ez a dolog... Well played Mashima, very well played.  smirksweat

Ha lesz resurrection, akkor a legvalószínűbb, hogy Ultear fog trükközni valamit, nem hiszem, hogy Wendy gyógyító mágiája tud bármit is kezdeni egy halottal és a jégklónos verziót sem tartom valószínűnek. Annál már az is hihetőbb lenne, ha a Ragnarok The Animationből áthívnák Yuufát egy ressre.  Nevet

(Zárójelben jegyzem meg, csak kis érdekességként, hogy a Gruvia fanfictionök 90%-ában mindig Juvia az, aki feláldozza magát, hogy megvédje imádottját... erről ennyit.  ikszdé)

Egy dolog biztos: a következő fejezetben esni fog...  Byebög

Szinte hallom, ahogy a GrayXJuvia fanok felsikoltanak. Nevet
Hát hallottad? Ezt a gombot nyomkodom, mert már nincs bennem szusz!  Nyelvesít smirksweat

2.) Csipkebokorvessző
Ezzel a kommenttel sikeresen kiszakítottál mélabúmból.  ikszdé


Tudjátok ki hiányzik nekem nagyon ebből az arcból? Gildartz...
« Utoljára szerkesztve: 13 jún 08, 06:32:24 írta Hestiana » Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6186 Dátum: 13 jún 08, 07:48:42 »

Urtear lesz az áldozat ,Gray-t meg visszahozza.Ilyen egyszerű.De lehet hogy nem hal meg Urtear....Nem olyan szereplő akit megölne Mashima (Sztem). Kijelenti hogy nincs joga élni,meg éppenséggel egy időmágus,na hoppá.
Naplózva

Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6187 Dátum: 13 jún 08, 08:04:14 »

Lyukas máj , lyukas szív , lyukas has , lyukas szív , lyukas fej ejejej.... ezt már Norris is megérezné asszem'.
Juvia mindig is az egyik nagyon eltalált karakter volt aki nagyon tud darálni ha tombol.
Cobra harcából többet vártam egy ütésen meg vérző fejen kívül nem láttunk semmit belőle.
A mangaka jobban tenné ha most nem kezdené el mutogatni az egyébként jelentéktelen karaktereket.

Oui: Urtear egyszerűen nem hozhatja vissza , ő maga mondta hogy életre nincs hatással. Ráadásul a heti manga végén ott van hogy az "Élet" nevű időt nem lehet visszapörgetni.


Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #6188 Dátum: 13 jún 08, 08:43:31 »

Ja értem...akkor Urtear kihúzva,na már most reálisan nézve , tényleg nem ő lehetett az igazi Gray.ikszdé
Mondjuk engem nem érdekel ,miattam akár meg is halhat.Ámen.
Naplózva

V-kony
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #6189 Dátum: 13 jún 08, 09:17:17 »

Egy dolog biztos: a következő fejezetben esni fog...  Byebög
És eloltja Atlas Flame tüzét  Nevet
Natsu pedig még emiatt is dührohamot kap, nemcsak legjobb barátja halálán  ikszdé
Naplózva
Zsolteee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


Dragon slayer


« Válasz #6190 Dátum: 13 jún 08, 11:54:25 »

no para ez csak egy kage bunshin volt...mekkora lenne, ha a Milky Way technikával még beszélgetnének egyet Gray-el, vagy megjelennének Grandinék és az majd feléleszti 
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6191 Dátum: 13 jún 08, 12:05:18 »

Cobra harcából többet vártam egy ütésen meg vérző fejen kívül nem láttunk semmit belőle.
Egy Cobra-Natsu együttműködést megnéznék.
Amúgy szerintem jRogue le fog esni a sárkányáról és találkozik Stingékkel.
Nagyon érdekelne Stingék reakciója.
Naplózva

Dean
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 206


Csak mert Dean vagyok.


WWW
« Válasz #6192 Dátum: 13 jún 08, 12:19:14 »

De tényleg nem értitek, hogy kizárt dolog, hogy jégklón legyen? xD Ahh.. nem fárasztom magam. Mosolyog
Naplózva


"A vége vagy véres - vagy szomorú... ilyen az élet." - Dean Winchester



Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #6193 Dátum: 13 jún 08, 12:35:18 »

De tényleg nem értitek, hogy kizárt dolog, hogy jégklón legyen? xD Ahh.. nem fárasztom magam. Mosolyog
Szerintem sem az, de ezt már korábban leírtam.
Amúgy szerintem az elmúlt hetek egyik legtartalmasabb fejezete volt ez a mostani.
Naplózva

Cool
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110

Cool.


« Válasz #6194 Dátum: 13 jún 08, 12:38:33 »

no para ez csak egy kage bunshin volt...mekkora lenne, ha a Milky Way technikával még beszélgetnének egyet Gray-el, vagy megjelennének Grandinék és az majd feléleszti  


Nem rossz elképzelés , akkor már jöhet Igneel és Metallicana is.

De tényleg nem értitek, hogy kizárt dolog, hogy jégklón legyen? xD Ahh.. nem fárasztom magam. Mosolyog


Oké , hogy valószínűleg nem az de mond csak te hetekkel előre olvasod a mangát? Nem.  
Akkor tudjuk biztosra amikor konkrétan ki lesz jelentve.
A következő rész címe pedig sokat sejtet.
Naplózva

Ahogy a levelek , te is elhullasz.
Oldalak: 1 ... 411 412 [413] 414 415 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!