24 máj 19, 14:43:12 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780417 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5985 Dátum: 13 máj 17, 15:05:56 »

Hát ez... szerintem eddig ez volt az egyik legbetegebb rész  ikszdé ikszdé De nagyon tetszett, csak sajnálom Lucyt  ikszdé

Gerard arca: http://mangastream.com/read/fairy_tail/88543265/19
Kellett neki egy ilyen belépő, végre megvédte Erzát  Mosolyog

J-Rogue gondolataira lettem volna kíváncsi, amikor a pucér, repülő Lucy elcsapja előle a főellenségét  ikszdé "Ezek elszálltak"  ikszdé

Végig nevettem, de azért az egészben szerinten megmaradt a komolyság (úgy-ahogy), hiszen Erza majdnem meghalt (most bulizhatnak azok, akik azt várták, Erzát mikor győzik le).

J-Lucy naplójában remélem le lesz írva, miket éltek át, ki hogyan halt meg, és ilyen visszaemlékezős szinten bemutatják. Mi is jobban átérezhetjük és megérthetjük, mi történt. Így félig teljesül a vágy is, hogy látjuk meghalni a szereplőket, de a jelenben ez mégsem fog megtörténni, így mindenki boldog lehet  Nevet
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5986 Dátum: 13 máj 17, 15:13:45 »

Kíváncsi vagyok, hogy mi van j.Lucy naplójában, már ha el tudja olvasni (elvileg elég rondán írt szegény a megmaradt kezével). Én is csatlakozom azokhoz, akik úgy gondolják, hogy Natsu lenyeleti magát a fősárkánnyal. Végül is nem is rossz terv. Reméltem, hogy kicsit többet mutatnak a Jáde-Wendy harcból, mert tetszik ez a határozott Wendy. Egészében egy nagyon jó fejezetet kaptunk, már várom a jövőhetit Mosolyog.
Lucy-t annyira nem sajnálom,mindig ilyen helyzetekbe kerül. Lassan az lenne a feltűnő, ha nem keveredne ezekbe bele. Meg fel kell zárkózni a Bleach-hez, kíváncsi vagyok a Narutoban kiről kerül le a ruha Nevet.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 17, 15:14:50 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5987 Dátum: 13 máj 17, 15:35:25 »

Nagyon jól mulattam ezen a fejezeten. Nevet Ez a sok pucérkodás tetszik. Nyelvesít De a megvalósítása is megér egy misét. Ahogy el lett tüntetve Natsu J.Rugoe útjából ikszdé Amikor meg Lucy és Natsu abban a henger micsodában szerencsétlenkedtek tényleg úgy néztek ki mint akik éppen ... ikszdé Mikor meg Natsu letaperolta Lucy-t, azt hittem ez a stratégia ... csak valahogy nem tudtam a sárkányokhoz kapcsolni a dolgot.  ikszdé

Zirconis reakciója tetszik, mert azért látszik rajta, hogy ő mégis csak egy felsőbbrendű sárkány és ideges mert egy ember csak így megtámadta. Mosolyog Viszont ezzel együtt Wendy komolysága is nagyon bejön.
Mira is segít neki ami még jobb, mert kijárna neki először az FT történetében egy igazi harc.
Mondjuk az tényleg durva, hogy csak a sárkányölő mágia működik a sárkányok ellen. Mira támadását meg sem érezte Zirconis.  >.<#
Gerard belépője komoly volt. Lehet tényleg ott volt egy közeli háztetőn és csak Erzát nézte mikor kell neki segítség. ikszdé De remélem ő is fog egy jót harcolni, mert kíváncsi lennék rá. Ellőhetné azt a varázslatot, amit nem tudott Jura ellen. Vagy mondjuk egy Abbys Break-et, amit már kétszer akartak a manga során megcsinálni de még egyszer sem sikerült látni mire is képes.  >.<#

J.Lucy naplójában kíváncsi vagyok mégis mi lehet.  Gondolkozik  De az időutazást megint belekeverik majd a témába.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5988 Dátum: 13 máj 17, 16:48:10 »

O.O  <-- Az arckifejezés, amit a fanservice irdatlan mennyisége váltott ki belőlem. Lemerem fogadni, hogy Mashima látta a múltheti Bleach fejezetet és gondolta megmutatja Kubonak mi is az a fanservice ikszdé Natsu természetesen szokás szerint játszotta a butuskát, hogy visszaéljen a helyzettel. A magához való esze, azért megvan. Hümm-hümm

Wendy, Mirajane és Zirconis komoly fokozatba kapcsolt. Mikor ha nem egy telejs krízishelyzet idején? smirksweat Totális királyság, és Mira is harcolhat végre Kúl
Jövő Rogue arckifejezése, amikor Lucy eltrafálja Natsut...felbecsülhetetlen. Nevet
Én vagyok az egyetlen, aki Minervát várta és nem Jellalt? Az oldalon, ahol Erza kifekszik, a támadás nagyon hasonlított Minerva Harci Isten Mágiájára. Hmm?
Jövő Lucy naplója még nagy jelentőséggel fog bírni.  Ohh My God

« Utoljára szerkesztve: 13 máj 17, 17:51:41 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5989 Dátum: 13 máj 17, 17:04:49 »

Én vagyok az egyetlen, aki Minervát várta és nem Jellalt? Az oldalon, ahol Erza kifekszik, a támadás nagyon hasonlított Minerva Harci Isten Mágiájára. Hmm?
Minerva, mint megmentő? Szerintem ő inkább ebből a kialakult helyzetből is inkább hasznot szeretne majd húzni. Én inkább Kagurát vártam, de Jellal-al király lett.
Erre gondolsz?
http://2.bp.blogspot.com/-1Yf-Mbq4IAA/UZYPny_qCzI/AAAAAAAANJU/vkervvdxEgI/019.png?imgmax=2000
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5990 Dátum: 13 máj 17, 17:13:30 »

Nem. Erre gondolok(az oldal bal részén, alsó sarok)

http://mangastream.com/read/fairy_tail/88543265/18

Engem erre emlékeztetett:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/14

Mind tudjuk, hogy a legtöbb legyőzött "gonosz" női karakter előbb-utóbb jó útra tér. Miért lenne ez másként Minervával?
Mondott volna egy beszédet arról, hogy Erza ráébresztette arra, hogy nem legyőzhetetlen, meg arra, hogy milyen kegyetlenül bánt a bajtársaival és jobb ember szeretne lenni. Pojén
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 17, 17:14:43 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5991 Dátum: 13 máj 17, 17:33:27 »

Király rész volt! Remélem hamarosan Kagura is feltűnik *-*
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Asdymel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 59


Önmaga


« Válasz #5992 Dátum: 13 máj 17, 20:08:23 »

Istenkirály rész volt  Nevet
Az előzőn szakadni lehetett, a mostaniban meg minden volt, amit szem-száj kívánt  ikszdé

Köszönöm  bow
Naplózva

\"Elvégre... én szeretem az embereket...\" Izaya
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #5993 Dátum: 13 máj 17, 20:12:42 »

Én is Minervát vártam Gérard helyett. Kíváncsi vagyok, hogy Mashima ezek után akarja-e még húzni a Miriannás ügyet, vagy itt már le is zárja. Utóbbinak örülnék leginkább, engem érdekel ez a kisebb melléksztori is. ^^

A fejezet egyébként nekem nagyon tetszett. xD Volt itt minden, én végig szakadtam. A fejezet alatt már vártam, hogy na mikor bukkan fel Virgo a ruhákkal, de végül csak előkerült. Szerintem nagyon stílusos lett most Lucy külsője és most a haja sem aranyos, inkább komolyabb hangulathoz illik, szerintem.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5994 Dátum: 13 máj 17, 20:14:04 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/4
Úgy tűnik a Karok x Vernier új varázskört kapott. ^^ Talán a Második Eredet miatt...?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/8
Ha Zirconis akkora ember/nőfaló, akkor itt miért nem kajolta meg Lucy-t egy falatra? Inkább "csak" eldobta... Lesz jelentősége? Szerintem igen.
Mekkorát nevetnék, ha itt most Wendy és Zirconis ölre mennének, szétcsapkodnák egymást, aztán mikor már mindketten ronggyá lennének verve, megszólalna a sárkány: "Jól van, Grandine, szép munkát végeztél a kiscsajjal. Én mentem sziesztázni." ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/10
Mit is mondhatnék...? J-Rogue arckifejezése elmondja helyettem. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/11
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/12
Még jó, hogy Natsu ennyire "ártatlan" (-nak mutatja magát), mert pl. Makarov már vérveszteségben meghalt volna. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/14
Ebben a fejezetben Lucy valahogy taszítja a ruhákat. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/16
Az utolsó képkockáról nekem is először Minerva jutott eszembe.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/19
Millianna kicsit dühös Gérard-ra... ^^" Lehet megszadózza kicsit, úgyis olyan szadó-királynős ruci van a cicán. Nevet De Gérard nem valószínű, hogy védeni fogja magát.


« Utoljára szerkesztve: 13 máj 17, 20:16:02 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #5995 Dátum: 13 máj 17, 21:05:47 »

Kérdés amikor J Lucy meghalt az számított annak a Charle féle viziónak miben Lucy sír ?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/275/21
Most Zirconis eltüntette Lucy ruháját ami éppen a vizióban szerepel és helyette új van , vagy az a vizió esetleg a J. Lucy múltját , nekünk jövőjét mutatta ?

Naplózva
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5996 Dátum: 13 máj 17, 21:09:52 »

Idézet
Millianna kicsit dühös Gérard-ra... ^^"

Csak nem értem, mire fel dühös. Kagurának sokkal több oka van rá, noha Shimon halála is véletlen volt. De Millianna? Nem szabad akaratukból csicskáskodtak? Gérard-t még jobban befolyásolták, mint őket. Szerintem elég nevetséges és szánalmas lenne, ha ilyen helyzetben dühösen nekirontana Gérardnak.

Amúgy nagyon jó fejezet volt, kíváncsi vagyok a naplóra. Mosolyog Bár jövő-Lucy meséjéből kiindulva, az akkori történéseknek kissé máshogy kellett zajlania. Ő még 10 ezer sárkányról beszélt, nem emlékezett Rogue-ra sem, és a kaput sem ő csukta be. De pont ezért vagyok kíváncsi, mi is történt pontosan az ő idejükben. Talán még Rogue személyisége is árnyaltabbá válik, esetleg megtudhatunk valamit Acnologiáról és Zerefről.
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5997 Dátum: 13 máj 17, 21:19:21 »

Itt bár Natsu említi, hogy kín számára a sárkány, ami viszi jRogue-t, de szerintem nem utazás szempontból.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/331/13

Úgy látszik, akkor sárkányokon nem jelent különösebb gondot utazni a sárkányölőknek.

"Csak nem értem, mire fel dühös. Kagurának sokkal több oka van rá, noha Shimon halála is véletlen volt. De Millianna? Nem szabad akaratukból csicskáskodtak? Gérard-t még jobban befolyásolták, mint őket. Szerintem elég nevetséges és szánalmas lenne, ha ilyen helyzetben dühösen nekirontana Gérardnak."

Na ez az. Szerintem pár jó szóval helyre lehet rázni.
Igazából, mint mondta is korábban, volt pár ilyen képkocka, amikor Erzával beszélget, hogy Kagura dühét osztja.
Ide igazából már csak egy Kagura belépő kell. És akkor 4-en elintézik, lezárják az ügyet és mondjuk csapatot alakítanak.
Semmi sem hiányzik jobban, mint egy ilyen csetepaté, amikor vannak ennél most érdekesebb dolgok is, amit szívesen látnánk... Mosolyog
Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5998 Dátum: 13 máj 17, 21:46:45 »

Érdekes kis fejezet volt...
Úgy néz ki Natsu már-már elhitte magának, hogy Ice-boy vetkőzésmániája ragadós... ^^"
Jelenleg(!) teljes mértékben egyetértek Chakrával. Szerintem sem azért dobta el Lucyt, mert felkapta a vizet, sokkal inkább csak leplezni akarja magát. Pont mint egy ember... Ha nem is volt az, biztosan emberbarát volt/lett(eléggé nagy esélyt látok arra, hogy akkor változtatta meg véleményét, mikor Wendy és a többiek traccsoltak egyet(beláthatta, hogy nem is annyira mások)).

Visszatérve a szatír Lu-chanra: Natsu szokatlanul komolyan viselkedett most... ^^ Biztos megszokta a látványt. ikszdé
Egyre valószínűbb a Natsu x Lucy kapcsolat, főleg, hogy az utóbbi időben Lisanna egyáltalán nem kapott komolyabb szerepet.

Ami Erzát illeti... Hol marad a Nakama Power Up? ikszdé Kivételesen hiányoltam már, egyszerűen úgy memorizáltam, hogy őt nem fogjuk ilyen helyzetben látni.

Minerva jelenleg nagy csalódás... Nagyon megkedveltem, de elég szánalmasan kapott ki.  Neeem
Remélem úgy tér vissza, hogy besegít a sárkányoknak. Nem ártana néhány "behódoló" egyéniség/karakter, mert így elég egysíkú.

A következő rész nagy valószínűséggel Natsuról fog szólni, mert nem sok embernek van köze a tűzhöz Mosolyog
(különösen a napló nem keltette fel érdeklődésemet)

A hasonló érdeklődésű társaimnak üzenem: jöhetne már a első Hentai ikszdé pár krikszkraksz és felnőtt tartamú lesz Nevet (e témában is nagy jövő állhat belőtte)
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 17, 21:49:58 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #5999 Dátum: 13 máj 18, 00:03:07 »

Csak nem értem, mire fel dühös. Kagurának sokkal több oka van rá, noha Shimon halála is véletlen volt. De Millianna? Nem szabad akaratukból csicskáskodtak? Gérard-t még jobban befolyásolták, mint őket. Szerintem elég nevetséges és szánalmas lenne, ha ilyen helyzetben dühösen nekirontana Gérardnak.

Hát szerintem azért az, hogy engem is átvernek, nem ok arra, hogy az elvileg barátaimat hosszú évekig megtévesszem. Milliannna amúgy nem is biztosan tudja, hogy Gérard is félre lett vezetve.
Fogd fel úgy a helyzetet, mintha pl. elválallsz egy munkát jó fizetésért, miután megcsináltad és nem fizetnek, nem az fog érdekelni, hogy nekik se lett meg a tervezett pénzük.
Én is biztos mérges lennék.


More screentime for nLucy! More screentime for nLucy! Nevet (n=naked Nyelvesít)
Naplózva
Oldalak: 1 ... 398 399 [400] 401 402 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!