24 máj 20, 06:46:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781246 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5910 Dátum: 13 máj 11, 12:09:37 »

... Több komolyságot várok egy krízishelyzet idején.  Pontosan

Az, hogy "Fairy Tail" monda valamit? Akkor milyen "komolyságról" is beszélünk? Nevet

... Számomra egy kicsit komolytalanná vált ez a Wendy vs Zriconis.

Most a fenti mondatom ellen beszélek kicsit, de bár sárkányölő, de mégiscsak egy 12-13 éves kiscsaj áll szemben egy 4 emelet magas, több tonnás sárkánnyal. Még ha Zirconis trollkodik, akkor is rendívül veszélyes.

Szuper volt a fejezet főleg a jáde sárkány  (akik ismerik a távol keleti kultúrát egy kicsit, azoknak nem volt akkora meglepetés a sárkány képessége ikszdé mivel vannak olyan szavak amikben benne van a jáde szó most nem írom le őket mert még kitiltanak). ...

Az ok-okozati összefüggés érdekében kivételesen engedélyt adok. Annyit kérek, hogy húzd ki a szöveget feketével ("G" gomb az áthúzás "S"-e mellett jobbra), hogy csak kijelölve lehessen elolvasni.

... Úgy érződik ez az egész, mintha hirtelen le akarná tudni ezt az egészet.
Túl hamar feloldódnak a nagy feszültségek.
Ha már megvan a megoldás 7 sárkány ellen 7 sárkányölő, akkor minden oké. ...

Lesz itt még bonyodalom. J-Rogue szerint sem mutattak még meg mindent a sárkányok. Illetve talán nem is a sárkányokon lesz itt a fő hangsúly, hanem valami máson...


És egy apróság:
Bár messziről nem látjuk, de Zirconis a hátsó két lábán áll (az állát vakarja, a "szakállát" piszkálja, ill. csípőre teszi a mellső mancsait), míg a többi sárkánytól nem láttunk eddig ilyet. Véletlen...?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5911 Dátum: 13 máj 11, 12:53:26 »

Kérdés: Cobra mit ér a méreggel egy olyan sárkány ellen aminek kőből van a teste? Gondolkozik
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5912 Dátum: 13 máj 11, 13:21:50 »

@Chakra-dono

Értem én mit akarsz mondani, de az Acnologia megtámadja a Tenrou Szigetet és a 7 Sárkány terrorizálja Crocust között ég és föld a különbség. Pedig ez a "Fairy Tail".

@Natsu the DS

Cobra üvöltése például vírusokat juttat az ellenfele szervezetébe, amivel legyengíti. A fejezetből pedig látszott, hogy Cobra könnyedén bezúzott egyet a Szikla Sárkánynak a méreggel átitatott kezével. A méregből lehet, hogy savat fog csinálni Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 11, 13:26:55 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5913 Dátum: 13 máj 11, 14:07:12 »

Vegyesen érintett a fejezet.
Vicces volt, de ugyanakkor nem izgultam semmi miatt... :/
Nekem ezekről: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/330/5
Ez ugrott be: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/284/17
Sting: blabla blablabla...
Ichya hülyesége határtalan.

S... Zirconiusról nekem is az jutott eszembe, hogy korábban ember lehetett. Különc a többi sárkányhoz mérten, inkább csak "játszik" az emberekkel.
A képessége ^^ a hercegnő jól szemügyre vett minden katonát...  smirksweat A jövőben még szüksége lehet az ilyesféle ismeretekre... ikszdé Sajnálatos módon látott egy száraz gallyat is, amiről kiderült, hogy nem az aminek elszőr gondolt  >.<#

Megnézném, hogy a já' de sárkány mit kezdene Grayel... ^^" Felöltözteti vagy mi? ikszdé
El tudom képzelni, ahogy megkérdi a sárkány: Te jó ég, mikor vetkőztettelek le?
Ááá! A ruháim! Nevet
Mindig is tudtam, hogy ez a vetkőzési mánia ragadós... Mosolyog


Valaki írta, hogy nem lenne rossz ha meghalna Happy... Amikor ezt olvastam örültem, hogy nem csak én szeretném, ha meghalna valaki. Továbbolvasva viszont már csak az jutott eszembe: "ez nem Naruto".
Kiirtják a fél FT-t és még fel is támasztják?! Akkor hatalmasat csalódnék.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 11, 14:09:39 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5914 Dátum: 13 máj 11, 14:19:36 »

Arról nem is beszélve, hogy a hozzászólás amire utaltál arról szól, hogy ki kellene irtani a fél fő-mellékszereplői gárdát... Aminek az értelme kb. annyi is lenne... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5915 Dátum: 13 máj 11, 14:23:36 »

Nekem meg ez:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/247/9
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5916 Dátum: 13 máj 11, 14:28:29 »

Most csak egy kérdés, amit én már Chakrának feltettem és lehet igaza van. Hogy ha végeznének a mostani Rouge-val akkor meghalna a J-Rouge?
Mert lehet másik dimenzióból jött vagy ilyesmi J-Rogue és akkor semmi hatást nem fejt ki az, hogy ha megölik a mostani Rogue-t, de ha ugyanaz, akkor könnyű lenne megállítani J-Rogue-t, egy kisi vodoval Mosolyog
Lehet picit morbid voltam, de J-Rogue támadási felületeit keresem azon kívül, hogy jön Natsu egy Karyuno tekkennel és elgyepálja.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #5917 Dátum: 13 máj 11, 16:00:27 »

hát Zirconis mágiája elég perverz  Nevet
(Még több lucy-s képet !  ikszdé
a többi a szokásosan alakul: nakama-életérzés, Natsu tovább bírja mint Superman, senki sem hal meg - ha mégis valahogy visszahozzák...  >.<# borzasztó mán' ez.
Tisztára mint a Negyedik Shinobi Háborúban. nem igaz hogy a 25 főbb szereplő közül egyetlenegy ment csak el. 
abszolut irreális!  Szomorú
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5918 Dátum: 13 máj 11, 16:01:13 »

De az a legnagyobb probléma, hogy alig tud valaki jRogue-ról... és így sokak eszébe se jut, hogy semlegesíteni kellene.
Naplózva

Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5919 Dátum: 13 máj 11, 16:18:36 »

Én is elvárom, hogy meghaljon valaki. Ha tippelnem kéne akkor: Lyon, Juvia és Levy hal meg. Az se lenne szerintem olyan meglepő, ha meghalna Makarov vagy Laxus.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5920 Dátum: 13 máj 11, 17:03:00 »

Lehet, hogy egyedül vagyok vele, de én nem akarom, hogy bárki is meghaljon. Nem azért szeretem olvasni a Fairy tailt, hogy gyászoljam a megszeretett szereplőket. Számtalan másik mangában, könyvben és minden másban annyi halott szereplővel találkozhatunk, én örültem, hogy végre nem a gyilkolászásról szól az egész. Kell persze egy kis dráma, de számomra eddig tökéletesek voltak az eddigiek, anélkül, hogy eltemettünk volna egy rakat fő- és mellékszereplőt. Kövezzetek meg ezért, de akkor is ez a véleményem.
Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #5921 Dátum: 13 máj 11, 18:18:59 »

Ez a Zirconis nevű sárkány tényleg újraértelmezi a nőfaló fogalmát ikszdé
Remélem annak ellenére hogy ilyen sokan jöttek,azért nem lesz rövid a sárkányok elleni harc.
1-2fontosabb(nem no-name) szerplő feláldozása tényleg időszerű lenne,és megadná a hangsúlyt is Gondolkozik
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #5922 Dátum: 13 máj 11, 19:40:47 »

Lehet, hogy egyedül vagyok vele, de én nem akarom, hogy bárki is meghaljon. Nem azért szeretem olvasni a Fairy tailt, hogy gyászoljam a megszeretett szereplőket. Számtalan másik mangában, könyvben és minden másban annyi halott szereplővel találkozhatunk, én örültem, hogy végre nem a gyilkolászásról szól az egész. Kell persze egy kis dráma, de számomra eddig tökéletesek voltak az eddigiek, anélkül, hogy eltemettünk volna egy rakat fő- és mellékszereplőt. Kövezzetek meg ezért, de akkor is ez a véleményem.
Egyetértek, az más hogy pl a Naruto mindig melankólikus volt és sokan meghaltak már az elejétől fogva, most meg mindenki egy-két karcolással megússza, pedig szinte halhatatlanokkal küzdenek. Ez természetes hogy sokakban felháborodást kelt, de a Fairy Tail sosem volt ilyen, ha voltak is szomorú részek, azok is megoldódtak valahogy. Ez egy comedy típusú manga, tehát vígjáték, itt ne várjatok nagy drámákat, vagy ha lesznek is, akkor is happy end lesz a vége.

Jó fejezet volt egyébként, szegény Ichiya, mindig felsül, pedig erős Nevet
Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5923 Dátum: 13 máj 11, 19:45:52 »

Ez természetes hogy sokakban felháborodást kelt, de a Fairy Tail sosem volt ilyen, ha voltak is szomorú részek, azok is megoldódtak valahogy.
Bit*h Please: A mozifilmben hol volt a Happy End?  Gondolkozik
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5924 Dátum: 13 máj 11, 21:22:59 »

Jövő Lucy meghalt, Rob bácsi meghalt, Shimon meghalt, Ur meghalt, Lisanna "meghalt". Azért ez se olyan kevés. És ezeken kívül még ott vannak azok, akiknek a halálát nem láttuk pl Lucy anyja és apja. Bár én az öregét egy cseppet sem sajnáltam, csak Lucyt.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 393 394 [395] 396 397 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!