24 jún 26, 16:03:16 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1893432 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5895 Dátum: 13 máj 10, 20:15:46 »

Nekem tetszett, bár tényleg ez kicsit szükségtelennek éreztem. Ha jól tudom ő még mindig a jáde sárkány, nem pedig hentai sárkány. Bírom Zirconist, de ez nem kellett volna.  Szegény Lucyt meg hagyhatnák már végre.
Remélem Wendy sokat mutatni a képességeiből már.
Naplózva
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5896 Dátum: 13 máj 10, 20:16:54 »

Bár az angol tudásom hagy némi (sok  ikszdé) kívánnivalót maga után, de asszem Trollsárkányunk azt nem mondta, hogy csak ezt a mágiát tudja használni. Végül is ő a jádesárkány, és valahogy nem passzol a jádéhoz a vetkőzés  Nevet Biztos fog dobálózni még itt komoly dolgokkal is, végül is megküzdött Achnologiával, és kötve hiszem, hogy őt is megpróbálta levetkőztetni...  smirksweat
Akár még azt is el tudom róla képzelni, hogy ő a legerősebb a többi sárkány közül, csak most szórakozik... hiszen megteheti, nem?  Nevet
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #5897 Dátum: 13 máj 10, 20:23:08 »

Ha jól értelmezem, akkor a sárkányok képesek többféle mágiára. Szóval van vetkőztetős mágia is.  ikszdé
Ezek után még milyen mágia lehet, vagy inkább milyen sárkány?
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 10, 20:24:24 írta zitagirl » Naplózva
V-kony
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #5898 Dátum: 13 máj 10, 20:56:38 »

Ezek után megnéznék egy olyan sárkányölőt akit Zirconis tanított Mosolyog
Tenryuu no Datsui  ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5899 Dátum: 13 máj 10, 20:59:11 »

Ez a vetkőztetés a sztori szempontjából csak arra volt jó, hogy Lucy ismét csillagszellemes ruhában nyomuljon tovább. Azért megnézném az varázslók arcát, mikor a palotából kirohan egy csapat pucér férfi.  ikszdé

Most azok az Alien szerű sárkányok mik akarnak lenni ? Robotok vagy valami sárkányivadékok, alienek ?

A legjobb Cobra belépője volt. Team Luxus harcát is várom. Amúgy nem lenne sokkal egyszerűbb, ha Evergreen levenné a szemüvegét, odarepülne a sárkány szeméhez és kővé változtatná ? Esetleg Bixlow ?  Hümm-hümm A kősárkány vajon kővé válna xD

Mashimának biztos jelezték Mavis hiányát, ezért kapott egy külön panelt. Nevet

Wendyt nem tudom elképzelni, hogy megöljön bárkit is, Nagyon messze állna a személyiségétől, ha megölné Zirconist. Szerintem legyőzi de nem lesz képes, hogy bevigye a végső csapást. Ez meghatja Zirconist és átáll az ő oldalára, esetleg mesél neki valami újdonságot Grandinéről.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #5900 Dátum: 13 máj 10, 22:06:18 »

Szuper volt a fejezet főleg a jáde sárkány (akik ismerik a távol keleti kultúrát egy kicsit, azoknak nem volt akkora meglepetés a sárkány képessége mivel vannak olyan szavak amikben benne van a jáde szó most nem írom le őket mert még kitiltanak). Luxus sárkányölő erejében nem vagyok annyira biztos hogy müködik egy sárkány ellen mivel nincs mögötte technikai tudás amit egy sárkány oktatott volna (az egy dolog hogy implantátuma van az csak erősítő szerintem). Mavisnak kéne lassan villantania valami ütős mágiát mert szegény céhe odavész.
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 11, 15:26:16 írta Krulszeme » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5901 Dátum: 13 máj 10, 22:14:58 »

Ez a rész nem fogott meg úgy, mint az előző.
Úgy érződik ez az egész, mintha hirtelen le akarná tudni ezt az egészet.
Túl hamar feloldódnak a nagy feszültségek.
Ha már megvan a megoldás 7 sárkány ellen 7 sárkányölő, akkor minden oké.

Azt is meg lehetett volna kicsit frappánsabban oldani, hogy amikor Natsut az árnyék már majdnem teljesen elnyelte, akkor csak fogja magát és tovább megy.

Amit még mindig várok, hogy Rogue találkozzon jRogue-vel. Mosolyog
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #5902 Dátum: 13 máj 10, 22:47:43 »

A 7 sárkányölő nyilván nem bír majd el a sárkányokkal... tudjuk hogy a "trolface" sárkány a múltban meghalt. Tehát lesz kavarás a kapuval vagy időutazással és szerintem Rogue se lesz gonosz így a jövőbeni éne eltűnik Nevet

Luxusban nem lehet kételkedni, mert ő überkirály és ha neki se sikerül akkor Cobrát is hiába hozták vissza.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5903 Dátum: 13 máj 10, 23:28:19 »

Azért érdekes, hogy mindenkinek a fanservice mágia vetkőzéses hentai oldala jutott eszébe. Persze az író rá is játszott erre, de nézzük a másik és egyben komoly oldalát ennek a mágiának. Mit ér egy mágus, harcos, íjász a felszerelése nélkül. Egyszerűen a mágusok kivételével teljesen tehetetlenek lesznek ezen eszközök nélkül. Amúgy valóban viccesen hat így ez a mágia de valójában nagyon is hatásos és hasznos. Az meg előre borítékolható volt, hogy Lucy megszívja, megint...megint és megint. Ez pedig éppen azért van mert valójában a sok szereplő mellett mindig ő van a középpontban, még ha Natsu néha háttérbe is szorítja. Én a magam részéről azért örültem egy ilyen sárkánymágiának is mert már unalmas volt mindig azt látni, hogy elégeti, szétmarja a méreg, sav, megvagy, agyonvágja a villám...stb. Egyszóval szinte mindegyik egyből pusztít.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5904 Dátum: 13 máj 11, 08:53:37 »

Persze, hogy mindenkinek az ero oldala jut először eszébe, mert Mashimaról eddig is tudtuk, hogy perverz a shounen határain belül  Nevet. Egyébként tényleg jó demoralizáló mágiának is, a legmagabiztosabb embert is megborítja az ilyen, ebben igazad van. Jade egyébként megmondta, hogy azért vetkőzteti le az embereket, mert ugyan a húsuk finom, de a páncél már elrontja az ízeket ikszdé. Mikor mondta, hogy végül is a nők híve vagyok, ott már szakadtam a nevetéstől. Mira is aranyos volt a nem láttam még ilyen szörnyű dolgot beszólásával. Egyébként felüdülés volt ez az erő a manga mostani hangulatába.
Kíváncsi vagyok Wendy-re, valami taktikusabb csatára számítok, ha már nem olyan erőben és harci kedvben, mint Natsu vagy Gazille.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #5905 Dátum: 13 máj 11, 09:16:42 »

Luxus még titkos sárkányölő technikát is mutatott, szóval semmivel sincsenek lemaradva az első generációtól.

Zincronis mágiájáról Horologium jutott eszembe, mikor megvédte Wendyt Hades elől. Akkor a ruhák maradtak meg és Wendy tűnt el. Most is ez a helyzet csak fordítva.  Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/244/6

Erzának kellene Zincronis ellen harcolnia, mert neki nem számít, hogy hány páncélját tünteti el, így is marad több száz. Kár, hogy nem nagyon tudná megsebezni.
Miért van az a rossz érzésem, hogy Ichiya ruhái is elfognak tűnni valamilyen úton módon és persze Erza előtt. smirksweat

Jenny ezt komolyan gondolta? xD http://www.mangapanda.com/fairy-tail/330/10
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5906 Dátum: 13 máj 11, 10:09:11 »

Húú ,nagy arc ez a Zincronis Nevet...Sejtettem amikor azt mondja hogy a férfiak nem fognak neki ízleni,utána gondoltam hogy levarázsolja Lucy ruháját,alig Shounen,alig fanservice.(De elnézem xDD) Várom már a fordítást,a mostani szöveg nehéz meg sok,nincs hozzá kedvem.
Naplózva

kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #5907 Dátum: 13 máj 11, 10:57:31 »

Mi ez már? Minden mangaka perverzégét most éli ki? Először a Bleach szokatlanul részletes női ábrázolása, majd itt a ruhakímélő varázslat. One Piece-ben már egy ideje amúgy is szexisták. Beelzebub-ban is nemrég pucérkodtak. Mikor jön a Naruto?
Naplózva
FAF
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #5908 Dátum: 13 máj 11, 11:32:34 »

Hát vegyesek az érzelek,amiket ez a rész okozott olyan kaptunk is vmit, mégis hiányérzetemvan feeling.
De azért Cobra belépője: "I'm back bit***s!"
Naplózva
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #5909 Dátum: 13 máj 11, 11:37:59 »

 Most akkor ha Zincornis kinevelt volna egy sárkányölőt, annaka  karyuu no-ja vetköztetne? Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 392 393 [394] 395 396 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!