24 máj 19, 01:21:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 391 392 [393] 394 395 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779810 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5880 Dátum: 13 máj 10, 13:54:50 »

Ichiya egy baromarc... ikszdé A Hónaljszag parfümmel mindenki kiütött csak a kőgyíkot nem. Nevet

Wendy-nél egy pillanatra azt hitem, hogy megpróbál Zirconis lelkére beszélni, ha már egyszer beszélt a lelkével. Nevet Mondjuk ennek nem annyira örülnék, jó lenne tőle is látni egy kis harcot.

Remélem, most az is kiderül, hogy Lahar mágus-e vagy sem.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #5881 Dátum: 13 máj 10, 13:57:48 »

Hihetetlen jó fejezet volt !Ichiya, háát no comment, viszont Zirconis HATALMAS FORMA ! Nevet szakadtam a "képességén" ikszdé ő a legjobb sárkány,amilyen fejeket betud nyomni,meg azok az elmélkedései...kész !  ikszdé szegény lucy  Ördögi  úgy tűnik laxus megint átmegy badass-be  Kúl kíváncsi vagyok Gazille melyik sárkány választja magának és cobra belépője is tetszett Mosolyog  Én nagyon örülnék mondjuk, ha meghalna Happy és Natsunak végre lenne oka bevadulni és átmenni Dragon force-ba, plusz visszajönne Gildarts és mellette Gerard is becsatlakozna és ekkor a sárkányok megölnék Canát,és Urteart,és Erzát is halálosan megsebesítenék,és akkor Gildartz és Gerard is bevadulhatna,plusz meghalna Lisanna,Jet,Droy,Elfman és Levy is,és Gazille és Mirajene is beragelhetne Nevet
és  a jéghegy csúcsán Makarov is meghalna Laxus szeme előtt és ő is bevadulna és akkor végre elszabadulhatnának az indulatok  Ördögi és majd a végén jönne Grandine és visszahozná a holtakat vagy valami Nevet
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #5882 Dátum: 13 máj 10, 13:59:30 »

Ááá Zilconis   Nevet , nem szabad őt megölni , egy ilyen troll sárkány kötelező a FT világában , bűn lenne őt eltenni láb alól.
Humort jól tudja adagolni Mashima .
Wendy felőlem istent is idézhet de egy sárkányt szerintem nem tud lenyomni  , én megnézném mi sülne ki abból ha megidézné a halott zilconis lelkét már ha egyáltalán lehetséges .( idő útazás mizéria miatt.)
Naplózva
KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #5883 Dátum: 13 máj 10, 14:03:15 »

A troll sárkánynak troll képesség jár Faceg
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5884 Dátum: 13 máj 10, 14:08:26 »

Szegény Lucy, sosem ússza meg valami kis szívatás nélkül. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #5885 Dátum: 13 máj 10, 14:17:40 »

Zirconis hatalmas forma, ezt már láttuk tőle mikor még csak szellem volt, viszont jól rémlik, hogy a 2 nagy varázslatból, amit Wendy kapott, abból még csak 1 lett bemutatva? Vagy már mindkettő? 1 volt a szellem idéző, de mi volt a másik? Nem rémlik, hogy láttam volna :S. Viszont Wendy hiába fog keménykedni, egy sárkánnyal nem fog tudni face to face-ben harcolni...
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5886 Dátum: 13 máj 10, 14:28:42 »

Szegény Lucy, sosem ússza meg valami kis szívatás nélkül. ^^"
Egyrészt én tudtam, hogy amikor ránéz, akkor már az lesz, hogy ő is meztelen lesz és a kövi oldalon be is jött a tippem, de az a mimika, amit betolt utána a szokásos Lucy xD
Meg amikor a négy csaj ott betolta ugyanazt a pokerfacet a meztelen férfiak láttán felbecsülhetetlen látvány volt ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #5887 Dátum: 13 máj 10, 14:29:41 »

Remélem a Tündérek befogják  Zirconist házisárkánynak, hogy békésebb napokon is véletlenszerűen ráköhintsen az egyik leányzóra Nevet

Mira aranyos volt  Nevet . Az egész rész nagyon jó lett! Mosolyog
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5888 Dátum: 13 máj 10, 14:41:12 »

... viszont jól rémlik, hogy a 2 nagy varázslatból, amit Wendy kapott, abból még csak 1 lett bemutatva? Vagy már mindkettő? 1 volt a szellem idéző, de mi volt a másik? Nem rémlik, hogy láttam volna :S. ...

Igen, az egyik a Milky Way volt, a másikat pedig Sherria ellen használta, az volt a "Légfúró" (japán neve nem juteszembe).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #5889 Dátum: 13 máj 10, 14:52:26 »

... viszont jól rémlik, hogy a 2 nagy varázslatból, amit Wendy kapott, abból még csak 1 lett bemutatva? Vagy már mindkettő? 1 volt a szellem idéző, de mi volt a másik? Nem rémlik, hogy láttam volna :S. ...

Igen, az egyik a Milky Way volt, a másikat pedig Sherria ellen használta, az volt a "Légfúró" (japán neve nem juteszembe).
Jogos, akkor nem jut eszembe semmi, amivel fel tudná venni a versenyt (netán legyőzni) egy ilyen bolod sárkányt mint Zirconis, mikor Wendy alapjáraton támogató mágiákra specializálódott, és nem egy olyan harcos lakozik benne mint Natsu vagy Laxus. Érdekes harcnak nézünk elébe, hogy fogja kivitelezni ezt, a többiek győzelme meg borítékolva, nem hiába lett egálba hozva a 2 oldal. De majd meglátjuk, és ne nekem legyen igazam!
Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #5890 Dátum: 13 máj 10, 15:19:20 »


 a "Légfúró" (japán neve nem juteszembe).

Shouha Tenkuusen.

Amúgy szerintem most Wendy meglepően de nagyon megveri Zirconist. Viszont én nem örülnék, ha az összes sárkányt elgyepálnák komolyabb elhalálozások nélkül..
Naplózva

Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5891 Dátum: 13 máj 10, 15:20:13 »

Haláli volt ez a rész, minden percét élveztem! Ichiya hozta a formáját, nem csalódtam benne ikszdé
Zirconis... tudtam, hogy troll, de hogy ennyire! Szerintem csak szimplán szórakozik, hiszen ugyanezzel a mozdulattal meg is ölhette volna az embereket. Nem tudom elképzelni, hogy Wendy le tudná győzni, de nem az ereje miatt, mert ha összeszedi magát,  sok mindenre képes, de szerintem túl "ártatlan" hozzá  Mosolyog De jó ellenfelet kapott ki, mert Zirconis sem veszi komolyan a helyzetet. Róla még azt is el tudom képzelni, hogy eljátszadozik egy kicsit Wendyvel, aztán kiül süttetni a hasát, és végignézi a "műsort"  Pojén
A kis sárkányok pedig mintha csak az Alien-ből pottyantak volna ide  ikszdé

Kellett ez a fejezet, egy kicsit már túl komoly volt a hangulat  Nevet
Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #5892 Dátum: 13 máj 10, 19:49:06 »

Nem kéne leírni Wendy erejét...csak a Sherria elleni harcban 5 támadó varázslatot láthattunk tőle (Tenryuu no Yokugeki ,Tenryuu no Kagidzume,Tenryuu no Houkou,Tenryuu no Saiga,Metsuryuu Ougi: Shouha Tenkuusen) + vannak még erősítő varázslatatai is. De ahogy elnéztem Luxus meg Natsu támadásait elég ha simán csak megütik a sárkányt.
Amúgy itt volt 1 képkocka erejéig Mavis is akit annyira hiányoltatok.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5893 Dátum: 13 máj 10, 19:59:09 »

Úgy érzem most a negatív oldalt fogom képviselni a fejezet után.  Lesütöttszemek

Vicces volt? Igen. Szórakoztatott? Igen. Volt fanservice? Igen. Kellett a krízishelyzetből trollkodást csinálni. Nem!  >.<#

Zirconist bírom, mert tényleg egy igazi  Faceg sárkány, de a mágia amit kapott... Komolyan mondom ez nekem sok volt.
Van elég fanservice a történetben, de csak azért is létre kellett hozni a Fanservice Mágiát. Természetesen a csajok közül megint csak Lucy vesztette el a méltóságát, immáron sokadszorra. Ebből a gegből is elegem van már. Már előre félek attól, hogy Wendy a loliconok kedvére fog tenni és az lesz Zirconis gyengéje... Technikai KO

Amint Mavis, akit annyira hiányoltatok előkerült, a Nakama vonat ismét útnak indult...
Sting: Natsu-san hangja bátorságot adott, ahhoz, hogy megvédjem a barátaimat...Géj!
Natsu:Mindenki együtt harcol. Ha együtt küzdünk, akkor semmi sem lehetetlen...Boooring!

A végére jöjjenek a pozitívumok: Motherglare az "Anyasárkány", Cobra parádés belépője valamint a tény, hogy a Rajinshuu akcióba lép Laxus oldalán.  Kúl

Ha értékelnem kéne, akkor nálam az egy 7-es a 10-ből. Több komolyságot várok egy krízishelyzet idején.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 10, 20:00:22 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5894 Dátum: 13 máj 10, 20:07:53 »

Nekem se tetszik, hogy Zirconis ilyen ,,mágiát'' használ.. jó, kell néha poén is bele, de ezt még szerintem Mashima se gondolta komolyan... Számomra egy kicsit komolytalanná vált ez a Wendy vs Zriconis.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Oldalak: 1 ... 391 392 [393] 394 395 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!