24 máj 19, 01:25:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779813 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Kingdon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 14



« Válasz #5865 Dátum: 13 máj 07, 19:41:34 »

Nem ittam energia italt , nem szeretem Nevet . Csak ma egy kicsit felpörgött napom van Nevet Azért kérdeztem mert volt ez a Ünnep vagy mi japánban és valamiMájus 10-dikéig nincs manga vagy mit olvastam . vagy az habi volt ?
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5866 Dátum: 13 máj 07, 19:52:54 »

Nem ittam energia italt , nem szeretem Nevet . Csak ma egy kicsit felpörgött napom van Nevet Azért kérdeztem mert volt ez a Ünnep vagy mi japánban és valamiMájus 10-dikéig nincs manga vagy mit olvastam . vagy az habi volt ?
Az előző héten volt. Vagy nem emlékszel hogy nem volt naruto se bleach?Mosolyog
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5867 Dátum: 13 máj 07, 21:56:44 »

Amúgy szerintetek ki melyik sárkánnyal küzd meg?Nevet

Amit biztosra veszek, hogy Wendy Zirconissal, Natsu azzal, amelyiken J-Rogue utazott, bizonytalanra veszem még, hogy Sting azzal az ... egyszarvú izével, Laxus szerintem az Atlas Flame nevűvel, a lángolóval Nevet
Naplózva
V-kony
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #5868 Dátum: 13 máj 08, 05:00:32 »

Visszatérve a Zeref és Natsu kapcsolatra: Én azt tudom elképzelni, hogy Zeref ismerte Igneelt valamilyen úton módon.
Ebben lehet valami, hiszen Natsut megmentette az Igneel-től kapott sála. Lehet, hogy direkt adott neki Igneel egy ilyet, hogyha még nem lenne felkészülve Zerefre, akkor ne egyből bukjon el.
Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5869 Dátum: 13 máj 08, 11:55:06 »

Ebben lehet valami, hiszen Natsut megmentette az Igneel-től kapott sála. Lehet, hogy direkt adott neki Igneel egy ilyet, hogyha még nem lenne felkészülve Zerefre, akkor ne egyből bukjon el.
Bár most ha az időutazást is belekalkuláljuk, eszembe jutott egy másik elmélet:Ugyan úgy ismerte Igneelt, de mivel nem akarta őt megölni ezért úgy döntött Zeref, hogy megöli Natsut amiért talán megöli őt Igneel. Igneel ezért elküldte őt a Jövőbe, ahol Zeref már ugye nem élhetne (de mégis  ikszdé), és közben mivel elég hippis lett Zeref elképzelhető, hogy ezt megbánta és az által akar meghalni, akinek a ,,mesterét'' akarta megkérni, hogy ölje meg. Elég kusza, meg abszurd, de Cobra szabadon bocsájtása óta nincsenek lehetetlenek. ikszdé
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
LGDavid
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #5870 Dátum: 13 máj 09, 17:44:00 »

Olvasgatom a fórumot de pár dolog kimarad. (elkezdem elejétől a Fairy Tailt)

1. pont.
- 10 szent mágus .. szedjük össze kiket ismerünk és hogy is lesz valaki szent mágus..
   I. Phantom Lord mestere, Gerard, Jura,  Makarov F.T. mestere,  Yazamia (F.T. mester barátja és ezek alapján akkor Rob "nagyapó [-aki Erza "mestere" volt] is, és ha ős akkor Polyushka is )
        Ezek alapján a 10 ből megvan 7 ha téves a következtetés akkor csak 5.

2. pont.
-JLucy JRogue alpból a jövő téma.
   I. Észrevettétek hogy amikor JLucy említi a jövőt 10ezer sárkányról beszél és hogy nem csukta be a kaput. Ha ez igaz (és vélhetőleg az is) azzal hogy JLucy megjelent megváltoztatta a jelen mágusok (Wendy, Natsu, Mirajane, Lucy) útvonalát amikor legyőzték a király testőrségét, így kerülhetett Lucy a kapu közelébe és csukhatta be, és így az a jövő amit JLucy-JRogue vázolt már JLucy megjelenésével ugrott.


Vélemények? Mosolyog
Naplózva
KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #5871 Dátum: 13 máj 09, 18:19:24 »

"Yazamia" (Aki szerintem Yazima) nem szent mágus hanem tanács tag volt,Rob "nagyapó" se volt szentmágus és Polyhuska sem az pláne hogy edolasi személy,Gerard is tanácstag volt nem szent mágus ha jól emlékszem.Szóval marad José mester,Makarov és Jura szóval marad 3.
Naplózva
Natsu the DS
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 89


« Válasz #5872 Dátum: 13 máj 09, 18:58:23 »

Gérard szent mágus volt, de már nem az, ahogy José is (a Phantom lord mestere). Tehát Makarov, Jura, és a 4 ishivali akikről eddig tudunk. Ez 6. ugye ők a top 6 és ki tudja, hogy ki a maradék négy és milyen erősek. Mert a utolsó 5 mágus erőben annyira nem különbözik, ugyanis osztogatták ezeket másért is.
Naplózva

,,A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.''<br >Gildarts Clive
Recko
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #5873 Dátum: 13 máj 10, 05:50:11 »

Nekem sajna nem tiszta, hogy mostantól milyen időkben lesznek újabb fejezetek. Megint szombatonként jönnek majd vagy sem?
Egy két sárkányos oldalt szívesen látnék színesben is.
Egy kérdés. Korábban Polyushka beszélt már Igneelel, de akkor Igneel Grandinenek szólította. Ezek alapján én Wendy múltkori megérzéseinek hiszek, miszerint Polyushka az ő sárkánya, csak éppen titkolja.
Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #5874 Dátum: 13 máj 10, 07:05:16 »

Pénteken jön ki angolul,szombatra fordítják le magyarra. Polyushka az az edolasi Grandine csak 'átnevezte' magát,ahogy edolasi Gerard is Mystoganra. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/260/4 alsó kép Polyshka nem a sárkány Grandine hanem az edolasi Grandine aki mellesleg ember.
Más kérdés hogy itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/10 (5. kép) Grandine mire utal? Megint a más idősík témára utalna,vagy már máskor is találkozott Natsu Wendyvel de akkor nem voltak barátok és aztán el is felejtették hogy találkoztak?
Amúgy az hogy Natsu meg Gazille nem tudott átmenni annó azon a varázsképleten ami nem engedi át a 80 évnél idősebbeket az Wendyre nem vonatkozott volna. Szóval Wendy valamikor 772-ben született.
Natsu: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/023/2 kor ismeretlen
Gazille: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/105/2 kor ismeretlen
Wendy: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/144/2 12 éves
« Utoljára szerkesztve: 13 máj 10, 07:22:43 írta norbesz » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5875 Dátum: 13 máj 10, 12:13:23 »

Gazille és Rogue kapcsolat?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/105/14
Naplózva

georgee12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 51


« Válasz #5876 Dátum: 13 máj 10, 12:51:34 »

Kint van az új fejezet http://mangastream.com/read/fairy_tail/37868251/1
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5877 Dátum: 13 máj 10, 13:36:37 »

Ez már jó fejezet volt. Mosolyog Remélem azért nem olyan könnyen verik le a sárkányokat. Ami miatt érdemesnek találtam írni az csakis zilconis képessége. ikszdé Hát ez egy igen jó képesség. Nevet
Következő fejezet címe igen csak árulkodó...
Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #5878 Dátum: 13 máj 10, 13:51:12 »

'Nem tudsz a sárkányok félelmetes erejéről...' Ehh ezt ne mondta volna Rogue.
De most komolyan...Zilconis ereje a legijesztőbb erő amit valaha is láttam,még szerencse hogy nem tanította meg embereknek Nevet Képzelem mi szöveget kiáltana a támadásoknál: Hentairyuu no Houkou!!! Wendy szövege a végén... Megkomolyodott a sok Ádámkosztümös katona láttán Nyelvesít
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5879 Dátum: 13 máj 10, 13:54:09 »

Most két dologra vagyok igazán kíváncsi:
1. Wendy hogy száll szembe Zirconis ellen.
2. Mi Natsu stratégiája? (ugye ez a következő fejezet címe)

Az utóbbinál a támadás és gyilkod a sárkányokat című stratégián kívül mást nem igen tudnék elképzelni Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 390 391 [392] 393 394 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!