24 máj 17, 10:31:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778206 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #5505 Dátum: 13 ápr 05, 14:42:23 »

Na gyerekek. bejött a tippje annak aki azt mondta hogy  rouge- valami fúziós lény. félig meddig igaz is.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5506 Dátum: 13 ápr 05, 14:49:27 »

Lucy reakciójának a csillagmágiához lehet köze, a sok kapunyitogaás után már megérezheti, ha valami nem stimmel a túloldalon és erre reagált ösztönösen.
Az már láttuk, mi rossz történik ha sikerül becsukni az ajtót, de mi történik, ha nem? Még jobban kisiklik a szituáció(és én erre szavazok), vagy boldogan levadásszák az agyagsárkányokat?

A csotvázakkal kapcsolatban meg nem lehet, hogy a valahonnan berongyoló sárkányokat visszaküldik az Eclips segítségével a múltba? Ennek köze lehet a sárkányok pár évvel ezelőtti eltűnéséhez is.

Rouge meg lehet tényleg Arcnologiává válik, ami szerintem egy jó húzás lenne Mashimától.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 05, 14:50:14 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5507 Dátum: 13 ápr 05, 15:02:23 »

Na örülök ennek is. Natsu- nak megvolt a 2. veresége ellenséggel szemben. (Ha jól emlékszem.) Ugyan én nem nagyon tudok angolul, de Rouge azt mondta, hogy ez az az erő amivel megöltem Stinget (bocsi ha nem így van). Tehát akkor már Sting halála előtt is tudott bánni a 2 elemmel. Lehet harcoltak egymással és Rouge megette.
Ez a Natsu vereség teljesen egyértelmű volt szerintem. Ő már elhasználta az ereje nagy részét is. Na meg így 14 éves lemaradásban van Roge- al szemben. Valahogy olyan érzésem van, hogy itt jópár főszereplő meghal (ha más nem Natsu szinte biztos) és időutazással hozzák vissza őket.
Sok esélyt nem látok arra, hogy Rouge átváltozzon Acnologiává. De sárkánnyá átváltozhat, mert ha nem csal az emlékezetem az Acnologia is ember volt.

OFF: Amúgy miért hívjátok páran "Vadóckának"?
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #5508 Dátum: 13 ápr 05, 15:30:06 »

Lucy reakciójának a csillagmágiához lehet köze, a sok kapunyitogaás után már megérezheti, ha valami nem stimmel a túloldalon és erre reagált ösztönösen.

Rouge meg lehet tényleg Arcnologiává válik, ami szerintem egy jó húzás lenne Mashimától.

Lucy-s dologban lehet valami.

Rouge nem lehet Acnologia mert az teljesen más valaki. Még egy Acnologia csak nem lehet. Meg ő 400 évvel ezelőtt jött létre úgymond ha jól rémlik.

Na örülök ennek is. Natsu- nak megvolt a 2. veresége ellenséggel szemben. (Ha jól emlékszem.) Ugyan én nem nagyon tudok angolul, de Rouge azt mondta, hogy ez az az erő amivel megöltem Stinget (bocsi ha nem így van). Tehát akkor már Sting halála előtt is tudott bánni a 2 elemmel. Lehet harcoltak egymással és Rouge megette.
Ez a Natsu vereség teljesen egyértelmű volt szerintem. Ő már elhasználta az ereje nagy részét is. Na meg így 14 éves lemaradásban van Roge- al szemben. Valahogy olyan érzésem van, hogy itt jópár főszereplő meghal (ha más nem Natsu szinte biztos) és időutazással hozzák vissza őket.


Rouge azt mondta hogy Sting megölésével kapta ezt az új erőt tehát nem baráti alapon kapta. Nevet

Natsu csak 7 éves elmaradásban van Rouge-al szemben mert Rouge 7 évvel későbbről jött. Gondolom te beleszámoltad a szigetet is de azt már ledolgozta Natsu elvégre a viadalon Stinget és Rouge-ot egyszerre nyomta le. Mosolyog

------

Azért a borítót még megemlíteném az elején Lucy-val. Mashima tényleg jó nagy troll. MangaStream-es verzión jobban átjön a lényeg. Nevet Először fel sem tűnt mi ez a duma de aztán leesett a bal oldal szöveg miatt. Nevet

Na meg Gray és Juvia nekem egyre gyanúsabb. Csak éljük túl ezt a sárkányos dolgot, remélem Mashima rendesen kitér rájuk is. Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 05, 15:50:54 írta sdavid25 » Naplózva

Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #5509 Dátum: 13 ápr 05, 15:50:41 »

Valahogy olyan érzésem van, hogy itt jópár főszereplő meghal (ha más nem Natsu szinte biztos) és időutazással hozzák vissza őket.
Szerintem meg Natsu pont hogy nem fog.
Ha visszaemlékszünk egy ősi rajzon az volt megörökítve,ahogy egy hozzá hasonló ember harcol egy sárkánnyal(Acnologia? = F. Rouge???)
Ráadásul az ő múltbeli ténykedése megmagyarázna egy két dolgot,pl hogy Zeref miért ismerhette.
Bár F. Rouge azt mondta meghalt,de én elképzelhetőnek tartom,hogy egyszerűen csak átment a kapun a múltba,és ezért hitte mindenki a jövőben,hogy halott.

Egyébként nagyon kíváncsi leszek még Gerard meg az 1. mester ténykedésére,Gerard biztos hogy rájött valamire,az 1.meg már valószínű tudott is sok mindent,legalábbis én kinézem belőle.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5510 Dátum: 13 ápr 05, 17:28:34 »

Azt kell, hogy mondjam: nálam ez egy 10/10-s fejezet volt!  Kúl

A borító nagyon bejön, akárcsak a múltheti Yukinoval.  Mosolyog

Tartottam tőle, hogy Natsu harca követni fogja a szokásos sémát, de NEM! Hosszas idő után Natsu ismét vesztes félként kerül ki egy harcból. Mennyire várok már egy hasonlóra egy vörös hajú hölgynél.  Pontosan Lehet, hogy nem szabadna feladnom a reményt ezek után.  Nevet

Jövő Rogue szép produkciót mutatott be a Fehér Árnyéksárkány Formával. A dupla elemű Sárkányölő formák közül ez tetszik eddig a legjobban. Sebesség+erő+királyság együttvéve.  Yóóóó A Sting és Rogue fúzió is igaz lett részben.  Mosolyog

A legjobban Ultear és Meredy megjelenésének örültem. Nagyon elvoltak hanyagolva, ezért kijárt nekik már egy kis reflektorfény. Ultear arckifejezése erősen emlékeztetett Kaguráéra a Flash Forwardos képen.

Lucy az utolsó oldalon olyan, mint aki transzba esett volna. Biztos vagyok benne, hogy köze lesz ennek a Csillagmágiához, csak azt nem tudom, hogyan.   Gondolkozik

...

A Vadócka elnevezés gyaníthatóan onnan jött Roguehoz, hogy az X-Men egyik népszerű női szereplőjét is ugyanígy hívják, viszont  a nevét Vadócra fordították. Helyes fordításban Rogue= gazember, zsivány, gazfickó, szélhámos vagy csavargó.

A fordításokat tekintve akad még: Fullánk vagy Méregfog(Sting), Boldog(Happy), Örökzöld(Evergreen), Megszabadított(Freed), Este(Eve), Béka(Frosch), Lektor(Lector), Csatakiáltás(War Cry) stb...
...

Jövő Rogueból nem lesz Acnologia. Az erejét meg valószínűleg Sting lacrimájából szerezte miután megölte.
Ennyi.  Mosolyog

Mashima most már csak azzal ronthatja el a dolgokat, ha Natsu is megeszi majd az árnyékot. Szerencse


« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 05, 17:46:15 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5511 Dátum: 13 ápr 05, 18:15:58 »

Átlagos volt. Ennél többre számítottam kicsit. Natsu és rogue harca kidolgozottabb lehetett volna. Natsu csak úgy benyomja a villámló tűzsárkány formát és rátámad rogue-ra. Rogue ugyanezzel válaszol. Mintha alap állapotban nem bírna el vele. Mindegy. Natsu vesztett és ez egy jó pont.  Én most már a halálát várom, de nem azért mert utálom vagy ilyesmi. Okot adna az időutazásra és kapnánk egy OP-s jelenetet, ami elég epic lenne. Mosolyog
Ultear megjött megmenteni. Ez célzás is arra, hogy ha nem jön akkor natsu ott egyből meghal. Várható volt a veresége szerintem. Egy nála 7 évvel idősebb + 2 lacrima-val rendelkező ellenféllel nem tudna elbánni. Eljön még natsu ideje, hogy visszavágjon, persze az a kölcsön kenyér egyenlő egy csontjait is elégetett taggal. ikszdé

Lucy annyit nyitogatott már kapukat...csak jobban tudja, hogy mi miért és hogy történik. smirksweat
Jönnek a sárkányok. Ennyi. J-rogue egyszerűen rossz szándékú és elég nyugodtan mondta, hogy a kapu nyílik.

07.07.x777-én ezen a kapun vissza lettek küldve a múltba és most meg visszajönnek más hülyeségéből. Gratulálok.

10/7,5-öt érdemel ez.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5512 Dátum: 13 ápr 05, 20:06:17 »

Nekem 10/10 volt ez a fejezet.
Nem értem hogy halhatna meg Natsu, mert a főszereplő nem szokott meghalni a shounen mangákban (kb. mintha azt várnád, hogy Ichigo vagy Naruto haljon meg, fura na Gondolkozik). Nem hiszem, hogy ilyet megcsinálnak. Nem is tudom, hogy ki volt az aki utoljára meghalt a Fairy Tailből (még Lissannát is visszahozták).
J.Rogue azért váltott fény-árnyék módba, hogy gyorsan lerendezze Natsut, valszeg simán nem ment volna neki vagy sokkal lassabban. Elvégre Lucy a fő célpontja. Az is tetszett, hogy Urtear-ék mentették meg.
Lucy meg tényleg fura, mintha transzban lenne. Egyik fejezetben még esküdözik, hogy nem csukja be, aztán meg be kell zárni Mosolyog.
És nem tudom, hogy feltűnt e valakinek, de megmagyarázták, hogy Erzáék miért nem a gyengélkedőn számolják a bárányokat.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5513 Dátum: 13 ápr 05, 20:20:36 »

Szerintem nagyon király fejezet volt. Nevet

Furcsa volt Natsut vesztesként látni. De azt kell, hogy mondjam jó érzéssel töltött el a dolog. ikszdé Pedig nekem ő a kedvencem.
Egyszerűen imádom a Villámló Tűzsárkány formát. Nevet Szerintem hihetetlenül király. Olyan a pusztító ereje, hogy az valami hihetetlen. Ha ezt az erőt Natsu kreatívan fel tudná használni és új támadásokat fejlesztene ki - és nem csak a a fékeveszett pusztításból állna - akkor verhetetlen lenne. Nevet (Bár a Sárkányölő mágia pont a pusztításról szól.)  ikszdé
Viszont azt kell, hogy mondjam Rugoe nagyon könnyen elbánt Natsuval. Nem hiszem, hogy csak azért kapcsolt rá, mert hamar akart végezni Natsuval. Azért Natsu pusztítását elnézve nem vagyok benne biztos, hogy így elbírt volna vele. Ha tévedek akkor viszont Rugoe ereje hatalmas. Valószínűnek tartom, hogy Luxus-nál is erősebb. Nevet
Szerintem ha Ntasu nem hal meg, akkor a közeljövőben fogja aktiválni a Dragon Force-t is. Na akkor már szerintem a DF Rugoe-val is nagyjából partyban lenne. De jobban örülnék ha addig eltelne még egy jó idő és Natsu is erősödne. Ne csak kapja az erőket, hanem dolgozzon meg érte becsületesen. Ha pedig elérte a szintet akkor aktiválja a DF-t. Nevet

Urterék közbeavatkozása nagyon kellett. Natsu biztosan meghalt volna Rugoe támadásától.
Kíváncsi vagyok Gerard mit tervez.
Lucy agymenése nem átlagos, valószínűleg megszállták vagy valami ilyesmi lesz.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5514 Dátum: 13 ápr 05, 20:46:09 »

@shiranai

Oh, nem kell félteni natsut. A halálát még ha nem is várják sokan, de én igen. Nem mondtam, hogy a végéig kipurcanjon. ikszdé

OFF: a bleachben is ichigo 2x meghalt és vissza lett hozva, szóval nem lenne nagy ha natsu 1x elpatkolna. : P
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #5515 Dátum: 13 ápr 05, 21:21:05 »

Akkor csak nekem tűnt úgy, hogy már második hete várod a halálát (a "szinte" véglegeset) ikszdé. Ezek szerint tévedtem.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5516 Dátum: 13 ápr 05, 21:31:18 »

Túlságosan is a kedvencem, ezért ilyet nem akarnék. ikszdé A halálát akarom még mindig is, de úgy hogy visszahozzák valahogy. Mosolyog

Csak én tartom gyerekesnek már a gömbökkel való támadást? Urtear folyton csak azokhoz folyamodik. ikszdé 7 év után is... smirksweat
Naplózva
sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #5517 Dátum: 13 ápr 07, 18:54:08 »

Csak én tartom gyerekesnek már a gömbökkel való támadást? Urtear folyton csak azokhoz folyamodik. ikszdé 7 év után is... smirksweat


Nem igazán volt másra ideje meg lehetősége sem. Ha jeget használ megfagyasztja Natsut is lehet. Nevet Viccet félretéve szerintem még mindig benne van hogy nem akar jeget használni vagy egyszerűen tudta hogy azzal úgysem menne semmire. Egy sárkányölő ellen az kb semmit sem ér.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5518 Dátum: 13 ápr 07, 19:11:20 »

Nem hinném, hogy a gömbök erősebbek, mint a jég. Mosolyog Valószínűleg ez volt az ésszerű akkor.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5519 Dátum: 13 ápr 07, 19:13:35 »

Ja, értem. Mosolyog Szóval akkor, azért támadott azzal mert ''állítólag'' erős és jéggel meg semmire megy. Ha alap helyzetben képes volt natsu villám+tűz támadását kivédeni, akkor fehér-árnyék módban nehogy már azért szaladjon el mert pár gömb erősebb, mint natsu tűz+villám támadása. smirksweat  ikszdé
Naplózva
Oldalak: 1 ... 366 367 [368] 369 370 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!