24 jún 15, 00:31:35 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1848412 alkalommal)
0 Felhasználó és 17 vendég van a témában
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #5490 Dátum: 13 márc 31, 20:30:17 »

 Nevet bocs
esetleg a sárkány ölök kaptak valami ajándékot a sárkányuktól vagy Naci az egyetlen  aki kapót 1 sálat ?
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 31, 20:33:42 írta Qtics » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5491 Dátum: 13 márc 31, 21:06:02 »

Lehet, hogy Metalicana a piercingjeit hagyta rá Gazillera. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5492 Dátum: 13 ápr 01, 15:21:20 »

Későn írok de mindegy. smirksweat

325. fejezet

Jövő lucy halála még mindig vegyes érzelmeket hoz ki belőlem. Tetszett is meg nem is. Tetszett, mert natsut feltüzelte ez és képes lehet saját akaratából egy DF-re. Másik oka meg az, hogy végre láthattunk valaki jót hosszú idő után meghalni. Elég sokkoló lehetett a többieknek. Szomorú Loki-n csodálkoztam miért tűnt el, de eszembe jutott mi történt natsu-val mikor mágiát használt a kapu közelében. smirksweat
A többieket a király látta el infóval. Azért nem kevés mágus lehetett ott. Ohh My God Nem tudom, hogy legtöbbjük hogy akar harcolni, ha le vannak sérülve. smirksweat
Ahogy a király felvázolta, hogy pár száz sárkány túlélheti a támadást...szép és jó, de mi van ha a kapuból jönnek?

Már annyira sok minden történik és annyi utalgatás van, hogy már nem tudom lassan ki mit csinál milyen okból...
Rogue jó vagy rossz és ha jó, akkor miért teszi azt amit, ha meg rossz akkor miért teszi azt amit...
Lucy bezárja a kaput, de milyen okból és ha nem zárja be, akkor milyen okból?

Minerva sehol se látható. Mit tervez?

Natsu ha most összecsap rogue-val akkor nyer vagy veszít? Személy szerinte azt akarom veszítsen.
Úgy képzelem el, hogy aktiválja a DF-et és elgyepálja rogue-t, majd rogue is tol egy DF-et és fordul a kocka. Röviden: Megöl DF-natsut DF-rogue.

Valahogy az erőviszonyok a sárkányölők közt.
Gyengétől-erősig:
7 évvel ezelőtti gazille <- 7 évvel ezelőtti natsu ( semmi dupla elem ) <- Mostani rogue <- Mostani sting <- DF natsu / Hév-rogue / Hév-sting / 7 évvel ezelőtti 2 elemmel rendelkező natsu <- DF-rogue <- DF-sting <- mostani gazille <- mostani Natsu <- Árnyék által megszállt rogue <- Mostani gazille árnyék+vassal <- mostani 2 elemmel rendelkező natsu <- 7 évvel későbbi rogue <- Mostani DF natsu <- 7 évvel későbbi DF- rogue

Kb így képzelem el.

Azután, hogy megölte natsut a kapuhoz siet, de már...

A fejezetre adok 10/8-at.

Jó volt. Mosolyog
Naplózva
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #5493 Dátum: 13 ápr 01, 19:10:11 »

miért csak "rossz " sárkányok jönnek ? hol vannak a "jók" ?
vagy az egész háborút amiatt lesz mivel rájuk lőnek !
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5494 Dátum: 13 ápr 02, 08:17:55 »

Gondolom van oka hogy mért csak a gonosz sárkányok jönnek Nevet...Zeref keze lehet a dologban,ezért is.
Naplózva

Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5495 Dátum: 13 ápr 02, 11:42:18 »

Most ahogy olvasgattam a kommenteket nekem szembetűnt, hogy anno a menyország tornyát valaki feltámasztása végett hozták létre, ahhoz kellett nekik az etherion is. Mi van, ha a kastély alatti sárkénytemetőben lévő sárkányokat támasztja fel a kapu? (Lehet nagy temető, és több temető is ott végül is nem láttuk az egészet.)

Szerintem ez nagyon jó ötlet! Végül is, eddig csak Rogue állította, hogy ágyúként hasznosítható, ahogy már többen is írtátok  Mosolyog
Én azért remélem, hogy Natsu és senki más sem hal meg... Azért szeretem a Fairy Tailt, mert nem kell úgy olvasnom, hogy "Úristen, most ki fog meghalni??" Persze így "meseszerűbb", de már az elejétől fogva látszott, hogy nem a drámára megy rá a manga... Bevallom, én legelőször az animét kezdtem el nézni, aztán néhány rész után elolvastam a mangát, és végig úgy ültem a gép elé, hogy "oké, ez az a manga és anime, amit nem kell komolyan venni  ikszdé ". Most egy kicsit sötétebb hangvételű, ami egyáltalán nem baj, amíg megörzi a szerethető humorát és hangulatát.
Ez persze az én véleményem, és tiszteletben tartom a másokét is   Mosolyog Szerencsére nem vagyunk egyformák  Pojén
Naplózva
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #5496 Dátum: 13 ápr 03, 11:29:46 »

Nem kizárt, hogy behal a fél Fairy Tale és egy kis időutazás lesz ebből megint Mosolyog jövőbeli rogue meg elérte a célját, kinyitották a kaput és valószínűleg onnan jönnek majd a sárkányok  Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5497 Dátum: 13 ápr 05, 11:33:43 »

Íme a 326. fejezet: http://www.mangapanda.com/fairy-tail/326
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5498 Dátum: 13 ápr 05, 13:17:21 »

Ez ismét csak nagyon adta.
Legjobban az Ultear-Meldy féle mentőakció jött be.  Mosolyog
Bár engem az érdekel a legjobban, hogy Lucy-t mi fordítja át ilyen gyorsan.

Az külön tetszik, hogy új képességre tehetnek szert a mágusok, ha megölik egymást.

Most el tudok képzelni egy olyan folytatást, ahol Futurogue felfalja árnyékként Natsu-t, így már 4 elemmel fog tudni mahinálni és onnantól már nem telik semmibe sem legyűrni Ultear-t és Meldy-t.

Vagy most Futurogue elsiett a kapuhoz és megöli Lucy-t, még mielőtt zárna.

Kezd végre felpörögni a manga. Mosolyog

Érdekes, hogy a háború, hogy meg tudja változtatni az emberek jellemét.
Ha ebből a szemszögből nézzük Futurogue teljesen természetesen viselkedik, hiszen mindent megtesz a saját túlélése érdekében.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 05, 13:28:18 írta Serpens92 » Naplózva

Krulszeme
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 127


« Válasz #5499 Dátum: 13 ápr 05, 13:27:29 »

Ejha a képeket elnézve bizony meglepődtem. Nem tudom hogy csinálta vadócka amit csinált de elvileg nem lehetne rá képes mivel ezek egymásnak ellent mondó erők ( kioltják egymást, ha tökéletes egyensúlyban vannak ha meg nincsenek egyensúlyban akkor meg az egyik bekebelezi a másikat de a bekebelezéssel gyöngülés is jár) Nevet. Reméljük Uther tud gyógyító mágiát is vagy idő közben már tudja az élő organizmusokat is befolyásolni. Ej Natsu Natsu többet kellett volna edzeni a sok szövegelés helyett.... .
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5500 Dátum: 13 ápr 05, 13:30:39 »

Ha innen most Natsu győzött volna, akkor az nagy csalódás lenne a szememben. Szóval nem hinném, hogy a jövőbeli-Rouge ellen lett volna egyáltalán esélye.

Serpens92: Igen, ez a dolog engem is érdekel. Mi fordítja át ennyire Lucy-t? Lehet, hogy az a kapu van rá ilyen hatással? Vagy meglátott valamit a kapun túl, amit a többiek nem? Gondolkozik
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
zisz88
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 9


« Válasz #5501 Dátum: 13 ápr 05, 13:53:40 »

Idézet
Mi fordítja át ennyire Lucy-t? Lehet, hogy az a kapu van rá ilyen hatással? Vagy meglátott valamit a kapun túl, amit a többiek nem?

Nekem úgy tűnik nincs igazán tudatában Lucy annak amit csinál, mármint ha megnézitek a képet olyan üres a tekintete. Lehet jövő Lucy ezért nem emlékezett arra, hogy bezárta a kaput Mosolyog
Naplózva

Semmit nem fogsz tanulni, ha azt hiszed, már mindent tudsz.
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5502 Dátum: 13 ápr 05, 14:11:48 »

Lucy kapuzárási pánikja lehet abból adódik, hogy tán a kapuból is jöhetnek a sárkányok.

----
Az külön tetszik, hogy új képességre tehetnek szert a mágusok, ha megölik egymást.

Szerintem ez nem minden esetben lehetséges.
Először gondoltam arra, az esetre amikor egy sárkányölő megeszi egy másik sárkányölő elemét, de ehhez ugye nem kell megölnie.

Aztán végül arra jutottam, hogy szerintem Vadócka megölte Stinget majd kiszedte a testéből Weismüller lachrimáját, majd csinált belőle lachrimájgombóclevest és jóízűen megette.  Séf Nyelvesít


Nem tudom hogy csinálta vadócka amit csinált de elvileg nem lehetne rá képes mivel ezek egymásnak ellent mondó erők...

Te is Vadóckázól? Good boy! Sting és Vadócka használtak összhang csapást, s ott nem oltották ki egymás erejét, valamint bizonyos logikával lehet keresztezni ellentétes erőket. Pl ott voltak a hideg lángok, vagy Gray tűz fagyasztása is.


Reméljük Uther tud gyógyító mágiát is

Uther milyen Uther? Ő meg a lánya mi?  Pojén

(bocs  bow)

Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5503 Dátum: 13 ápr 05, 14:17:23 »

Lucy kapuzárási pánikja lehet abból adódik, hogy tán a kapuból is jöhetnek a sárkányok.

----
Az külön tetszik, hogy új képességre tehetnek szert a mágusok, ha megölik egymást.

Szerintem ez nem minden esetben lehetséges.
Először gondoltam arra, az esetre amikor egy sárkányölő megeszi egy másik sárkányölő elemét, de ehhez ugye nem kell megölnie.

Aztán végül arra jutottam, hogy szerintem Vadócka megölte Stinget majd kiszedte a testéből Weismüller lachrimáját, majd csinált belőle lachrimájgombóclevest és jóízűen megette.  Séf Nyelvesít

Mondjuk igaz, Futurogue nem lett csillagmágus attól, hogy megölte a jövő Lucyt.
Lehet különleges módon kell megölni azt, akitől el akarja venni az erejét.
Naplózva

sdavid25
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 36


WWW
« Válasz #5504 Dátum: 13 ápr 05, 14:40:53 »

Szerintem ez a megöllek és megkapom az erőd csak a sárkányölőknél játszik.

Amúgy tetszett, hogy Natsut lenyomta, nem is vártam mást, viszont ha most megszállta Natsut nagy lesz a kabaré.
Vagy az lesz mint anno Gazille-nál, hogy magába olvasztja az árnyat. De remélem nem ez lesz. Ultear tuti megmenti majd ettől nem félek, hogy Natsu meghalna. ami jobban zavar, hogy Mashima trollkodott mert 1 oldalt betett az előző fejezetből csak hogy ne lássuk hogy mi van a kapu mögött. Nevet Egy biztos, vagy a kapu mögül irányítja már most Lucy-t valaki, vagy meglátott valamit amit mi még nem és ezért váltott egyik pillanatról a másikra. A szemein egyébként egyértelműen látszik, hogy nincs tudatánál. Minden esetre nagyon jó fejezet volt megint. És Gazille elszólása a Júli 7-ről csak erősíti hogy jönni fognak a sárkányok és szerintem Lucy épp ezért változott meg hirtelen mert ő már látja őket.

J.Rouge egyértelműen nem a világot akarja megmenteni, de akkor se értem hogy ölhette meg a barátját. Ha esetleg Frosh meg is halt akkor sincs értelme ha csak nem Sting ölte meg de ezt erősen kétlem.
« Utoljára szerkesztve: 13 ápr 05, 14:42:07 írta sdavid25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 365 366 [367] 368 369 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!