24 máj 17, 09:41:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778185 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5475 Dátum: 13 márc 30, 10:16:30 »

Szerintem nagyon jó fejezet volt, a következőt már alig várom Mosolyog A királyról kiderült, hogy nem teljesen idióta, csak félig  Nevet
Összeállt az egyesített shi.. akarom mondani mágus haderő.
Köszi ezt a hozzászólást, jót nevettem rajta   ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/6 Nem "számomra" lenne a helyes szó az első képen? Olyan szép ez a mondat, kár lenne hibásan meghagyni. Ezzel egyáltalán nem akarok szőrszálhasogató lenni, nagyon hálás vagyok a fordításokért!!! Remek munkát végeztek mindig  bow

Az utolsó oldaltól kicsit libabőröztem - olyan rosszat sejtető. Mintha Lucy látná a saját végzetét a kapuban... és hát az után, hogy látta meghalni a "jövőjét", nem is csodálkozom az arckiejezésén...  Neeem
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #5476 Dátum: 13 márc 30, 10:22:44 »

Egész jó volt.
Úgy néz ki, hogy igazam lesz, és tényleg megölik Natsut. Ha ez bekövetkezik nagy valószínűséggel abba az irányba halad tovább a történet, amit már leírtam. Vagyis visszamennek az időben, hogy megkeressék/feltámasszák Natsut.
Futurogue pedig nem tűnik annyira gonosznak, inkább zavarodott egy "cseppet", remélhetőleg ez azzal jár, hogy tényleg a sárkányok megöléséhez kell neki a kapu. Lucy pedig be fogja zárni. Feltételezem ez 777-ben már megtörtént, csak akkor épp Lucy anyja Layla zárta be. Az én elméletemben az a család egy "kulcs", amely a kapu bezárására jött létre/van.
Lucy mondta, hogy ő nem akarja bezárni, de még is be fogja. Ez úgy képzelem el, hogy majd kap egy kis külső segítséget.
Nem ismerjük Minerva-chan hollétét, és szerintem ő az a típus, aki így vagy úgy, de bosszút fog állni. Mivel a mágiája képes arra, hogy megváltoztassa a környezetében elhelyezkedő tárgyak és személyek helyzetét, ezért neki gyerekjáték Lu-chant "belökni" a kapuba. A hercegnő és/vagy Arcadios ráeszmél, hogy nem lesz idejük elsütni az ágyút(mert ugye Luigi bezárta és azt ki kell nyitni újra), ezért úgy döntenek, hogy visszaküldenek egy csapatot az időben, hogy megváltoztassák a történteket.

Ezzel csak annyi baj van, hogy nehezen lehet beleépíteni a történetbe a halott Natsut, olyat tudok elképzelni, hogy Gerard elmondja, hogy ... Mit tudom én  smirksweat és akkor őt is fel kell készíteni a jövőbeli harcra.
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 30, 10:27:08 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5477 Dátum: 13 márc 30, 11:55:26 »

Nem hinném, hogy Natsu meghalna, sőt. Én valószínűnek tartom azt is, hogy a kapuból jönnek majd elő a sárkányok, J-Rogue meg csak azért adta elő magát, hogy tuti ne zárja be Lucy a kaput, úgyhogy Natsu majd futhat vissza megmenteni őt. Amikor a rózsaszínhajú főhősünk ráeszmélt, hogy J-Rogue nem megmenteni akarja a jövőt, akkor ő nagyon elvigyorodott.
Arcadios viszont már megérett a halálra, így valószínűleg fel fog fogni a testével egy támadást ami a hercegnőre irányul.
Gerard meg talán megkéri Laharlékat, hogy álljanak már le egy kicsit Nevet Mert nagyon jó, hogy szabályt sértenek a kapuval, de 1) Ők az uralkodók 2) Valamit tenni kéne a sárkányok ellen. Bár a Mágus Tanács híres a fantasztikus logikájáról Nevet
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #5478 Dátum: 13 márc 30, 12:28:53 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/15 a Lamia Scale mellett és a Blue Pegasus mögött álló csíkos inges fickó nem olyan, mint Sanji a One Piece-ből? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 30, 12:29:33 írta olcha94 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5479 Dátum: 13 márc 30, 13:30:10 »

Zapor:

Kösz, javítva. ^^

... Gerard meg talán megkéri Laharlékat, hogy álljanak már le egy kicsit Nevet Mert nagyon jó, hogy szabályt sértenek a kapuval, de 1) Ők az uralkodók 2) Valamit tenni kéne a sárkányok ellen. Bár a Mágus Tanács híres a fantasztikus logikájáról Nevet

Meg arról, hogy mindig a hátsójukba ragad a kezük, ha valamit tenni kell. ^^"
Még szerencse, hogy Lahar nem tűnik egy szemellenzős idiótának, Mest meg kedveli a Fairy Tailt. ^^ Már csak az a kérdés, Gérard-hoz hogy állnak majd hozzá. Hogy mit akarhat kérni tőlük Gérard? Például:
- Ő és a Crime Sociere is hadd segíthessen be a harcba. Végül is, egy Gérard, aki minimum a Tíz Szent Mágus szintjén van, egy Urtear, aki az Idővonalon kívül még remek Jég alkotó mágia használó is, és Meldy, aki nem véletlen került be a Grimoire Heart "Hét Rokon a Purgatóriumból" különleges egységébe (kb. ők voltak a céh S-osztályú mágusai), nem jönnének olyan rosszul, ha komoly bunyóra kerül a sor. Arról nem is beszélve, hogy végre Lyon is találkozna Urtear-rel. ^^
- Ne jelentsenek a Tanácsnak.
- Gérard, mint volt tanácsos, tudhat valami olyan eszközről, mágiáról, stb-ről, ami most nagy segítségükre lehetne, és ezt akarja megbeszélni velük.
- Esetleg rájött valamire az Elsötétüléssel kapcsolatban, és azt akarja megosztani velük (talán, hogy valami miatt tényleg muszáj lesz bezárni a kaput...?).

De ha jól látom, Urtear és Meldy nincsenek Gérard-ral. Talán követik a furcsa mágikus erőt, és Natsu oldalán fognak kikötni J-Rogue ellen? ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/3
Ahogy korábban is esélyes volt és már fentebb is írta valami, J-Rogue tényleg csak egy szemmel nézi a világot.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/5
Ez a padlón és falon surranó árnyék egyre valószínűbbé teszi, hogy tényleg J-Rogue szállta meg Rogue-ot. Bár még mindig nem értem, miért tolt akkor olyan szövegeket, amiket mondott. Hiszen mivel a két Rogue igazából ugyanaz a személy, így J-Rogue-nak is mindent tudnia kell(ene), amit a jelenkori változatának.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/8
Megmondtam, vagy megmondtam, hogy Yukino még magára fogja venni ezeket a dolgokat? ^^" Azért bízok benne, hogy Mirajane kis magánakciójának lesz jelentősége, és (ne értse félre senki) nem "csak" azért hagyta ott Natsuékat, hogy Yukinót megtalálja.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/9
Így "mozgás" közben elnézve a kaput, a középső csillag alakú forma a Nap, a körülötte körbeforduló fekete pedig a Hold. A kisebbe fekete lyukak pedig talán a Hold különböző állásait szimbolizálnák. Ha ez eddig is nyilvánvaló volt és csak én vagyok lassú felfogású, akkor bocs. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/10
Lokinak egy tényleg szívás, mivel ahhoz, hogy Földvilágon lehessen, állandóan nyitva kell tartania a kapuját a csillagszellemek világába. Ahhoz pedig mágia kell. Azt pedig az Elsötétülés közelében nem igazán ajánlatos használni.
Ebből még érdekes dolgok lehetnek! Ha a kapu közelében nem lehet varázsolni, akkor bármi is jön ki a kapuból, akár rossz szándékkal is, mágiával nem tudnak majd rátámadni. Kivéve ha kiderül, hogy pl. a csillagmágia kivétel. kacsint Most nem a csillagszellemek megidézésére gondolok (hiszen Loki sem mehetett a kapu közelébe), hanem valami különleges varázslatra (pl. az Egyetlen varázslat kacsint).

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/13
Király komának már a neve is árulkodó, mert ugye: TOma --> maTO (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/266/20) Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/17
És még le is leplezi magát. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/18
Laharral, Mesttel és Gérard-ral kapcsolatban ugye fentebb már kifejtettem.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/19
Nem kizárt, hogy J-Rogue-t is megszállta valaki (Take Over...?). Lehet ezért néz ki a feje úgy, mintha két személy lenne, és ezért viselkedik így...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/20
Ahogy kinyílt a kapu, ez a jelenet (és a következő oldal) jutott eszembe: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/258/14
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 30, 13:33:30 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Zapor
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #5480 Dátum: 13 márc 30, 14:06:39 »

Chakra, amit a kapuról és az alakjáról, valamint a hasonlóságról mondtál a Lumen Histoire-ral, nagyon érdekes! Szerintem nem véletlen, hogy itt van az Első Mester is, nem gondolom, hogy "csak" drukkolni jött, és amilyen ideges volt a játékok vége felé, biztosan nem fog a babérjain ülni. Itt eléggé el is komolyodik, mint aki rosszat sejt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/322/29
J-Rogue megszállása elgondolkodtató, de talán magától lett ilyen elvetemült: elveszíthette Frosch-t is, mert különben biztos magával hozta volna.  Gondolkozik
Erről jut eszembe... a kapun egyszerre többen is közlekedhetnek, vagy csak egy ember? Nem emlékszem, hogy lett volna-e erre utalás.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5481 Dátum: 13 márc 30, 18:46:39 »

Nem a két kapu formájára céloztam, csak magára a jelenetre, és persze arra, ami mögötte van. "Lumen Histoire" = Fény Történelem. És mire való elsődlegesen az Elsötétülés kapuja? Csak nem időutazásra? kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #5482 Dátum: 13 márc 30, 20:58:10 »


http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/10
Lokinak egy tényleg szívás, mivel ahhoz, hogy Földvilágon lehessen, állandóan nyitva kell tartania a kapuját a csillagszellemek világába. Ahhoz pedig mágia kell. Azt pedig az Elsötétülés közelében nem igazán ajánlatos használni.
Ebből még érdekes dolgok lehetnek! Ha a kapu közelében nem lehet varázsolni, akkor bármi is jön ki a kapuból, akár rossz szándékkal is, mágiával nem tudnak majd rátámadni. Kivéve ha kiderül, hogy pl. a csillagmágia kivétel. kacsint Most nem a csillagszellemek megidézésére gondolok (hiszen Loki sem mehetett a kapu közelébe), hanem valami különleges varázslatra (pl. az Egyetlen varázslat kacsint).


De cserébe az sem rájuk Nevet Persze ha egy sárkány kukkant át a kapun, akkor ez nem túl nagy előny.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #5483 Dátum: 13 márc 30, 21:34:40 »

Nem lehet h az a 10 ezer sárkány a kapun fog átjönni?? mondjuk a múltból, amikkor is eltűnt az összes sárkány azon a bizonyos napon?? bár nem hinném h Jövő Rouge kamuzna.Miért tenné? Hmm?

Talán szerepet kap a kastély alatti sárkánytemető is. Azt nem hiába mutatták be. Az a sok sárkány átjöhetne abból az időből, amikor még éltek. Amiatt nem lát még közelgő sárkányt senki az égen, mert nem is a levegőből fognak támadni, hanem esetleg a kapun jönnek át, pont azok, akik évszázadokig a kastély alatt nyugodtak. Ez megmagyarázná, J-Rogue mosolyát, és azt, hogy Lucy miért csukta be a kaput. Ugyanakkor jövő-Lucy nem emlékezett kapubecsukásra, szóval még sincs minden teljesen a helyén. Nevet

Lehet a kapunak nincs is hiperszuper lézerágyú funkciója, hanem egyszerű időkapu, és Rogue csak hazudott róla valamilyen hátsószándék miatt.
Bocsánat, csak most látom, hogy Karyuu is ezt írta. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 30, 21:37:10 írta Saphira » Naplózva

Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5484 Dátum: 13 márc 31, 09:39:42 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/20
Ahogy kinyílt a kapu, ez a jelenet (és a következő oldal) jutott eszembe: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/258/14

Egy kicsit tovább szövögetnek bennem az elmélet párkái.

Lucy és Vadócka a ez elsötétülés kapujával jött a jövőből, s ha jól rémlik akkor 7 évvel későbbről.
Mavis aki az FT alapítója egy egész szigetet és az ott tartózkodókat küldött a 7 évvel későbbi jövőbe.

Két dolog merült fel bennem ezzel kapcsolatban.

1. Az időben fixen hét évet (vagy X × 7 évet)  lehet utazni. (s talán számít a07.07-es dátum is, vagy legalábbis annak közelsége)

2. Az Elsötétülés kapujával csak a múltba lehet utazni.
S esetleg a Lumen Histoárral (a neve, Mavis, a nagy ft máigák) pedig csak jövőbe.
Mint az időutazás két pólusa

Szóval lehet, a Lumen Histoárból jönnek majd a sárkányok.

Vagy az elsötétülés kapujából.
De tényleg mekkora frászt hozná itt az embereke, ha valaki itt http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/325/20
 hirtelen felvetné: "Mi van, ha a kapuból jönnek a sárkányok?" ikszdé


A sárkánytemetőt belerakva az egyenletbe.

Lehet úgy lesz, mint a Zetsu no Tempesben hogy a sárkányok a saját húsukat küldik el a múltból a jövőbeli (jelen) csontjaikra.
 
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5485 Dátum: 13 márc 31, 11:01:39 »

Én várok egy olyan forudlatra, hogy a jelenkori Rogue találkozzon jövőkori önmagával.
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #5486 Dátum: 13 márc 31, 11:46:39 »

Az is lehet, hogy J-Rouge azért ilyen, mert teljesen megszállta az az árny ami Rouget. De én inkább arra gyanakszom, hogy J-Rouge szállta meg Rouget.  Szerintem jelen állás alapján csak találgathatunk. Kíváncsian várom a fejleményeket.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5487 Dátum: 13 márc 31, 13:17:26 »

Oké de eben van egy kis paradoxon, mert akkor kellet lennie egy Vadóckának aki valami mástól lett gonosz, hogy utána megszállva múltbeli énjét gonosszá tegye azt.

Ha a mágiajátékokon Vadóckát a Jövőbeli énje szállta meg, Akkor ott az erejének szerintem kb a jövőbeli énjével kellene megegyeznie.

De őt Árnyákhami után Gazella simán levert.

Most  Villám-Tűz Natsu küzd J Vadóckával.

Na most ha minden igaz, akkor jelenleg lap formában Natsu erősebb, mint Gazella. Dupla elem esetén meg talán szintén, de kb egyforma kis ingadozással ide oda)

Ha most 2DE Natsu könnyen leveri J Vadóckát, akkor valószínű, hogy J Vadócka szállta meg Vadóckát.

Ha pedig nehéz dolga lesz, (netán tán veszít) akkor:
1 Kicsi az esélye, hogy J Vadócka szállta meg vadóckát.
2. EDE Gazella táposabb, mint 2DE Natsu

Megpróbáltam kimatekozni:
DF=Dragon Force
2DE= Double Dragon Element

Luxus ~ Gazella+Natsu (ha maradt ez az arány)

Natsu ~ DF Sting+DF Vadócka

DF = x3

Natsu > ~ Gazella

2DE Natsu ~ Natsu+Luxus ~ DF Natsu

Sting ~ Vadócka
DF Vadócka ~ Vadócka x3

J Vadócka ~ 2DE Natsu ?

Számokkal legkisebb 1 Sting és Vadócka, akkor Natsu és Gazella 6 Luxus pedig 12
(megj: a számok csak az arányok szemléltetése okán)


DF Natsu, 2DE Natsu és J Vadócka = 18

Megszállott Vadócka 19 = J Vadócka 18 + Vadócka 1
2DE Gazella 25 = Gazella 6 + Megszállott Vadócka 19

S közben eszembe jutott, mi van, ha Megszállott Vadócka, mivel megszállott volt nem tudta használni a DF-et, vagy ha használta is az akkor is csak az alap erejét szorozta be így max 21=(1x3+18) lett volna az ereje, ami még mindig kisebb mint 2DE Gazella 25-ös ereje.

Viszont J Vadócka nem használta még a DF-et. Mert azzal DF J Vadócka 54 lenne (18x3)

Ha azt is vesszük, hogy 2DE Natsu erősebb is mint J Vadócka, kétlem, hogy csupán kis különbség miatt Natsu átváltott volna 2DE módra.

Így viszont lehet Natsu tényleg veszíthet függetlenül attól, hogy 2DE formában erősebb vagy gyengébb nálla Gazella 
Hacsak
A. Kap segítséget.
B. A harc félbeszakad.
C. Érzelmek ereje vagy Nakama power up.
D. Dragon Force

(Remélem nem a C)  smirksweat 

----------------
ui bocsi Zeref, egy "t"-betűt nem vettem észre a szó végén.  bow smirksweat

De Natsu akkor is bajba kerülhet, ha J Vadócka DF-et használ.
 
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 31, 13:22:12 írta Shiro » Naplózva

Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #5488 Dátum: 13 márc 31, 19:52:43 »

az is lehet hogy az aréna alatt lévő  csontok bolt születnek ujjá a kapu miatt illjen (sárkány feltámasztó mágia)
mivel ott nem 1, 2 csont volt,  sőt nem igen volt utalás rá hogy valaki talált volna sárkány maradványokat eddig
bár az is elképzelhető hogy mivel közeleg a sárkány király ünnepe a sárkányok maguktól feltámadnak,  vagy a sárkány király éleszti fel őket .......
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 31, 19:54:46 írta Qtics » Naplózva
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #5489 Dátum: 13 márc 31, 20:18:37 »

Talán szerepet kap a kastély alatti sárkánytemető is. Azt nem hiába mutatták be.

Most ahogy olvasgattam a kommenteket nekem szembetűnt, hogy anno a menyország tornyát valaki feltámasztása végett hozták létre, ahhoz kellett nekik az etherion is. Mi van, ha a kastély alatti sárkénytemetőben lévő sárkányokat támasztja fel a kapu? (Lehet nagy temető, és több temető is ott végül is nem láttuk az egészet.)

J-Rogue személyére ötletek:
 1. jövő Rogue aki megkeseredett a 7 év alatt történtek miatt lelkileg összetört...
 2. jövő Rogue akit megszállt az a kis lény vagy Zeref vagy Skyadrum átka van rajta (hisz Gazille is említette, hogy néhány dologra rosszul emlékszik, pl nem felnézett rá, hanem félt tőle) de ha kiderül, hogy skizofrén én felkötöm magam...
 3. Rogue és Sting fúziója valami módon, pl próbálták tökéletesíteni az összhang csapást csak már nem tudták megszüntetni és összeréntotta őket amiből a mostani személyiség jött ki.
 4. j Rogue valójában j Rufus, a mágia másoló. Megpróbálta kopizni Rogue mágiáját, hogy legyen esélye a sárkányok ellen (lehet már Rogue is halott abban a jövőben), de nem volt rá képes vagy idő közben bekattant vagy nála is félre sikerült valmi és télleg elhiszi, hogy ő Rogue.
 5. valaki teljesen ismeretlen aki felvette az alakját mágiával mint a henge no jutsu narutóban. Így viszont akár egy sárkány is lehet, aki azért jött, hogy kinyissa a kaput ezzel biztosítva a visszatérésüket
 6. és esetleges kombinációk az előző 5-el, illetve a ti ötleteitek.

Én már erősen kétlem, hogy ágyúnak akrnák használni a kaput. A föntiekben leírtak miatt is. Nekem több fantázia használat lenne és a csavarok is jellemzőek a mangára, meg nem utolsó sorban Natsunak is gyanús volt a Rogue szándéka. Ha már itt tartunk jelen Rogue-t Raiosnak is hívhatnánk végső soron ez az igazi neve.

Ami nekem fura volt, hogy az animében nagyon kiemelték, hogy harc közben Rogue Froshhoz beszél, de náluk nem volt visszaemlékezés. Lehet télleg igaza lesz annak, aki szerint amiről nem volt szó annak fontos szerepe van a történésékben és azért nem fedik fel, hogy ne lőjék le a "poént".

Én várok egy olyan forudlatra, hogy a jelenkori Rogue találkozzon jövőkori önmagával.
Na az engem is érdekelne! Bár látva a "jövőbeni önmagát" lehet negatívan hatna rá.

Qtics nem ér megelőztél  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 márc 31, 20:24:24 írta pegazus20 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 364 365 [366] 367 368 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!