24 máj 17, 09:06:50 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #5010 Dátum: 13 jan 23, 18:32:05 »

Minerva Jurát?  Hmm? Ez még viccnek is rossz.
Lehet, hogy Minerva komoly erőt képvisel, de Jura ereje még mindig felülmúlja ez biztos.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/17 Itt látszik Juran, hogy nem gondolta volna, hogy Minerva ilyen erős. De ez nem jelent semmit.
A hasonlóság szerintem tényleg körülbelül olyan, mintha Luxus menne Gildartz ellen. Az esély a győzelemre 0%. Ez persze nem azt jelenti, hogy nem lenne kihívás Gildartznak Luxus vagy akár Juranak Minerva.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #5011 Dátum: 13 jan 23, 19:54:33 »

Úgy bírom hogy itt mindenki akkora szakértő az erőkülönbségek terén Nevet Ennyi erővel Natsu se tudta volna legyőzni Laxust, hiszen messze mögötte van, és Purehitot se tudták volna, hiszen neki valószínüleg még Gildartznál is nagyobb ereje volt, pont az a lényeg hogy itt nem csak az erőnek van szerepe és semmire nem lehet mondani hogy 0%, valószínű hogy Minerva tart Jurától és valószínűleg Jura erősebb is sokkal, de valahogy le kell győzniük, másképp nem nyerhetnek...
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5012 Dátum: 13 jan 23, 21:03:47 »

Natsu egy főszereplő, de igaz azért amit mondasz depres. Az érzés erejével akárkit legyőznek. Kivéve achnologiát. ikszdé És szerintem olyan embernek mint minerva nincsenek érzései. Ja, bocs...tévedtem. Vannak, csak gonoszak. smirksweat
Naplózva
rougon
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 245



« Válasz #5013 Dátum: 13 jan 24, 12:34:12 »

... Nem fújolni akarom a mangát, mert én is szeretem, de tény hogy kezd egyre kiszámíthatóbbá válni és ellaposodni. ...

Ha elindul egy új történetszál, akkor még szinte semmit sem tudunk. De ahogy egyre tűnnek fel a szereplők és ismerjük meg az adott történetet, úgy válik egyre "behatároltabbá", hiszen tudjuk, hogy mi minek a feltétele.


Egyre kiszámíthatóbb, mégis sokan máshogy tippelték a csuklyás hölgyet, meg még mindig alig lehet valamit tudni az Elsötétülés tervről, hogy pontosan mi is lesz az Mosolyog Majd meglátjuk, amikor a mangában lesz, biztos hatalmasat fog ütni.

Igaz amit írtok, de ellaposodás alatt azt értettem, hogy nagyon kevés az olyan dolog, amin mostanság meg tudnék lepődni. Ide tartozik Erza harca(i) is sajnos (ezt sokan megírták rajtam kívül is).
Túl kevés a fordulat, újdonság jelenleg...
Jövő Lucy pedig hiába van jelen már jó ideje (és az Elsötétülés terv is), semmi érdemlegeset nem tettek még hozzá a cselekményhez, pedig már jó ideje képben vannak. Maga a személyének kiderülése sem volt ezidáig semmi hatása, hacsak az ájulást nem úgy vesszük.
Mindenesetre bizakodó vagyok, de remélem mihamarabb felpörögnek az események Mosolyog
Naplózva
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #5014 Dátum: 13 jan 24, 20:01:34 »

Most olvasom újra a mangát és Luxus tökéletesen passzol Minervához  ikszdé (a régi énje persze) http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/069/14 (A Sabertooth végső soron Luxus régi céljait valósította meg...)

Remélem Erza vs Minervát holnap letudja a mangaka és áttérünk Rogue vs Gazzille harcra, amiből végre kiderül mit értettek tanítvány alatt és a többi!

Az lenne poén ha kiderülne, hogy Minerva is ott volt a menyország tornyában
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 24, 22:43:19 írta pegazus20 » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #5015 Dátum: 13 jan 25, 09:40:51 »

Új fejezet: http://www.mangareader.net/135/fairy-tail.html

Na mentem, vizsgázni  smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #5016 Dátum: 13 jan 25, 09:54:33 »

Hali nem tudom hogy más hogy lesz vele de én libabőrös lettem mikor megláttam http://www.mangareader.net/fairy-tail/316/8   a legalsó képen erza arcát valahogy éreztem hogy ez jön és hát az eddigiek alapján erzának nem  a düh a legfőbb erőfokozó (bár bele lehet magyarázni hogy mivel a barátját bántották stb stb) mint ahogy sokan leírtátok már mert eddig főleg ugye a : "barátaimadnakerőthogymindenttúléljek" esetek voltak többségben de nekem nagyon tetszett nem tudom hogy hogy erre szokták- e használni a badass kifejezést ha nem akkor elnézést érte Mosolyog  a hideg kirázott mikor láttam jó értelemben. Nevet

Ráadásul lehet hogy csak én csinálom de én a mangát úgy olvasom hogy közben pár jobb féle fairy tail OST-t hallgatok hozzá, 1-2 epic momentum van amihez annyira illenek ezek a zenék hogy valószínű animében is hozzácsapják majd . próbáljátok ki kacsint

Néhány gondolat a fejezetről: hát nem nem tudom mi lesz erzával de szeretném ha azt mondhatnám hogy minerva egyre mélyebbre ássa a saját sírját Nevet az ilyenekkel amit csinál  aztán remélem hogy tényleg így lesz. Valamelyik nap olvastam hogy valaki írta hogy erzát legyőzi akkor túl sok lesz az előnye. Kérdés honnan veszitek hogy erzáért 5 pontot kap, laxus simán lehet a vezér nem feltétlenül kell erzának lenni.  Bár elég ramaty hogy mindenki full sérült lassan gray laxus erza a többiek meg mintha most kezdték voln a a dájmátó embü-t  kb se lyon on egy sérülés se a fekete villámos faszin jura-t még megértem na m1. Mosolyog
Naplózva
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #5017 Dátum: 13 jan 25, 10:35:34 »

Yippi kaye moda fu...a   ikszdé
Ez a Minerva a Trónok Harcából jött ? oltári gonosz ... nem lepődnék meg ha vacsi lesz belőle  Ördögi
Erza vágta a kötelező kibelezlek arcot .. like , like   Nevet
Az komoly info volt hogy Rogue szerint Natsu erősebb Gazillenél ami érthető 2. eredet még is többet ér 3 hónap edzésnél.
Puehrito után nem tudom elképzelni Laxus megijedne Juratól, látszik is az arcán hogy kemény menet lesz , de higgadt.
Na és a grand finálé...beautiful... hát  ezek után csodálom  egyáltalán marad valaki életben .
Bárki is marad életben nagy kibékülése lesznek.
Ok jön Igneel védelemnek meg gondolom Grandine , Metallicana passz ..... túl sok esélyük nem lesz ha csak ők nem vmi....
Natsu megenné Igneel lángjait abból  mi lenne ? Nuke
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 25, 10:59:44 írta Banzai » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5018 Dátum: 13 jan 25, 12:08:49 »

Új fejezet: http://www.mangareader.net/135/fairy-tail.html

Na mentem, vizsgázni  smirksweat
Aki sárkányokra várt, az megkapta most dögivel Kúl Nagyon jó felvezető rész Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #5019 Dátum: 13 jan 25, 12:10:45 »

Erzától én ijedtem meg. Kúl Nevet

No, kialakultak a csataterek. A párosítások (vagy triásítások) aszem sejthetőek voltak.

A Fénykergető, az Öreg Szikla, és a Hétsebességes Hernyó.

Egyenlőre úgy nézett ki, hogy Orga egálban van Luxusal szemben, habár az utóbbi nem úgy néz ki, hogy különösebben megerőltette magát.
Ugyanakkor Jura jelenléte mindkettőket megremigsztette. Mondjuk Luxus arcán ott van némi izgatottság is. orgájéra viszont tíszán van írva, hogy: "nem lesz elég a pelenka amit reggel vettem a teszkóban"

Zuhé és Meggycefre.
Habár tudjuk, hogy tudnának valami látványosat egyenlőre semmi értelmes...

Oroszlán és Szürkület kélem, hogy beleavatkoznának a lányok "harcába".
Leon úgy néz ki némi hendikeppel indul. Gray hét éve erősebb volt.  S, hogy ezen hogy változtat az ida, azeredet kettő és a fáradtság? Geronimósan nem tudom.

Vadóc és Gazella.
Talán Gazille gyengébb mint Natsu, de talán úgy néz ki, hogy  Rouge DF nélkül esélytelen. S talán hacsak fele olyan erős a vas, mint a tűz, akkor talán az árnyék is veszíteni fog.

S a végére pedig.

Még ha el is jön a három sárkányölő sárkánya, s még ha a legkiválóbbak közt is vannak. tízezer fajtársukkal szemben nem hiszem, hogy van esélyük.

Talán ha az összes itt lévő céh összefog. Mert hát ugye jó sokan jelentkeztek. Na...nem akik nem jutottak be azok max fáklyatartónak.

Szóval egyenlőre úgy néz ki mind erőben mind létszámban durva túlerő közeleg a tél.


röff: jut eszünkbe, Fullánkocska még mindig csak ücsörög... lehet, valahol majd be fog avatkozni.

Orgánál: szükség lenne a segítségére, de kevés.

Leon vs Gray és Juvia vs Seria: itt akár négy pontot is szerezhetne, de egyenlőre még túl nagy falat lenne.

Rougenál: A résztvevők szintje is okés, valamint az egyik az csapattárs is. Ha ide ugrik be, akkor Gazille lehet bajban lesz, ha tényleg nem olyan erős mint Natsu.

Minervánál: Erősek, viszont jó eséllyel billenthet  a mérleg nyelvén. De jelen esetben a ne állj egy oroszlán és a prédája közé elv érvényesül.

°.°:x:°.°:x:°.°:x:°.°
Naplózva

dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5020 Dátum: 13 jan 25, 13:08:08 »

Hát igen...ennél jobb felvezető részt el se lehetett volna készíteni.Már csak a folytatásában kell biznunk ,hogy az is ilyen jó lesz.

Végre megoldodott ez a Millianás ügy,azon már senkinek se fog fájni a feje,hál isten.Kicsit meglett kínozva,de mint tudjuk Minervánál volt, anélkül meg lehetetlenség megúszni.ikszdé Erza elég hard core képet vágott,mondjuk megértem...Én Minerva helyében elhúztam vna a csíkot.Nevet

Laxus ,Jura,Ogra:Szép meccs lesz,de engem már annyira nem érdekel,annál jobban az Erza - Minerva.
Juvia-Sherrya meccsének ezennel vége is ? Juvia meglátta Gray-samát onnantól se kép se hang  >.<#...

Jövő Lucy végre kibökte miért is jött vissza a múltba,hát mit is mondjak elég nyomós indoka van rá.Nevet Jön 10 ezer dragon egyenesen neki a kastélynak,tuti hogy Zerefnek is van valami köze ezekhez a sárkányokhoz.(Zeref,Mavis = Sárkányok előkerítése ,vagyis Mavis csak megvédi a Fairy tailt,de tuti hogy Zeref van a sárkányos dolgok háta mögött.)
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 25, 13:09:50 írta dreamfolow » Naplózva

pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #5021 Dátum: 13 jan 25, 14:25:33 »

Én mikor elkezdtem kibogarászni az angolt azt hittem a nyitó oldal miatt hogy legalább az uccsó oldalon Sting is elkezd mocorogni, meg mikor Rogue és Gazille harcát mutatták, na végre áttérünk rájuk, de nem... a sárkányos dolog télleg jó acnologiára és a másik 3-5 sárkányra még számítottam, de 10 000 ? Az ütött.  smirksweat Bár így már télleg nem tudom mit tudnának változtatni egy nem a rossz győzelemmel. Gondolom minél kevesebb súlyos sérültre kellene menni, hogy frisssen és üdén várják az ellent. Vagy maga aroszz győzelem hívja őket? (A végén már nem volt türelmem google fordítóba pötyögni, és azt sem mindig értettem amit rordított  smirksweat) nekem végülis tetszett a mai manga várom a fordítást és a jövőhetit  bow
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 25, 14:26:36 írta pegazus20 » Naplózva
TsunadeHime
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2116


King of Heroes


« Válasz #5022 Dátum: 13 jan 25, 15:19:32 »

Arra azért kíváncsi vagyok honnan a fenéből került elő 10. 000 sárkány  Gondolkozik

A fejezet tetszett, Erza megint bevadul és most mér remélem, hogy legyőzi Minervát. Pedig még mindig Minervának szurkolok, de na  smirksweat
Naplózva

gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #5023 Dátum: 13 jan 25, 15:37:01 »

Erza arckifejezése azért ütött, mikor megtudta, hogy mi történt Milianával. Azért Minerva kiadósan rázza a pofonfát, szerintem nagyon beérett neki pár jól irányzott csapás, csak úgy FT stílusban, jó sok nakama poweruppal Nevet

Rogue pedig most megpróbál egy kis pszichikai hadviselést folytatni Gazille ellen. Lehet, hogy tényleg nem olyan erős, mint Natsu, de nem sokkal marad el tőle.

Az Orga vs. Luxus harcnál azért látszik, hogy Orga is sebződik valamennyit.
http://www.mangareader.net/fairy-tail/316/11
Legalábbis ezen a képen az ő arcán is vannak horzsolások. Nagyjából talán kiegyenlített meccs, viszont Jura megjelenésével változnak a dolgok.
Ez az arckifejezés is: http://www.mangareader.net/fairy-tail/316/12 magyarázható az ebben a fejezetben található tényeket figyelembe véve:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/285/12
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/285/14

Gray és Leon sejthető volt, hogy szembekerülnek. Lehet, hogy így 2 vs. 2 lesz? Mondjuk az érzelmek belejátszhatnak a dologba.

A 10000 sárkány meg kicsit brutálisan hangzik, de nem mindegyikük van olyan erős szerintem, mint Acnologia. Most az lenne a cél, hogy minél több hadra fogható ember legyen, mikor megérkeznek. Mavis mondjuk felfegyverezhetné a FT tagokat egy kis Fairy Glitterrel. (Legalábbis az erősebbeket.) Nyilván az már egy sárkánynak is fájna egy cseppet.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #5024 Dátum: 13 jan 25, 17:23:24 »

Jó fejezet volt, bár hiányoltam Arcadiost. Egyszerűen eltűnt.  Gondolkozik
Amúgy ilyen zenével is egész élvezhető olvasni a mangát.  kacsint
http://www.youtube.com/watch?v=EptSSXNHIfg

Szerk.: 10000 sárkány amúgy sokféle okból előjöhet. Lehet, hogy ahogy jártak a sárkánytemetőben, ott aktiváltak valamit. Vagy ha már időutazás, akkor a múltból lettek ideküldve.
Amúgy leginkább engem az idegesít a mangában, hogy kevés benne a tényadat. Itt van már az első mester is rengeteg ideje és semmit sem mondott a sárkányokról. Zerefről se beszél. A régi Fairy Tailről se tudunk sokkal többet.

Gazille és Rogue harcához:
Szerintem itt az lenne a legnagyobb dobás, ha Gazille végre aktiválná a dragonforce-át, mint annak idején Natsu ellen. Fűrész kéz és vas pikkelyek stb.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 25, 17:32:25 írta Serpens92 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 333 334 [335] 336 337 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!