24 máj 17, 11:46:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778245 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
dtatar
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 241


« Válasz #4995 Dátum: 13 jan 21, 00:10:07 »

Én a FT-ben még nem unom, hogy mindig a "jók" nyernek, úgyhogy nem lett volna Erza győzelmével semmi bajom, ha nem olyan az előző fejezet vége, amilyen. smirksweat
Minerva belépője (bár előre sejthető volt) szerintem epic lett. Remélem azért az Erza elleni harcot lehozza (akármennyire is utálom Ördögi), vagy külső beavatkozás miatt veszít.

Amúgy az nem gáz, hogy a gravitációt változtató Kagurat ki kell lökni a zuhanó kövek alól? Pojén
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4996 Dátum: 13 jan 21, 00:16:59 »

Én szinte biztos vagyok abban, hogy a Minerva és Erza közötti meccset Minerva lehozza. Na nem azért mert erősebb lenne, hanem mert felhasználja ellene Millianát. Így lesz meg az a pont távolság amelyet már nem lehet behozni és a ST győzelmével ér véget. Viszont itt van még egy fontos kérdés ami a jövő Lucyhoz kapcsolódik. A múltban valószínűleg ez történt. Viszont a megjelenése kitudja mennyire változtatja meg a dolgokat ha ez a többiek tudomására jut. Alapjaiban forgathatja fel az egész csaták menetét ha ez kiderül.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4997 Dátum: 13 jan 21, 15:01:03 »

Szerintetek ha a következő ív arról szól hogy a múltba mennek vissza, akkor vajon kiket küld mashima vissza? Nevet

Én a szokásos csapatra gondolok: Natsu, Lucy, Gray, Erza, Wendy+ remélem Gajeel,  Yukino, Sting és Rogue is odakerül valahogy. Nehéz megjósolni, hiszen ebben a mangában a mellékszereplőket sem hanyagolják el.

Egyébként engem az foglalkoztat, hogy ha visszamennek, akkor hogy jönnek vissza? vagy már akkor is létezett ez a kapu? előre is lehet vele menni az időben?
másik megoldás az lenne hogy a csillagszellemek világában eltöltenek kb 4 évet, akkor az nagyjából 400 évnek felelne meg a való világban. Ha visszamennek akkor Lucynak elvileg hasznát se tudnák venni, hiszen a csillagszellemeivel akkor még szerződést sem kötöt, szerintetek  hogy lenne?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 21, 18:05:34 írta Depres » Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #4998 Dátum: 13 jan 22, 00:57:41 »

"Megjegyzem, hogy az elején nagyon tetszett, amikor még Natsu és Gray féltek Erzától."

Ezt én is hiányolom. De azt vettem észre, hogy Gray és Erza közelebb kerültek egymáshoz. (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/089/20  -> Ezután a harc után kezdődött.)
A fillerben ketten mentek el egy küldetésre, most pedig beszélgettek kicsit érzelgős dolgokról. Talán ez az oka ennek.
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #4999 Dátum: 13 jan 22, 08:06:57 »

De amúgy az az eredmény ha bejön akkor teljes paradoxon lesz. Például Gerardék azért vannak ott, mert érezték azt a titokzatos erőt, ami pedig Lucyból jött, ezért találkoztak Natsuékkal is, és adták nekik a 2. kamrát.
Naplózva
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #5000 Dátum: 13 jan 22, 10:56:50 »

De amúgy az az eredmény ha bejön akkor teljes paradoxon lesz. Például Gerardék azért vannak ott, mert érezték azt a titokzatos erőt, ami pedig Lucyból jött, ezért találkoztak Natsuékkal is, és adták nekik a 2. kamrát.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/289/18 Az utolsó sor 1. kép ábrája bárhonnan nézzük az a haja, vagy is rövid hajú miszerint nem Lucy a forrása annak a gonosz mágikus erőnek. Lehet maga Zeref volt és Acnologia is azért megy oda másnap mert ő hívja nem Minerva... (így belegondolva a Minervás idézős ötletem kicsit elszállt vot, de végül is elképzelhetetlen, lehetetlen jövőről beszéltek  Ördögi)

És én is azokkal tartok akik hiányolják a 2 fiú rettegését Erzától jó poén volt  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 22, 10:59:47 írta pegazus20 » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5001 Dátum: 13 jan 22, 12:27:28 »

Szerintem tudjuk, hogy mi volt a forrása annak a gonosznak érzett erőnek amely elszívta a mágiát. Természetesen a kapu megépítése okozta ezt és most azért nem érzik mert a kapu elkészült már. A kapu felépítéséhez pedig nagyon sok és változatos mágikus erő kellett. Ezt pedig saját maguk nem tudták biztosítani. Ez volt az ok amiért elkezdték létrehozni a játékokat mert így az itt elhasznált varázserő egy részét magába szívta a kapu.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #5002 Dátum: 13 jan 22, 19:16:00 »

A mágikus erő forrása szerintem a jövő Lucy volt, kétszer követte Jellal és másodjára utol is érte és beszélt vele. Miért követte volna őt, ha nem ő a forrás?
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #5003 Dátum: 13 jan 22, 20:10:48 »

Az, hogy a jövő Lucyn érezte ezt a mágia típust, ezt annak is betudhatjuk, hogy ő átment azon a kapun. Így ragadt rá ebből a mágiából is. Ezt érezhette rajta Gerard.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #5004 Dátum: 13 jan 23, 10:08:14 »

... Nem fújolni akarom a mangát, mert én is szeretem, de tény hogy kezd egyre kiszámíthatóbbá válni és ellaposodni. ...

Ha elindul egy új történetszál, akkor még szinte semmit sem tudunk. De ahogy egyre tűnnek fel a szereplők és ismerjük meg az adott történetet, úgy válik egyre "behatároltabbá", hiszen tudjuk, hogy mi minek a feltétele.

szerintem jövő héten Erza megeszi a ráhullott sziklákat és megmutatja hogy ő a Földsárkányölő ikszdé aztán jól kenterbe veri   Minervát Nevet

Én nem is bánnám. Akkor legalább tovább főnének a levükben a nem kedvelői. >:-> *buhahaha*
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #5005 Dátum: 13 jan 23, 15:33:58 »

Egyre kiszámíthatóbb, mégis sokan máshogy tippelték a csuklyás hölgyet, meg még mindig alig lehet valamit tudni az Elsötétülés tervről, hogy pontosan mi is lesz az Mosolyog Majd meglátjuk, amikor a mangában lesz, biztos hatalmasat fog ütni.

Azért itt Chakrával kell egyetértsek, mivel nem biztos, hogy Erza fog neki menni Minervának, azért eléggé le van sérülve, és Minerva alig kapott Mosolyog Sőt, nem is bánnám, ha Jura szállna szembe Minervával Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #5006 Dátum: 13 jan 23, 17:10:03 »

Megenné vacsorára Minerva Jurát.(Én szerintem...) Na meg Jurának semmi köze sincs ehhez ,az 1 dolog hogy jóban van a fairy tailesekkel ,de az ég világon nincs semmi joga beleszólni,annál inkább egy Fairy tailesnek.Megint mutat Erza egy megszokott *cselekvéssorozatot*,és már meg se fogunk lepődni rajta hogy simán legyőzte Minervát.

*Csítelést helyettesítem.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #5007 Dátum: 13 jan 23, 17:36:22 »

Megenné vacsorára Minerva Jurát.(Én szerintem...)

LOL.

Ez most valami vicc akart lenni? Szerintem ez olyan mintha Gildarts ellen küldenénk Laxust. Esély 0%. Ennyi.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #5008 Dátum: 13 jan 23, 17:38:13 »

Ez tényleg rossz vicc volt, Jura legerősebb  most a csatatéren.  igaz ö jóval idősebb is mint a többiek.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #5009 Dátum: 13 jan 23, 17:39:00 »

Minerva, Jurát? Nevet Kötve hiszem, hogy a mi királynőnk felérne vele. Szerintem közelében sincs erőben, legalábbis nekem nem elég ennyit látni Minervából, hogy úgy gondoljam, hosszú és izgalmas harcuk lehetne. De jól fogalmazok...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 332 333 [334] 335 336 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!