24 máj 17, 11:20:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778230 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4890 Dátum: 13 jan 13, 14:34:29 »

... Minerva kétlem hogy közbe szólna a harcukba, mert jelenleg Kagurát a harag fűti és ad neki erőt. Ha ez el illan akkor már kevésbé lesz "veszélyes". Miliana még fontos szerepet fog betölteni szerintem. Minerva szerintem el fogja majd engedni, hogy kizökkentse Kagurát és kihasználva a pillanatnyi figyelmetlenségét súlyt le rá. ...

Mirianával egy kis kockázatot is vállalna, ha elengedné, mivel a cicalány antimágus, és csak egyszer kell elkapnia a köteleivel Minervát, onnantól a "király" lefokozásra kerül(het). Persze nem tudjuk, hogyan fogta el Mirianát és eléggé esélyes, hogy nem volt neki túl nagy feladat. ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Qtics
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Válasz #4891 Dátum: 13 jan 13, 14:49:42 »

ehh  az első oda ugrott és meg állította a csapást 2 ujjal Mosolyog
Naplózva
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #4892 Dátum: 13 jan 13, 15:20:03 »

Szerintem meg Erza blut-ot használt és ahogy Kagura megütötte a kard visszarúgott neki és a kezéből ömlik az a sok vér Nevet De majd Kagura nyom egy bankait és megint ő vezet amíg Erza nem aktiválja az átok pecsét 3. szintjét....

Viccet félretéve elég jól felcsigázott az író ezzel a fejezettel mindenkit az tuti xD

U.I.: Csak én vettem észre hogy ebben a részben végre nem a fan servicen volt a hangsúly? (Kell ilyen is néha)
Csak itt a jobb alsó képkockán volt egy pucér kép és ennyi: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/314/5
Bár itt az első kép kicsit durva lett volna cica nadrág nélkül xDDD: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/314/11
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 13, 15:35:21 írta alig33 » Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #4893 Dátum: 13 jan 13, 15:33:27 »

Én még mindig amondó vagyok h Miliana lett odateleportálva s levágva, s innentől kezdve Kagura le lessz sokkolva s Erza is. Ez alatt az idő alatt Kagurát simán elkaphatja hisz mentálisan összetörhette.

Csak FT tagot tudok elképzelni aki testi épségét kockáratéve védelmezze Erzát (legalább is egy versenyen s ez egy verseny), viszont Miliana akaratán kívül (s szerintem szabad akaratából is megtette volna) védelmezte Erzát s így a mult picit ismételni fogja magát hisz először Simon áldozta fel magát s Jelal lett a gyilkosa kit dróton rángadtak.
Most Miliana lenne az áldozat akit Kagura ölne meg s kit közvetve irányította(befolyásolta/kihasználta) Minerva.
Mindd a kétszer egy olyan személy lett volna a gyilkos ki rendes körülmények közt barátként tikintett az áldozatra.
Szerintem ennél nagyobb párhuzamot keresve sem lehet találni s ez annyi lehetőséget rejthet még magában amibe érdemes belegondolni.  Pirul


« Utoljára szerkesztve: 13 jan 13, 15:35:59 írta Fr33man » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4894 Dátum: 13 jan 13, 17:30:22 »

Szerintem Rosemary az egy démon, ami Kagurából bújik elő. Írva is van ott a szövegben, hogy nem lehet meg nem történtté tenni. Tehát valószínűleg az van, hogy Kagura rendes emberi külseje szétrobbant és most egy ocsmány démon van ott helyette. Mosolyog
Naplózva

pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #4895 Dátum: 13 jan 13, 17:32:10 »

Millianat szerintem véletlen sem tenné oda Minerva, mert mi van ha nem ölik meg kapásból és elkezd sírni Lector miatt Kagurának és Erzának? Ha Stingnek is lenne egy kis sütni valója sunyiba megkeresné az egyik Ft tagot pl Gray és segítséget kérne tőle Happy is volt már azon a helyen ahol most Millianaék biztos kitalálna valamit Mavis. Meg tudhatná már hogy úgy is segítenének nekik... bár ez szerintem csak engem zavar/ irritál
 A démonos elméletek egyre érdekesebbek  Kúl
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #4896 Dátum: 13 jan 13, 18:55:36 »

Az már nekem is eszembe jutott, hogy lehet, hogy Sting zseniális taktikája éppenséggel az, hogy minden legyőzöttet (legyen az akárki által elintézve) foglyul ejtenek, hogyha mégse nyernének, velük zsarolják meg a bírákat.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 13, 19:15:20 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
159357
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #4897 Dátum: 13 jan 13, 21:04:20 »

És annak mi lenne az értelme? Ilyet nem fognak beleírni. Nevet
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4898 Dátum: 13 jan 13, 21:41:20 »

Szerintem Sting nem Minervával, hanem inkább ellene dolgozik.
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4899 Dátum: 13 jan 14, 02:45:06 »

Szerintem Rosemary az egy démon, ami Kagurából bújik elő. Írva is van ott a szövegben, hogy nem lehet meg nem történtté tenni. Tehát valószínűleg az van, hogy Kagura rendes emberi külseje szétrobbant és most egy ocsmány démon van ott helyette. Mosolyog

Számból vetted ki a szót. Vagy legalábbis olyan mellékhatása van a kard kihúzásának ami maradandó hatást gyakorol a használójára. Szörnnyé változtatja, megöli, elveszi a mágikus erejét, átveszi az uralmat a teste felett + ugye epic power up hogy kapjon is valamit szerencsétlen.
Naplózva


rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4900 Dátum: 13 jan 14, 12:55:23 »

Akkor ez problémás lenne ha így történne. Felmerül a kérdés, hogy ezt honnét tudják ha ki sem próbálták. Ha pedig kipróbálták akkor Kagura, hogyan nyerte vissza a formáját. Szerintem inkább csak annyit jelent, hogy ha Kagura kihúzza a kardot akkor teljes erőre kapcsol és nem tud leállni egykönnyen. Tulajdonképpen átmegy berzerkerbe ahol nem ismer se istent, se ember. Agyilag átmegy "vörös ködbe". Inkább egy tomboló gyilkológéppé változik.

Én a magam részéről Gerardra szavaznék. Volt róla szó, hogy Gerard meghal a történetben. Mi lenne a legjobb hely a halálára mint hogy megmenti a szeretett nőt. Tipikusan epikus jelenet ez az eset. Gerard sebessége megvan hozzá, hogy odaérjen. Szerintem az arca is ezt a lemondást tükrözte a jelenet előtt.
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4901 Dátum: 13 jan 14, 13:10:49 »

Szerintem ez a "démon" dolog elég valószínűtlen. Egyrészt mert Kagura mondja hogy őt nem sikerült elkapniuk, tehát számomra ez eléggé valószínűtlen hogy csak úgy talált egy kardot, amibe egy démon lenne elzárva, még ha kutatott is Simon után, másrészt ha elvan zárva a démon, akkor miért jönne elő attól, hogy előhozza a kardot, miért hatna a kard használójára és főleg miért alakítaná démonná?. A kard neve "Archenemy" tehát főellenség, számomra ez a név inkább azt sugallja, hogy a kard valamilyen módon képes megölni azt a személyt akit a legjobban gyűlölünk, hasonlóképpen mint a Fairy law, ami arra hat akit ellenségnek tartunk, vagy még azt tudom elképzelni hogy  a kardban elraktározható a mágikus erő és a kirántásával felszabadítható. Ha viszont mindenképp ez a démon téma jön be nektek, akkor valószínóleg Zereftől származik a fegyver, valami ereklye, mert kétlem hogy valaki más talált egy démont és csak úgy elzárta egy kardban.
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4902 Dátum: 13 jan 14, 14:04:08 »

De 'rég' irtam ide...

Még csak ma olvastam úgyh az egészről fogok véleményt mondani.
Szép és okos gondolat volt hogy Simon húga legyen Kagura,de akkor mért nem mentette meg Kagura,Jellal kezei közül? Nem hinném hogy Simon aki észrevette hogy valami rosszban sántikál a Zerefes Jellal,nem a húgával menne el szépen a helyszínről,és még aki olyan szinten van mint Kagura ,simán kinyirhatott volna ott helyben mindenkit.Erről ennyit,jó okéé.Elhiszem hogy kell történet de azért ne ilyen feltűnőre tessék a mangakának kitalálni.Eléggé hm...nem is tudom.Elcseszett egy szál lett ez,sok dologba bele lehetne kötni de mind1 is.Na meg ezt a Simonos dolgot is hanyni kellet volna a csudába,nem volt egy olyan nagy ember.

Látni hogy Erza olyan simán kikap hogy még megse erölteti magát valaki,szívet megdobogtató jelenet volt számomra.Nevet
Bár egy kicsit sajnáltam.Durván nyomja Kagura.Én nem arra számítok hogy valamilyen démon a kardjából előfog bújni...Áhh..Tuti nem ez lesz.Valaki odaállt Erza elé.(Vagy az is lehet hogy öngyilok lett Kagura xD) Pont egy Erza féle hero nem fog ebben a minutumban meghalni.Ezért is valami történni fog Kagurával ,vagy valaki beállt Erza elé ,mint azt az előbb is leírtam.Jellal meg csak szépen nézi,egy kis megbotránkozó,és sajnálatos tekintettel ami történt a 2 csaj között.Nem ám hogy odamenne,egy kis igazság érzetet érezhetne,Erzával vagy Simonnal szemben,és tökösen meghalni ahogy szokás.Valaki irta hogy Jellal vére fröccsent ,de hisz az a képkocka előbb volt mint Jellal feje...
Naplózva

Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #4903 Dátum: 13 jan 14, 14:07:23 »

Én a magam részéről Gerardra szavaznék. Volt róla szó, hogy Gerard meghal a történetben. Mi lenne a legjobb hely a halálára mint hogy megmenti a szeretett nőt. Tipikusan epikus jelenet ez az eset. Gerard sebessége megvan hozzá, hogy odaérjen. Szerintem az arca is ezt a lemondást tükrözte a jelenet előtt.

Valóban meg lenne hozzá a sebessége, azonban azt a lemondó arcot nem a kérdéses jelenet előtt, hanem után láttuk, tehát nem érhetett oda mivel el se indult. Szvsz ez azt is bizonyítja hogy Erza most nem halhatott meg, sőt még csak meg se sebesülhetett súlyosan, hiszen akkor Gerard valóban megakadályozta volna. Én is inkább azt tartom valószínűleg hogy:
a, Minerva beteleportálta Milliannát közéjük
b, Minerva hátbatámadta Kagurát

Szerk.: Ejj, dreamfolow megelőzött. Nevet
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4904 Dátum: 13 jan 14, 14:10:15 »

... Szép és okos gondolat volt hogy Simon húga legyen Kagura,de akkor mért nem mentette meg Kagura,Jellal kezei közül? Nem hinném hogy Simon aki észrevette hogy valami rosszban sántikál a Zerefes Jellal,nem a húgával menne el szépen a helyszínről,és még aki olyan szinten van mint Kagura ,simán kinyirhatott volna ott helyben mindenkit. ...

Kagura nem raboskodott a Mennyország tornyában. Shimont elhurcolták, de őt nem, ő meglógott. Látjuk is a parton állni és a hajók(?) után bámulni.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 325 326 [327] 328 329 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!