24 máj 19, 23:21:18 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780877 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4845 Dátum: 13 jan 11, 22:07:39 »

Valóban lehet a Rosemary egy női név is, de ha a játékokat nézzük, nem jut eszembe senki illetve semmi, ami egy Rosemary nevű nő megemlítését, megjelenését előhozná. Esetleg a Kagura kardjából kiengedett teoretikus szellem.  Hmm?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4846 Dátum: 13 jan 11, 22:10:01 »

Ha maradunk a női név koncepciójánál, akkor nekem az jutott eszembe, hogy Gerárd mondta h a jövőbeli Lucyban van vmi különös. Mi van, ha nem is Lucy, hanem Rosemary, aki egy alakváltó :DD de ez már eléggé pihent elgondolás.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4847 Dátum: 13 jan 11, 22:19:47 »

Még egy gondolat erejéig visszatérve Gérard-ra:

Olyan fejet vág, mintha azt mondaná, hogy: Ez a nő még "erre" is képes volt, hogy végezhessen velem.

Már csak azt kell megtudnunk, mi is okozta a szemkiguvadásokat.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4848 Dátum: 13 jan 11, 23:40:36 »

én még mindig ugy vagyok vele, hogy ha meghalna Erza akkor a kövi képkockákon bőgő fejeket látnánk, nem csak meglepettet/döbbenteket.

Én egyébként nem tartanám azt sem kizártnak hogy esetleg pont Shimon ugrik kettejük közé. Mert ha már Jellal túl élte az Aetherion robbanását meg feltudták éleszteni akkor Shimon miért is ne éledhetett volna újjá? Nevet

De ez a vissza rakta a kardot a tokjába dolog is esetleges lehet, mert amikor Kagura látta Jellalt akkor is rettenet dühös volt mégis lenyugodott.
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #4849 Dátum: 13 jan 12, 00:43:46 »

Kérlek hallgassátok meg az én verzióm is kíváncsi vagyok a véleményetekre, én is valamelyik előttem szólóval értek egyet, aki szerint Jellal (Gerárd egyes helyeken) ugrott közéjük, hogy miért? ha találkozott FutureLucyval akkor tudhatta hogy Erza meghal és mivel mondta is Ultearnek hogy ezt nem fogadhatjuk el, így gondolom tudta hol és mi fog történni és még időben közbeléphetett. Ultear és Meldy mellett pedig Jellalnak csak egy gondolati kivetülése volt vagy nem tom mi annak a képességnek a neve ( mint Siegrain). A tippem az hogy a következő fejezet azzal kezdődök, hogy szétfoszlik a "hologram" és meglátjuk Jellalt Erza előtt átszúrva / vágva stb. Bár nekem ő is kedvenceim között van, szóval ennek sem örülnék annyira. A leglogikusabb talán az lenne hogy MIverva támadta meg Kagurát, hiszen Erza eléggé szétvan már csapva, meg a harci kedve is elszállt. Miliana hogyan léphetne közbe? Hiszen épp fogságban van. De ki tudja...

Rosemary, kétségtelen, hogy név, méghozzá női. Szerintem az izgalom fokozása miatt, nem mutatják hogy mi lett Erzáékkal még pár fejezetig és átváltanak egy másik szálra.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 01:02:47 írta Depres » Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4850 Dátum: 13 jan 12, 02:12:03 »

Szerény véleményem szerint meg kizárt, hogy külső személy (tehát nem versenyző) lépjen be Erza és Kagura harcába. Mosolyog Ez egy verseny, és egy ilyen kis "csel" eléggé szabálytalannak számítana, méghozzá a Fairy Tail oldalán, mert Erza kapja a segítséget. (Kagura van a fölényes helyzetben, szóval tuti nem ő kap még segítséget. Mosolyog ) A kizárás ekkor már lehetséges lenne. Itt az a kérdés, és lehet ez lesz a verseny nagy csavarja, hogy mi történik akkor, ha egy versenyző magát üti ki? Mosolyog Lehetséges, hogy lesz itt valami efféle csel és Kagura tényleg magát sebesíti meg.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4851 Dátum: 13 jan 12, 08:54:08 »

Rosszul tudod, ez nem 1vs1... Bárki bármikor közbe avatkozhat. Ez most csapatjáték lenne. Sting is hátulról kapta el a részeges karetemestert. Nevet 
Amúgy már megvan az elmélet is már: ezt város pusztulást sting fogja okozni valahogy ö lesz a kulcs figura.
Naplózva
Zer0
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2338



« Válasz #4852 Dátum: 13 jan 12, 09:59:08 »

Jelenleg Gray Sting Leon és Jura szabad, azaz nem tudjuk mit csinálnak, ebből Leon és Jura azok, akik esetleg beavatkozhatnak. Szerintem Jura lesz az, mivel ő is szereti a Fairy tailt, és a mezőnyben rajta kívül nemigen tudná más felvenni a versenyt minervával. Szal sztem most ő jön.

Am azt lehet tudni, ki a FT csapat vezetője? Én mondjuk Laxusra tippelnék, mert ő a legerősebb, Gazille-nek van egy majdnem biztos győzelme, és erre alapozva ő is lehet. Gray nem volt biztos h nyer, juvia csak support, Erza meg alapból minerva ellen ment volna, kétlem, hogy ő lenne a vezér.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4853 Dátum: 13 jan 12, 11:41:02 »

Szerintem meg pont hogy juvia a vezér mert rá számítanak a legkevésbé.

Esetleg ha mégis Jellal ugrana oda, akkor hogy reagálna erza? Úgy értem hogy oké sír biztos, de lehet akkor a harci kedve magasabb szinteken jár majd mint akkor és akkor fordított lesz a helyzet. Kagura is kap.
Egyébként meg kagura érdemel kizárást, mivel egy játékost '' meg akar(t) ölni ''.
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4854 Dátum: 13 jan 12, 12:14:24 »

Már hogy ugrana oda mikor valami szobor tetején van ledöbbenve?
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4855 Dátum: 13 jan 12, 12:27:35 »

Rosszul tudod, ez nem 1vs1... Bárki bármikor közbe avatkozhat. Ez most csapatjáték lenne. Sting is hátulról kapta el a részeges karetemestert. Nevet 
Amúgy már megvan az elmélet is már: ezt város pusztulást sting fogja okozni valahogy ö lesz a kulcs figura.

Félreértetted, direkt ezért írtam zárójelbe, hogy nem versenyző. Nevet Sting annak számít szerintem. Nevet Én most olyan személyekre gondolok, akik nem avatkozhatnak közbe, akik a mostani versenyszám elejétől fogva nem szerepeltek,tehát egyik csapatnak sem tagja. pl.: Levy, Gerard, stb.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4856 Dátum: 13 jan 12, 12:31:31 »

A szabályok nem tiltják a játékosok megölését, ahogyan az Égi Labirintusban sem vállaltak felelősséget a szervezők, ha valaki odaveszik. Az más kérdés, hogy a szervezők leállíthatják akármikor a játékokat, ha valaki életveszélyben lenne(Lucy a 4. napon Minerva által), illetve az illetőre nem vet jó fényt, ha megöl valakit, így utána biztos elszámolnának vele. Ha Erza maradt volna a földön és csendben kifeküdt volna, akkor a Mermaid Heel megkapta volna a pontot/pontokat a győzelemért és Kagura mehetett volna Minerva után. Ehelyett Cheatania még fel is hozta a Jellal témát, meg magára vállalta az egész Simon ügyet.  >.<#

Még valami: Nem tudom, honnan indult ez az egész "Erzát megölték" dolog, de ha a Mennyország Tornyában megúszta a halált, akkor most miért öletné meg Mashima őt megint? A Fairy Tail reakciója sem az a döbbent, búskomor tekintet, amit elvárna az ember egy ilyen láttán. Minerva lehet volt akkora trollmester, hogy kicserélje Erzát, Milliannára. Kagura sokott kap, majd összeomlik, az összevert Erzát pedig Minerva bedarálja, hacsak nem jön a Nakama Power Uppal kombinált, haraggal fűszerezett, Super Cheatania-jin 5.

Jellal és csapata meg nem nézi a játékokat, ahogy a fejezet eleje is mutatta, így Jellalnak maximum rossz érzése támadt és arra vágta az utolsó oldalon lévő arckifejezését. Ha Erzát megölték volna és látja az egészet, akkor már nála is eltörött volna a mécses...
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 12:35:04 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4857 Dátum: 13 jan 12, 12:36:03 »

Már hogy ugrana oda mikor valami szobor tetején van ledöbbenve?

Nem, valahol a városon kívül vannak, a pusztában.
A szobor tetején csak az anime nyitányában vannak. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #4858 Dátum: 13 jan 12, 12:46:13 »

 Cheatania most akkor ezt Erzára írod Bastian? Ő nem Scarlet?  Minervás ötleted támogatom.

És megint bénáskodom nem találom mekkora képet lehet profilba betenni szabályzat menüpont nincs? Vagy csak én nem látom?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 12, 12:52:26 írta pegazus20 » Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4859 Dátum: 13 jan 12, 12:48:01 »

Marci1996: Milyen ledöbbent arcot is vág Jellal? Ez ledöbbent arc? -> http://mangastream.com/read/fairy_tail/20951066/23

Egyébként natsu-ék most vajon merre mennek? Arénába vagy előbb a jövőbeli lucy-nak biztosítanak helyet valahol?
Egyébként lehet eltérünk 1-2 részig a mágiajátékoktól és lehet natsu-ékat mutatják. ikszdé

Amúgy mi az a csitánia?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 322 323 [324] 325 326 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!