24 máj 17, 10:00:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #4830 Dátum: 13 jan 11, 15:12:14 »

Nincs semmi bajom Erzával, de remélem Kagura levágta valamelyik testrészét és Ő lesz Gildarts 2. Nevet
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4831 Dátum: 13 jan 11, 15:34:20 »

 2 lehetőség van vagy a Macska csaj ugrott oda, vagy Minerva hátulról támadott. Erzának nem lesz semmi baja ez nem az a manga ahol levágják a másikat.

Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4832 Dátum: 13 jan 11, 15:53:05 »

Amiért nem hal meg itten senki sem. Az, hogy ez most nem okoz karakterfejlődést. (lesznek szomorú karakterek, de fejlődést nem okoz) Kettő furán jönne ki, ha egy sónen mangában, ha most akarná Hiro szemléltetni főszereplői halandóságát. Három csak a rajongóknál verné ki a biztosítékot.
Ha szeinen lenne, akkor kb 99+%, hogy kinyiffant, de mivel sónen így él és virul a saját vérétől.  ikszdé

--
Ha meg Mireva közbe avatkozott, akkor lehet, hogy Kagura sajét magát vágta fel.

Mert ezen a képen, szerintem épen rakja vissza a kardját a hüvelyébe, és nem a kirántására készül.
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/314/21

De ezt persze csak a fröccsenő vér miatt gondolom, és a megrajzolás alapján az lehet a sajátja is. Vagy Hiro pont jó hejre rakta a bubit, hogy had higgyem, és ne tudjam.

röff:
Ja az pirul, és nem virul... ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 11, 15:57:30 írta Shiro » Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #4833 Dátum: 13 jan 11, 15:56:55 »

Nagyon komoly kis harcok alakulnak ki.Erza kicsit gyengének tűnik itt nekem, nem úgy harcol ahogy szokott.Jó persze Kagura brutál, kard nélkül átvágja a páncélt!  Ohh My God Luxus szerintem olyan erőt képvisel, hogy őt nem fogja legyőzni Oruga, én őt simán Gildarts juniornak nevezném el. Nevet Tényleg de kár, hogy Gildarts nincs itt, kb. mindent megoldana mindenki helyett.  >.<#
Naplózva
VIPERA
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


You challenge me mortal?


« Válasz #4834 Dátum: 13 jan 11, 16:07:42 »

Nem rossz felvetés amit Shiro ír, hogy a kardot vissza teszi a tokba de a bubikban lévő epic kiáltás sokkal jobban fekszik úgy hogy éppen kihúzza és lecsapni készül. Elég gyökér lenne Kagura ha akkor kezdene epic üvöltésbe mikor elteszi a kardját x D. De ami igaz az igaz ULTRA jól mondta. Ez nem az a vérengzős manga ahol amputálnak végtagokat meg ilyesmi de reménykedni szabad. Szóval a halállista 3-ról könnyen 4-re bővülhet. Csak 1 hetet kell várnunk.
Naplózva

"Brothers everywhere raise your hands into the air. We're warriors... warriors of the world! Our destiny to die in war"
pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #4835 Dátum: 13 jan 11, 16:17:08 »

Na jól van, jól van, Kagura zúz, és végre megcsapkodják kicsit Erzát is. Ez után kicsit túlzás az a filler jelenet, amit az anime előzetesében láttam, hogy Yukino nekinyomja az oszlopnak popSimon hugicáját.

Ha már mennek a találgatások, én is feldobok egyet. Mi van, ha Erza döfte le saját magát?  Gondolkozik
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #4836 Dátum: 13 jan 11, 16:22:45 »

Hát nekem fogalmam sincs hogy ki kit vághatott le, lényeg hogy Erzára már ráférne egy vereség... Csak nehogy az legyen, hogy előhúzza a csodaszövetruháját és legyőzze Kagurát ilyen "Erza vs Ikaruga version 2" módon.  >.<#

Ami igazán érdekel, hogy vajon Kagura kardjában van-e valami különleges, vagy csak egy "sima" kard amit azért veszélyes előhúzni mert olyan erős a használója?
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4837 Dátum: 13 jan 11, 16:31:26 »

Szerintem elég egyértelmű hogy valaki beleavatkozott a harcba. Gérard arckifejezése nem arról árulkodik hogy Erzát vágták volna le.

vagy Minerva teleportált vissza és szúrta le Kagurát amíg az nem figyelt, vagy valaki beugrott Erza elé ( Pl Milliana )
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 11, 16:32:32 írta Lew » Naplózva


Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4838 Dátum: 13 jan 11, 17:21:50 »

Ezt a fejezetet már nagyon vártam, de...nem is tudom mit mondjak. Én azon a véleményen voltam hogy erza veszítsen, csak persze nem ilyen könnyen. No comment Hát erre a fejezetre nem tudok sok mindent mondani. Pocséknak tartottam. Egyszerűen nevetséges, ahogy kagura elbánt erza-val. Egy dolog az biztos: Ha natsu ott lett volna a nézőtéren és esetleg le is vágta volna erza-t akkor kagura-t ott temeti el natsu ahogy van. ikszdé Majd megmutatná neki milyen a düh. ikszdé
Komolyra fordítva a szót. Ekkora szintkülönbség nem lehet köztük. Elfogadtam volna erza vereségét, de így nem.
Ha minerva jól akar taktikázni, akkor nem rakja be milliana-t kagura elé, mert kagura-t csak magára uszítja. A legjobb megoldás az lehet ha persze minerva van a dolgok mögött ( bár nem hiszem ), hogy hagyja kagura-nak hogy levágja erza-t és akkor egy meglepetéssel amíg le van engedve a védelme bevinne egy találatot kagura-nak. Ez az egyik lehetőség szerintem. A másik meg pedig erza tett magával valamit. Még 1 dolog lehetséges lenne. Valamelyik másik céhnek a tagja avatkozott közbe és ez talán jura.

A következő rész címe: Rozmaring
Na vajon miről szól majd? kacsint
Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #4839 Dátum: 13 jan 11, 17:22:45 »

Sztem sem Erza kapott itt,én inkább Kagurára tippelnék,azért ha az egyik ellenfele a földön van,a másik meg épp el van borulva,és nem figyel semmire,akkor Minerva csak beindul sunyiban,hát pont erre ment ki a játék. ikszdé

Egyébként nem csodálkozom annyira Erza leütésén ,csak egy egyszerű játék miatt harcol,azért ez teljesen más felállás,mint pl Azuma ellen,ahol ha nem győz mindenkinek meszeltek.
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #4840 Dátum: 13 jan 11, 17:56:58 »

Jó meglátás Gerad arca mindent elárul. Ha Erzának lenne baja nem ilyen feje lenne:)
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4841 Dátum: 13 jan 11, 18:52:54 »

Tetszett a fejezet, izgalmas volt. Külön pont, hogy Kagura egyre dühösebb és ez erőt ad neki Nevet. bejöttek a támadásai is, meglepődtem, mikor megvágta Erza legerősebb védelmi alapú páncélját is. Ha a kard kivonása nélkül ilyenre képes, akkor maga a penge nagy pusztítást okozhat. Egyre szimpatikusabba sellők kardforgatója.

Várható volt, hogy valami rokoni vagy nagyon erős baráti kapcsolat lehetett a háttérben, mert mi másért lett volna ekkora gyűlölet vkiben, a családnál nincs fontosabb.

A kard előhúzása is pont időben történt meg, és ez mutatja Kagura komoly szándékát is, hiszen nem Erza ellen akarta kivonni a kardot.

A vér láttán sokféle teória lehet, de az, hogy a közönség megdöbbent volt, mintsem aggódó, riadt, és valóban nem láttunk könnycseppet, arra utalhat, hogy nem Erza sérült meg. Bennem felvetült egy olyan gondolat, hogy mi van, ha Kagura magát szúrta le? Eléggé elborultnak nézett ki az arca. Ki tudja mi játszódott le benne. Lehet, hogy belegondolt, hogy eddig a Gerárd miatt érzett düh hajtotta előre, és most kiderül, hogy Erza a tettes. Meglehet, hogy így nem akart élni tovább. De ez csak spekuláció, puszta felvetés Nevet

Ja, én régebben írtam, hogy szerintem Erza fog Minervával harcolni. Na most ezek alapján már összezavarodtam Nevet

A következő fejezet címe, Rosemary, szerintetek mire utal?
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 11, 19:19:39 írta Domynyk » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4842 Dátum: 13 jan 11, 19:45:36 »

Fairy Tail 314: Erza, Kagura ellen

A fejezet egy Natsus borítóval indít. Jobban örültem volna egy csajos borítónak, de valamikor a fanserivet is szüneteltetni kell. ikszdé Hosszú idő után ismét láthattuk a Crime Sorciére-t. Már nagyon hiányoltam őket, de úgy látszik még mindig nem tesznek semmi érdemlegeset. Meredytől megkérdezném, hogy ha az ország holnap megsemmisül, akkor mi értelme evakuálni a városlakókat?smirksweat Jellalt nem hagyja nyugodni jövőbeli Lucy szavai, érzi, hogy valami nem stimmel az egésszel és nem fogadhatják el a sorsukat olyan könnyen.

Visszaugrunk a NMJ-ra. Erza és Kagura úgy dönt, itt az ideje, hogy rendezzék a dolgokat. Kagura teljes erőbedobással harcol, ami még Cheataniának is sok. Kagura a Jupiter ágyút meghazudtolva, mint kés a vajon, úgy vágja át Erza jobbnál-jobb páncéljait a Fairy Tail legnagyobb döbbenetére, majd közli ez még csak a kezdet volt. Erza ekkor a Lebegő Páncélra vált és használja a Szónikus/Hangsebességi Karmok nevű, új támadását. Úgy néz ki Erza végre betalált, ám megint csak ő kapta be a sérüléseket. A Fairy Tail tagjai értetlenül állnak az események láttán. Ren és Hibiki sem gondolta volna, hogy akad egy Erzánál is kiválóbb női mágus a versenyzők között. A kommentátor felruházza Kagurát a "Szörnyeteg" titulussal, aki kedve szerint játszik a 100 szörnyet levágó Erzával.
Erza megjegyzi, hogy nem gondolta volna, hogy akad valaki, aki ilyen erős. Sajnos utána viszont kimondja a tiltott szót: Jellal. Kagura mimikája ismét változik és pár csapás után közli a nagy igazságot: Simon volt a bátyja, akit Jellal megölt, az egyetlen, aki Kagurának a mindent jelentette....Drámai összhatás...Tüttüttüüüüü. Láthatunk néhány flashbacket a kis Simonról és Kaguráról majd megtudjuk, hogy 15 éve a gyerekvadászat során rabolták el Simont, ám Kagura sikeresen elmenekült. Kagura ezután szerencsésen megismerkedett Milliannával, akitől megtudta, hogy Simon halott és a gyilkosa Jellal. Attól a naptól Kagura megfogadta, hogy megbosszulja Simont, és megforgatja a pengéjét Jellal vérében. Erza miután meghallgatta Kagurát, úgy dönt, hogy magára vállalja Jellal tettét vagyis a saját gyengeségére fogja Simon halálát.
Kagura ekkor előrántja a kardot, amit tilos előrántani és a bocsánatért esedező Erza után csak egy vérfelhőt látunk és a közönség reakcióit, valamint Jellal szomorú fejét. Vajon mi történt?  Gondolkozik

Összegzés: Ismét egy jó fejezet, amiben teljesült a vágyam és Cheatániát végre ott vágták, ahol érték.
9/10 adok a fejezetre, mert nem derült ki, hogy mi történt a végén és valószínűsítem, hogy Erza megint megússza az egészet és nyer... Vajon kihez tartozik a vér? Erza? Kagura? Millianna? Esetleg Ultear beugrott, lebénította a kamerákat, Erza elé ugrott, majd elmagyarázza a Jellal sztorit Kagurának? Epekedve várom a folytatást.

Jövő Héten: Fairy Tail 315: Rozmaring --> Fogalmazásom sincsen, mire utalhat.  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 11, 19:47:11 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
pegazus20
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38



« Válasz #4843 Dátum: 13 jan 11, 21:01:10 »

A cím Rozmaring nekem visszaemlékezést sugall bár kitudja. Nemrégiben volt a Király forgatókönyve ott azt hittem majd a megtörtént jövőt mutatják be nekünk lehet minden FT tag veszít ezt látjuk majd most is és a végén jövő Lucy sírva ébred és kijavítják a "hibákat". De persze lehet hogy maradtak a jelenben.
 Én a beugró tagnál Gerar-ra és Urtiar-ra tippelek, bár Jura is elég valószínű hisz még is csak egy szent mágus a játékokon, ha ő nem akadályozza meg a vérengzést akkor senki. Minervának nem rémlik hogy lenne tőre vagy bármi fegyvere amivel megvághatná őket...   De az is igaz, hogy a hármasban részben elég fizikainak tűntek a varázslatai (és most nem yagdorara gondolok)

Mi az a RAW? (olvasgatom a régebbi kommenteket de nem esett le a beszélgetésből mire gondoltok, meg az sem világos minek kellett anno Ivannak Luxus lacrimaja olyan részre nem is emlékszem de egyáltalán. És valamiért bennem is az a tudat élt hogy 7 sárkány van 7 sárkányölővel mintha mondták volna valamikor... ma azt kerestem de nem találom lehet télleg én is benéztem mint még néhányan...)

Jah meg a sárkányölők rosszullétéről nem tudom biztos írtátok már, de adja magát hogy megszokják az exseedekkel való repülést vagy a mágiájuk mellékhatása hogy minden máson rosszul vannak akár élő akár élettelen jármű vagy bármi más. Gazille meg azért később mert később lett macsek neki. És engem a legjobban Rogue és Gazille harca érdekelne kíváncsi vagyok a múltjukra... ott azt tudom elképzelni hogy Rogue helyett egyszer Frosh kapott azért lett szegénykém ilyen eggyügyű más értelmes okot nem látok mért olyan dühös rá Rogue. Ha korábban szóba került bocsi  smirksweat

Meg Gemmára visszatérve én a bábos dolgot onnan vettem hogy a szeme sosincs rendesen ábrázolva vagy nagyon ritkán így a halottakat meg a bábukat szokták ábrázolni meg nagyon gyanús hogy mindig pont azt teszi amit minerva akar, lásd mikor beszélgetnek Erza 100 szörnyes mutatványa után Minerva mondata után parádézik illetve Lectorral is pont jókor telik be neki a pohár Minerva tervéhez. Meg Natsutól is azért védte meg mert ha ő teszi tönkre lebukik és nem tudja dróton rángatni Stinget.
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 11, 21:18:41 írta pegazus20 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4844 Dátum: 13 jan 11, 21:52:57 »

... Tényleg de kár, hogy Gildarts nincs itt, kb. mindent megoldana mindenki helyett.  >.<#

Ja, és minden versenyszám és harc után, amiben Gildarts szerepel, lehetne újjáépíteni a környéket. Nevet

... Ami igazán érdekel, hogy vajon Kagura kardjában van-e valami különleges, vagy csak egy "sima" kard amit azért veszélyes előhúzni mert olyan erős a használója?

Ahogy korábban már pedzegettem, szerintem az egy igen különleges kard, nem kizárt, hogy valaki/valaki van lepecsételve benne. A mangában nincs pecsét a kardon, de az animében van, gondolom ezzel is utalni akarnak valamire. Talán egy szörny (valami hasonló, mint Mirajane Sátán Lelkei) van a kard pengéjébe pecsételve, aki ha a kardot kivonják, kiszabadul. Ezzel hatalmas erőt adva a kard forgatójának, de csak egyetlen harcra, mert a kardforgató utána belehal a hatásba. Esetleg a kard szörnyét a viselő gyűlölete táplálja. Minél nagyobb gyűlölet lakozik a kardforgatóban, annál erősebb lesz. Talán éppen Zeref egyik szörnye, hasonló, mint a Lullaby.
Vagy talán a kard is egy Elveszett mágia, igencsak izmos mellékhatással.

... Mi az a RAW? (olvasgatom a régebbi kommenteket de nem esett le a beszélgetésből mire gondoltok, meg az sem világos minek kellett anno Ivannak Luxus lacrimaja olyan részre nem is emlékszem de egyáltalán. És valamiért bennem is az a tudat élt hogy 7 sárkány van 7 sárkányölővel mintha mondták volna valamikor... ma azt kerestem de nem találom lehet télleg én is benéztem mint még néhányan...) ...

A RAW a manga eredeti, japán szöveges verziója.
Ivannak azért kellett Luxus lacrimája, mert szép summáért tudta volna elpasszolni, amit a Fairy Tail elleni harcba fektetett volna.
Azért nem találtad, mert nem volt szó 7 sárkányról. Annyi volt, hogy Natsu, Gazille és Wendy sárkányai, vagyis Igneel, Metalicana és Grandine 777.7.7-én tűntek el.

... Jah meg a sárkányölők rosszullétéről nem tudom biztos írtátok már, de adja magát hogy megszokják az exseedekkel való repülést vagy a mágiájuk mellékhatása hogy minden máson rosszul vannak akár élő akár élettelen jármű vagy bármi más. Gazille meg azért később mert később lett macsek neki. ...

Ebben lehet valami. Nevet Mivel a sárkányölő mágia végül is sárkányok mágiája, így lehet, hogy a sárkányölőket az exceedekkel való repülés a sárkányok saját szárnyival való repülésére emlékezteti. Remélem, érthető, mire gondolok. ^^ És miután egyszer kipróbálták, utána a többi közlekedési eszközön megidézik a Kyuubi no Youkot. Nevet
Még arra lennék kíváncsi, hogy egy sárkány is hasonlóan járműbeteg lenne-e mondjuk egy vonaton? Már ha lenne akkora vonat, hogy kipróbálható legyen a dolog... Nevet


Kagura és Shimon gyerekkori helyzete csak engem emlékeztet Worly és Hoteye (Richard) gyerekkorára? ^^

Az utolsó oldal láttán:
Felmerült bennem az is, hogy Erza esetleg, Urtear-hez hasonlóan, szintén leszúrta magát. De ez nem lenne jellemző rá.
A vérpaca talán nem is "itt történik", hanem csak Shimonra utal, és az elképedt arcok Kagurának és a kardjának, illetve a kard kivonása miatt bekövetkezett "változásoknak" szólnak (lásd, amit fentebb írtam Kagura kardjáról). Mert gondoljunk bele: ha Kagura levágná Erzát, akkor a kövi képkockán a FT már a saját kardján sütögetné nyárson a veséjét, amihez Natsu adná a tüzet. ^^

A Rosemary pedig nem csak rozmaring, hanem egy női név is. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 13 jan 11, 21:54:08 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 321 322 [323] 324 325 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!