24 máj 18, 19:43:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779491 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4545 Dátum: 12 nov 11, 17:51:24 »

Nincs 8 év köztük bár ezt nem tudom honnan veszed. Hmm?
Mira 19 éves laxus meg 23. Itt a bizonyiték: http://fairytail.wikia.com/wiki/Laxus_Dreyar
http://fairytail.wikia.com/wiki/Mirajane_Strauss
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4546 Dátum: 12 nov 11, 19:53:18 »

Ja akkor ok...csakmert amikor gyerekek voltak mira meg erza volt vagy 10, laxus meg akkor kinézett egy vén tinédzsernek..De mind1 is.Mosolyog
Naplózva

Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #4547 Dátum: 12 nov 13, 12:07:16 »

Öcsém lehet én vok buta,de Graynek eszméletlenül jó áll neki aza kalap^^
Luxus várom legtöbbet nem csak ö legnagyobb esélyes  mester cimhez hanem maga karaktere is jó egy valami fény villám mágiával adnák neki.
LuxusxSting mecsett megnéznék^^ Orga kakuktojás lesz  öö ereje ??
Ha kikap versenyen Sabertooth akkor is megfelelö ellenfél lesz Fairy tailnek késöbbieken.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 13, 12:08:56 írta Pein7 » Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4548 Dátum: 12 nov 13, 15:58:30 »

Luxus simán verné stinget,nem is kérdéses.Am sztem sabertooth majd fel fog oszlani,mert amilyen emberek ott vannak...meg asszem,most minerva lett a céhvezér szóval már szinte olyan mint egy sötét céh.És ha figyelted gildartzot akarta/ja makarov vezérnek.Szerintem jobban járnának ha õ lenne a vezér.(1 Dolog a bibis,hogy bohém az életmódja) Nevet
Naplózva

Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4549 Dátum: 12 nov 13, 21:17:32 »

mivel az öreg Genma nem halt meg, sztem maradt ő a vezér egyenlőre, csak miután megnyerték (vagy nem) a versenyt utána lenne elv Sting a vezető. Csak ugye a versen szabályzata megtiltja hogy a vezető részt vegyen a versenyen ezért nem lett már most sem Minerva a vezető sem Sting

Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4550 Dátum: 12 nov 16, 07:52:42 »

Legyen kellemes a reggel:

http://www.mangareader.net/fairy-tail/308

 Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #4551 Dátum: 12 nov 16, 09:20:15 »

Jó volt a rész, bár kicsit több is történhetett volna  Pontosan Úgy látszik, hogy kialakultak a párok... Kíváncsi vagyok mennyire erősek az Éhes Farkasok, ez alapján még nem nagyon lehet eldönteni. Remélem, hogy nem így lesz, de még mindig úgy érzem hogy hamar le fogják őket rendezni.

Tais csávót Natsu jól kinevette, sőt még Lucy is lenézte xD Arcadios meg megint túloz szerintem, valahogy énis úgy gondolom hogy ő a leggyengébb a csapatból. Bár a mágiája érdekesnek néz ki. Vajon mihez fognak kezdeni vele a "gyengék"?  Nyelvesít
Vezetőjük mágiáját is várom már.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4552 Dátum: 12 nov 16, 10:08:57 »

Szerintem azért nem lehetnek olyan gyengék. Attól függ hogy mit nézünk. Azt hogy mira 1 ütéssel ki tudná fektetni a növényes csajt vagy azt hogy a papirossal szórakozik jó ideig mert olyan képessége van ami ellen nehéz mira-nak küzdeni. Na kíváncsi leszek a végkifejletekre, de hosuke-t nem nézném le és szerintem a vezetőjük után a 2. legerősebb lehet. Nevet
Ebben a fejezetben is megvolt natsu és lucy képe: http://www.mangapanda.com/fairy-tail/308/13 :'D
Középső sor jobboldali kép.

Én megnézném most mi folyik a mágiajátékoknál. Mosolyog
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4553 Dátum: 12 nov 16, 11:19:39 »

Király rész volt, a küzdőfelek is kialakultak  Kúl
Van egy új kedvencem is Cosmos személyében  Nevet

Várok az MS fordítására az utolsó oldalról, mert állítólag Arcadios azt mondja, hogy Uosukének nincsenek csontjai, nem pedig azt, hogy akiket kivégez azoknak nem maradnak meg a csontjai. Meglátjuk....
Edit: Mégiscsak jó a fordítás Mosolyog

A hercegnő viszont azt mondja, hogy a stratégiája megint visszaütött és reméli,hogy Arcadios biztonságban lesz. Akkor most Arcadios a jófiú alakítással elment addig, hogy bedobatja magát a Pokol Palotájába, agyon is vereti magát és még életveszélyben is van?  Gondolkozik

Állítólag volt egy karakterverseny az Éhes Farkasok 4 tagjáról a vezéren kívül és ezek nyertek:

Knepper, a savas fickó (A neve majd kiderül, hogy változik-e)
Uosuke, a palacsintaképű--> Megerősítve
Fione, a virágos csaj--> Megerősítve, de átnevezve Cosmosra
Kamika, a papíros csaj--> Megerősítve

Mosolyog

35. kötet borító: http://ec2.images-amazon.com/images/I/514FV7DJdlL._SL500_.jpg
4. OVA borító: http://ec2.images-amazon.com/images/I/51BotfKjPYL._SL500_.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 16:43:42 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4554 Dátum: 12 nov 16, 13:03:12 »

Érdkees fejezet volt! Az várható volt, hogy natsu vs maszkos vezét lesz Ördögi Kiváncsi leszek má rere az istenes dolgokra is amikor majd jobban bejönnek mert itt is előkerült, hogy a vörös papír a lángok istene és stb...
Naplózva
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4555 Dátum: 12 nov 16, 15:12:45 »

Most ez mira csitri módja ? Mert nem ismerem fel..Nevet Amúgy tényleg jó rész volt,most kezdenek felállni a harchoz Mosolyog) ,bár az a pali tényleg hülyén nézett ki xD
Naplózva

Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #4556 Dátum: 12 nov 16, 15:43:57 »

DAT cover Nevet Imádom Mashimát Nevet Engem jobban érdekelne most a Daimatou Enbu mint a felmentősereg,de hát ez van Nevet Arra kíváncsi vagyok hogy vajon Capricorn vagy Loki nem jön át segíteni Lucy-nak?Átjöttek már párszor kulcs nélkül is.Az 1 vs 1 felállás megoldásának elég érdekes módja volt ez ^^"
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 16, 15:44:44 írta Marci1996 » Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4557 Dátum: 12 nov 16, 16:35:58 »

Legalább ebből a fejezetből megtudtuk, hogy wancrow mágiája konkrétan ezek ellen a vörös lapok ellen való mert ezek a láng istene(i) Ördögi
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #4558 Dátum: 12 nov 16, 16:51:46 »

Csak annyi, hogy egyértelmű volt, hogy Natsu kapja a vezért xD nem is ő lenne, ha nem a legerősebbel kellene megküzdenie, az ellenfele meg túlbecsüli a csapata képességeit, ok, hogy egyszerre hasznosak, de 1v1-ben már azért nem legyőzhetetlenek...
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
heo
Shinobi no Kami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4496

Fényhozó


« Válasz #4559 Dátum: 12 nov 16, 17:29:33 »

Várok az MS fordítására az utolsó oldalról, mert állítólag Arcadios azt mondja, hogy Uosukének nincsenek csontjai, nem pedig azt, hogy akiket kivégez azoknak nem maradnak meg a csontjai. Meglátjuk....
Edit: Mégiscsak jó a fordítás Mosolyog

Igazából azt mondja, hogy nem marad belőlük más, csak csontok...

A fejezet: Még egy csapat bolond... Körülbelül arra számítok mint a toronybéli bérgyilkos céh tagjainál. Amikor még Urtear manipulálta Gérard-ot.

Egyébként: Gratulálok Lew! -> http://mangastream.com/read/fairy_tail/51788203/27
Naplózva

<Feleségem: Mini-chan Ámor> <Gyermekeim: Sabaku, M. Bogi, Rikan> <Anyósom, tiszteletbeli fogadott anyám: Ritli-sama>
<Az én pici szarvasom: Flexee> <Tanítványaim: Zizi100, drszabi, shidori93>
Oldalak: 1 ... 302 303 [304] 305 306 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!