24 jún 18, 22:20:04 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 303 304 [305] 306 307 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1860125 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #4560 Dátum: 12 nov 16, 17:42:35 »

Wow, Lew, ez a színezésed tetszik eddig legjobban Nevet

Végre valaki tud angolul.

Remélem legalább a Natsu elleni csávó badass lesz...
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Pein7
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 250



« Válasz #4561 Dátum: 12 nov 16, 20:20:23 »

Egyszerüen bámulatos,hogy milyen szépen rajzolja meg figurákat.Ez igazi képregény rajz föleg lányokat Nevet khm khm..
Kiváncsi leszek harcokra akivel most Natsu harcol,anyira emlékesztet Gerard-ra.Várom kövi fejezet...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4562 Dátum: 12 nov 16, 22:03:53 »

Azért az igazán érdekesre sikeredett ebben a részben, hogy pont Lucyék kerültek Arcadios mellé. Egyből hátsószándékot sejtek az eset mögött. Úgy is azt gondolta Arcadios, hogy saját akaratából egyik csillagmágus sem tenné meg számára azt a kapu nyitásos bemutatót. Így lehet, hogy megrendeztek egy ilyen kis színjátékot. Szerintem még a kulcsok is előkerülnek véletlenül a végére.
Naplózva
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #4563 Dátum: 12 nov 17, 21:11:21 »

Tetszett a fejezet, mindig szeretem az új karaktereket, új mágiákkal, úgyhogy bejött a rész. Új kedvenceim pedig Cosmos és Kamika :DD A párosítások is ötletesek. Szerintem Kamika nem lehet kispályás, ha Mirajanével rakta össze a mangaka.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 17, 21:13:19 írta Domynyk » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4564 Dátum: 12 nov 17, 21:17:33 »

Köszi! ^^
Natsun jót nevettem, ahogy neveti a "tegeri keszeg"-et ikszdé
Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem Arcadiosról a CP9-es tag jut eszembe a One Pieceből, vagyis Arcadios orráról. ikszdé Amikor Arcadios mondta, hogy: "A mágiákat, amiket használnak... emberek megölésére hozták létre." Natsutól, olyan választ vártam, hogy: Én meg sárkányok megölésére alkalmas mágiát használok. (de nem jött be  smirksweat )
A kivégző osztagot meg, csak ilyen  időhúzónak érzékelem... valahogy nem jött át az az érzés, hogy ebből jó csata lehet, bár megjegyzem, ha most valaki súlyosan megsérülne vagy meghalna az váratlanul érne(kifejezetten örülnék neki).
A hencegnő, pardon  hercegnő szomorúságának oka, viszont meglepett.
Mashima meg valami nagyra készülhet, mert nem szokott ilyet csinálni...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/308/14
Nem szokott így spórolni az idővel, egy támadás (nem tudom, minek nevezzem) egy egész oldalra, amit neki gyerekjáték megcsinálni. Gondolom, a közeljövőben megint láthatunk majd tőle, egy hhoooossssszzzzzzzúúúúúú~ fejezetet(esetleg egyszerre több fejezetet), vagy egy ilyen izét (az izé mindent elmond ^^") amit pl. 295,5-nek neveznek el, itt a Naruto-kunon.
A rajz, szokásához híven igényes, jól kivehető.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/308/16
Alsó sor, jobboldali kép. Úgy tűnik a szoborba elzártak egy bizsut...


http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/308/18
A volt kémiatanárom egyik kedvenc mondása: "Ha a hülyeség virágoztatna, akkor te egy botanikus kert lennél!"
Hajrá Wendy!

A 19. oldalon Happy tiszteleg? Gondolkozik

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/308/20
Arról a szoborról Bixlow "bábjai" jutottak eszembe...
Remélem, már hamarosan visszatérünk Erzáékhoz, mert igencsak érdekelnek már azok a harcok. Nevet
Legjobban Minerva harcát és Luxus(remélem Orga lesz az elennfele) harcát várom.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 17, 22:27:31 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #4565 Dátum: 12 nov 17, 22:24:31 »

Jó kis fejezet volt. Nevet

Bár Mashima mintha tényleg az időt akarná húzni. Vagy lehet, hogy tényleg olyan erősek ezek a Farkasok?  Gondolkozik
A párosításokra lehetett számítani a kis erődemonstráció után. Természetesen Wendy és Mira azokkal kerültek össze, akikkel első ránézésre nem bírnak, Natsu persze hogy a vezérrel bunyózik, a palacsinta képű bennszülött meg veszélyesebb, mint ahogy azt a kinézete sugallja. Annak örültem, hogy Lily külön ellenfelet kapott. Nevet Nem tudom ki, hogy van vele, de nagyon remélem, hogy egyszer lesz Happy-nak is harci formája. Szerintem tök jól meg lehetne csinálni és Natsu-hoz illő társ lenne belőle. (Bár már így is az, de mégis menő lenne.)

Toshin Raizen
Teljesen ugyanarra gondoltam. Azt hittem Natsu bevág egy ilyet: Én pedig olyan mágiát használok, amivel sárkányokat lehet ölni. Nevet

Azért kíváncsi vagyok mi lesz Lucyékkal. Valószínűleg meg kell menteni őket. De vajon ki teszi meg majd ezt?
A hercegnő reakciója meg elég furcsa volt. Mármint ez így nem tiszta teljesen, hogy mi is zavarja. (Furcsálnám ha tényleg csak Arcadios miatt aggódna.)  Gondolkozik
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #4566 Dátum: 12 nov 17, 22:38:45 »

Szeretem az erzás nyito oldalakat Nevet

Én örülök ennek a királyi elit alakulatnak, eddig "csak" konkurens mágusokal és sötét céhekel harcoltak, eljött az ideje hogy lezuzzák a kiráylság legeröebbeit is Nevet
Naplózva
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #4567 Dátum: 12 nov 18, 02:19:57 »

Jó harcok lesznek,remélem Lucy-nek segíthet Loki ő kulcs nélkül is előbír jönni és már elég régen szerepelt.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4568 Dátum: 12 nov 18, 08:41:56 »

Az igaz, hogy kulcs nélkül is előbír jönni, de ahhoz sztem lucy-nál kéne lennie a kulcsoknak... Sztem lokiék nem érzékelik a veszélyt ha nincsenek lucy-nál a kulcsok..
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4569 Dátum: 12 nov 18, 11:05:07 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/308/8
Végre egy kis csapatmunkára kényszerítés. Végre valami, amit elégetni nem lehet... csak szétszaggatni. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/308/15
Hisui hercegnő már alapból nem nézett ki rossz arcnak. Legalábbis nem valami érzelemmentes alak.
Simán elképzelhetőnek tartom, hogy nem jókedvéből vetette Natsuékat a Pokol Palotájába, hanem, hogy kiszabadítsák Arcadiost. Csak arra nem számított, hogy Pont az Éhes Farkasok fognak ott sátorozni. Persze az sem kizárt, hogy Arcadios pont azért volt ott, hogy megtévessze a FT-t és sunyiban rávegye őket valamire, csak szintén bekavartak az Éhes Farkasok.
Okosabbak lennénk, ha megtudnánk, mi a Különbség az alap Elsötétülés terv és az Elsötétülés II. terv között és hogy milyen viszony van Hisui és Arcadios között. Illetve, hogy a Farkasok támadják-e Arcadisot. Bár a savas fickó simán elolvasztotta volna 'Dio-t, ha Natsu nem nyalábolja el onnan...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/308/17
Gyanús a fickó, hogy mindig karba van téve a keze. Lehet, lesz valami jelentősége...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/308/18
Lily bajban lesz, ha lejár a harci formájának ideje. Bár a 3 hónapos edzés alatt ezen is csiszolhatott. Mindenesetre előnyös, hogy tud repülni. És persze az is, hogy Edolas Királyi Hadseregének egyik volt kapitányáról beszélünk. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/308/21
Remélem, "Popeye" Uosuke képéről egyszer le fog hervadni ez a bárgyú vigyor... ^^"
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 18, 11:05:51 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4570 Dátum: 12 nov 18, 14:10:38 »

Nem kell feltétlenül a kulcsnak Lucynál lenni. Luxus lázadása idején is elvették a kulcsait, akkor is megjelent Loki amikor nem voltak nála a kulcsai. Az már viszont más kérdés, hogy mit akar a mangaka? Volt már olyan, hogy nem voltak nála a kulcsok és megjelent valamelyik, sőt olyan is, hogy nem is hívta semelyiket de mégis megjelent (Horologium). Volt olyan, hogy Lucy életveszélyben volt, sőt a kulcsai is nála voltak, mégsem jelent meg egyik ilyen csillagszellem sem a segítségére. Szóval elég zűrzavaros ez a megjelenési ceremónia Lucy körül.

Szerintem a karba tett kéz a főnöknél a lenézés póza. Amúgy általában is azt jelenti.
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 18, 14:17:56 írta rini67 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4571 Dátum: 12 nov 19, 14:08:00 »

Amikor Bixlow ellen harcolt lehet, hogy elvette a kulcsait, de attól még nem voltak tőle messze (Bixlow egyik bábjánál). ^^
Itt viszont gőzünk sincs, hol vannak a kulcsok, lehet, hogy jó távol. ^^"

De persze nem lenne rossz dolog, ha pl. Loki megjelenne... és mondjuk felismerné Yukinot. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4572 Dátum: 12 nov 19, 20:29:39 »

http://my.deviantart.com/messages/#/d5lktug

Egy kis érdekesség, amit DA-n fedezett fel valaki. Egyre biztosabb hogy Yukino nővére Angel volt.
Naplózva


dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #4573 Dátum: 12 nov 20, 17:37:27 »

Hát nem tesz említést egyik részben sem ,se anime ,se manga....Szóval nem tudni,de hát fehér hajú ,kék szemű csillagmágus akiknek még a stílusuk is megegyezik,akkor biztos hogy van köztük rokoni kapcsolat Nevet Bocs barna szemű,látszik hogy a melleiket néztem ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 nov 20, 17:41:57 írta dreamfolow » Naplózva

Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #4574 Dátum: 12 nov 22, 07:55:16 »

Friss extra ropogós Fairy tail manga fejezet Nevet

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/309

Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Oldalak: 1 ... 303 304 [305] 306 307 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!