24 máj 17, 13:14:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778301 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #4260 Dátum: 12 szep 29, 09:17:30 »

Remélem visszatérő vendég lesz  Zarconis óriási arc volt  ikszdé
Hát akkor egyértelmű hogy a fali festésen acnologia van:   http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20
Ez a rész után hogyan is kéne értelmeznünk Igneel  elmélkedését ?  http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/17
Az Acnologia emberként egyértelműen felülmúlta őket ,van itt még titok bőven, baromi jó történet elé nézünk .
Ha valóban Zeref változtatta Acnologiát sárkánnyá ,akkor nem kell sokat elmélkedni azon vajon a fordítottja lehetséges-e .
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4261 Dátum: 12 szep 29, 09:19:18 »

És épp ezért mível nyílván lehetséges a fordítottja, így leeht hogy polyushka is kapásból kamuzott és nem is edolasi hanem a valódi grandine csak nem akarta hogy ezt megtudják Nevet
Naplózva
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #4262 Dátum: 12 szep 29, 10:02:41 »

Nem hiszem ,hogy kamuzott volna.A 260. fejezetben volt róla szó ,hogy lehet ő Grandine. Aztán átgondolták és arra jutottak, hogy nem lehet mert ellentmondás van. Polyushka már akkor is volt amikor a sárkányok még léteztek.Nem lehet egyszerre sárkány és ember is.Meg ugye Wendy mondta ,hogy teljesen más a hangszíne és a viselkedése.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4263 Dátum: 12 szep 29, 11:48:58 »

 Én ezt az oldalt ezekután úgy értelmezem, hogy a megmaradt sárkányok Igneel vezetésével egy epikus sárkányharcra készülnek Acnologia ellen.Mosolyog
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/18
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4264 Dátum: 12 szep 29, 11:55:53 »

Tegnap este már fáradt voltam válaszolni, de akkor most megteszem ezt ^^

A 2, hogy jön össze? Azt gondolod a csuklyás csajszi és az Acnologikává lett ember régen egy párt alkottak?
Ha bejön az időutazós elméletem, akkor talán abból a korból származik a csaj, amikor még régen ember volt Acnologia és talán, ha nem is egy párt alkottak, de közelebbi ismerőse volt vagy ilyesmi. (Habár ez csak a feltételezésem ^^)

Igen acnologia ember volt!Épp azt magyarázza nekik a sárkány, hoyg az a csapat akik az emberekkel együtt akartak élni elkezdtek kitanítani embereket belőlük lettek a dragonslayerek és volt egy pár aki nagyon erős lett... és közülük aki a llegerősebb voltelkezdte ölni a saját szövetséges sárkányait is és egyszer csak ámr pikkelyei lettek a fogaiból agyarak nőttek ki stbstb és egyre jobban hasonlított egy sárkányra... és ő volt acnologia... és ott natsuék bepánikolnak, hogy akkor ha ők is sokat használják a dragon slayer mágiát ők is sárkánnyá válnak? és ekkor jön arcadias hogy az lehetetlen, ugyanis acnologiat zeref változtatta sárkánnyá... És itt majd bejöhet az is hogy zeref miért szarta össze magát acnologiatól, mert ezek után tuti nem azért mert csak egy sárkány hanem ennek az ügynek is köze lesz hozzá...
Ja ja, átolvastam még egyszer, volt az embergyűlölő és emberszerető oldal, még mielőtt összecsaptak, pár embercsoportot sárkányölő mágiára tanítottak, és akkor itt lép érvénybe az, amit írtál. Viszont Zeref 400 éve volt nagy mágus, úgyhogy lehet akkor összecsaptak és valamiért utána ilyen picit "gágyult" lett, mint ahogy a Tenrou-szigetnél is láttuk.
Egy már biztosan tudatosult bennem, hogy 400 éve valamilyen kapcsolatban állt Zeref-Acnologia-és valamilyen Natsura hasonlító sárkányölő.

És hát sok animét láttam de ekkora storyt hozni az nem semmi,ha ez igy fog menni 3hely biztos vagy alázni fogja One piece vagy kedvencemet narutot.
Erre azért ne vegyél mérget kacsint Mosolyog Nem akarok kitérni, hogy melyiknek van összetettebb (OP) sztorija, mert OFF lenne csak, viszont van más anime/manga, mint csak ez a három, ami vannak olyan jók, mint ezek a művek, sőőőt... kacsint

Na végre, az utóbbi pár rész állóvize után jó látni, hogy végre beindulnak a történések... Zirconis meg egész jófej Mosolyog
Kell egy trollsárkány is a sárkányok közt Nevet

Uuuhh.. nagyon jó fejezet volt :DD van egy..hát kissé fura elképzelésem Nevet

Mivan akkor ha 400 évvel ezelőtt is volt egy Natsu? http://mangastream.com/read/fairy_tail/99267938/17 végülis hasonlít rá és lángok veszik körül... tudom, hogy hülyeségnek hangzik de lehet igaz :O és lehet Zeref azért ismerte Natsut mert hasonlít rá+ a sál http://mangastream.com/read/fairy_tail/99267938/18  és lehet azért akarja azt, hogy Natsu megölje őt mert akkor Acnologia is meghalna vagy újra ember lenne és könnyebb lenne legyőzni

Szerk.: csak ezis egy sebből vérzik smirksweat a sárkány felismerte volna Natsut emberben Nevet
Gondolom a Sárkánykirály ünnepe többször volt már ezen a világon, illetve a korokban, úgyhogy ennek is betudható, hogy így 400 év után összefutnak a szálak Mosolyog

Ja amúgy ha minden igaz lucy utoljára borítón talán akkor volt amikor rámászott natsura amikor az aludt és összefirkálta...
Hát eléggé *köhöm* szép pozitúrában van Nevet

És épp ezért mível nyílván lehetséges a fordítottja, így leeht hogy polyushka is kapásból kamuzott és nem is edolasi hanem a valódi grandine csak nem akarta hogy ezt megtudják Nevet
És akkor ezért is utálja az embereket, (és így az embergyűlölő oldalra állt a harcnál, viszont túlélte Acnologia haragját) kivéve ugye Wendy-t, mert kiskorában őt tanította. Viszont lehet, hogy annyira megundorodott az egész világtól, hogy visszavonult és visszaváltozott emberré, mert régen ő is ember (sárkányölő) volt, csak ő is átváltozott sárkánnyá, és az is megeshetett, hogy Acnologia gyilkolásai után (akár össze is csaphatott vele) elvonult a világtól és ez megmagyarázhatja a természetben való élését. Persze ez csak a feltevésem Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Ascontra
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3


« Válasz #4265 Dátum: 12 szep 29, 14:28:58 »

Lehet csak nekem nem teljesen egyértelmű, de akkor most a festményen a sárkány, a már átalakult Acnologia, aki egy sárkányölővel küzd, aki a sál miatt, Natsura emlékeztet, vagy fordítva, még nem alakult át, és neki van olyan sálja? Elég érdekes mindkét lehetőség. Én inkább a másodikra hajlanék, mert a ruhája mintája Acnologia mintájára emlékeztet, ill Zirconis arról beszélt, h sárkányokat ölt, azt nem említette, h sárkányölőkkel is harcolt, bár egyáltalán nem kizárt.
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4266 Dátum: 12 szep 29, 15:04:00 »

Na, végigolvastam a komikat...
OFF:
Pein7
A Narutot már régen lehagyta Fairy Tail... (a kidolgozottság, a logika, a történet stb.)
A OP meg már több, mint 15 ÉVE töretlen sikert arat a rajongók között(Én kb 3-4 hónapja kezdtem el, és ez idő alatt nagyon megszerettem...) szóval ahhoz még van hova nőnie(habár szemembe első helyen van mindkettő).

ON:
A fejezet HATALMAS!!! volt Mosolyog
Kapisgáltam (mifelénk így "hívjuk" a kapiskálást), hogy mi lett a sárkányokkal, mert ugye sárkányölő ölte meg őket.... csak nem mindegyiket egy-egy sárkányölő, hanem EGY.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/11
A középső képen az nem Igneel? Nagyon úgy tűnik nekem, hogy Ő az.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/10
Az utolsó képkocka egybe függene ezzel...
Ugyanis, az elméletem szerint, Igneel akkor orrolt meg az emberekre, mikor a szövetséges sárkányokat(őket) is elkezdték vadászni/gyilkolni. De tudva, hogy már a sárkányok ereje nem elég ahhoz, hogy legyőzzék az Acnologiát, folytatták a sárkányölő mágia tanítását azzal a kritériummal, hogy a tanonc csakis kisgyerek lehet, mert akkor a sárkányokat a szüleiknek tekintik (Natsu Apának szólította Igneelt).
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/101/11
Azon elméletem, miszerint Igneel többször összecsapott az(habár úgy néz ki, hogy az az igaz neve, ezért el kellene hagynom az "az" kötőszót) Acnologiával, még mindig él. Szerintem nem semmire mondja azt a szót, hogy páratlan. Azt is meg merem kockáztatni, hogy Igneel, Grandine és Metallica a legerősebbek a VALÓDI sárkányok közt. Igneel olyan, mint a OP-ben Shanks, alig látni és szinte semmit sem tudni róla.  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 12 szep 29, 15:07:40 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4267 Dátum: 12 szep 29, 15:35:20 »

Egyet értek toshin raizen-el. Engem az érdekelne hogy milyen okból utálja polyhoska néni az embereket? Lehet emiatt? Érdekes nem? Nevet

Következő rész címe elsötétülés terv. Akkor itt lehet lesz egy kis harc.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4268 Dátum: 12 szep 29, 15:47:52 »

Egyet értek toshin raizen-el. Engem az érdekelne hogy milyen okból utálja polyhoska néni az embereket? Lehet emiatt? Érdekes nem? Nevet

Következő rész címe elsötétülés terv. Akkor itt lehet lesz egy kis harc.

Én nem számítok harcra sokkal inkább ara, hogy arcadias bepalizza natsuékat úgy ahogy yukinot is, mert az eléggé nyílvánvaló, hogy nem a világot akarja megmenteni ahogy azt yukino mondja és valszeg arcadiasékon kívül most csak gerard-ék tudják az igazat... mert ha olyan nagy világ megemntő projekt lenne biztos nem olálkodna itt mrs. csuklya, hogy figyelmeztesse a népet ahogy az a múlt heti fejezetben le is írta a cetlire...
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4269 Dátum: 12 szep 29, 18:21:21 »

Naggggyon durva fejezet volt Nevet És a sztori mellett kaptunk egy kis fanservicet is, Lucy révén... Nevet
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #4270 Dátum: 12 szep 29, 18:46:37 »

ööö
Egy dolgot nem vettem számításban az elméletembe...
Vajon mit? Pont azt, ami a legfontosabb! A kor.
Ugye Natsu  gyerekkorától Igneel mellett volt, de a "Luxus Arc" ban kiderült, hogy Ő bizony már több, mint 80 éves...
Mégis hogy lehetséges ez? Ha valakinek van valami ötlete az írja le! Nevet
Jelenleg azt tudom elképzelni, hogy a sárkányölő mágia tanulása közben a testi fejlődése jelentősen lassult és csak az évek(meg a születésnapok ikszdé) teltek. Vagyis a sárkányok is képesek egyfajta időmágiát alkalmazni.
Esetlegesen a mágia elsajátítása alatt, oly mértékben "átváltoznak" hogy sokkal tovább élnek, mint egy átlag ember és lassabban is nőnek(csak ez több sebből is vérzik pl. Zeref honnan ismerné így Natsu-t? Vagy, amikor bekerült a Fairy Tailbe, akkor miért kezdett el cseperedni?).
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 29, 18:50:56 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4271 Dátum: 12 szep 29, 19:36:18 »

Sztem ott a kornál legfőképp a mágia kavarhat be mert ugye az már kurva régi... És lehet hogy 400 éve is volt egy natsu és ez most reinkarnáció vagy valami hasonló de kitudja...
Naplózva
Miroku
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 1838


It's like you. Here I am. It's been since 1988.


« Válasz #4272 Dátum: 12 szep 29, 20:16:37 »

Egyelőre még nem volt szó Igneelről, szóval lehet, hogy ő ebben a harcban részt sem vett. Vagy kamu volt a 80 év.
Naplózva

Let's do our rock, scissors, and paper
make your hands, don't blink your eyes...
アイコ なら 振り出しで 負けたら それ まで の ゲーム

今日 も 君 信じる こと
忘れず に 見覚められて いますか。
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4273 Dátum: 12 szep 30, 07:21:24 »

És lehet hogy 400 éve is volt egy natsu és ez most reinkarnáció vagy valami hasonló de kitudja...

Énis pont hasonlóra gondoltam Nevet

Van egy másik gondolatom is ami nagyon kavarodós:
400 éve volt egy Natsu és ő lett Acnologia, de valaki visszament a múltba amikor gyerek volt és a jövőbe hozták, hogy ne történjen meg az a mészárlás még egyszer, így találkozott Igneelel. De nem sikerült jól a terv vagy valami és így Natsu 2 felé oszlott a rossz én-e ottmaradt a jó Natsu akit most ismerünk ő meg itt van az FT-ben.

Van 2 gondolatom a "végzetükről":
 1. régebben is volt egy Lucy csak ő Lucy déd-déd-nagymamája volt (ha az anyjára annyira hasonlít akkor mért is ne) és ő fedezte fel a csillagmágiát vagy hasonló, és már régebben is kellett volna ő Zerefnek de akkor volt valami és ezért nem, és ez valami generációkon végigmenő végzet. (kicsit cifra még énse tudom jól elmagyarázni smirksweat )

2. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/301/12 "Megkérték őket, hogy csatlakozzanak ők is a harchoz."
Azaz a mi kis 3 sárkányölőnknek néhány fejezet után az lesz a végzetük, hogy beszálljanak a harcba. Lucy meg Zerefhez kell nneki meg ez. smirksweat

Ui.: Biztos, hogy több sebből is vérzik az elképzelés meg nagyon kavarodik, de valami lehet még jó is lesz. Nevet
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4274 Dátum: 12 szep 30, 09:19:31 »

Oh, már értem mire célzol. Akkor ez is lehet egy ok amiért lucy oda kerül és a többiek elhiszik hogy minden rendben lesz meg stb a mostani rossz dolgok hallatán. 2 nap van a heves csatáig ezért kíváncsi vagyok mi lesz. De ha charle látta a látomásában ezt az embert akkor biztos figyelmezteti őket nem?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 283 284 [285] 286 287 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!