24 máj 17, 11:45:20 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778245 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #4170 Dátum: 12 szep 14, 19:58:18 »

Orgát valszeg azért láttuk a Mágikus erőmérőre lőni, hogy tudjuk, melyik versenyszámról van szó. ^^ Csak nem rajzolhatják Hibikit, amint leégeti a Blue Pegasust. ikszdé

hagabi:

Szerintem a falusiak nem Kanára fújoltak, hanem Gildarts hiperaktívsága ment már az agyukra. Nevet

...és lett új aláírásképem. Nevet Bár csak az arckifejezés változott. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 14, 19:59:35 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #4171 Dátum: 12 szep 14, 20:00:46 »

Jóféle kép =) Ki is akarom majd színezni ha lesz egy kis időm =)
Naplózva


rukisaku
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 48


« Válasz #4172 Dátum: 12 szep 21, 07:34:37 »

Jó fejezet volt így Info órán .... De kár hogy nem mutatták ki a csaj bár ez várható volt .. de amit ezek leműveltek O-o azért ilyen könnyen legyőzni csak nem fogja a Mestert o.o
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 21, 07:40:09 írta rukisaku » Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #4173 Dátum: 12 szep 21, 08:12:19 »

Abszolút megvagyok elégedve a fejezettel  Kúl

A Sabertooth jelenete egyszerűen lesokkolt. Most először éreztem együtt Stinggel az egész arc alatt, sőt Lectort is nagyon sajnáltam. A többiek is csak néztek, mikor az Exceednek semmi nyoma nem maradt a füstfelhő után. Neeem
Gemma kapott egy lyukat, ami már régen kijárt neki és úgy tűnik Minerva ezt teljesen lesz*rja, sőt kiválóként titulálja. Mi folyik itt a háttérben? Lehet fel kellett áldozni Lectort ahhoz, hogy Sting a haragjával valami hihetetlen erős lángokat szabadítson fel? Ha igen, akkor Rogue tuti nem fog abba belemenni, hogy feláldozza Lectort.

A sárkányok temetője és a rejtélyes nő kiléte továbbra is titok. Legalább az előbbihez segítséget nyújthat a Milky Way.  Nevet (nem reklám ikszdé)
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 21, 08:13:24 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4174 Dátum: 12 szep 21, 08:29:01 »

Új fejezet kint: http://www.mangareader.net/fairy-tail/300
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #4175 Dátum: 12 szep 21, 08:36:32 »

A fiatal hölgy még megmenthette az utolsó pillanatban, bár igen kétlem.

Kiváncsi vagyok ezen szál végkimenetelére. Lessz talán egy Mester váltás? A fiatal hölgy kezdd egyre bizarabb lenni.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #4176 Dátum: 12 szep 21, 08:40:17 »

Kívánom, hogy ne derüljön ki később "Minerva csak elteleportálta Lectort" az a macska dögöljön meg. JA és a mester is. Nevet
Gerard és a csuklyás lány találkáját kihagyta a mangaka pedig szerintem mindenki azt várta nyitó résznek.

Sárkányölők beszélni is tudnak a megholt sárkányokkal és ezt a technikát több száz oldalon keresztül be kell magolniuk. Ebben hol a logika? vagy ezt csak azért lett megtanítva ha esetleg kinyírja Wendy anyucit/apucit tudjanak beszélgetni???
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #4177 Dátum: 12 szep 21, 08:53:52 »

Szerintem a Mester ugyanazt tette, mint Luffy-ékkal Sabaody-n Kuma, eltüntette a francba valahova.

Ezen a képen: http://www.mangareader.net/fairy-tail/300/12, itt látszik, hogy Sting mennyire is hasonlít Natsura, vagyis mennyire hasonlóan rajzolta meg Mashima őt Natsuhoz képest Mosolyog

Nagyon jó fejezet volt, érdemes volt várni rá, még ha az az előző két fejezet is volt, ami "alig kötődik" a sztorihoz. Pedig kötődik ám Mosolyog
Azért érdekes, hogy Rogue-t nem büntette meg, hogy az ő exceedjét is eltüntette volna. Habár Sting "lefoglalja" egy picikét azt hiszem ^^ Így viszont azt hiszem Sting nem lesz többé a Sabertooth-ban és lehet, hogy csatlakozik a Fairy Tail-hez "bosszú" címszó alatt és akkor lehet, hogy követi Rogue Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4178 Dátum: 12 szep 21, 09:39:56 »

Fasza fejezet volt! Hát igen Gemma nem kicsit pszichopata, de asszem a lánya még rajta is simán túltesz! Pl azt milyen már, hogy sting átüti gemmat minden lesokkolva minerva meg kb:,,nagyon jó"... Ez milyen reakció már?? Amúgy hiába lenne az a cél, hogy sting még erősebb legyen ő már nem fog úgy neki menni natsuéknak mint eddig, sőt ezek után egyáltalán, viszont ha lectorral nem történt volna az ami sztem akkor semmi9 menne nekik.. Harcolni harcolna natsuval, de úgymond teljesen más lelkiállapotban minta  mai harc előtt... Rouge meg már régen is teljesen máshogy gondolkodott mint az sb és most úgy néz ki, hogy sting is csatlakozik majd hozzá... Itt most az lesz a kérdés, hogy gemma valóban kinyúvad-e és ez miért is tetszik annyira a lányának... A másik meg, hogy milyen csapattal fog felálni az sb 2 nap múlva mível ugye ők voltak a legerősebb 5-ös... Ebből most 2-t gemma kibaszott, meg ha gemma meg is pusztul és ígs mondjuk nem lenne érvényben amit mondott ezek után sztem sting és rogue tuti lelép...
Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #4179 Dátum: 12 szep 21, 09:57:31 »

Hát ez nem semmi fejezet volt... Szerintem Minerva akar lenni a következő mester, esetleg ezért tetszett neki a dolog ennyire, vagy csak Sting-et akarja felhasználni a terveihez, bár nincs ötletem Mosolyog
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #4180 Dátum: 12 szep 21, 10:14:39 »

Ezek szerint az ismeretlen személynek nincs jobb karja, vagy ha van neki akkor van vele valami.. http://www.mangareader.net/fairy-tail/300/20

Gondolom most Minerva lesz az új mester.
« Utoljára szerkesztve: 12 szep 21, 10:15:22 írta Chob » Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #4181 Dátum: 12 szep 21, 10:18:13 »

Nagyon epic fejezet volt. Nevet
Sabertooth-on meglepődtem és wendy milky way-éről is többet megtudhattunk végre. Azt nem értem ha lucy-t és gray-t odavitte akkor mondjuk erzát miért nem vitték? Nem mintha fontos lenne, csak érdekelne hogy miért nem.

OFF: samdav:Pont a sabaodys arcra várok már hogy elérjek oda ikszdé

Szerintem minerva egy a saját érdekeit nézi. Az elképzelésem az az, hogy mindenképp ő akar lenni a céhmester és rufus meg orga már megvan neki a 6. napra. Kéne neki sting meg rogue is csak ő tudja hogy sting manipulálhatóbb, ezért a macskát eltüntette és az apja meg nem sejti hogy minerva volt. Most talán hogy megöli sting ( vagy mégsem ), így szabad lesz minervának hogy céhmester legyen és stinget úgy fogja a csapatban tartani hogy megfenyegeti hogy nem adja vissza neki lectort és ha elmegy akkor megöli.

chob: Ez igaz. A szájával vette le a kupakot. Nagyon várom már hogy megtudjam ki az.
Naplózva
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #4182 Dátum: 12 szep 21, 13:44:48 »

Háát a Sabertooth mestere eláshatja magát jó mélyre (már ha nem hal meg, ellenkező esetben azt majd valaki más intézi) , ahhoz képest hogy folyamatosan embereket rúg ki a céhből "gyengeségük" miatt, már másodjára törlik fel vele a padlót...
Minerva eddig nem mutattom semmi szembetűnőt, de most nekem is felkeltette az érdeklődésem. Kicsit a régi Ultaer feelingjét adja vissza nálam.
Naplózva
Shillya-chan
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #4183 Dátum: 12 szep 21, 14:44:57 »

Ez a fejezet nagyon durva volt. 0.0 De én is meg voltam vele elégedve. Egyre inkább beindul a történet. Nevet Sting sose volt a szívem csücske, de most majdnem vele sírtam. Lector-t nagyon sajnáltam. Egyáltalán nem ezt érdemelte. Sajnos van egy olyan érzésem, hogy neki tényleg vége. Gondolom Sting jellemfejlődéséhez kellett, de jó lett volna ha túléli. Amúgy kíváncsi vagyok, hogy Sting melyik irányba fejlődik. Mert a, lehet Natsu-t fogja okolni, mert ha nem győzi le, akkor nem történt volna ez... b,csatlakozik a Fairy Tail-hez, amit mondjuk nem nagyon hiszek. c, kinyírja a céhmestert és egy "kis reformot" hajt végre. Bár azt meg szerintem Minerva nem engedné.  Hát majd meglátjuk. Amúgy Minerva tuti tervez valamit. És tényleg emlékeztet kicsit a régi Ultear-ra, bár szerintem Minerva sokkal durvább tőle. Én azt szeretném ha vele törölnék fel végre a padlót. (Bocsi, ha valaki szereti  smirksweat) Amúgy van egy olyan érzésem, hogy az elkövetkezendő eseményekhez lesz köze. Vagy ha nem is, de az utolsó nap heves küzdelméhez mindenképp lesz köze.
Azt nem értem ha lucy-t és gray-t odavitte akkor mondjuk erzát miért nem vitték? Nem mintha fontos lenne, csak érdekelne hogy miért nem.
  Nekem is ez volt az első gondolatom. Örülök, hogy nem csak nekem. ikszdé Kicsit nagyobb "közönségre" számítottam. De erre a Milky Way-re már nagyon kíváncsi vagyok. Meg, hogy mi történt a sárkányokkal. A másik, hogy a mangaka nagyon jól tudja az ember agyát húzni, hisz most se tudtuk meg ki az a lány és már megint szóbakerült az elkerülhetetlen végzet. Vajon mi lehet az egyáltalán? Hát, remélem a következő fejezetben kicsit jobban felvilágosítanak. Nevet
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4184 Dátum: 12 szep 21, 14:48:25 »

Amikor megláttam a Minervás képkockát nekem rögtön a star wars ugrott be. Sting Luke, Gemma Vader, Minerva Sidius. Csak itt egy kicsit ki van fordítva. Nevet "Jó! Nagyon jó Sting-kun és most állj át a sötét oldalra!" Mosolyog
Naplózva

Oldalak: 1 ... 277 278 [279] 280 281 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!