24 máj 17, 12:12:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778261 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4050 Dátum: 12 szep 01, 15:16:20 »

Shiro, ezek a felvetések is feljöttek már, én Edo-Igneelre gondolok... Nevet Neki lehet olyan nagy mágikus ereje.

Mármint úgy akartam érteni, hogy az ott Layla aki az egyik sárkány edo énje.
Naplózva

Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #4051 Dátum: 12 szep 01, 15:22:17 »

Arra is gondoltam, hogy mi van, ha úgy járunk, mint a nyúljelmezes fickóval. Valami hatalmas erejű, titokzatos szereplőt vártunk, erre kaptunk egy Nichiya-t.
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4052 Dátum: 12 szep 01, 15:33:41 »

Arra is gondoltam, hogy mi van, ha úgy járunk, mint a nyúljelmezes fickóval. Valami hatalmas erejű, titokzatos szereplőt vártunk, erre kaptunk egy Nichiya-t.

Ja de ez nem nichiya lesz hanem aizen aki most szabadult a bleachből és átmenekült a fairybe hogy ne tudják újra bezárni Nevet
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4053 Dátum: 12 szep 01, 15:42:12 »

Viszont, hogy is mondjam Zsöráld reakciója szerintem nem is a "Te jó ég te Zeref erejével rendelkezel?". hanem lehet inkább a " Te jó ég te élsz?".

ui: Rawot nem láttatok véletlenül a z aktuális fejezetből? Hümm-hümm

Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4054 Dátum: 12 szep 01, 15:56:39 »

De akár azt is mondhatnánk kérdésnek, hogy jesszus te itt vagy meg  ott is? Ördögi Már ha ugye ilyesmi személyről beszélünk... Vagy lehet csak az fut le depardieu fejében hogy jesszus te tudsz teleportálni, hisz az előbb még ott voltál Nevet
Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #4055 Dátum: 12 szep 01, 18:08:16 »

Amúgy tényleg... Gérardon Urtearon és Meredyn kívül senkinek nem tűnik fel a mágikus erő ami Zerefére hasonlít? smirksweat
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #4056 Dátum: 12 szep 01, 18:35:14 »

Gondolom, más olyan nem találkozott eddig vele, aki képes lenne érzékelni az erejét meg persze ismerné azt.
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #4057 Dátum: 12 szep 01, 18:37:01 »

Gondolom mivel ők hárman behatóbban kerültek közel zeref erejéhez így nekik könnyebben feltűnhet, mint egy tanácstagnak, aki egyszer sem találkozott Zereffel! Hiszem mikor visszatért a kemény mag, akkor em volt az a fene nagy világvége érzet a teljes környezeten, hogy "űristen Zeref feléledt, vége lesz mindennek", szerintem ha a tanács tud is rőla, nem verte nagy dobra, hogy Zeref ismét itt sertepertél a nagyvilágban!
Naplózva
Sharingan-Sensei
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 40



« Válasz #4058 Dátum: 12 szep 02, 09:56:15 »

"Amúgy tényleg... Gérardon Urtearon és Meredyn kívül senkinek nem tűnik fel a mágikus erő ami Zerefére hasonlít? "

De. Kagura.
Amúgy nem lehet időutazás, mert ezt az erőt minden évben érzékelték
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/281/3


Attól még, mert érezték ezt az erőt még nem biztos, hogy pont annak a személynek a mágiáját érezték. Mosolyog Mint tudjuk az arc elején elhangzott, hogy a játékok ideje alatt mintha mágiát szívnának el, valószínűleg ezt csinálták Zeref mágiájával. Jelenleg azonban Arcadias szerint kész a terv, tehát nem kell mágiát elnyelni, ezért érezheti Gerard és a többiek egy emberből a Zerefhez hasonló erőt. Mosolyog
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #4059 Dátum: 12 szep 02, 11:29:32 »

Ezt én is osztom, amit minden évben éreztek az simán lehetett az amin arcadias-ék ügyködnek és nem ez a személy, persze ő is lehet... De láttuk, hogy sherria ereje is hasonlít kicsit zerefére mível azt hitte belőle jön korábban...
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4060 Dátum: 12 szep 02, 11:34:03 »

Gondolom mivel ők hárman behatóbban kerültek közel zeref erejéhez így nekik könnyebben feltűnhet, mint egy tanácstagnak, aki egyszer sem találkozott Zereffel! Hiszem mikor visszatért a kemény mag, akkor em volt az a fene nagy világvége érzet a teljes környezeten, hogy "űristen Zeref feléledt, vége lesz mindennek", szerintem ha a tanács tud is rőla, nem verte nagy dobra, hogy Zeref ismét itt sertepertél a nagyvilágban!
azért Natsu, Gray és még páran a tenroun is elég közel kerültek Zeref tesóhoz

Ezt én is osztom, amit minden évben éreztek az simán lehetett az amin arcadias-ék ügyködnek és nem ez a személy, persze ő is lehet... De láttuk, hogy sherria ereje is hasonlít kicsit zerefére mível azt hitte belőle jön korábban...
szerintem Sherriából nem jött, maximum akkor is ott figyelt ez a csuklyás nőci, de Gerard ezért hitte, hogy a kiscsajból árad
Naplózva

relia
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3



« Válasz #4061 Dátum: 12 szep 02, 11:39:40 »

Speciel én Layla-ra tippelek, mivel Gérard azt kérdezte, hogy "De hogyan?", vagyis egy olyan ember állt előtte, akinek nem kéne, mert halott(nak kéne lennie). Ha mondjuk Lucy lenne az, nem döbbenne meg (hiheti azt, hogy pl csak egy kis levegőzésre jött ki a szobájából).
Edolas-i ember se lehet, mert mikor ott jártak, Gérard börtönben volt, nem tudhat Edolasról (vagy tudhat, csak azzal nincs tisztában, hogy milyen is), plusz egy Edolasi embernek nem lesz Zereféhez hasonló mágikus ereje.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4062 Dátum: 12 szep 02, 11:43:58 »

amúgy Laylának valóban időszerű lenne már a feltűnése

de nekem ez akkor is furcsa, visszajön a múltba és csak néz
az lenne a durva, ha csak Gerard miatt változna meg a jövő, mert ő észrevette, amúgy nem csinálna semmit, illetve nem mondana el semmit sem
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #4063 Dátum: 12 szep 02, 11:57:03 »

Ugyan ezt mondanád, Lucynak is hiszen tudomása szerint a betegszobában fekszik összeverve. Másrészt nem hiszem, hogy egy 30-as éveinek végén levő hölgyet letegezne. Elég pofátlan dolog lenne Gerard részéről.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #4064 Dátum: 12 szep 02, 12:00:52 »

most Gerard helyébe képzelve magam
nem tudom én valahogy nem lepődnék meg annyira azon, ha Lucy lenne, ott inkább a nagy sötét erő lenne hangsúlyos

de ha Layla az, lehet őt ismerte Gerard, akkor teljesen jogos, hogy "de hogyan"
meg amúgy is mit finomkodjon egy hatalmas sötét mágikus erővel rendelkező taggal?
Naplózva

Oldalak: 1 ... 269 270 [271] 272 273 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!