24 máj 17, 11:06:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778218 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #3930 Dátum: 12 aug 24, 12:30:31 »

Nah csak vége lett a várvavárt sárkányölő csatának. Nem mondanám hogy izgalmas volt, de azért elment egynek.
A manga eleji csuklyás fickóról nekem is egyből Zeref jutott az eszembe.

Mellesleg a kövi fejezet címéből nálam valahogy az jön le, hogy Kagura most fogja letámadni Gerardot "Zeref" keresése közben. Érdekel hogy mekkora is igazán az ereje.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 12:35:25 írta mateee-kun » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3931 Dátum: 12 aug 24, 12:53:16 »

Itt semmi kavaró nincs... Az a tag az akit gerard üldözött 1 nappal előtte csak doranbalték miatt szem elől vesztette...
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3932 Dátum: 12 aug 24, 13:34:00 »

Nekem nem férfi hanem lány arc ugrott be inkább arról a képről. Ráadásul nekem is inkább valamiféle papnőnek tűnik a köpönyege nyaki része. Amúgy a részről körülbelül ennyit lehetett várni, bár szerintem így túl könnyűnek és egyszerűnek tűnhet.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #3933 Dátum: 12 aug 24, 13:46:08 »

Ez a fejezet maga a csoda! Igen, csoda. Csoda, hogy a Shounen Magazine ki merte adni smirksweat

Sajnos az lett, amit vártam, bár én ezt már végső elkeseredettségemben gondoltam ki. Miért kell egy ilyen nevetségesen óriási power up-pal elrontani ezt a remekművet? Remélem Zeref sem lesz egy roarnál több Natsu számára..
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #3934 Dátum: 12 aug 24, 13:50:43 »

Pedig olyan jó manga volt....  Behalt  Életét vesztette: a 296. fejeztnél. Nyugodjék békében!
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 13:51:31 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #3935 Dátum: 12 aug 24, 14:04:55 »

RIP? Hát hadd hozzak egy hasonló szituációt... egész univerzumban a legerősebb ereje több mint 500.000 harci egység, de majomkirály megérkezik feltol egy doboz szőkítőt és kicsinálja és hogyan is? ---> ÉRZELMI POWER UP! Ha nagyon szubjektíven nézzük a dolgokat akkor a FT megse közelíti lehetetlenségi dolgokban a DB-t! Most komolyan ahányszor ott feltámadt az egész emberiség, én már a 4. alkalom körül a falat fejeltem meg. Szóval most hiába az istenített DB ről van szó de ha azt nézzük.. szánalmasabb mint az FT. bye bye
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 14:23:42 írta Death Force » Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #3936 Dátum: 12 aug 24, 14:10:48 »

Azért várjunk egy kicsit, mielőtt temetnénk a mangát! Nekem sem tetszett ez a megalázóan fölényes Natsu győzelem, de még mindig, hol van az ereje mondjuk Achnologiához képest? Sehol. Zerefből eddig még nem láttunk sokat, de gyanítom, hogy azért még ő is erősebb nála. Való igaz, jóval többet vártam én is Stingtől meg Roguetől, de ez van(mondjuk, amit már megint Gazille-vel művelnek, az szégyen Szomorú )
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3937 Dátum: 12 aug 24, 14:14:26 »

Szánalmas..... Nincs rá jobb szó és nem is kell több. Már megint az érzelmek ereje.  Leüt
El ne kezdjétek Natsu erejét találgatni, főleg Acnologiához képest, mert falnak megyek....
Legalább az biztos, hogy ha az utolsó napon a maradék 3 Ft tag harcol, az izgalom kedvéért valakinek buknia kell....
Ja és ott van Gajeel, akit Mashima újabban nagyon hanyagol erre most is leszereli...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 14:15:54 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #3938 Dátum: 12 aug 24, 15:38:22 »

Szerintem túlzásba vitték , hogy Natsu ilyen erős lett , hogy simán a villám sárkány ereje nélkül ilyen könnyen legyőzi őket. legalább ha már veszteniük kel jobban szétverhették volna előtte. Személy szerint kedvelem őket, bejön a karakterük de ennyire eltúlozni az erőviszonyokat ez kiábrándító.
Naplózva
kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #3939 Dátum: 12 aug 24, 16:12:49 »

Nem tudom mit lepődtök meg annyira, szerintem egyértelmű volt, hogy fölényes győzelem lesz. Ennek az arc-nak az az egyik fő szála, hogy az FT visszakerül a top 1 helyre.

Amúgy meg:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/294/32
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/283/7 http://mangastream.com/read/fairy_tail/54328975/9 (érdemes megnézni az utolsó képkockát mindkettőnél)

Amúgy meg ha már arról van szó, hogy mi oka van a power up-nak, akkor emlékezzünk vissza, hogy pl még Erigor ellen is csak azért mert a közelébe sem tudott jutni. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/019/11 Azt is mondhatta volna, hogy szétverlek mert meg akarod ölni a mestert, de nem az volt.

A fejezet szerintem jó volt, viszont az utolsó képen Natsu elég hülyén néz ki.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3940 Dátum: 12 aug 24, 17:27:26 »

Felőlem visszakerülhetnek a top1-re, de nem ártana, ha a 7 év kimaradásnak egy icike-picike kis jelét is láthatnánk. A második tároló úgy tűnik felért nekik egy 7 éves edzéssel, már akinél ez látszik is. Én elhiszem azt ha valaki nagyon szereti Natsut, a Fairy Tailt, vagy annyira utálja a Sabertoothot, hogy örömtelien csurgatta a nyálát a fejezet láttán, de egy Dragon Force+Összhangcsapással felerősített támadást Natsu csakúgy szétoszlat a sajátjával a villámok nélkül azt nem hiszem el. Lehetnek ilyen-olyan tapasztaltak és ellenállóak ekkora különbség nincs Stingék és Natsuék között.  
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 17:28:34 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3941 Dátum: 12 aug 24, 17:44:35 »

Pedig épp most látszott, hogy bizony van ekkora külömbség köztük... Azt meg nem tudom miért mondogatja mindenki, hogy 7 év edzés... Senki sem mondta, hogy itt mindenki 7 évig edzett, max-ék igen de más céhtők nem hallottuk, hogy mi csak edzettünk amíg ti nem voltatok... A másik meg ha valaki 7 évig edzett nem mindegy hogy hogy, mível látszik, hogy gazille kurva sokat erősödött 3 hónap alatt, mert nyílván ők igencsak keményen edzzhetett... Ellenben az ilyen tingli-tangli céhek mint a mr. nb1 egy picit sem kicsi az arcunk sabertooth kétlem hogy edzettek volna amikor fejben amúgy is ők voltak a legerősebbek... Úgy hogy a lamia simán 2. lett mögöttük leon meg jura nélkül amit már írtam múlt héten is lesz itt egy páran kicsit túl becsülik az sb-t mert azt hiszitek, hogy sting és rogue kapásból gildartz meg jura meg bluenote sting és csak ezért vagytok kiakadva natsu erején...

Amúgy az alap sting és rogue kb tényleg olyan lehet mint a 7 évvel ezelőtti alap natsu és gazille... Csak amíg stingék a lacrima miatt simán tudják tápolni magukat df-ig addig natsuék nem..

Meg ugye ott a dragon force, aminek egyesek szerint akkora erejének kéne lenni mint natsuénak, mível ugye a sárkány ereje... De sztem lesznek itt a df-nek is fázisai pl natsu gerard ellen csak a szeme alatt volt pikkelyes, zero ellen már a karja is picit... Sztem lesz natsunak majd még a teljes teste is pikkelyes.. És ha sting maxon tudja használni a dragon force-át akkor valszeg kb olyan erős lehet mint vice logia, ami viszont azt is elenti, hogy menynivel gyengébb igneelnél, mert azt meg soha nem mondta senki hogy a sárkányok ereje megegyezne, meg a méretók sem... sztem vice logia és skyadrum kb gyereksárkánynak nézhet ki mondjuk igneelék vagy acnologia mellett vagy legalábbis sokkal kisebbek lehettek...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 17:53:00 írta Sammy Blaze » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3942 Dátum: 12 aug 24, 17:55:06 »

Mondjuk azt sem tudhatjuk, hogy jelenleg mi az erőviszont natsuék és luxus között.. Annyit tudunk hogy 7 évvel ezelőtt az alap luxus sokkal erősebb volt az alap natsuéknál... De most talán nincs ekkora külömbség sőt lehet a saját erejével feltápolt villámló tűzsárkánynál nem is erősebb Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3943 Dátum: 12 aug 24, 17:58:09 »

Engem a Raven Tail teljes kiütése meggyőzött, no meg ott volt Lexike tangója Hades tatával. Ha mondjuk Gildarts a mérce, akkor szerintem Laxus már igencsak a közelében van, ergo Villámló Tűzsárkány Natsunál erősebb, végtére is azok az ő villámai. Mosolyog  Plusz a villámok ereje egyre inkább gyengül.

Néz fell Sammy! ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 18:05:12 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3944 Dátum: 12 aug 24, 18:03:02 »

Engem a Raven Tail teljes kiütése meggyőzött, no meg ott volt Lexike tangója Hades tatával. Ha mondjuk Gildarts a mérce, akkor szerintem Laxus már igencsak a közelében van. Mosolyog

Igen de az ugye 7 évvel ezelőtt volt és akkor azt láttuk, hogy luxus jóval erősebb natsu-nál de akkor a villámló tűzsárkány meg már jóval erősebb volt luxusnál... Ugye azóta luxus edzett 3 hónapot, natsu meg kapott egy 2. tárolót... De még mindig ott van a raienryuu is, szal most azért nem ilyen világosak a dolgok, amúgy sztem ELNÉZVE AZT AMIT MOST LÁTTUNK, natsu sem vallott volna szégyent ivan bandája ellen, mert gemma ellen úgy tűnt hogy már natsu is sokkal gyorsabb hála a villámnak...

Mondjuk natsi villámló tűzsárkánya sem lehet már olyan messze gildart-tól elvégre láthattuk, hogy vigyorgott mint a tejbe tök amikor a földön fekve nézte a raienryuu no houko-t... Mert ugye akkor gildartz még a 7 évvel ezelőtti alap natsuból csinált bohócot...

nem tudok felnézni, mert ha már a lap alján írok akkor felugrik a csúszka a tetejére és hiába húzom le minden egyes betű után újra felugrik én meg nem huzogatom le mp-nként szal ,,láttatlanban" írok mint msot is Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 24, 18:08:04 írta Sammy Blaze » Naplózva
Oldalak: 1 ... 261 262 [263] 264 265 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!