24 máj 17, 08:26:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778156 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3780 Dátum: 12 aug 07, 12:07:37 »

Hát én nem nagyon örülnék neki őszintén. :/
Szerintem az FT jelenleg úgy jó ahogy van. Az rendben, hogy megint nagy céh lesz és nagyon sok tagja lesz, mint 7 éve, de ilyen főbb szereplő nem kell több. Hiszen ha az ST kemény magja csatlakozna biztos nem háttérbe lennének sima kis mellékszereplőként.
Ráadásul Makarovnak volt régen egy jelenete (már nem tudom, hogy hol), amikor valami ilyesmit mond: "A sors kerekei beindultak. Három sárkányölő van a céhben ahogy azt Polyushka megjósolta." (ebbe Luxus ugye nem számít bele.) Azt nem mondja, hogy nem lehet majd több sárkányölő idővel, de szerintem már bőven elegen vannak az FT-ben.

Szerintem 5 sárkányölő (Luxus-al 6) sok lenne oda. Luxus használ villám mágiát, szóval nem hinném, hogy Orga szükséges lenne. Rufus Memory Make mágiája elég jó, de Gray Ice Make-je jobban tetszik. Minerva meg minek kéne? Amúgy is egy szemét és erős nő meg már van egy pár az FT-ben. Gondolok itt elsősorban Erza-ra meg Mira-ra.

Szóval Serpens92, összességében nem sok esélyt látok erre.

Az ST céhmestere meg nem hiszem, hogy kidobná a két sárkányölőt, ha veszítenek. A népszerűségük és az erejük is hatalmasat zuhanna.
Naplózva
renato
Vendég
« Válasz #3781 Dátum: 12 aug 07, 12:15:21 »

Idézet
Én meglepődtem. De nem ezen, hanem azon, hogy ezt ilyen nehéz felfogni. ^^ Egy anyagtalan dolog hogy tud kárt tenni egy fizikaiban? Sehogy. Vagyis ahhoz, hogy Rogue az Árnyék Hév közben támadni is tudjon, részben meg kell szilárdulnia. Onnantól viszont el lehet kapni.
Ha van egy képességed, ami alatt nem tud kárt okozni benned az ellenfeled, akkor veszély esetén mit csinálsz? Használod.
Rogue mit csinált? Végighallgatta Gajeel papolását, majd állal levette az ütést.
Valahogy tényleg nehéz felfognom, hogy a Fairy Tail manga legnagyobb szájkaratésai miért akarnak így kikapni Natsuéktól.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3782 Dátum: 12 aug 07, 12:30:06 »

Mondjuk az valóban jobb lenne, ha valami szövetségféleség alakulna ki és a Saber elismerné az FT-t.
Naplózva

Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3783 Dátum: 12 aug 08, 21:14:51 »

Idézet
Rogue mit csinált? Végighallgatta Gajeel papolását, majd állal levette az ütést.

jah.. smirksweat nem hogy észbekapott volna, hogy "ez így nem lesz jó akármikor meg tud így ütni" mert árnyékként vagy miként is végig tudta volna hallgatni Gazille pampogását.

Idézet
Valahogy tényleg nehéz felfognom, hogy a Fairy Tail manga legnagyobb szájkaratésai miért akarnak így kikapni Natsuéktól.

Ez a kérdés bennem is megfordult már. De az kicsit jó lenne ha mostantól kiegyenlített lenne a harc...nagyjából...

Szerintem az kicsit unalmas lenne, hogy visszajönnek Natsuék és egyből megint az első számú céh  smirksweat
Mondjuk ezek után a sabertooth vagy belehúzhatna a címükért, hogy tényleg érdemesek a címre vagy go a sarokba depizni  >.<#

off: eszembe jutott egy elég érdekes feltétel Charle látomásáról:
A fehér lovag: nem tudom vagy egy gyerekkori barátja Lucy-nek vagy Arcadios/ az egyik csicskása.
Mágikus mező: talán egy erős varázslat ami minden embert egy helyiségben tart pl: abban a csarnokban ahol a nagy mágia játékok vannak, és ekkor elrabolják Lucy-t és Natsuék semmit se tehetnek. (Levi és Fried is kivétel mert mondjuk sok időbe telne hatástalanítani a varázslatot)
És Lucy énekéről van a legbutább gondolatom:
Lucy ha énekelni kezd akkor előhívja a sárkányokat és x777 7.hó 7. napján azért tűntek el a sárkányok. Az anyja meg.... valami miatt meghalt

Ui: bocsi a túl sok off-ért.  smirksweat bow
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 08, 21:17:02 írta Aida98 » Naplózva
Axel92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 280


The real fun is about to start!


« Válasz #3784 Dátum: 12 aug 09, 08:57:30 »

At FT és a Saber sztem sosem fog kijönni egymással, azok után amit a Saber csinált Lucyékkal.
Naplózva

Az aláírás nem felelt meg a fórumszabályzatnak (nagyobb volt, mint 400 kbyte), ezért a moderátor (Chakra) törölte. Ha új aláírást helyezel el, ezt a szöveget törölheted.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3785 Dátum: 12 aug 09, 09:48:58 »

Ezt a kijelentést nem hamarkodnám el. Gazille is elég rendesen összeverte a Shadow Gear-t (Levi!) és megcsapkodta Lucy-t annó (ez az animében is benne volt), most mégis ott harcol Natsu oldalán. ^^
Mondjuk Minervának kijár egy alapos megcibálás azért, amit tett és elég esélyes, hogy ezt egy nő FT-estől fogja megkapni (jelenlegi állás szerint Erzától).
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 09, 09:50:00 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bloodrux
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 68


« Válasz #3786 Dátum: 12 aug 09, 19:47:10 »

Én azért nem bánnám ha csatlakozna még 1 sárkányölő  mint például rouge akinek nem olyan nagy a pofája!  Gondolkozik
De ezt ebből is észre lehet venni hogy ő nem olyan rosszfiú stingel ellentétben:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/281/14 amikor sting és rouge beszélget
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3787 Dátum: 12 aug 09, 20:12:50 »

A 294-estől nem esett le nagyon az állam.Annyi a nagy szám a 3. generációba hogy be tudják kapcsolni a Dragon Force-t amikor akarják.Ha Natsu-ék is megtanulják hogy kell bepikkelyesedni akkor simán lealázzák őket.Most arra számítok hogy megszorongatják őket,de powerup lesz a nakama-guild kötelékből és szétrobbantják a fél stadiont Nevet
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3788 Dátum: 12 aug 09, 20:26:45 »

Marcival vagyok egy véleményen. Muszáj lesz nagyot robbantaniuk.

Én amit nagyon várok az a tartaros megjelenése. Akarok látni megint egy olyan arcot mint a tenrou-s. Elég nehéz dolguk volt akkor is.
Naplózva
Volcaz
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27



WWW
« Válasz #3789 Dátum: 12 aug 09, 20:37:35 »

Én most azon gondolkozok, hogy Natsu lehet megeszi majd Sting mágiáját, elvégre szerintem a fény nem lehet olyan messze a tűztől (na ez most hülyeség volt). Persze nem látok rá sok esélyt, de hát Natsu amúgy is olyan, mint Bartos Cs. István.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3790 Dátum: 12 aug 09, 23:16:48 »


Remélem Masima tele fogja szórni epic jelenetekkel a harc végét, gondolom itt addig fogja húzni ezt az egészet, ameddig csak lehet és nem fog beszúrni egy olyat, mint a két kis csajszi harcánál, hogy letelt az idő... Mosolyog

Amúgy erre én is gondoltam már Volcaz, hogy esetleg Natsu megenné a fényt, de az túl unalmas lenne. Inkább dobja már be az eddig megszerzett technikáinak egy kombiját, pl. a villámló tűzsárkányt, vagy az arany lángokat, villámokat arany lángokkal, arany és isten lángok keveréke, vagy mindez még villámmal. Vagy esetleg külön a villámokat is tudná kezelni.

Nagyon bírnék egy olyan jelenetet, mint a következő:
Gazille el lenne foglalva Rogue gyepálásával, éppen rácsap egyet a meghosszabított vasöklével, majd utána mutatnák Natsut, ahogy Stinget kicsit elverve megfogja és Rogue-nak hajítja. Ekkor Rogue éppen felkelne Gazille csapásából és az árnyékteknikáját használva egy pillanatva az egész teste árnyékká válna és hagyná, hogy Sting átessen rajta teljesen erővel, majd az aréna falának ütközzön. Ezután jönne egy kis Rogue-Natsu harc kevéske Gazille beavatkozással amíg Sting feleszmélget, majd utána valahogy Sting és Rogue egy helyre csoportosulna, Natsuval és Gazillal együtt egy háromszög pozíciót vennének fel, majd Natsu és Gazille egy együttes üvöltéssel leüvöltené őket.

Naplózva

Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3791 Dátum: 12 aug 10, 07:53:22 »

Rogue mit csinált? Végighallgatta Gajeel papolását, majd állal levette az ütést.
Valahogy tényleg nehéz felfognom, hogy a Fairy Tail manga legnagyobb szájkaratésai miért akarnak így kikapni Natsuéktól.

Nemrég elkezdtem az One Piece-t...
Szerintem Rogue egy Loga típus (megette az árnyéksárkány gyümölcsöt ikszdé, esetleg Marshall D. Teach (Feketeszakáll) level up-olt  smirksweat ), DE Gazille megtanulta használni a Fegyverzet Színét és így képes volt megfogni Rogue-t ikszdé
Ha már itt járunk akkor Sting meg olyan, mint Kizaru ^^"
(Bocsi, de néha én is meglepődök magamon, hogy mennyire beesik az eső Nevet)
Szívesen megnéznék egy Natsu vs. Ace csatát... Vajon ki nyerne?
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3792 Dátum: 12 aug 10, 08:33:31 »

Ezt a kijelentést nem hamarkodnám el. Gazille is elég rendesen összeverte a Shadow Gear-t (Levi!) és megcsapkodta Lucy-t annó (ez az animében is benne volt), most mégis ott harcol Natsu oldalán. ^^
Mondjuk Minervának kijár egy alapos megcibálás azért, amit tett és elég esélyes, hogy ezt egy nő FT-estől fogja megkapni (jelenlegi állás szerint Erzától).
Hát azért Makarov még mindig nem bocsátott meg neki szerintem, sőt még mondta is, hogy ez nem tudja soha megbocsátani, úgyhogy... Mosolyog
Minerva vs. Erza biztos jó lesz, de egy Kagura vs. Erza harcot inkább megnéznék Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #3793 Dátum: 12 aug 10, 16:45:07 »

"Amúgy lehet ezután az arc után megismerünk más országokat is Magnolián kívül. Kinyitják a kaput és lenne mondjuk egy olyan arc, ahol kicsit megismernénk a Fairy Tail világát jobban, hogy a többi országnak mi a reakciója erre, hogy kinyitják a kaput."

Már az első mangafejezetben megismerünk! Boscoba vitték volna Boraék a lányokat. Jó tudom, nem láttunk belőle semmit, de lehet, hogy a Fairy Tail egy-két utazása során jártak idegen helyeken, csak nem volt különösképpen megemlítve. Meg a Phantom Lord törzshelye is valahol északon volt, de lehet, hogy Fiore északi részén.
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #3794 Dátum: 12 aug 10, 17:04:47 »

OFF:  Valaki nem tudná nekem PÜ-be leírni hogy jeleníthetek meg legegyszerűbben képet itt az oldalon?
Lenne egy elég jó és világos képi illusztrációm a múlt heti csatához és a valószínűsített következményekhez. Leírni nagyon bonyolult, de az erőfölények megmagyarázásáról lenne szó.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 251 252 [253] 254 255 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!