24 máj 18, 13:45:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779248 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3735 Dátum: 12 aug 04, 13:53:39 »

Pedig fasza fejezet volt! Csak natsunak van 2. eredete gazille-nak nincs, makarov is azt mondja, hogy 3 hónapnyi edzés és második eredet, ilyen erőssé tette őket... Azért valszeg rouge és sting jóval erősebb a 7 évvel ezelőtti gazille-nál és natsu-nál csak már ők is sokkal erősebbek... És le is alázták őket ahogy kell... Most mindneki az állát keresi a dragon force miatt de azt én sem értem, hogy miért... Mert gazille is simán betudja maga indítani mert natsu ellen is használta anno amikor full vas a teste az a dragon force-a mert mondta is happy hogy vas sárkány pikkelyek és ugye a dragon force külső jellegzetessége, hogy akkor megjelennek az adott sárkány pikkelyei a testen... Amúgy sting használt metsuryu oogit-t és azt sting is mondja a támadás előtt nem natsu mondta... az volt a holy nova amit natsu simán kivédet egy kézzel... majd yajima benyögte hogy teljesen más szinten van a natsu gazille páros mint a sting és rouge... Eddig az ft-ből amúgy csak páran látták a natsu félre dragon foce-t pontosabban csak erza meg ugye gerard látta még illyetve ő szent mágusként tapasztalta is milyen ha egy felsőbbrendű és sokkal nagyobb hatalom a földbe döngöli Nevet Nevet Amúgy a dragon force-nak illik minimum gildartz erejünek lenni ha nem erősebbnek...  mert ugye régen natsu amikor használta akkor kb megtriplázódott az ereje... most sitng és rouge tuti erősebek lesznek natsuéknál, csak éppen ők eddig kb hülyéskedtek, szal egy raienryuu-vel lehet mindjárt megint fordul a kocka ne adj isten egy natsu félre dragon force-al mert akkor tényleg megtapasztalják sting-ék, hogy milyen is egy sárkány valódi ereje Ördögi Ördögi


+ azt sem tartom lehetetlennek, hogy ugye natsu azért nem tudja maga beindítani a dragon force-t mert annyival erősebb, mint sting-éké.. pl gazillet is ugy győzte le anno hogy ő használta natsu meg ugye nem...
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 13:55:12 írta Sammy Blaze » Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3736 Dátum: 12 aug 04, 14:41:40 »

amúgy nemtudom lehet csak én gondolom így de nem azért tudják használni a sárkány erejét mert megölték őket?:  Gondolkozik  tudom Nastu is előhívta amikor Nirvániában küzdött a pasas ellen (nem emlékszem a nevére).
Csak azért gondolom így mert itt Minerva http://mangastream.com/read/fairy_tail/95454440/40 valami hasonlót mond: "Rettegjetek a harmadik generáció igazi ereje előtt."

Kentonsama szerintem azért ismeri Mavis a DF-et mert (talán) már 200-300 éve élt, meg hogy szellem volt lehet látott 1-2őt Nevet javítsatok ki ha tévednék
Naplózva
CoLa
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #3737 Dátum: 12 aug 04, 14:43:13 »

először is: http://www.youtube.com/watch?v=ySdLh_B3HjA

másodszor pedig: hulljon a férgese! Nevet

ja és amúgy nekem nagyon tetszik, h nem húzzák vonják annyira a harcot mint más mangákban csitt-csatt dirr-durr és mégis van benne annyi info és látványosság, hogy én pl a (mangastreamen) 12. oldaltól libabőrrel olvastam végig Nevet
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3738 Dátum: 12 aug 04, 14:50:38 »

Sammy Blaze: Natsu még rá ér a Dragon force-al villogtatni. Ugyanis én szerintem előbb szokja meg egy kicsit a 2. eredetet amitől még erősebb lesz. Azután jöjjön a dragon force.

Aida98: Pont emiatt mondom. Kit láthatott úgy?
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #3739 Dátum: 12 aug 04, 15:39:41 »

Amúgy a dragon force-nak illik minimum gildartz erejünek lenni ha nem erősebbnek...  mert ugye régen natsu amikor használta akkor kb megtriplázódott az ereje...

Ja, de nézzük azt lehet, hamarabb kifárad tőle, hisz lehet nem tudja még olyan tapasztaltan használni mint a másik kettő, hisz gondolom ők már gyakorlottak lehetnek, bár ne legyen így? meg mondjuk lehet egy csapása tényleg a szintjén lehet, de szerintem még túl korai lenne ha ezzel a DF-el ,rögtön Gildartz szintjén lenne, akkor teljesen elveszne a varázsa pl G-nek is., hogy most igy elvándorol, akkor ő is nyugottan maradhatott volna, hisz túl erős akkor nem lenne, bár azért gondolom most ő is felépült a sebeiböl, meg edzett ,  majd jön vissza, Natsu megint rátámad, ő azt hiszi hogy megint bele hajitja a plafonba, erre őt hajitja el  Nevet



Sammy Blaze: Natsu még rá ér a Dragon force-al villogtatni. Ugyanis én szerintem előbb szokja meg egy kicsit a 2. eredetet amitől még erősebb lesz. Azután jöjjön a dragon force.


Ezen a véleményen vagyok én is, szerintem egyszerre elég a 2.eredet, nem hogy már 3 hónapos edzés, eredet, meg DF Nevet


Szerintetek , Luxus-t, ti hova tennétek most, így erőben? Gondolom ő is sokat fejlődött.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3740 Dátum: 12 aug 04, 15:45:00 »

Én szerintem megközelíti jura szintjét. Fairy tail wikia-n volt az hogy mashima úgy akarta hogy 1-2. nap már hagyta volna laxus-t harcolni jura ellen és egy döntetlenre hozta volna ki hogy lássák hogy a fairy tail erős mert 1 mágusuk kiegyezik egy szent mágussal. Persze nem hiszem hogy komolyan tolta volna a csatát jura ellene ha lett volna. Tehát egy ilyen jura szinten áll aki félig veszi komolyan a harcot ami már szerintem elég erős szint.
Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3741 Dátum: 12 aug 04, 17:29:30 »

Kentonsama jaa. Bocsi akkor lehet nem értettem a kérdést  Nevet  azon énis elgondolkoztam, hogy kit láthatott. Gondolkoztam azon, hogy Zeref de róla nem tudjuk, hogy sárkányölő lenne.

Amúgy kíváncsi vagyok a következő fejezetre. Nevet Mert Sting eddig olyan "barátok azok meg minek?" volt (na jó nem ilyen csak kicsit) kb. vagy inkább ha gyenge vagy akkor semmi helyed a céhünkben.  

De ebben a fejezetben úgy tűnt, hogy Rogue és Lector ketten inkább a barátai igazán.Meg Frosch Mosolyog
Lehet, hogy nem így van csak én eddig így gondoltam/láttam Mosolyog

Éééés valami nagyon nagy hülyeség jutott eszembe miközben reggel még kicsit visszamentem aludni  >.<#
Az, hogy Sting majd szerelmes lesz Lucy-be... Tudom, tudom nagy hülyeség lenne de kitudja Nevet  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 17:30:03 írta Aida98 » Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #3742 Dátum: 12 aug 04, 18:17:30 »

öcséééém a mai nap csúcs.kenichi,shaman king flowers,drifters és a nap csúcs pontja:(dobpergés) FAIRY TAIL a négy sárkányölő leszámolása.
Nos ennyire manga fejezet RÉGEN tetszett mint a mostani.Annyira bírtam hogy mashima kb sárkány királyként mutatta be natsut és gajillet a két ST-éshez képest.
A végén az a dragonforce is tetszett tőlük.Gondolom ez a dragonforce technika olyasmi lehet mint amikor natsu 100% van és kicsit pikkelyes.
Am beigazolódott a gyanúm,miszerint sting a fény,rouge pedig az árnyék sárkányölő.
Amit még díjazni tudok az-az hogy gajille mennyit fejlődött,úgy értem:ahhoz képest hogy a 2. eredet kb megduplázta natsu erejét,gajille eléggé szépen fejlődött "csak" edzéssel.
(bocs ezért az összevisszaságért,csak még mindig teljesen fel vagyok tüzelve a fejezettől.(nem vicc,a lap-topom már olvad.))   
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3743 Dátum: 12 aug 04, 18:39:32 »

Amúgy észrevettem egy nagyon érdekes dolgot. Nevet
Még mielőtt a csata elkezdődne lucy kimondja azt hogy natsu...na és ez a kép érdekes. ikszdé

Bocs ha nagy de mindenkinek látnia kell!

Ahogy natsu leégette magáról a pecsétet az fura mert szív alakja van ott ahol kiégette és látszik a pecsétnek a helye de az égetésnek a jele szélesebbre sikerült valahogy...Nevet Butaság azt mondani hogy natsu nem lucy-ért harcol mivel igenis érte. Nevet Látszik hogy ott a szív.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3744 Dátum: 12 aug 04, 21:17:27 »

Amúgy az nagyon fasza az elején színesben, ahogy lucy alszik és csak annyit mondd hogy natsu Nevet persze levy mondja hogy gazille szal mind2 pár megvan Nevet Nevet
Naplózva
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #3745 Dátum: 12 aug 04, 22:13:57 »

Nem értem mért rágtak be erre a fejezetre páran.
Ez az egész játékok dolog arra van, hogy ezt a 7 évvel későbbi világot és a mostanra megerősödött mágusokat bemutassa.
Ha végignézitek a régebbi szereplők nagy részétől nem igazán kaptunk új technikákat.
Persze, hogy verik a tigriseket, az egész sztori sztem arra kerekedik ki, hogy Natsu a legerősebb sárkányölő, miért kapna ki pár nagyszájútól, ha a néhány esetben egészen elképesztő erejét megduplázzák? Az árnysárkányölő meg sztem csak egy vicc, hogy Gazzile se maradjon ellenfél nélkül. Az egész csata csak szegény Stingék erejének és támadásainak bemutatásáról szól, senki ne várjon tőle igazi epic jeleneteket.
Azért fut végig a háttérben a furcsa Zerefes-Lucys-kapus-sárkányos-csillagos rész, hogy egy erős ellenfélt és pár jó harc esélyét hozza, ahol minden Fairy Tail-es bemutathatja, hogy mit ért neki a tréning vagy a 2. tároló. Esetleg Zereffel, vagy valami más erős ellenféllel kell végül Natsunak harcolni, ahol már lesz esélye villogni az újdonságaival.

UI.: Nehogy már Natsu legjobb jeleneteiben szereplő pikkelyes formát (DF) pont egy ilyen harcba használja, mert akkor besírok.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 22:16:56 írta kocacica8 » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #3746 Dátum: 12 aug 04, 23:34:46 »

Eléggé adta a fejezet  Kúl
Tetszenek ezek a fajta sárkányölő technikák fény/sötétség sárkányai... akkor ezek szerint mindenféle sárkány létezhet. Nemtom már ki írta de Acnologiát úgy említette Makarov hogy az Apokalipszis fekete sárkánya vagyis valószíűleg a halálnak a sárkánya és innen jön a fekete mágus Zeref valszeg ő volt az egyetlen tanítványa és mivel Mavis és Zeref egy korban éltek így Mavis láthatta Zeref DF-át. Valaki még írta hogy a Guren Bakuenjin Natsu legerősebbje de szerintem a Guren Houoken(asszem így) a legerősebb technikája. És Gerárd azon lepődött csak meg hogy a saját erejükből aktiválták valószínűleg a lacrima miatt tudták. Viszont lenne egy elméletem miszerint Mavis megalapította az FT-t és Zeref az első tagok között volt mint legerősebb mágus, aztán idővel bekattant és Mavis mikor meghalt lehet harc közben vele a szigeten lényegében odapecsételte hogy ne mehessen el. És igen mikor használta a Fairy Sphere-t megszűnt a pecsét mivel elhasználódott a mágikus erő. Lehet kicsit offra sikerült ezért bocs de ez szerintem elég érdekes gondolatmenet  smirksweat
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3747 Dátum: 12 aug 04, 23:53:46 »

Vagy Zeref maga kérte Mavist, hogy állítsa le.
Amúgy lehet Zeref nem is ismerte Natsut, csak pl. a sáljáról ismerte meg.
Mondta itt valaki azt, hogy lehet a sárkányok bizonyos időközönként legyártanak sárkányölőket.
Így helyétállná az, amikor a 100. manga körül igneel és grandine beszélget, hogy talán most barátságosabb viszony alakulhat ki.
Ezen két új tanítvány között.
Lehet az előző tanítványokat is ugyanígy hívták.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 05, 00:36:25 írta Serpens92 » Naplózva

gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #3748 Dátum: 12 aug 05, 04:26:47 »

Egyébként az sem derült ki hogy Vicelogia és Skyadrum  például Ignelhez képest mennyivel kissebbek,lehet hogy azért tudták megölni őket mert fiatal sárkányok voltak és sokkal kissebbek.
De lehet hogy egy sárkányt meg sem lehet ölni igazán ha legyőzik és meghal a kapu túloldalára kerül igy mikor Lucy kinyitja a kaput visszatérnek.Mert az 100% hogy kinyitják a kaput!
Naplózva
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #3749 Dátum: 12 aug 05, 04:33:01 »

Mivan ha Zeref szerette Mavist mint testvért vagy a szerelmét,és Mavis halála volt az a pont ami miatt eltünt és elhitette mindenkivel hogy meghalt és azért volt a szigeten hogy a közelébe legyen.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 248 249 [250] 251 252 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!