24 máj 17, 12:14:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778261 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
sieghart
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 9


Prime Knight


« Válasz #3705 Dátum: 12 aug 03, 23:42:23 »

Végre kint a mangastreames verzió. Ami feltünt hogy Natsu és Gazille csak 1-1 DS technikát használtak, ellenben Sting és Rouge már ellőt párat. Kövi fejezetben Gazille remélem nyom egy Dragon Force-ot(három hónapos edzés alatt megtanulhatta) Natsu meg villámló tűzsárkányt.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3706 Dátum: 12 aug 03, 23:44:01 »

ezek minimális elvárások lennének tőlük... amúgy tényleg nem veszik komolyan, de igazából szerintem, ha nagy lesz az ellenállás, akkor ők is bekeményítenek

natsu azt a pecsét izét, hogy szüntette meg?
ez nem olyasmi volt, mint, amikor gerard pecsétet rakott magára? ilyen amaterasut?
Naplózva

sieghart
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 9


Prime Knight


« Válasz #3707 Dátum: 12 aug 03, 23:56:41 »

natsu azt a pecsét izét, hogy szüntette meg?
ez nem olyasmi volt, mint, amikor gerard pecsétet rakott magára? ilyen amaterasut?
Sting spéci varázslata, Gerard magára pusztító pecsétet rakott ez meg bénító pecsét. Ms verzióban az van írva hogy leégette magáról.
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3708 Dátum: 12 aug 04, 00:07:01 »

Hát ahogy Natsu hasa ott füstölög vagy mit csinál, olyan mintha egyszerűen leégette volna a pecsétet.
Csak nekem tűnt úgy, mintha Gazille "kardja" sokkal nagyobb lenne mint azelőtt?
Ezen felül tényleg alig láttunk valamit Natsu és Gazille erejéből. Amikor legelőször rohantak egymásnak akkor Natsu és Gazille ránézésre olyan szinten voltak Sting-hez és Rugou-hoz képest, mint a Tenrou arc-ban Gildartz Natsuhoz képest. Tehát minimális mágiát használva, puszta kézzel döngölték őket a földbe. Szóval muszáj volt rákapcsolni a két kemény legénynek.
Ez a sárkányforma is kíváncsi leszek mennyit fog érni. Valószínűleg megizzatják a srácokat. Azonban Gazille például tud vaspikkelyeket alkalmazni, ami mostanra sokkal erősebb lehet, mint amikor még Natsu-val harcolt. Natsunak pedig ott van a villámló tűzsárkány mód. Van egy olyan érzésem ha ezt beveti akkor nagyot fog lesni mindenki. A céhből is csak néhányan látták eddig azt a formát és szerencsére most már nem fárad ki egyből a használatakor.
Ja és csak nekem tűnik úgy mintha Sting erősebb lenne Rugou-nál? Kíváncsi vagyok ők ismernek-e titkos sárkányölő technikát. Csak mert Natsu és Gazille mellet szól az is, hogy ők ismernek titkos technikákat.
Naplózva
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #3709 Dátum: 12 aug 04, 00:09:36 »

Nem tudom , hogy ez spoilernek minősül-e még , de ha igen akkor : SPOILER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Na ez a fejezet : COOL !!!  Nevet

Ha fél éve nem vártam ezt a fejezetet ...
Az tetszett , hogy végre egy kicsit megmutatták Natsuék , hogy mit is tudnak . A vége már olyan kicsit szánalmasra sikeredett Stingék részéről . Az lehet , hogy előrántották a legerősebb technikájukat , de Natsuék még nem . Ez az a szint szerintem nagyjából ahol Natsuék voltak 7 éve , max. egy kicsit kicsit erősebbek .

Sting Fehér sárkányölő mágiája érdekesre sikerült , kíváncsi vagyok animébe , hogy lesz ábrázolva . Amúgy most merül fel bennem a kérdés , hogy Acnologia minek a sárkánya , ugyanis a támadásuk kicsit hasonlít szerintem .
Rogue Árnyék sárkányölő mágiájára meg még kíváncsibb leszek . A megrajzolása 10/10-et ér szerintem . Nevet
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #3710 Dátum: 12 aug 04, 01:00:25 »

Ez a rész 15/10 és egyben leiskolázta előttem végleg mind a Bleachet mind a Naruto-t.Sting és Rouge meg se közelítik  Natsu és Gazille  szintjét.Talán majd ezzel a sárkány "formával".A legjobb rész az lett amikor Natsu bele vágta Rouge-t Stingbe (ha jól vettem ki a történéseket).
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3711 Dátum: 12 aug 04, 02:44:57 »

A fejezet meghozta számomra a várva várt hatást. Natsuék eléggé félvállról veszik legalábbis nekem, úgy tűnik, de egyenlőre nincs is többre szükség gondolom nyilván a következő fejezetben meglesznek izzasztva, mert általában így szokott lenni menetrend szerint. Ettől függetlenül Stingéknek mindenképpen itt jelen pillanatban kötelező kikapnia merő ostobaságnak tartom, ha nyernek. "I can't lose for Lector's sake" a végére megint egy ilyen monológot ellőni nekem illúzió romboló ezek a szövegek olyan sokszor visszatérő, úgymond motiváló erők mangákban, animékben, de engem simán idegesít nekem ezek szimplán üresen csengő szavak. Mindezt félre téve kíváncsian várom a köv. fejezetet.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 02:55:17 írta Train » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3712 Dátum: 12 aug 04, 03:08:10 »

Amúgy azt nem értem, hogy miért pont gerard és mavis lepődnek meg ezen?
Gerard adta az arany lángot natsunak, amikor az oracions seis ellen mentek és legyőzte a legtáposabb ellent, elvileg akkor ő ott ugyanezt előhívta, mint most a páros.
Mavis meg elvileg figyelte a céhet, tehát elvileg tudnia kellett volna Natsunak eme művéről.

Én nagyon valószínűnek tartom, hogy gazille el fog bukni és natsu is majdnem, mondjuk mindkettőt rugdossák már a földön, gazille már a halálán van és erre natsu erőre kap és mindkettőt lenyomja.

Nagyon remélem, hogy még 2 fejezetig ki fog tartani ez a csata.
Naplózva

kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #3713 Dátum: 12 aug 04, 03:47:35 »

Ez nem semmi volt. Nevet Nem akarom újra leírni, amit már előttem mások megtettek, de erre a fejezetre biztosan megérte várni. Amúgy Sting-ék már a harmadik szintjükön vannak, míg Natsu egy sárkányüvöltést semlőtt el... Nekik még hátravan az a szint ahol a testük egy sárkányéval lesz hasonló, meg Natsunak az érzelem lángjaitól kezdve mindenféle a villámló tűzsárkányig, gazille meg lehet csak egyszerűen erősebb mint volt. Amúgy meg persze, hogy be kell keményíteniük Stingék-nek, hisz Natsu-ék hpogy mutatnák meg e teljes erejüket, ha Rouge meg Sting már kifeküdne egy kicsit erősebb ütéstől? Nevet
szerk: Következő rész címéből ítélve lehet, hogy flashback lesz. De abban biztos vagyok, hogy ki fog derülni a monokróm duó múltja.  Pontosan
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 04:16:31 írta kopasz7 » Naplózva
tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3714 Dátum: 12 aug 04, 07:24:41 »

Natsu az Natsu ő tőle nem is vártam mást, Gazille is hozza a formáját, szerintem ő az egyik akit elég kemény fából (vasból Nyelvesít ) faragtak.Kívéve a Tenrou szigeten nem nyújtott valami nagy teljesítményt.Eddig tényleg nem vették komolyan vagy komolyan vették de nem adtak bele túl nagy erőt.Kíváncsian várom a következő részt.
Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3715 Dátum: 12 aug 04, 07:26:31 »

Nagyon jó fejezet az már biztos  Nevet  én eltudnám képzelni, hogy a következő fejezetben Natsu odaszólna Gazille-nak, hogy hé nekünk is megkéne mutatni az erőnket nem csak bájcseverészni itt velük  >.<#  
Szerintem Rogue és Sting nem is olyan erős mint amilyennek képzelik magukat  Gondolkozik  Ha azt is beleszámoljuk, hogy Natsu és Gazille épphogy még a negyed erejüket (SE) mutatták meg.
Naplózva
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3716 Dátum: 12 aug 04, 07:47:28 »

Serpens92:
Azon lepődtek meg hogy saját akaratából hívta elő a "Dragon Force"-t.


Hát Natsu még alig használt tüzet, de így is erősebb volt nála. Az elején jó volt látni hogy besegített Gazille-nek ikszdé hogy meglepődtek Ördögi Most hogy előhívták a DF-ot jóval erősebbek lehetnek, de nem hiszem hogy a villámló tűzsárkány fölé tudnának emelkedni.. és már bele sem merek gondolni hogy Natsu is egyszer saját akaratából hívja elő a DF-et... vagy lehet hogy nem is hívja elő a villámlót... hanem kitapasztalja a DF-et.. és azzal együtt hívja elő a villámokat is... úúúristen Gondolkozik
Esetleg még az is elképzelhető. hogy Natsuék vereségre állnak és megérzi Igneel illatát, vagy meghallja a hangját és erőre kap, esetleg Igneel megmondja neki hogy ő is képes előhívni a DF-et. bow


UI: Jó volt ez a hosszabb fejezet, s örülök hogy nem fért bele 1fejezetbe... remélem még egy kicsit tovább tart bow

Az is elképzelhető hogy miután nyertek natsuék, s mivel most mondták a végén hogy nem akarnak veszíteni a macsekokért, a későbbiekben egyikük vagy átnevelés után Ördögi mindkettőjük FT-s lessz, elvégre ha a mesterük követi a szokásait akkor kirakja őket, esetleg maga az ST is feloszlik.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 04, 07:48:18 írta baton » Naplózva
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #3717 Dátum: 12 aug 04, 08:05:40 »

Ez irdatlan jó volt ! 10/10 érdekes hogy a fairy tail már hónapok óta 8.5/10 alá nem tud menni Nevet
Sting most kapcsolhata be azta larchimát vagymit amit belé ültetek szerintem . Kiváncsi leszek hogy így már feltudják venni a versenyt Natsuékel .
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3718 Dátum: 12 aug 04, 08:43:17 »

Istenkirály fejezet volt! Nem lehet más szóval jellemezni max fokozni csak. Bele sem merek gondolni, hogy gazille és Natsu milyen erősek lehetnének ha csak a dive technikát eltanulnák nem is egyből a dragon forcet. Gazilletól nagyok az elvárásaim hiszem Ő 3 hónapot végiggyalulta. Míg Natsu csak fesztiválozott. Ulteartől kapott egy second origins-t és semmi mást. Szóval neki a végső mentsvár a villámtűz sárkány lesz, míg Gazille remélem mutat valami újat a vasból!
Naplózva
Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #3719 Dátum: 12 aug 04, 08:47:42 »

Na végre egy jó fejezet. Ideje volt már, a sok elviccelt harc, meg női meccsek után. Natsuék rendkívül sokat fejlődtek, amin kicsit megis lepődtem. Viszont ha már lúd akkor legyen kövér, ha dragonforce ha nem, a Vendettát Lucy-ért véghez kell vinni:D Várom a következő fejezetet.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 246 247 [248] 249 250 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!