24 máj 17, 09:18:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778177 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3675 Dátum: 12 aug 01, 21:07:59 »

itt a tökfejcsávó piciben
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/127/3
Naplózva

pumpa28
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 82


A legendám a XX. században kezdődött


« Válasz #3676 Dátum: 12 aug 01, 23:14:47 »

Vajon a két tökfej egy és ugyanaz?  Gondolkozik De most hogy innen linkeltél, kedvet kaptam visszaolvasni a Luxus elleni harcot http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/124/11 Ha 7 évvel ezelőtt ez volt, akkor most mégis milyen atomcsapást kapunk a duótól??  >.<# Holnap délután kiderül Mosolyog
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3677 Dátum: 12 aug 02, 07:39:25 »

Nem biztos, de eléggé hasonlít rá.
Amúgy lehet, hogy a Vicelogia és Skyadrum, ugyanúgy eltűntek egyszer csak hirtelen, mint Natsuék sárkányai, de Stingék kapva kaptak az alkalmon és úgy állították be az egészet, mintha ők végeztek volna velük.
Naplózva

kopasz7
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 59



WWW
« Válasz #3678 Dátum: 12 aug 02, 09:04:41 »


Nekem is már régóta ez jár a fejemben, különben nem hiszem hogy Sting annyiszor meglepődött volna az FT-n, na meg persze Natsu-n, mikor benézett jó estét kívánni.  ikszdé Ha legyőzték volna a sárkányukat akkor legalább Gildarts szinten kellene lenniük. (Feltételezve, hogy Ancologia erősebb a többi sárkánynál, ha meg mind kb egy szinten van, akkor bőven erősebbnek kellene lenniük még Makarovnál is. Ami enyhén szólva képtelen elképzelés.  >.<#)
Ha mégis az lesz, hogy tényleg elbántak a sárkányaikkal, akkor ez nekem biztosan nem fog tetszeni, inkább derüljön ki az, hogy eltűntek a sárkányok, ők meg már úgyis milyen erősek, hát akkor azt hazudják, hogy ők voltak. Még azt is eltudom képzelni, hogy ezt a harc közben Rouge vallja be.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3679 Dátum: 12 aug 02, 09:18:00 »

Ja az szerintem is nagyon valószínű. Amikor ott találkoztak a téren, Rogue is inkább ilyen megjátszós volt. Aztán utána, amilyen arcokat vágott, amikor ilyen kötelékek meg stb. kerültek elő témának... Szerintem, aki legyőz egy sárkányt, azt nem érdekli ilyesmi.
Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3680 Dátum: 12 aug 02, 10:33:20 »

Szerintem egyértelműen kiderült, hogy Sting és Rouge nem győztek le senkit hiszen éppen ebben a fejezetben szerepeltek. Simán benézték ezt Sting és Rouge. Szépen valami mágiával elültették bennük, hogy ők megölték őket és így abban a tudatban ringatóznak, hogy megtették ezt.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3681 Dátum: 12 aug 02, 17:32:54 »

Meg Igneel monológjából is egyértelműen kiderül, hogy nem győzték le őket... Akkor nem kérdezné, hogy képesek-e felülmúlni.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3682 Dátum: 12 aug 02, 21:21:11 »

... DE,miért van az az érzésem hogy igneel-ék félbefogják szakítani?

Én inkább attól félek, hogy ha pár egyén nem vigyáz, akkor őket fogják félbeszakítani a pikkelyesek. Nevet

Lehet hogy, amikor Natsut kiképezte Igneel, akkor véletlenül magábapecsételte xD és timejumpult vagy 80 évet, ugyanígy
...
Szerk 2.: Roguenak van kardja, de minek? Lehet Gazille meg fogja enni?

Azon már én is gondolkoztam, hogy a 293. fejezetben is látott vulkanikus terület valójában Natsu "belsője" és Grandine azért volt egy csillogó laszta, mert csak így tudott bemenni Igneelhez. ^^

Tényleg szokatlan, hogy egy sárkányölő fegyvert visel. De talán nem átlagos kard. Lehet, hogy Rogue saját eleméhez lesz köze. Mint Cobra esetében is, a Cyberios által kifújt méregködöt ette meg. ^^

Szerintem egyértelműen kiderült, hogy Sting és Rouge nem győztek le senkit hiszen éppen ebben a fejezetben szerepeltek. ...

Ebben a fejezetben csak egy sárkány szerepelt, Igneel a tűzsárkány.


293. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/6
Erza rémálma valóra vállt: két Ichiya. Nevet Bár ahogy nézem, ezen mindenki lefőtt nem csak ő... ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/10
Jobb alsó sarokban a kép: Ichiya SSJ módba kapcsol. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/12
...a nézőkből meg kitört a Kyuubi. ikszdé


És még valamit észrevettem a 293. fejezetben: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20 Az emberalak nyakában az a valami olyan, mint Natsu pikkelyes sála. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 02, 21:22:52 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3683 Dátum: 12 aug 02, 21:49:57 »

És még valamit észrevettem a 293. fejezetben: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20 Az emberalak nyakában az a valami olyan, mint Natsu pikkelyes sála. ^^

hmm érdekes, lehet tényleg Igneel a sárkánykirály és Natsu meg fogja ölni?:S bár ezt is hogyan, ha elvileg Igneel Natsun belül van
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3684 Dátum: 12 aug 02, 22:15:37 »

Chakra
A sálas dolog szép észrevétel. Ez igen érdekessé teszi a dolgokat és még több találgatásra ad okot. Nevet

Hát ez a sárkányölőkben vannak a sárkányok meg ilyen elméletek nem szimpatikusak nekem. Van rá esély, de mint nagy Naruto fan, nekem ez a dolog unalmas lenne egy picit.  Nyelvesít

Ez  a sárkányölők kora elég érdekes téma amire még mindig nincs értelmes ötletem. A time jump pedig megint egy olyan téma amit már a rengeteg manga kimerített elég rendesen. Szóval ez megint egy picit uncsi megoldás lenne. Nagyon bízom Mashima mester tehetségében, hogy valami újszerű és érdekes magyarázattal rukkol elő. Nevet

Az Igneel és Grandine beszélgetésből is az a rész mikor megemlítik, hogy remélik jobb lesz a kapcsolatuk mint legutóbb, azt remélem, hogy nem konkrétan Natsu-ra és Wendy-re gondolnak. Inkább az előző sárkányölőkről akiket ők képeztek ki. (Már ha volt nekik több ilyen "tanítványuk".)

A harchoz meg annyit, hogy ha Natsu és Gazille produkálja azt az erőt, amit Luxus bevetett ellenük még a hatalomátviteli kísérletnél, akkor nem lehet nagy gondjuk. Most nem arra gondolok, hogy lőjjenek el egy Fairy Law-t ikszdé ,hanem olyan erőt produkáljanak, mint Luyus, mikor átváltott sárkányölő módba. Nevet
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #3685 Dátum: 12 aug 03, 07:45:01 »

Engem az is érdekel, hogy honnan ismerte Zeref Natsut és miért gondolta úgy, hogy csak Natsu fogja tudni megállítani őt, ha megfelelően felkészült. (Lehet, van valami jóslat...)
Kíváncsi vagyok, hogy fognak ebbe a történetbe bekapcsolódni a sárkányok (Igneel és Grandin régóta tervezi ezt belépőt, meg állítólag Natsu bármikor meghalhat) és Zeref (aki eltűnt Rustyrosezal és Kain Hikaruval).
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3686 Dátum: 12 aug 03, 08:31:53 »

És még valamit észrevettem a 293. fejezetben: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20 Az emberalak nyakában az a valami olyan, mint Natsu pikkelyes sála. ^^
Hm... akkor még jobban beigazolódik az, amit jósoltam, hogy ennek a bankettnek a végén Natsu vs. Igneel lesz Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
david-naruto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 94



« Válasz #3687 Dátum: 12 aug 03, 09:56:50 »

Natsu szerintem nem fog harcolni Igneelel hiszen már mióta találkozni akkar vele  és ő ugyebár az apja . Csak azt nem lehet tudni hogy Igneel  jó e vagy rossz ?

UI: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20 ami alura van írva aza következő rész címe ?
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 09:58:33 írta david-naruto » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3688 Dátum: 12 aug 03, 10:45:38 »

Natsunak nem hiszem, hogy számít, hogy Igneel jó vagy rossz. Nem is tudom, mit kellene csinálnia ahhoz a sárkánynak, hogy Natsu kezet emeljen rá, az apjára. ^^" Wendy-él szintén ez van. Gazille még sosem nyilatkozott bővebben Metallicanáról (aki tippem szerint szintén lány sárkány lesz, csak hogy jól pofára essünk Nevet), csak "önző dögnek" titulálta, amikor a Phantom balhé végén Natsuval beszélgettek a sárkányok eltűnéséről.
Amúgy meg, a srácot nem érdekli olyan, hogy jó vagy gonosz. A Tenrou szigeten szépen kifejtette Mestnek (0 centiről az arcába ikszdé), hogy neki csak a Fairy Tail és a bajtársai számítanak, és aki azok ellen megy, azt ő kiradírozza. ^^
Talán lehet, hogy ha tényleg lesz Igneel vs Natsu, akkor a sárkány azzal "veszi rá" a harcra, hogy a céhre és a bajtársaira támad? Viszont egy ilyen erős sárkánynak még a színlelt támadása is minimum nyolc napon túl gyógyul. Nevet

...
UI: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20 ami alura van írva aza következő rész címe ?

Igen.
« Utoljára szerkesztve: 12 aug 03, 10:47:52 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3689 Dátum: 12 aug 03, 14:26:45 »

csak én érzem úgy hogy a csata elején Sting Natsut úgy fogja felhúzni hogy elkezd beszélni Lucyról?:d (ez csak egy elképzelés) amúgy engem még mindig az idegesít hogy mért pont csillagmágus kell Arcadiasnak? Egyébként sokan írták, hogy Igneel Natsuban lenne, erről eszembe jutott azthiszem az animében van a 19.részben, hogy Loki és Natsu helyetcseréltek vagy nemtom és Loki(aki natsuban volt) mondta, hogy olyan mintha láva folyna a gyomrában úgyhogy bármi lehet Nevet . Mostanába gondolkoztam Lucy-n és az hogy Layla egyáltalán, hogy halt meg és ekkor megfordult a fejemben hogy ő 777x évben halt meg és mivan ha köze van a sárkányokhoz hogy eltűntek. Jó lenne többet megtudni a csillagmágiáról.

U.i.:Bocsi, hogyha van helyesírási hiba, és bocsi ha nincs sok köze a mostani mangához csak gondoltam leírom mert lehet nem is olyan nagy hülyeség Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 244 245 [246] 247 248 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!