24 máj 17, 09:22:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778179 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #3660 Dátum: 12 júl 27, 22:11:41 »

Sting minek is a Dragonslayere?Rogue-t tudom h vas mint Gazille,de Sting nekem valahogy kimaradt.Jövòhét 100 hogy bemelegítés lesz,és mivel ez a harc nagyon epicnek néz ki,úgy döntöttem egybe olvasom el a fájtot :DD
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3661 Dátum: 12 júl 27, 22:16:44 »

Sting minek is a Dragonslayere?Rogue-t tudom h vas mint Gazille,de Sting nekem valahogy kimaradt.Jövòhét 100 hogy bemelegítés lesz,és mivel ez a harc nagyon epicnek néz ki,úgy döntöttem egybe olvasom el a fájtot :DD

Igazából egyiket sem ismerjük.  Nevet
Annyit tudunk, hogy Sting a Fehér Sárkányként volt említve, Rogue pedig az Árnyék Sárkányként. Az, hogy Gajeel tanította még nem jelenti azt, hogy "vasalni" fog ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/258/21
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 22:18:18 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
kocacica8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 51


« Válasz #3662 Dátum: 12 júl 27, 22:37:51 »

Nagyon király fejezet volt!
Elismerés a végéért.
Am észrevettétek hogy mennyi különbség van a két Igneel közt? A 101. fejezetben sokkal egyszerűbbnek, állatiasabbnak tűnik, itt meg lerí róla a sok emberi jelző. Illetve van pár apróbb kinézeti különbség is, például a mostaninak mintha a lába lángokba folyna át, mintha egész teste tűzből állna, megéri megnézni egyszerre a 2-t.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 27, 22:41:06 írta kocacica8 » Naplózva
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3663 Dátum: 12 júl 27, 23:01:54 »

Nagyot ütött a rész.Nevet szerintem mindenki talált benne valamit ami tetszett neki ikszdé
Hogy milyen "gonosz" emberek élnek Japánban... nem marad körmöm jövőhét péntekig  Ördögi
Érdekes hogy Igneel mit akarhat (esetleg hosszú távon?! [szerintem ő a sárkányok királya:o ])
Lényeg a lényeg.. lássuk Natsut villámlótűzsárkány módban a következő részek alkalmával^^ (lehet hogy Gazilie-nek is már 2 féle "sárkányereje"-van, hogy szembe tudjon szállni a 3. generáció ellen.. (bár Natsu ereje természetesebb [így erősebb?! mint egy mesterséges lacrimából nyert 2. erő.])
Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3664 Dátum: 12 júl 27, 23:29:55 »

hát ez kész fejezet, a nyúl jelmezbe már mindenkit bele gondoltam, még Simont is de az h Nichiya lesz benne na azt nem vártam xD Erza fején is szakadtam egy jó negyed órát Nevet

Mellesleg alighanem csak én nem vártam a sárkánycsatákat, úgy hogy ja, bújhatok el vmi lukba innentől kezdve Nevet

Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Deathwing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13

Draco Interitus Infernalis


« Válasz #3665 Dátum: 12 júl 27, 23:30:56 »

...
+ eszembe jutott még egy elmélet az alapján amit igneel mondott, hogy az emberek képesek-e felülmúlni a sárkányokat? Mert ha itt a sárkánnyal natsura célzott, akkor mi van akkor ha az első generációs sárkányölők vaéóban a sárkányok gyerekei? Csak emberi alakban vannak? Mert ugye az esetleges szüleikről semmit sem tudunk.. + ott van az a 70 év feletti dolog is... Szal én ezt is simán eltudnám képzelni... meg ugye hogy natsu meg wendy korában is ismerték egymást csak éppen nem igen jöttek ki egymással...

Tetszik az elméleted. Mekkora lenne már végén kiderül, hogy Natsu a sárkánykirály.
Naplózva

     
                       You thought it was gone but the fire goes on
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3666 Dátum: 12 júl 28, 05:28:29 »

Ez is egy jó lehetőség lenne Ohh My God
Viszont, megint elkényeztethetnének minket, hogy a héten titokban 2-3fejezet jön ki, egyben lezárva a harcot Nyelvesít
Naplózva
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3667 Dátum: 12 júl 28, 12:23:01 »

az mekkora lenne ha esetleg majd igneel mentené ki lucyt és elvinné valahova egy időre.. a töbiek persze halottnak hinnék... Nevet Nevet

Az tényleg nagy lenne  Nevet utána lehet Natsu elindulna csak azért is keresni Lucy-t mert hisz benne hogy él Nevet

Nagyon jó fejezet volt. Amikor kiderült hogy az a nyúl Nichiya leestem a székről röhögésemben. És ezen a fejen: http://mangastream.com/read/fairy_tail/19349560/16  besírtam. :"d Nem bírok várni jövőhétig.  >.<#
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #3668 Dátum: 12 júl 28, 13:28:22 »

Na most ugye Igneel Sting és Rouge sárkányaihoz Pszichológiához és Skyardumhoz beszél, szóval lehet még élnek, viszont ami mégis felkeltette az érdeklődésemet:
http://mangastream.com/read/fairy_tail/19349560/23
Ugye itt egy oldalon látható Igneel és Natusu, vagyis inkább Natsu tekintete.

S valami olyasmi jutott eszembe, hogy mi van akkor, ha Igneel képes Natsun keresztül látni a dolgokat? S ha sárkányölők együtt vannak, akkor a sárkányok képesek egymással kommunikálni. Szóval így vokitokinak használják őket, mint pl Grandine mikor dumált Igneelel.  ikszdé

Gondoltam még arra is, hogy Igneel Natsuban van, és azért látna így a szemén keresztül, de az már koppintás lenne. (Habár elég jó pár animében mangában van  ilyen)
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3669 Dátum: 12 júl 28, 13:40:28 »

Lehet hogy, amikor Natsut kiképezte Igneel, akkor véletlenül magábapecsételte xD és timejumpult vagy 80 évet, ugyanígy Grandinnel és Metallicánával. Így érthető lenne a varázsképlet kiakadása is.
Szerintem amúgy, nem hozzájuk beszél, hanem csak úgy emlegeti őket.

Szerk.:
Amúgy ott van a sál is, lehet azon keresztül lát Igneel, ha mégsincs Natsuban.

Szerk 2.: Roguenak van kardja, de minek? Lehet Gazille meg fogja enni?
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 28, 13:43:53 írta Serpens92 » Naplózva

tibee77
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 1083


-Itachi Fan-


« Válasz #3670 Dátum: 12 júl 29, 20:28:43 »

Jelentem hogy a Naruto mellett most már ezt a mangát is olvasom! Nyelvesít Egész jó lett ez az új fejezet, nagyon kíváncsi vagyok Natsu új erejére, hogy mit is tud most.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3671 Dátum: 12 júl 30, 14:22:05 »

Ma publikálva lesz, sajna az én hibámból csúszott a fejezet (magánügy, család, sötöbö...).

Na most ugye Igneel Sting és Rouge sárkányaihoz Pszichológiához és Skyardumhoz beszél, szóval lehet még élnek, viszont ami mégis felkeltette az érdeklődésemet:
http://mangastream.com/read/fairy_tail/19349560/23
Ugye itt egy oldalon látható Igneel és Natusu, vagyis inkább Natsu tekintete.

S valami olyasmi jutott eszembe, hogy mi van akkor, ha Igneel képes Natsun keresztül látni a dolgokat? S ha sárkányölők együtt vannak, akkor a sárkányok képesek egymással kommunikálni. Szóval így vokitokinak használják őket, mint pl Grandine mikor dumált Igneelel.  ikszdé

Gondoltam még arra is, hogy Igneel Natsuban van, és azért látna így a szemén keresztül, de az már koppintás lenne. (Habár elég jó pár animében mangában van  ilyen)
Az olyan lenne, mint valami valóság show, amit mondtál ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #3672 Dátum: 12 júl 30, 20:58:37 »

Nem gondoltam hogy ilyen hamar egymásnak uszítják a sárkány kölyköket de remélem az író nem csapja össze ezt a csatát mint ahogy manapság szokta... A Kagurás harc lehet érdekes lett volna kár érte :S De Ichiya ismét kész poén volt xD (Bár Bacchust jól beégette...). Na mind1... Hát nem ártana nekem valami idő mágia mert anélkül nehéz lesz ki bírnom hétvégéig... Nevet
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #3673 Dátum: 12 júl 30, 21:36:49 »

ViceLogia és Skyadrum kik lehetnek ők?  Gondolkozik Sting és Rouge sárkányai?De elméletileg megölték őket.(már ha igaz  smirksweat )
Csak nekem tűnik úgy mintha az utolsó előtti képen Igneel lenne? >.<#
Ichiya átment Natsuba xD Natsiya xD Erza elájult..lehet h a szépségüktől  Ördögi xD
A Kagurás harcot tényleg lehetett volna tovább is húzni :S Lehet ,hogy az animeban kibővítik teljesre.
Ááá meghalok jövőhétig annyira várom a köv. fejezetet. Nevet
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
Aida98
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 53


« Válasz #3674 Dátum: 12 júl 31, 14:30:35 »

hmmm elolvastam magyarul is és arra gondoltam hogy itt mondja Igneel h :"Közeledik az idő, hogy akcióba lépjünk."
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/293/18   lehet hogy ő meg néhány sárkány mentenék meg Lucy-t Zereftől vagy a többieket Zereftől?:DD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 243 244 [245] 246 247 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!