24 máj 17, 13:14:03 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778301 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3600 Dátum: 12 júl 21, 11:00:02 »

Pontosan így van meg ugye 7 éve mondogatták, hogy a grimoire heart a legerősebb sötté céh de én ezt kétlem... Tuti a tartaros lesz mert különben semmi értelme nem lenne... Mi értelme lenne bedobni a magába egy gyengébb elenfelet egy erősebb után, ilyen semmilyen shounenben sincs... Meg az sem véletlen amit amit a tanácstagok beszéltek még a játékk előtt hogy a tartaros sem mutatott aktivítást az elmúlt 7 évben... Sal az hogy a gh volt a legerősebb sötét céh sztem csak ilyen mende-monda volt mert a tartaros nem csinlát semmit, de ha akkor gyengébbek is voltak most már tuti erősebbek az akkor gh-nál....

Meg ugye ott van az is amit páran emlegetnek, hogy a balam is bőven kiegészülhetett időközben még erősebb sötét céhekkel mert erre 7 évük volt... pl egy céh ahol minden tag legalább bluenote szint de inkább erősebb Nevet Nevet Nyílván nem csak bluenote meg gildartz lézetik az ft világában akik ekkora nagyágyúk meg esetleg jura... nyílván vannak jóval többen is...
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 11:02:29 írta Sammy Blaze » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #3601 Dátum: 12 júl 21, 11:03:00 »

Először nem is néztem hogy kirakták Ms-re a színezésem, hanem feljöttem fórumra, rákerestem a nevemre és azt látom hogy mindenki gratulál Nevet Aztán rájöttem hogy miért Nevet Köszi mindenkinek kacsint

Maga a fejezet nagyon jó volt, de mint már korábban írtam látni akarok egy Natsu vs Stinget ><

Beteg elképzelés de mi van akkor ha Acnologia nem is sárkány hanem démon  Gondolkozik
Naplózva


Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #3602 Dátum: 12 júl 21, 11:34:46 »

Kicsit megzavarodtam most, ennél a csapatos harcoknál azt monták hogy 2vs2 nem?
akkor hogy lesz:
Natsu vs Rogue
Gajeel vs Sting
Laxus vs Ogra
Erza vs Lady
Gray vs Rufus
mert ha csak 2 harcol 2 ellen akkor vmelyik harc elmarad, vagy félrenézek vmit?Mosolyog
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3603 Dátum: 12 júl 21, 11:44:08 »

Natsu-Rogue az érdekes lenne, mivel Rogue-t nem érdekli Natsu elvileg.
Elvileg kimarad egy, én valószínűsítem, hogy az Erza és a Lady marad ki.
Naplózva

alig33
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 127



« Válasz #3604 Dátum: 12 júl 21, 11:45:58 »

Hát ez nagyon komoly lesz Nevet Elég brutális lett a Fairy talil csapata... Bár várnunk kell szerintem pár hetet hogy meglássuk a jobb csatákat (hisz jövő héten ichiya fog küzdeni valószínűleg) De a legjobban a Laxus vs Orga és a Natsu vs Sting harcot várom Nevet Mind a 2 zúzós lesz és valószínű hogy nyernek is...
Naplózva

"Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3605 Dátum: 12 júl 21, 13:06:02 »

Gildartzot felejtsétek el. Nincs itt és ráadásul ha itt lenne akkor sem szállhatna be a harcba, mivel céhmester volt még ha rövid ideig is. Másrészt még lesz egy nap és így legalább van egy igazán ütős tartaléka a Fairy tail csapatának Mira személyében. Erre fel is hívta a figyelmet "Grandine" személyében. Márpedig biztos vagyok benne, hogy nagyon komoly sérülések és kimerülések lesznek a csata végére a tagoknál. Szükség lesz a cserére a következő napra. Éppen ezért gondolom, hogy ezért fogja elbukni a Saber a versenyt mert ez a probléma őket még fokozottabban fogja érinteni, mivel nem elég hosszú a kispadjuk.

Mondjuk ezt az 5 főből 2 a 2 ellen csatát hogyan gondolja az író de biztos megoldja. Talán az első két harc lesz 2x2 és a végére lesz egy döntő egy az egy ellen. Orgának nem sok jót sejtek Laxus ellen és ez már Orga arcáról is leolvasható, viszont talán ő a leggyengébb a Sabertól. A két Sárkányölő páros az tuti, hogy egyszerre fognak harcolni egy párban. Marad Erza és Gray. Mindkettő nagyon felhúzott állapotban. Legalábbis én így sejtem.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 13:15:47 írta rini67 » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #3606 Dátum: 12 júl 21, 13:16:42 »

Nagyon jó fejezet volt Nevet

Az tényleg kár, hogy Mira nincs benne a csapatban. Ha az erőt nézzük akkor viszont érthető, hogy miért is Erza került a csapatba. Hiszen tuti erősebb Mira-nál. Gray-t érzem én is kakukktojásnak a csapatban, de ő már kiszemelte magának Rufus-t. Tehát erre lehetett számítani. Azzal viszont nem lehet vitatkozni, hogy a Fairy Tail eddigi legerősebb csapata állt össze.

A harcok elég érdekesen lesznek megcsinálva. Most az a kérdés, hogy kimarad-e egy csata vagy lesz egy 1 vs 1 is?
A Fairy Tailből egy embertől lehet elvárni a biztos győzelmet. Ez pedig Luxus. Nekem Orga nagyon magabiztosnak tűnik. Remélem ő is Istenölő mágiát használ, mert akkor láthatunk egy újabb Istenölő vs Sárkányölő harcot.

A többiek harca szerintem elég kétesélyes. Natsu nagyon felhúzta magát, szóval elég nagy esélye lehet a győzelemre.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/19
Itt már ha jól látom szó szerint lángra is kapott. ikszdé

De nem csak az ő csatáikra vagyok kíváncsi. Engem érdekel Kagura is. Ha Jura is jön a LS-ből akkor komolyan kell vennie és mutathatna valami erős technikát. Emellett Bacchus-ra is kíváncsi vagyok. Van egy olyan érzésem, hogy nem mutatott meg még mindent az erejéből. Nevet

Végre úgy tűnik, hogy a sárkányölők újra találkozhatnak rég elveszett szüleikkel. Nagyon kíváncsi vagyok mit hoz ki ebből Mashima, mert rengeteg lehetőség áll előtte. De biztos vagyok benne, hogy nem fogunk csalódni.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3607 Dátum: 12 júl 21, 13:38:22 »

A 291. fejezet elemzésével elmaradtam, szal:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/291/11
Aquarius egy elég domina típus. Talán arra "vár", hogy egyszer Lucy megmutassa, ő a főnök. Mert eddig nem igazán volt rá példa, hogy a szöszi bármikor is letorkolta volna a sellőt az önzőségeiért. Mert ahogy már a főoldali hírkommenteknél is írták, egy idéző az idézései és azok 100%-os segítsége nélkül semmit sem ér.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/291/14
Lehet, hogy Juvia figyelmetlen volt, de attól még Minerva pakolta ki a bubiból (utolsó képen emeli is a kezét).

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/291/21
Most legyek szenya és mondjam azt, hogy Natsu is hibás abban, hogy Lucy-t megruházták? Ha ő nem rongyol be a Sabertooth szállására és zúzza le a fél bandát, akkor talán nem lett volna ekkora ellenszenvvel a kisasszony a szöszi ellen. Bár úgy tűnik, hogy egyes Sabertooth-os mágusok be vannak oltva bajtársiasság ellen (Sting, Minerva, Gemma)...

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/291/23
Ez az oldal magáért beszél. Eddig még szimpatikus is volt a Sabertooth, de azért most kicsit rontottak ezen. Kivéve Rouge, mivel őt láthatólag a mangaka is el akarja szigetelni ettől a fajta kárörömtől. De továbbra is tartom, hogy ők nem gonoszak, csak le kell valamennyit faragni az arcukról... ököllel. ^^

292. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/13

... Mit keres Gray az 5 legerősebb ember között?! Hm?! Mióta erősebb ő, mint Mirajane?! :"D Mashima duplán belém rúgott, mert még ki is mondatta Mirával azt a nevetséges mondatot, hogy ez FT legerősebb csapata. x"D ...

Talán mert ezt eredetileg is Mirajane találta ki: Mosolyog
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/010/17
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/022/12

Egyébkén meg Mirajane nem egy harcos alkat, legalábbis a jelenlegi szende személyisége nem. Nem elég motivált és nem is eléggé harcőrült. ^^
Az alkotó mágiákat sem kell lebecsülni, hiszen Ur is részletezte, hogy megfelelő használat esetén hatalmas magasságokba lehet velük emelkedni.
Továbbá ez a csapat már összeszokott, ismerik egymást és a másik harcmodorát is. Kiviéve Luxus, de mivel Lucy éppen fekvő beteg, így kellett egy ellenfél Ogrának. ^^

Ettől eltekintve és is szívesen látnék még harcot Mirajane-től, sőt, "el is várom", hogy valami nagyobb bunyóból ő is kivegye majd a részét. kacsint

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/14
Ha jól látom, akkor "csak" Polyushka anyó, Wendy és Charle vigyáznak Lucy-re (ők nincsenek ott a lelátón). Nem azt mondom, hogy kevés, hiszen Wendy sárkányölő, de egy Raijinshuu azért kellene. Hogy ha el is rabolják "véletlen" Lucy-t, ezért ne harc nélkül történjen. És akkor Luxus testőrsége is kapna egy harcot. ^^
Újabban Mavis ilyen kis hegyes szemeket kap. ^^ Talán Mashima-sensei rájött, hogy túl szendére rajzolta, de később lesz valami történés, amihez kelleni fog egy komolyabb arc is az első mesternek. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20
Lehet, tényleg Arnologia van a képen, hiszen a fején a 3 fülszerű izé és a mintázata is hasonlít ehhez, de akkor miért okád tüzet? Mert számomra ami a szájából kijön, az tűznek tűnik. Bár Igneelnek is ott vannak a fülszerű izék a fején, de az ő pikkelyei nem mintásak. Habár a lábujjain és a fején vannak fekete minták.

... Miranak mi az új képessége? A Sitrit már Lisanna eltűnése előtt is tudta. ...

Tudta, de nekünk új volt, mert mi eddig nem tudtuk, hogy tudja. Nevet

...  Mira...hát, eddig úgy tűnt, hogy hamar kifogy a mágikus erőből, nem tudja sokáig fenntartani a démoni formát, mióta visszaszerezte az erejét (Javítsatok ki, ha tévedek, vagy nem emlékszem valamire). ...

Nem volt ilyenről szó. Fried ellen saját maga oldotta fel a Sátát Lelket. De csak azért mert nem akarta bántani a fickót és nem volt szükség tovább arra a formára. A Tenrou szigeten pedig már eleve fáradtan vette fel a Sátán Lélek formát.


...  De, ha tényleg a 400 évvel ezelőtt élt sötét mágustól, Zereftől származik az első varázslat ahogy Purehito/Hades mondta, ...

Az Egyetlen Varázslat nem Zereftől származik, Hades nem mond ilyet. Csak annyit, hogy Zeref világában, a Végső Mágikus Világban az Egyetlen Varázslat is elérhető: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/247/7

... (ugye a Rave is ebben a világban játszódik) ...

Nem. A http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/231,5_FT_x_Rave_spec "csak" egy kereszttörténet volt. ^^

Gildartzot felejtsétek el. Nincs itt és ráadásul ha itt lenne akkor sem szállhatna be a harcba, mivel céhmester volt még ha rövid ideig is. Másrészt még lesz egy nap és így legalább van egy igazán ütős tartaléka a Fairy tail csapatának Mira személyében. Erre fel is hívta a figyelmet "Grandine" személyében. ...
... Orgának nem sok jót sejtek Laxus ellen és ez már Orga arcáról is leolvasható, viszont talán ő a leggyengébb a Sabertól. ...

Arról nem volt szó, hogy volt céhmester nem lehet tag.
Polyushka anyó hol mond ilyet? Hol céloz Mirajane-re?
Orga arcáról meg pont, hogy nem rémület, hanem "na gyere, cafatokra szedlek!" tekintet süt. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 13:47:49 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3608 Dátum: 12 júl 21, 13:53:09 »


http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20
Amúgy démonok már szerepeltek a mangában: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/247/9
Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3609 Dátum: 12 júl 21, 14:11:12 »

Azt elfelejtetted hozzátenni, Chakra, hogy amikor Mira ezt mondta a manga elején, akkor ô erejét vesztett mágus volt, alakváltáson kívül más egyébre nem volt képes...

Egyébként imádom Gray-t, de azt akkor is el kell ismerni, hogy kb. ô a leggyengébb ebben a csapatban, és hogy Miránál nem erôsebb. Persze, értem én, hogy ott van neki Rufus, és hogy az alkotó mágia is lehet erôs, de nekem még bizonyítania kell, hogy jól döntöttek, amikor beválasztották. Ennél már tényleg csak Lucy vagy Wendy lett volna "jobb" döntés. -.-"
Naplózva
hundanny
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #3610 Dátum: 12 júl 21, 14:44:06 »

Mondjuk ezt az 5 főből 2 a 2 ellen csatát hogyan gondolja az író de biztos megoldja. Talán az első két harc lesz 2x2 és a végére lesz egy döntő egy az egy ellen. Orgának nem sok jót sejtek Laxus ellen és ez már Orga arcáról is leolvasható, viszont talán ő a leggyengébb a Sabertól. A két Sárkányölő páros az tuti, hogy egyszerre fognak harcolni egy párban. Marad Erza és Gray. Mindkettő nagyon felhúzott állapotban. Legalábbis én így sejtem.

Senki nem mondta ,h ők (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/18) most fognak egymás ellen harcolni ,ezért nem kell szét bontogatni 2vs.2-re. Most csak Natsu lesz meg még vki vs.a 2 sárkányölő(gondolom) és majd az utolsó napon lesznek az 5vs.5-ös küzdelmek. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/11
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3611 Dátum: 12 júl 21, 15:11:52 »

Nikkie-chan:

Egy csapatban mindig van legerősebb és leggyengébb. ^^ Ha Mirát teszik Gray helyére, akkor Lucy-nél jobban is kilógott volna a csapatból. Nézd meg, mit toltak Hades ellen. Milyen remekül együtt tudtak dolgozni. És ha nem Hades és a bepácolt szíve az ellenfél, akkor Mavis sírja mellé még egyet kellett volna emelni.
Mirajane erős, szerintem Mashima-sensei is valszeg őt hozná ki győztesnek, ha összeeresztené Gray-jel. Viszont itt a csapatmunka is fontos, nem csak az egyéni erők. Ha kifejezetten erőgépek kellenének, és a nyers romboló erő lenne a fontos akkor én is Mirát pakolnám a csapatba. Nevet

De megközelíthetjük máshonnan is a dolgot:
Gray főbb szereplő, mint Mira. Alkotó mágiát használ, mint Rufus. ^^
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 21, 15:12:46 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3612 Dátum: 12 júl 21, 15:16:29 »

Ettől eltekintve és is szívesen látnék még harcot Mirajane-től, sőt, "el is várom", hogy valami nagyobb bunyóból ő is kivegye majd a részét. kacsint

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/20
Lehet, tényleg Arnologia van a képen, hiszen a fején a 3 fülszerű izé és a mintázata is hasonlít ehhez, de akkor miért okád tüzet? Mert számomra ami a szájából kijön, az tűznek tűnik. Bár Igneelnek is ott vannak a fülszerű izék a fején, de az ő pikkelyei nem mintásak. Habár a lábujjain és a fején vannak fekete minták.
Miért, nem volt jó a bikinis, végén satan soul-ba átmenő harc Mirajane-től? Nevet Mondjuk igaz, hogy gyorsan végzett a kis csajjal Mosolyog

Szerintem meg pont, hogy Igneel van a képen, hiszen a sárkányölők a saját sárkányukat kell megölni, nem? Meg inkább hajazz a kinézete Igneel-re, mintsem Acnologiára Mosolyog

Ja, viszont ott még csak démonok szerepelnek, ez meg nagyobb szabásúbb azért, mert démonok, sárkányok és emberek is harcolnak egyaránt Mosolyog Vagy nem biztos, hogy harcolnak (bár szerintem csak ez a kézenfekvő), de kíváncsi vagyok, hogy milyen lehet ez a "bankett" Mosolyog

Egyébként imádom Gray-t, de azt akkor is el kell ismerni, hogy kb. ô a leggyengébb ebben a csapatban, és hogy Miránál nem erôsebb. Persze, értem én, hogy ott van neki Rufus, és hogy az alkotó mágia is lehet erôs, de nekem még bizonyítania kell, hogy jól döntöttek, amikor beválasztották. Ennél már tényleg csak Lucy vagy Wendy lett volna "jobb" döntés. -.-"
Lucy most az biztos, hogy kizárva, hisz totál kivan ^^ Wendy? Hm... csapatos harcnál még jól jön, mert nyomja a buff-okat, mint egy jó elf Nevet Szóval hasznos lenne a támogató mágiája, de ezenkívül másban nem lenne jobb Gray-nél.

Amúgy csak nekem tűnik úgy, hogy ezen az oldalon: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/9, az 5.képkockában, hogy Lucy kicsit hasonlít az első mesterre, tök durva így profilból Nevet

És még valami hasonlóságot találtam (de ez csak úgy érdekességnek írom le), hogy ezen az oldalon: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/292/15, szinte ugyanolyan a megújult Fairy Tail csapatnak a bevonulója, mint a Sabertooth-é, és ugyanúgy éljenzik is őket, azért ez már elgondolkodtató Mosolyog

Ja, és most már nagyon kíváncsi vagyok, hogy a Blue Pegasus-nál az a nyamvadt nyúl mit tud ikszdé Már nagyon érdekel Nevet

Hm... megint meg lett említve Zeref, lehet, hogy mikor jön az eljövetele, akkor következik be az összeomlás, meg a jóslat, amit Charle látott.

Következő rész címéből ítélve Mashima nem lacafacázik, belevág rögtön a csapatos csatákba, hiszen ez a Parfümös cím, nagy utalás a Ichiyára a Blue Pegasusból, akkor akár ő kezdhetne a nyúllal és valamelyik másik két Quattro Kutyulikos ellen Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #3613 Dátum: 12 júl 21, 15:18:29 »


Kár, hogy gildarts nincs itt, elméletileg nem lenne annyira tápos, mint sokan gondoljátok. Ott van pl Jura, aki már egy szinten van vele..



De az még mindig ne felejsd el, amit már régóta szajkózok, hogy akkor mégis miért nincs itt? Mert még mindig túl erős, szerintem, bár persze ő magyarázta hogy nem neki kell  vissza szereznie a céh hirnevét,(mert úgyis csak lerombolná, a stadion ledöntésével xd) Jura meg nem hiszem hogy egyszint vele, attól még hogy törpe azt mondta.

Felőlem még 600 fejezetet is megélhet a manga xD
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3614 Dátum: 12 júl 21, 15:20:16 »

swadawa2: Ezt maga Gildarts mondta, hogy csak akkor jön vissza, ha a Fairy Tail Fiore első számú céhe lesz Mosolyog
Én nem azt mondom, hogy 600 fejezetet is megélhet a manga, hanem minél többet éljen meg Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 239 240 [241] 242 243 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!