24 máj 18, 14:53:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779300 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #3510 Dátum: 12 júl 13, 16:15:35 »

Nagyon nem tetszett hogy másodszor is el lett gyepálva,mivel ez után csak az jöhet hogy Lucy is megfog valakivel küzdeni még és akkor biztos képes lessz legyőzni akárkit akivel Mashima össze párosítja,pedig most úgy néz ki hogy Lucynak semmi keresnivalója ott mert gyenge mind a harmat,főleg a kulcsai nélkül... Pedig akkor bíztam benne egy kicsit hogy képes lessz valamien varázslatra a kulcsai nélkül is,dehát nem jött be. Főleg még a uranometria-hoz is Gemini kell neki,úgyhogy a kulcslopásokot már valahogy megoldhatná mert valamiért mindig ez a vereségének indoka hogy elveszti a kulcsait -.-" Nem hiszem hogy gemini az,mert a meccs már le van álítva,ha Gemini lenne akkor még mielőtt le álíthatták volna a meccset akkor jelent volna meg Lucy el játszva a hőst Nevet Legalább is szerintem
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3511 Dátum: 12 júl 13, 16:46:48 »

Bárhogy is hangzik ez most tőlem de ha már felülmúlja az anyját és még annál is magasabb szintre lép akkor ott már lehet kulcsok nélkül is hívhat csillagszellemeket. Lehet elsőnek 1-et de cserélgetni is tudja majd. Ez megoldaná a problémát.

Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3512 Dátum: 12 júl 13, 17:09:20 »

Szép és jó a manga, de már kezdem unni, hogy Lucy a bokszzsák ebben a mangában. Ha valakinek veszítenie kell akkor az mindíg ő, pedig közel ő érte el a legnagyobb fejlődést a eddigi kiadott részek közül. Szerintem most már megérdemelne valami hasonló egált mint Wendy is kapott. Bár ott Wendy-nek buknia kellett volna, de ez ár személyes vélemény. A rawról meg nem mondok semmit, majd az angol fordítás után, Addig nem eset találgatásokba.
Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #3513 Dátum: 12 júl 13, 17:21:19 »

Mashima tudja mi kell ilyen nyári melegben fürdőruhás verseny víz alatt Nevet
 Juvia a bemutatásnál nagyon szépen van megrajzolva bár nem értem Risley miért versenyzik, hiszen egyszer már volt a szekérnél.

Minerva most komolyan volt egy gyönyörű kimonód erre ilyen fürdő dreszt veszel fel? Lucy tökéletesen az ellentéte. Jó ez a csillagos ruci, tuti sárga kék párosításban lesz animében.

Míg a többiek Lucyra és Juviára figyelnek üssük ki az egyetlen férfi versenyzőt Nevet Tipikus:D

Lucy nem vette valami hasznát Aquanak, de Virgó és Aries kimentette szerencsére. Most jut eszembe, hogy Juvia volt az első napon versenybe....másodszorra is Gray miatt bukik el. Versenybe eddig se Luxus, se Mira nem volt emlékezetem szerint.... Rangjuknak alulinak érzik esetleg az ilyet vagy mi? Nevet

Komolyan a SB sincs semmi gerinc, csak úgy elverni egy másikat, hogy elveszed a kulcsait, küzdjetek már tisztességesen könyörgöm, ha olyan nagyra vannak magukkal, akkor mutassák meg úgy, hogy nem cselhez folyamodnak. Lucy meg figyelhetne jobban a kulcsaira, ha már csak azzal tud harcolni még az ostora sincs nála amit Virgo adott neki Edolasban, pedig ez direkt olyan helyzetre van, ha nincsenek nála a kulcsok

Minerva átment pszichopatába, megjegyzem a semmiért, mert eddig kb csalásokkal meg szánalmas dolgokkal szereztek pontot, a mesterük meg egy kigyúrt borsónyi agyú állat, aki még a tíz szent mágus között sincs, nem úgy mint Makarov

Ez az eltűnés és visszahozás vagy Gemini segítsége volt és helyet cserélt Lucyval, vagy pedig Minerva mágiájába ez is beletartozik. Másik dolog, hogy Leoval mi van vagy Holorogiummal, mert azok is eddig meg tudtak jelenni és segíteni Lucynak ha nem voltak nála a kulcsok, hiányoltam őket. Viszont az aranyos, hogy még Luxust is hogy felhúzta, látszik, hogy nagyon megváltozott a fesztivál óta.

Tudom, hogy kizárás meg minden, de miért nem rontanak neki a SBnek könyörgöm...vagy valaki menjem már oda Lucyhoz, hiszen az időnek már rég vége...

Stinget úgy képen vágnám a hatalmas nagy vigyorával,hogy ezerszer körbe szállná a földet és atomjaira hullna

A másik amit nem értek, hogy a céh mester miért nem csinál valamit, vagy akár az első mester is csinálhatna valamit. Viszont arra választ kapunk miért nem Lucy mesél egy ideje, mint narrátor. Hát ezért....

Ezek után, ha Natsu nem veri félholtra Stinget a harcban ....mikor csak azért, hogy mit tett a SB a saját tagjával egyetlen vereség után begurult, akkor most szerintem nincs az az isten vagy sárkányölő,aki Natsut megállítja.

Mindent összevetve voltak kicsit logikátlan dolgok ebben a fejezetben, de összességében tetszett, még ha ilyen durván durva lett a vége. Ezzel a közönségnek még inkább ellenszenveznek akarta beállítani a SB-t és hatalmas várakozássá tenni a String Natsu harcot. Várom már a következő fejezetet.

Szerk.: Hoppá most látom kicsit elszaladt velem a ló, elnézést érte.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 17:23:01 írta Yumi-neechan » Naplózva

HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #3514 Dátum: 12 júl 13, 17:59:46 »

Yumi-neechan benned igazi Fairy Tail-es szellem tombol Mosolyog érthető is, hogy elszalad veled a ló, ezek után.. Minerva másodszor fordul ilyen módszerekhez (1. Happy túszul ejtése) jobban kell félni attól, hogy Arcadias terve beindul azzal, hogy elviszik a leharcolt Lucy-t a gyengélkedőre, remélem megy vele valaki és felügyeli, mondjuk Natsu  Hümm-hümm
Naplózva

Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #3515 Dátum: 12 júl 13, 18:26:46 »

Én még mindig reménykedem, hogy az nem is lucy volt, hanem gemini Mosolyog! Milyen durva lenne már, ha most hirtelen megjelenne minerva mögött és kirúgná a vízből! Nevet De persze ez csak egy álom, hiszen már leintették a meccset.
Kicsit csalódott vagyok, mert úgy gondoltam, hogy Natsu betörése után a SB tisztelni fogja a fairy tailt, esetleg kicsit barátságosabb lesz a hangulat. De ezzel SB-nek vége. A fairy tail egyik alapelve, hogy aki bántja a társaikat, azokat kicsinálják, legyen az akár guild, vagy a mágia tanács.
Amit Minerva csinált, az rangon aluli volt. Színtiszta gonoszság. Nem magyarázható azzal, hogy ők akarnak maradni az első helyen. Ilyen dolgokat eddig csak a sötét guildek csináltak...
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #3516 Dátum: 12 júl 13, 18:42:25 »

Számomra ez a fejezet gyengének tűnt az előzőkhöz képest.

Nem értem, mi a jó istennek kell szerencsétlen Lucy-t elgyepálni?! Nem kapta már meg rögtön az első napon? Könyörgöm, hagy kapjon már esélyt hogy bizonyítson! -.- Remélem igazatok lesz és tényleg Gemini az vagy valami hasonló... Leo-t meg Holo-t én is hiányoltam.  Azért vagyok ideges, mert szerintem az arc végén se ő fog villogni, hanem őt rabolják el és őt kell megmenteniük...

Rogue-t nem mutatta a mangaka... ez szerintem már utalás arra, hogy ő különböző a többi ST tagtól.
Bár gondolom Mashima azért rajzolta így, hogy átjöjjön az ST iránti gyűlölet az olvasónak is, ezt nagyon jól eltalálta, hiszen átéreztem mindent (viszont még mindig nem tudom megbocsátani, hogy megint Lucy a boxzsák csakúgy mint az RT-nél). Legszívesebben behúznék egy nagyot az egész bagázsnak, főleg Stingnek  >.<# Meg persze Minerva is csak egy nagyszályú lotyó, szerintem Mira lesz az aki megleckézteti. Nyelvesít

Az egész fejezet teli volt fanservice-vel, talán pont rosszkor olvastam mert most ez nagyon nem érdekelt... Juviás meg Aquás "viccek" már inkább idegesítőek mint viccesek, mondjuk már egy jó ideje az. Azért az jó volt amikor a vad kutyulit kirúgták ^^

Yumi-neechan: 7 év telt el. Honnan tudod hogy Gemma nem szent mágus? És azt hogy mennyi esze van? Még az erejét sem ismerjük. Makarovot talán már nem is tartják szent mágusnak, lehet hogy a 7 év "távolléte" alatt újat választottak a helyére.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3517 Dátum: 12 júl 13, 19:07:39 »

Mashima több okból is választhatta lucy-t bokszzsáknak.

1. Feldühítse natsut meg a többi céh tagot és tudjuk hogy a legidegesebb mégis natsu lesz és nem 100%-on hanem a 4-5x-ösével erősebben harcol majd. Így beverheti stinget is hogy elkussoljanak végre.

2. Arcadios-nak lehetősége nyílik hogy elrabolhassa lucy-t mert az FT most már az ST-re figyel inkább majd. Persze lesz valaki aki vigyáz rá de az tuti levi lesz.
Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #3518 Dátum: 12 júl 13, 19:09:28 »


Yumi-neechan: 7 év telt el. Honnan tudod hogy Gemma nem szent mágus? És azt hogy mennyi esze van? Még az erejét sem ismerjük. Makarovot talán már nem is tartják szent mágusnak, lehet hogy a 7 év "távolléte" alatt újat választottak a helyére.

Én csak azért gondolom, hogy nem tartozik a 10 szent mágus közé, mert mikor először lettek Natsuéknak megemlítve nem lett hozzá téve ez az infó, pedig ha ez olyan nagy szó, akkor minimum megemlítik, hiszen anno a PL-nál is meg volt említve, pedig ott  szinte csak Gazille és az elemi négyes volt erőben "hasonló" (persze FT elverte őket).
Az agya méretére tett megjegyzésem a szemlélet mód és a viselkedésből szűrtem le. Már a megjelenésből se lehet levonni, hogy nagy IQ bajnok lenne.
Lehet, hogy választottak 7 év alatt új szent mágust a helyére, de akkor nem értem, hogy miért azt a ruhát viseli, amin a hátulján ez van feltüntetve:D (Mármint Makarov)

HayateLen: köszi, már az anime megjelenése óta nagyon szeretem az FT-t és nagy lelkesedéssel olvasom hetente a mangát. Natsunak én is örülnék, ha felügyelné Lucy ápolását. Bár Eve és a többiek azért vannak ott Elfmannal is:D

Utána jártam kicsit különböző közösségi oldalakon, hogy mi a véleményük a mostani fejezetről, eléggé kivannak akadva mondhatom:D Minerva közutálatnak örvend Nevet csak néhány illusztráció:
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m73s5382f61qar3foo1_500.png
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/406370_473777132635177_476299358_n.jpg elnézést a minőségért

Tetszett a fejezetben az is, hogy Pedo-kommentáturunk hiányolta Wendyt a versenyből Nevet Ez a fürdőruha kollekció biztos orrvérzést produkálna nála:D
http://25.media.tumblr.com/tumblr_m73xahCq4G1r7b6aco1_500.jpg
De szerintem erre a Mavis-chanra is megállna a szive:D
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/563940_2226690842044_1510104576_n.jpg
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 19:10:52 írta Yumi-neechan » Naplózva

Naruto210
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #3519 Dátum: 12 júl 13, 22:31:53 »

én érdekesség képpen elkezdtem számolgatni a kulcsokat amikor minerva ellopta és hát szerintem hiányzik egy kettő... a történések most leginkább attól függenek, hogy a mangaka mit akar előtérbe helyezni, mert ha csillogtatni akarja lucy-t akkor tényleg elképzelhető, hogy gemini beugrott a helyére, de szerintem inkább a natsu vs sting és a csillagmágus-terv szállal folytatja
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #3520 Dátum: 12 júl 13, 23:22:50 »

Nem volt rossz fejezet kifejezetten szimpatikus volt Minerva elmebeteg, elborult stílusa. Lucy, mint elsőosztályú bokszzsák, hát valakinek ezt a szerepet is be kell töltenie, de ennek is nyilván szerepe lesz különösebben egyébként sem bánom, hogy 1-2 FT taggal feltörlik a pályát. Sting lealacsonyító és lenéző stílusa, valamint ez a kaján vigyora a végén illetve az egész ST, csak az időzített bombát fogja felrobbantani, amit Natsunak hívnak.
« Utoljára szerkesztve: 12 júl 13, 23:27:54 írta Train » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3521 Dátum: 12 júl 14, 00:07:29 »

Amúgy valóban elég kulcs van itt:
http://www.mangareader.net/fairy-tail/291/16

Lehet a biztonság kedvéért nem vitt magával minden kulcsot?
Vagy csak mashimának nem volt kedve normálisan megrajzolni az összeset?
Naplózva

Jutsu_Master
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 30


« Válasz #3522 Dátum: 12 júl 14, 10:39:10 »

Hát igen, az ilyen Aquarius féle csillagszellemek kulcsait el kéne dobni a fenébe,vagy minimum elásni jó mélyre mert nevetséges amiket Lucy-val művel! Viszont mivel főszereplő ezért meghalni nem fog, de így már tudjuk a Natsu vs Sting meccs kimenetelét.
Natsu nem bír majd Sting-el, és hirtelen egyszercsak bevillan előtte Lucy szétgyepált arcocskája aztán, felszabadít valami különleges erőt és Stinget kirepíti a világűrből.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3523 Dátum: 12 júl 14, 10:50:07 »

Jutsu_Master: Szerintem meg pont ellenkezőleg. ikszdé Sting nem fog vele emiatt bírni mert natsu szerintem egy ideig nem felejti el ezt a dühöt. Olyan ideges lett most mint még soha azelőtt. Tehát...
Naplózva
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #3524 Dátum: 12 júl 14, 11:15:28 »

Én úgy látom, hogy Aquarius megijedt. Kiváncsi lennék most Aquarius arcára, na meg a többi csillagszellemére is.
Minerva eszembe juttatta a Phantom Lordot, milyen jó látni, hogy még most is vannak hozzájuk hasonló céhek Lehánylak
A két mester arcára én is kiváncsi lettem volna, bár Makarovot eltudom képzelni.
Lucy szépen kitartott a kulcsai nélkül is egy ideig, de nem volt sok esélye, még Gazille sem kínozta meg ennyire...
Hát ez lenne a Saberooth igazi arca, jó ronda... Pojén
Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Oldalak: 1 ... 233 234 [235] 236 237 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!