24 máj 17, 09:18:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778178 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
hiroto
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 868


« Válasz #3360 Dátum: 12 jún 24, 10:34:56 »

Valaki nézte már ezt a két képet?:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/218/16
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/273/9

Olyanok mint két testvér ikszdé (miért érzem úgy hogy van bennük valami kis görög vér is ikszdé)


Most ezen röhögök:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/273/3
Natsu szerelmes lett ikszdé Szegény Lucy, én kezdenék félni a helyében
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3361 Dátum: 12 jún 24, 15:17:41 »

Lucy csillag szellem mágiája is majdnem elveszett Nevet  már csak 2 ismert  használója van..

Talán ennek pont Arcadias és az Elsötétülés terv az oka. A hét év során elkapdosták a csillagmágusokat és kísérleteztek velük. De valamiért olyan mágus kell, aki mind a 12 Zodiákus kulcsot birtokolja. Ennek még Layla-hoz is közel lehet. Bár róla még nem derült ki, hogy meg lett volna neki mind a 12 arany kulcs. Talán 777.7.7-én is napfogyatkozás volt...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3362 Dátum: 12 jún 24, 15:34:54 »

De ha azt nézzük Layla is 777-ben halt meg (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/068/16) lehet, hogy az én fantáziám túl szabad, de nem tartanám kizártnak hogy valami össze függés lesz a halála meg a sárkányok eltűnésének
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3363 Dátum: 12 jún 24, 20:33:32 »

Az ötlött fel bennem hogy ha eljön a sárkányisten ünnepe akkor talán ott lenne a végső csata nem? Istenek vs sárkányok-nak nagy esélye van megtörténni mert natsu-nak az ereje lehetséges hogy akkor és ott teljesedik ki.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3364 Dátum: 12 jún 26, 11:51:39 »

Kentonsama: lehet ilyen is lesz és lehet az is beigazolódik, amit én jósoltam, hogy lesz külön sárkány céh, ahol csak sárkányok lesznek, meg külön isten céh, ahol istenek lesznek és egy végső csatával zárul az egész ft, who knows, még megtörténhet Mosolyog

Valaki nézte már ezt a két képet?:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/218/16
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/273/9

Olyanok mint két testvér ikszdé (miért érzem úgy hogy van bennük valami kis görög vér is ikszdé)
Csak egy kis különbség, hogy Zancrow-nak egy picit idióta a tekintete az arc csontja kicsit más és (számomra) legszembetűnőbb különbség a kettő között a szemük Mosolyog

Layla egy csillagmágus, nem hinném, hogy lenne valami köze a sárkányokhoz. Habár elég érdekes, hogy akkor halt meg és a kulcsokkal is kapcsolatban lehet... hm... akkor akár még ebből is lehet valami, majd kiderül Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Logan911
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 56



« Válasz #3365 Dátum: 12 jún 27, 00:04:23 »

lehetségesnek tartom, hogy a 12 zodiákus kulccsal zártak le egy dimenziókaput, mely mögé a sárkányokat zárták, de a kapu felnyitása olyan energiát igényel (még a kulcsokkal is) mely csak egy meghatározott bolygóállás idején érhető el. Szerintem ennek a kapunak a felnyitása az elsötétülés terve. A sárkányokat elzáró máguscsoport tagja volt Layla is, viszont a varászlat kiszívta belőlük az életet, és nem sokkal később meghaltak...ez sorsszerűvé tenné Natsu és Lucy találkozását, és értelmet kapna a lány édesanyja halálának és Igneel eltűnésének azonos éve is, ráadásul epikus fordulatot hozna a barátságukba...
Naplózva

Logan911, másnéven Hizashi Hyuuga, Iwagakure no sato egykori Shodaime Tsuchikage-ja
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3366 Dátum: 12 jún 27, 05:12:45 »

hát ö ma sárkányokat nem zárták el sehova lévén jelentek már meg a mangába úgy hogy szabadon mozognak. de az elzárás elmélet nem egy rossz dolog.
Viszont alighanem lassan átmentünk off témába átkéne menni egy másik alkalmasabb topicba a témánkkal Nevet
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3367 Dátum: 12 jún 27, 09:43:00 »

(Az a baj, hogy ez annyi mindet magába foglal  sárkányokon kezdve, Zeref, Layla, csillagmágia, csillagszellemek, Elsőtétülés terv, hogy máshol sem lenne kisebb OFF. Nevet)

De minek zárták volna el a sárkányokat? Hiszen Igneel és Grandine nem volt gonosz. Metallicanáról sem hallottuk ilyet. Ha valakit el kellet volna zárni, akkor az Acnologia. ^^
Viszont az ötlet nem rossz a 12 kulccsal, hogy megnyit valamit. kacsint
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #3368 Dátum: 12 jún 27, 19:46:12 »

kicsit nosztalgiáztam és ezen a részen kicsit elgondolkoztam és ezt találtam: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/065/6 Nem lehet, hogy Mistgun a Lumen histoire célzott? Ha igen akkor ő honnan tudhatott egyáltalán róla?
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3369 Dátum: 12 jún 27, 19:57:03 »

Én azt furcsállom, hogy a mangaka nem tért ki a 13. csillagszellemre,
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/280/15
főleg akkor, amikor Yukino Lucynak akarta adni az övéit,
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/282/4
most ezzel mi van?
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3370 Dátum: 12 jún 27, 20:11:26 »

Yumi-neechan: Szerintem ha már a fairy tail-be ment akkor tutira kémkedhetett. Az altatásával szépen kiütött sok embert. Kivéve makarovot. De lehet nem is arra célzott? Gondolkozik
 
Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #3371 Dátum: 12 jún 27, 20:26:28 »

Yumi-neechan: Szerintem ha már a fairy tail-be ment akkor tutira kémkedhetett. Az altatásával szépen kiütött sok embert. Kivéve makarovot. De lehet nem is arra célzott? Gondolkozik
 

Először nekem is eszembe jutott az altatás varázslat, de aztán azt valahogy nem valószínű, mert a mestert Mistgun nem tudta elaltatni, csak kicsit kókadt volt Makarov, meg ha látja, hogy lefele megy ahova nem kéne, akkor szerintem nem hagyja magát és szépen kiebrudalja onnan:D
Mashima munkáiban azt szeretem, hogy minden kis apró célzásban benne rejthet egy lehetséges jövőbeli történet része.
Sajnos Mistguntól nem tudjuk már meg, hogy valóban tudod róla, csak ha nem jön vissza Edolasból, az viszont nem valószínű.

szerk.: Vagy akkor ment le és altatott el mindenkit, mikor a mester gyűlésen volt:D
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 27, 20:38:56 írta Yumi-neechan » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #3372 Dátum: 12 jún 28, 11:17:11 »

kicsit nosztalgiáztam és ezen a részen kicsit elgondolkoztam és ezt találtam: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/065/6 Nem lehet, hogy Mistgun a Lumen histoire célzott? Ha igen akkor ő honnan tudhatott egyáltalán róla?

Mielőtt a Tanács kilövi az Aetheriont, ők is a "Szent Fényhez" imádkoznak. Vagyis ez nem lehet a Lumen Histoire. Inkább olyasmi, mint a FT vilának valami istensége, felsőbb "hatalma". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
STM
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4579

Alkalmilag felbukkanó kísértet


« Válasz #3373 Dátum: 12 jún 28, 11:26:34 »

Igazából simán kiderülhet, hoyg ugyanarról van szó...  Gondolkozik
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3374 Dátum: 12 jún 29, 10:47:41 »

Azon gondolkoztam hogy mi van ha natsu és gazille a jövőbe lettek küldve? Gondolkozik Azért mert nem tudták átlépni a fried által létrehozott rúnát mert 80-nál többek és kicsit fura is. Erre tudok gondolni. Lehet más időbe volt Grandine és Igneel beszélgetése?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 223 224 [225] 226 227 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!