24 máj 20, 06:44:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781245 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3270 Dátum: 12 jún 17, 09:42:01 »

Maximálisan egyetértek veled hiroto.  bow
Kizárt dolog, hogy Iwan ennyire gyenge lett volna. Ha megnézitek, azoknak a Shikigamiknak, vagy miknek amiket Laxusra lődöz semmi hatása nincsen. Nem sebez, nem bénít le, semmit nem csinál. Iwant csupán a Lumen érdekelte, de mivel Laxus semmit nem tudott róla és közölte apjával, hogy Makarov is figyelte őt, felidegesítette magát és lesz*rom alapon gondolta, hogy egy két atyait azért kioszt Laxusnak úgy, hogy nem is akarta igazából bántani, mert nem rá volt ideges. Az elit négyes a Ravenből meg csupa szájhős. Nallpuding klónját Gray földbe gyalulta a Rejtett feladatnál, ergo ez történt volna az igazival is.  Flaret, Lucy simán megverte volna. Kurohebi utánzása meg úgy tűnik függ a harcmező típusától,  tehát még sem tud akárkit utánozni korlátlanul, eddig csak homokozott ikszdé
Egyedül Obra lett veszélyesnek beállítva, de Laxus egyből rájött, hogy őt kell először lerendezni, amíg nem nullázza le a mágiáját. Az érdekes módon senkit sem zavar, hogy Natsu az Erigor elleni harcát kivéve sosem a saját erejéből győzött.
Természetesen az sem zavar senkit, hogy Erza hányszor győzött igazságtalanul mert azt kívánta meg a történet. MinDkét karakterre csak annyi megjegyzés szokott történni ilyen esetekben, hogy nagyon király volt, szépen lerendezte, eszméletlen volt, ő a király stb.. Szóval ne sajnálja senki Laxustól ezt a győzelmet és nem kell temetni a mangát sem egy ilyen húzás miatt. A Raven is vissza fog térni, csupán most fontosabb a Saberrel való rivalizálás, ezért Mashima kiszedte őket a történetből, egyenlőre Nevet.

A Raven kiválásával leginkább a Sabertooth fog szívni. Nagyon úgy tűnik, hogy lesz Orga vs Laxus és Rufus vs Gray is. Pedig Orga és Rufus is kétszer már szerepeltek, Minerva meg Rogue pedig még semmit sem csináltak. Sting leégéséről inkább nem nyilatkoznék  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 17, 09:48:33 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3271 Dátum: 12 jún 17, 10:15:13 »

Azért én ezzel vitatkoznék, hogy natsu nem a saját erejéből nyerte a harcokat az erigorit leszámítva... ezek a megoldások csak valami oylasmit támasztanak alá, hogy natsu erejének a felső haráta akkora amit megkőzelítőleg sem tud használni és még a max erejének talán a 30%át sem alapból... Mert az is az erejének a része, hogy enyire skálázható... pl egy erza vagy gray vagy lucy-t sehogy sem lehet feltápolni így mert alapból rendesen használják az erejüket... Pl erzanak sem leeht megduplázni/triplázni az erejét azzal, hogy pl erőt adnak át neki mert nincs hova, míg natsu ereje olyan amit bőven van hova tápolni, mert mondjuk meg pszintén ugyan nem láttuk még de ignnel erejétől még mindig fényévekre lehet és egyszer majd nyilván igneel erejével kell hogy bírjon....
Naplózva
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #3272 Dátum: 12 jún 17, 13:16:19 »

Wendi hogyhogy harcolhat? Elvileg ELfman az ö helyáére lépett, és harcolt az alkoholista ellen nem?
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3273 Dátum: 12 jún 17, 13:46:44 »

Wendi hogyhogy harcolhat? Elvileg ELfman az ö helyáére lépett, és harcolt az alkoholista ellen nem?

Wendy volt alapból a csapatban, de mivel Obra lenullázta Wendy mágiáját így harcképtelenné tette egy időre. Helyette ugrott be Elfman, akit a Bacchus(alkoholista) elleni harc rendesen megviselt és ő is harcképtelenné vált. Ez idő alatt Wendy rendbe jött és Elfman mondta is neki, hogy a többi rajta áll, így visszaadva neki a helyet a csapatban.  Mosolyog

Elfman harca a második napon volt, Wendy harca pedig már a harmadik napon.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 17, 13:49:38 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #3274 Dátum: 12 jún 17, 14:23:50 »

Én ugy gondoltam hogy 1 vs 1 harcokban egy versenyző csak egyszer szerepelhet. (Ugye Wendi helyét átvette Elf) :S


Nos, akkor marandt még egy jelentös sötét céh (ha a hét év alatt nem lett ujabb) és Zeref.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3275 Dátum: 12 jún 17, 14:48:04 »

Én ugy gondoltam hogy 1 vs 1 harcokban egy versenyző csak egyszer szerepelhet. (Ugye Wendi helyét átvette Elf) :S


Nos, akkor marandt még egy jelentös sötét céh (ha a hét év alatt nem lett ujabb) és Zeref.

A torna úgy van kialakítva, hogy 5 napon keresztül tart és minden nap van egy versenyszám és egy harci forduló.
A versenyszámokra a csapat nevezi az emberét, a harcokat pedig a király dönti el. Nincs kizárva az a dolog, hogy aki versenyzett, azt rögtön nem küldik harcolni(Bacchus így járt), illetve az sem, hogy valaki kétszer harcol/versenyzik. Orga és Rufus például már kétszer szerepelt, mégis sok utalás van rá, hogy előbbi Laxus, utóbbi pedig Gray ellen fog még harcolni a jövőben. Eddig ezek a harcok voltak illetve lesznek:

1. nap:
Ren vs Arania, Orga vs War Cry, Lucy vs Flare, "Mystogan" vs Jura

2. nap:
Jenny vs Mirajane, Toby vs Kurohebi, Elfman vs Bacchus, Kagura vs Yukino

3. nap:
Milliana vs Semus, Eve vs Rufus, "Alexei" vs Laxus, Wendy vs Shelia

Akik még nem csináltak semmit az egész tornán, tehát nem versenyeztek és nem is harcoltak azok: Rogue és Minerva a Sabertoothból, "Mr. Nyúl" a Blue Pegasusból és Rocker a Quatro Kutyulikból.

Még tovább bontom a dolgot:  Nevet

Versenyzett: Gray, Juvia, Natsu, Gajeel, Erza, Cana, Rufus, Orga, Sting, Lyon, Yuuka, Jura, Beth, Risley, Millianna, Yaeger, Bacchus, Novally, Nallpuding, Kurohebi, Obra, Eve, Ichiya, Hibiki.

Harcolt: Lucy, Elfman, Wendy, "Mystogan", Mirajane, Laxus, Orga, Yukino, Rufus, Arania, Kagura, Millianna, War Cry, Bacchus, Semus, Flare, Kurohebi, "Alexei", Ren, Jenny, Eve

Azzal, hogy 7 csapat maradt több fajta lehetőség felmerül:
- Kenton elmélete szerinti 3 csapatos harc
- Valaki kétszer harcol, feltehetőleg a Sabertooth
- Összevonják a két Fairy Tail csapatot és a pontjaik átlagát viszik tovább(30+32=62/2= 31) Valamint egy összetett csapat maradna mondjuk: Natsu, Gajeel, Laxus, Gray és Erza. Lucy kiválásával meg beindulna Arcadios sötét terve.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 17, 16:33:02 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3276 Dátum: 12 jún 17, 14:55:06 »

Most már csak 7 céh van. Ami azt jelenti hogy lesz majd egy 3 céhes csata a 4. napon? Akkor pont jól kijöhet egy Natsu és Gajeel vs Rogue és sting.

Nagyon várom már mi lesz ezután az arc után mert én már a Tartaros-ra várok Nevet.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3277 Dátum: 12 jún 17, 19:44:46 »

Amúgy csak nekem jutott eszembe az a baromság, hogy igazából Obra azaz ördög, a vasorrú bába pedig csak egy test? ^^"
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3278 Dátum: 12 jún 17, 19:51:03 »

Ez nyílvánvaló... Nevet De már más is beírta azt hiszem.
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #3279 Dátum: 12 jún 17, 20:54:37 »

Ritkán olvasgatok itt, szóval. Nevet Csak épp azért írtam be, mert sokan ellenezték azt is, hogy a fémpofát csak úgy kiütötték.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #3280 Dátum: 12 jún 18, 14:52:36 »

Kijött a 33. kötet teljes borítója  Nevet
A hátoldalon meglehet csodálni Mirajane Sátán Lélek: Sitri formáját, most már színben  Kúl
http://i.imgur.com/xsaFy.jpg
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #3281 Dátum: 12 jún 18, 15:10:38 »

Úristen, ez a Sitri színesben nagyon menő lett. *.* Szerintem egy ilyen színű színezést sem láttam DA-n. Nevet
Naplózva
akasai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3282 Dátum: 12 jún 18, 21:17:16 »

hehe  (H)emlegetett  szamár csak sírni kellet és máris feltették..ezer kösziXD
megjegyezném szerintem ez a leggyorsabb fordítócsapat akivel csak találkoztam (nem viccnek szántam) ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 18, 21:19:10 írta akasai » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3283 Dátum: 12 jún 18, 22:11:58 »

Nevet
Na ez tetszett Nevet
Mondjuk nem számítottam ilyen sima győzelemre, de nem bántam ^^
Ami azt illeti 100000% , hogy Ivan csak viccelődött az egész harcba, már ez előző fejezetben kijelentette, hogy őket nem a győzelem érdekli.
Kezdenek Bleach-hoz hasonlóan erősek lenni?
Igen, erre azért vannak ott a sárkányok és Zeref Nevet
A karakterek is? Ugyan már, ne legyünk gyerekek... Még ha Luxus és Erza kimagasló is volt Zerefnek csak előétel lennének. Ami azt illeti Zerefhez képest Makarov is csak egy gyerek lenne... Hmm, Natsu kezd erős lenni, de egy második eredet édes, kevés Zeref ellen.  bow
Be fog toppanni a gő gonosz?
Remélem, mert akkor az ST megtudná, hogy mivel is nézett szembe az az "átlagos céh".
Viszont, nagyon várom a sárkányölő duó szereplését, az FT sárkányölőivel szembe. Még ha nem is a játékokon, utána jó lenne egy kis csetepaté Nevet

Ha már szóba jött a Mavis, Zeref kapcsolat, akkor egy kérdésem lenne. Mégis ki a fene Natsu? Gondolkozik Mert zeref ismerete, de Mavis nem. Vagy ha Mavis is ismeri, akkor igen csak jól leplezi ^^
Kezdenek összekuszálódni a szálak, és egyhamar nem fogunk a végére érni  Pojén

Egyébkét az tudom elképzelni, hogy Mavis Zerefnek a tanonca volt, de mivel Zeref sötét mágiát használt, így Mavis azon ügyködött, hogy fényt vigyen a mágiájába. Ez megmagyarázná, hogy miért szégyelli "azt" és értelmessé válna az a kijelentése is, hogy: "Végre láthatom a céhünket végső formájában, olyannak amilyennek elképzeltem."
Ugyanis egyik FT tag sem használ sötét mágiát.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 18, 22:12:57 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #3284 Dátum: 12 jún 18, 23:23:03 »

Hát ez egy jó kis rész volt, Luxust amúgy is bírom, tetszett, hogy így megfektette őket, bár azért többet vártam volna. kíváncsi vagyok a lolik harcára, remélem vicces lesz.  Nyelvesít De, hogy már megint Zeref... Olyan lesz mint Aizen... a főhősök végig gyepálják magukat a "selejten" aztán ott lesz a fő gonosz. Űbertáposgonoszéletértékételfelejtő Zeref akivel majd harminc fejezeten keresztül harcolnak, hogy a végén ne tudják megölni.  Itt nincs második terv, nincs plusz ellenség; itt Zeref, superman van, és kész.
Oké csak viccelek, de ez a Zeref is csinálhatna már valamit. Szerencsétlentől mindenki akar valamit, mindenki őt abuzálja miközben ott sírdogál az erdőben.

Amúgy Natsu-t szerintem a sárkányokon keresztül ismeri. Mint  ahogy Acnalonga-t (vagy hogy hívják) is ismeri ,lehet a vörös sárkányt is ismeri, és az beszélt neki róla.

A céh sötét titka... Lehet csak pár kínos fotó...  Nyelvesít Jah a végén még kiderül, hogy Zeref alapította a céhet, de nagyot röhögnék. Mavis volt a csaja, csak szakítottak a  sötét mágia miatt... Na jó elment az eszem be is fejezem...
Naplózva
Oldalak: 1 ... 217 218 [219] 220 221 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!