24 máj 18, 21:25:06 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779579 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3195 Dátum: 12 jún 09, 15:38:52 »

Hm...ez felett elsiklottam. Na akkor most minek kell nekik a pénz hogy elpusztítsák? Fel akarnak bérelni egy nagy sötét céhet? Vagy nem tudom :/.
Remélem még lesz egy kemény céh harc mert nem tudni a Tartaros sötét céh milyen erös.
Naplózva
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #3196 Dátum: 12 jún 09, 16:55:24 »

Nem fogja most megölni. Ivan nagyon is jól tudja, hogy ha Luxus most meghal, akkor Neki vége. Nem számít mennyire specializálódodt a tündérek irtására, darabokra szedik őket. Makarov egyedül is, és akkor még ott vannak a többiek... Ha egy illúzió Luxus tér vissza, azt is biztosan észreveszik. Ráadásul mégis csak a fia, bár ez talán már nem számít sokat..
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3197 Dátum: 12 jún 09, 17:00:44 »

Ashbringer: ha jól értettem akkor most azt mondtad '' ha egy illúzió laxus tér vissza...'' akkor észreveszik. Oké de most nyerve értetted vagy veszítve? Mert nyerni nem tud az illúzió miatt mert az illúziót olyanná alakíthatják amilyenné akarják.
Naplózva
Ashbringer
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46


« Válasz #3198 Dátum: 12 jún 09, 17:05:18 »

Természetesen arra gondoltam, hogy legyőzik laxust, és az illúzió tér vissza. Ha laxus győz akkor megszűnik az illúzió úgyis. Hogy mit hitetnek el az illúzióval, az már teljesen mindegy.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 09, 17:06:33 írta Ashbringer » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3199 Dátum: 12 jún 09, 17:23:57 »

Bírnám ha ezt a csatát jól elhúznák és valahogy úgy fejeződne be a következő rész, hogy Natsu és Gazille egymásra néznek és Luxus segítségére sietnének, mint ahogy ezt már írta valaki. Bár ennek igazából szerintem csak az lehet a kimenetele, hogy a Raven Tailt totál szétveri Luxus egyedül és vagy segítséggel. Ha győznének, akkor lehet ez volt az utolsó napja a játékoknak, mert szerintem nagy zavart keltene ez az egész.
Naplózva

dexter6
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 476

Full-idiot Alchemist :D


« Válasz #3200 Dátum: 12 jún 09, 19:32:13 »

Hát ez megint ütött. Jelenleg ez a legjobb manga szerintem. Hétről hétre tudja hozni Mashima mester ezt a kimagasló, fordulatos színvonalat. Remélem ennek a harcnak a kimenetele is olyan lesz, amit senki sem gondolt volna. Legjobban én is annak örülnék, ha Natsu és Gajeel csatlakoznának Luxus-hoz és bucira verik ezeket a beképzelt majmokat. Nekik kellene megtanulniuk, hogy hol is van a helyük. Így jobban belegondolva az lenne az igazi, ha a Sabertooth két sárkányölője avatkozna közbe és mutatná meg az igazi erejüket, majd kiintenének Natsuéknak, hogy így kell ezt csinálni. Nevet  Akárhogy is lesz, szeretném majd látni, ahogyan felsöprik a raven tail-el a stadiont.
Naplózva


Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Train ninjas and save the world from evil on NinjaManager.com!
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3201 Dátum: 12 jún 09, 19:38:11 »

Hát ez jó fejezet volt megint Nevet nekem lenne egy teóriám: Luxus egyedül elveri őket feloszlik az illúzió és annyit látnak hogy luxus egyedül elverte a Raven 5 emberét na ott Sting arcát megnézném  Nevet Nevet de ez úgyse így lesz Nevet majd meglátjuk mi lesz mert ilyen fordulatok utána ötletem sincs mit tervez Mashima
Naplózva
Cloud-san
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 30


« Válasz #3202 Dátum: 12 jún 09, 21:33:02 »

Több lehetséges eset van:

1, Laxus szétveri őket... de komoly sérüléseket szerez. Ezt követően az illúzió eltűnik és látják Laxust össze esni, az RT-t meg kizárják. (Ezt tartom az egyik legvalószínűtlenebbnek.)

2, Laxus szétveri őket, de különösebb sérülések nélkül. RT kizárva, mindenki boldog. (Ez a második legvalószínűtlenebb.)

3, Laxus elveszíti a meccset, a lakrímát, majd belehal... Makarov begőzöl ahogy mindenki és atomkatasztrófa. (Az előzőkhöz képest sajnos valószínűbb... szerintem).

3, Laxus veszít, de lakríma nála marad... de Laxust elviszik magukkal, mint foglyot, hogy Makarov elmondja hol van a Lumen. (Annyira nem valószínű.)

4, Sokak által várt dolog, hallás/látás/szaglás által észrevett eltérés a harcban és Natsu bekiabálva csatlakozik a csatához, aztán mennének leállítani, de ők is észrevennék a HOPPÁ itt valami nem frankó dolgot. RT kizárva. (Valószínűnek tartom.)

5, Maga Mavis lát át az illúzión és szól Makarovnak és ismét atomkatasztrófa. Nevet. (Valószínűnek tartom).

Eddig csak ezek jutnak az eszembe... kíváncsi vagyok további ötletekre Nevet.
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3203 Dátum: 12 jún 09, 21:54:28 »

A Mavisos elég valószínű, mert ha megfigyelitek a harc kezdetet óta nem is mutatták, lehet rögtön ezzel fog kezdődni a következő rész eleje.
Ami még előfordulhat, hogy Meldyék veszik észre, lehet az illúzió csak az aréna egészére van korlátozva, ők meg azon kívülről nézik, tehát elvben láthatják a valós helyzetet, kérdés, hogy tudják ezt kommunikálni, esetleg Gerard által és itt esetleg előfordulhatna az, hogy Gerard lelepleződik és akkor a kardos csajszi meg a cicalány vérszemet kapnak, de ez meg azért nem valószínű, mert itt van az a tanácstag Lahar.

« Utoljára szerkesztve: 12 jún 09, 21:57:23 írta Serpens92 » Naplózva

rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #3204 Dátum: 12 jún 09, 22:14:30 »

Az illúziókon Erza is átlát az üvegszeme miatt. Tehát nem kell ide Makarov vagy Mavis. Másrészt azért elég érdekes, hogy senkinek nem tűnik fel egy illúzió ennyi mágus között.
Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #3205 Dátum: 12 jún 09, 22:49:48 »

Doranbailt -ról sem lehet megfeletkezni s a tanács másik képviselőjéről sem.
Mavis nálam is esélyes csak kérdés szólna -e mindjárt vagy várna kicsit Gondolkozik
De csak lessz benne valami csavar amiért így rendezte a mangaka a történéseket.
Akkora erőt vonultatott fel Luxus ellen ami önmagáért beszél, s valószínű valaki bele fog avatkozni.
Meldyék s Gerard még szintén esélyes.

De milyen lenne ha a kisaszony lépne közbe Nevet

Amikor lelepleződik az RT remélem az FT kemény megja bevonul s lessz egy eresszd el a hajam megmozdulásuk, ahhh milyen szép is lenne.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 09, 22:53:21 írta Fr33man » Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #3206 Dátum: 12 jún 09, 22:59:37 »

De milyen lenne ha a kisaszony lépne közbe Nevet

Esélyes, hiszen a sabereseknek is érdeke, hogy a verseny problémamentes legyen, meg amúgy is elég szabályhozragaszkodóak. Mosolyog
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3207 Dátum: 12 jún 09, 23:08:30 »

Na egy kicsit off ugye , de ha már ennyire istenítek mashimat nézzétek meg hogy ugra bugrál a színpadon az anime 3. openingjére élőben Ördögi Ördögi Ördögi

http://www.youtube.com/watch?v=SzshCoeXxkM
Naplózva
Winidius
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #3208 Dátum: 12 jún 09, 23:24:43 »

egyre jobb és fordulatosabb fejezetek jönnek, nem tudom meddig lehet ezt még fokozni Nevet
luxus csatájának hamarosan vége lesz, mert
https://twitter.com/#!/mashima0012/media/slideshow?url=pic.twitter.com%2FZ00na3qx
itt a képen a Lamia Scale tag van, a kép alatt pedig a japán szöveg kb. annyit jelent, hogy: a 288 és 289es fejezet kéziratát elkezdtem párhuzamosan csinálni, de most megyek aludni
azaz a 288ban jön az utolsó 2 csapat, a fairy tail a és a lamia scale harca
ha bárki közbeavatkozna vagy lebukna a raven tail, akkor azt biztos nem tudnák1 fejezetben lezárni + nem jönne olyan gyorsan a köv. harc
szerintem a legesélyesebb az, hogy nem részletezik a harcot, hanem csak azt hogy vége az illúziónak és csak ketten lesznek a küzdőtéren(így a raven tailesek képességei is rejtve maradnának), luxus kiszáll pihenni és a köv. naptól már mistogan visszatér és kanával együtt már meglesznek öten
vagy luxus iszonyat erős lett és gyorsan lerendez mindenkit egy fejezet alatt, esetleg bemutat egy fairy lawt
akárhogy is lesz, biztos eseménydús fejezet következik
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #3209 Dátum: 12 jún 10, 10:09:20 »

Hát Winidius remélem igazad lesz, ha megint félbeszakadna egy verseny azt nehezen bocsátanám meg Mashimának, egyszer már ellőtte ezt a Tenrou-szigetnél, remélem most végig láthatjuk majd a játékokat. Igazából az se baj ha nem a Fairy Tail nyer, sőt talán még jobb is lenne, a 7 év akkor is sok idő és azalatt sok új tehetséges mágus is felnőhetett. Az FT már így is visszaszerezte régi hírnevét, még ha nem is első lesz akkor sem becsülhetik már le Nyelvesít

Szerintem is láthatunk egy nagy csavart a következő rész(ek)ben, elvégre az utóbbi időben sikerült meglepnie minket többször is, most nagyon benne van  Pontosan
Naplózva

Oldalak: 1 ... 212 213 [214] 215 216 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!