24 máj 17, 09:08:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #3120 Dátum: 12 jún 03, 08:26:30 »

Mekkora szívás lesz Ivan-nak ikszdé. Azt se tudja hogy kana csak kapta és nem nagyon kapja meg az elkövetkezendő alkalmakban. Vajon kell nekik a laxusban lévő lacrima? Vagy esetleg most már a mágia is? Sok felesleges összetűzés lesz ami csak arcadios tervét segíti :/.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #3121 Dátum: 12 jún 03, 09:11:27 »

Azért mavis csillogó szemei megfizethetetlenek amikor a gyözelem érdekében szöveget pampogja mint amikor engedélyezte gerard-t is Nevet Nevet Azért kana is tápolta magát az elmúlt 3 hónapban szal sztem a kis kártyáival is tudott volna egy olyan 2-3000es sebzést csinálni... az már más kérdés hogy fairy glitterrel kiakasztotta a mérőt Ördögi Ja és itt jön a másik, ugye összetörte a mérőt az meg kidobta a legnagyobb értéket, így elvileg a glitter lehetett erősebb is csak mível eltört a mérő igy lehet hogy a 9999 a legmagasabb érték amit mérő tud.... + sztem a fairy glitter még ennél is lehet jóval erősebb, ugyanis ami bluenote ellen is történt hogy cana gyenge volt a használatához így az ereje nem volt elég bluenote ellen, míg mavis most valami oylasmit mond hogy a saját ereje miatt már tudja használni valszeg a 3 hónapos edzés miatt, de ha cana később még erősebb lesz nem tartom kizártnak hogya glitter is erősödik, és közelíti majd a maximális pusztító erejét....

Ja és azt én is osztom, hogy amikor luxus fejét mutatták orga értéke után, onnan már csak egy gyenge vagy mondat hiányzott luxus szájából, hogy mégjobban megalázzák a nagy sabertooth-t Nevet Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 09:13:39 írta Sammy Blaze » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #3122 Dátum: 12 jún 03, 10:08:40 »

Szerintem az a mosoly inkább egy elismerő, hogy "igen pont erre számítottam". Vagy valami hasonló. Nem pedig egy ledegradáló vigyor.
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3123 Dátum: 12 jún 03, 16:34:10 »

Csak szerintem volt olyan ez az mágikus erőmérős verseny, mint a Dragon Ball-ban, amikor Goku visszatér 7 év után és Vegita felrobbantja a mérőeszközt, na ezt most Kana tette meg ikszdé
Érdekelne amúgy, mi lehet a Raven Tail célja, mert nagyon lapítanak ám itt a végén.
Jó fejezet volt, többet nagyon nem mondok, mert már úgy is elmondtátok előttem Mosolyog
Ja és várom a kövi fejezetet Nevet
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3124 Dátum: 12 jún 03, 17:46:31 »

Végig gondolva a Rave úgy vezeti összetettben a verseny hogy semmit vagy alig valamit mutattak:
Narpuding: alakját tudja formálni és valószinüleg érzékelő Hmm?
Flare: na az ő mágiáját megismertük
Kurohebi: a versenyben csak futott és a harcban se teregette ki a lapjait
Obra és Alexei: semmit nem mutattak 
ezzel szemben hagy ne soroljam fel hogy a többi céhben már láttunk valami extrát
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3125 Dátum: 12 jún 03, 17:57:25 »

Na ja, mondjuk Obrától az a 4 pontos támadás nem volt valami nagy, de mivel ezen az oldalon: http://mangastream.com/read/fairy_tail/24714326/16
Megnézed az első három képkockát (leginkább a 2. és 3. a lényeg), elmondják hogy mi van Obrával kapcsolatban. Ha Alexei olyat mond, hogy nem kéne emberek előtt mutogatni, akkor elég durva lehet, ez a 4 pont csak a látszat volt, szerintem elérhette volna simán Jura szintjét is, ha nagyon belelendül. Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #3126 Dátum: 12 jún 03, 18:19:00 »

Azért szerintem Jura is lazára vette itt a figurát.
Tolt valamennyit amit elégségesnek gondolt de nem adott bele mindent.
Naplózva
akasai
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #3127 Dátum: 12 jún 03, 18:44:44 »

Én valamit nem értek, az előző fejezetbe a pandemonium  bevezetőjénél még valami olyasmi volt hogy, ha legyőzöl 3 szörnyet akkor kapsz 3 pontot, akkor erzanak nem 100 pontot kellet volna kapni? (habár lehet van valami limit benne)
 A másik meg ez a Sting minden fejezetbe leizzadja magát a félelemtől ikszdé lehet nem is annyira erős mint mondják Gondolkozik
Naplózva
P4ndora
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 262



« Válasz #3128 Dátum: 12 jún 03, 18:47:43 »

Hát samdav nem biztos, hogy van neki pusztító jellegű támadása... vagy ha van akkor (már korábban említettem is ha jól emlékszem) valami olyasvalaki lehet mint Gérard, ha megmutatná igazi erejét akkor esetleg a tanács felismerné, hogy ő is egy körözött személy ^.^ (mellesleg megjegyzem, hogy az RT nem éppen tűnik olyannak, aki fél a tanácstól, így lehet hogy neked lesz igazad)

akasai: a győztes mindig 10 pontot kap. Legjobb esetben is, ha egy csapat minden versenyt megnyerne (2 verseny/nap, 5 napig) akkor is 2x5x10 azaz a maximum pont csak 100 amit el lehet érni az egész játékokon.

szerk: itt van az az oldal ahol említi: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/268/15
Mivel Cana érte el a legnagyobb számot MPF-ben, így ő a 2. lett azaz FT b csapata 8 pontot kapott, Juráék 6-ot, stb.
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 18:52:37 írta P4ndora » Naplózva

Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #3129 Dátum: 12 jún 03, 20:04:32 »

Azok a pontok úgy számítottak mint az első feladatban ott is a találat által szerzett pontok egy rangsort állítottak és az alapján mentek a pontok
Naplózva
Beatreex
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 340

"Én önmagamban egy fordított dimenzió vagyok."


« Válasz #3130 Dátum: 12 jún 03, 20:35:06 »

Ennek tényleg eléggé Dragon Ball feelingje volt. Nevet Na de sebaj. Arra azért kíváncsi lettem volna, hogy Kana mennyi pontot ért volna el ha a kártyáit használja...
Mavis és Makarov mostanában egyre gyakrabban vág ilyen fejet: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/285/16 ikszdé
Itt még azért Jura-nak is az arcára fagyott a mosoly. Nevet : http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/285/18
Az az Obra meg túl titokzatos. :/ Nem tudtunk meg róla többet.
Naplózva

"Az emberek könnyebben bocsátanak meg annak, aki téved, mint annak, akinek igaza van." Joanne Kathleen Rowling

"My dad always says be nice to the people on the way up because you’ll need them on the way down." Colin Morgan
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #3131 Dátum: 12 jún 03, 20:49:18 »

^^ ez jó kis fejezet volt Nevet
Eléggé kiszámíthatatlan Mashima-Sensei Nevet erre a fordulatra végkép nem számítottam(szegény Erza kitett magáért, hogy a legjobbat nyújtsa a céh nevében, erre felosztják a többi pontot is)
Amúgy az előttem szólókkal nem értek egyet, hogy a Fairy Glitter "kezd unalmas lenni", De szerintem szükség volt erre, meg valószínű úgy sem lesz belőle rendszer. Sting arckifejetései egyre jobban megnevettetnek Nevet 3x vágott már ilyen fejet(és még Gildarts erejét nem is látta ikszdé)
Jura hozta a formáját, nem is vártunk más tőle, DE akkor Makarow mit csinált volna az erőmérővel(vagy inkább az arénával)?  Wátdöfákk
Natsu és Gray... hááát.. a két legnagyobb arc ikszdé
VÉGRE színre lép az FT egyik kemény magja egy harcban Nevet
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
baton
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30


« Válasz #3132 Dátum: 12 jún 03, 21:09:29 »

Az utóbbi pár fejezet nagyon tetszetős volt, s az FT is egyre inkább mászik vissza a ranglétrán az őt megillető első helyre^^
Számolgattam egy kicsit, és ha az ft így marad, hogy az 1-2. helyet a továbbiakban is megszerzik akkor  elsők lesznek:P (elvégre annak kell lenniük Ördögi )

fairy tail a 22+10   +8+10+10        60
fairy tail b 20+10   +10+10+8       58
raven tail 36+0   +6+10+6         58  (vagy ha 4-ek lesznek akkor 54-56)
sabertooth 24+10    +4+10+4     52  (vagy ha 3-ok lesznek akkor 54-56)
Ez az én elképzelésem a verseny végén lévő pontszámokról amennyiben a verseny megéli az 5. nap végét. S ilyen esetben (persze a pontok ide-oda eltérhetnek 1-2vel vagy akár sokkal többel is smirksweat ) a sabertoot-nak pont az a 2pont kéne a 2.helyhez (ha persze nem az elsőhöz, mert valahol előrébb végeznek) amiről sting lemondott a futás alatt. Milyen fejet vágnának miatta Pojén
« Utoljára szerkesztve: 12 jún 03, 21:15:34 írta baton » Naplózva
Ookami-chen
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 76


orosz kém


« Válasz #3133 Dátum: 12 jún 03, 21:11:53 »

Hát igen ez a fejezet kicseszés volt a köbön Erzával, szegény kitett magáért erre a többiek meg csakígy .... na mind1.
Várom én is ezt a Laxus csatát Nevet
Az emberek döbbent feje meg tényleg mindent visz Nevet és tényleg a Natsuék féle pusztítást még nem is látták Nevet
Naplózva

Nézz csak ránk! Mindenünket felhasználtuk! És mégsem fekszünk holtan! Képesek vagyunk felülkerekedni a gyengeségünkön és félelmünkön! Ezt jelenti az élet!
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #3134 Dátum: 12 jún 03, 22:02:39 »

Hát samdav nem biztos, hogy van neki pusztító jellegű támadása... vagy ha van akkor (már korábban említettem is ha jól emlékszem) valami olyasvalaki lehet mint Gérard, ha megmutatná igazi erejét akkor esetleg a tanács felismerné, hogy ő is egy körözött személy ^.^ (mellesleg megjegyzem, hogy az RT nem éppen tűnik olyannak, aki fél a tanácstól, így lehet hogy neked lesz igazad).
Itt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/285/13
Az 5.képkockában azért mégis komolyan veszi és szerintem ez volt Jurának a legerőteljesebb támadása.
Mondom én, nagyon lapítanak valami miatt, lehet hogy ez meg fogja szakítani az egész versenyt, amin az RT mesterkedik? Gondolkozik

Ennek tényleg eléggé Dragon Ball feelingje volt. Nevet Na de sebaj. Arra azért kíváncsi lettem volna, hogy Kana mennyi pontot ért volna el ha a kártyáit használja...
Ugye? Én is így éreztem, tiszta Dragon Ball Nevet Hm... kártyáival tized ennyit se ért volna szerintem kacsint

Én arra lettem volna kíváncsi még, hogy Natsu hány pontot ért volna el ezen a versenyen, mondjuk a Villámló Tűzsárkány csapással Mosolyog
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 207 208 [209] 210 211 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!