24 máj 17, 09:10:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778173 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2430 Dátum: 12 márc 03, 20:45:22 »

Am Sabretooth kezd FT-s jellemzőket mutatni xD Sting beszólási xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2431 Dátum: 12 márc 03, 21:28:45 »

Azért ezaz roga csávó azért nez ki ennyire bitangnak mert ssj3 a frizuja meg egy hihetetlen gyösz volt az ellenfele! Nevet Nevet
Naplózva
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #2432 Dátum: 12 márc 03, 23:04:26 »

Huhh, rég volt, hogy ennyire várok egy újabb fejezetet.
Az utolsó oldalon Gerard naon kemény volt. Komoly mágiát és nagy győzelmet várok tőle. Tudom, h kemény az ellenfél, de Gerard se tétlenkedett az elmúlt években, plusz szerintem Ur rajta is elvégezte a kis "beavatkozást" Mosolyog.
Átolvastam a csatáját Natsu ellen, már akkor is komoly erőt képviselt a srác.
Remélem Mashima befejezi, h a Fairy Tailt a földbe döngölje, kellett ez, de szerintem már eleget kaptak. Jura tökéletes, h rajta mutassa meg az új(-régi) Fairy Tail erejét.

Elég is a szócséplésből, egy dologban biztosan lehetünk: egy kemény és tisztességes csata lesz.
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #2433 Dátum: 12 márc 03, 23:41:07 »

Orga és Zancrow közt szerintetek lehet kapcsolat? Nekem ez a fekete villám olyan mint ha "istenölő"mágia lenne, plusz a külsejük is hasonló.
A Jura vs Gérard remélem romba dönti az egész stadiont és félbeszakad ez a verseny és a FT bedarálja az ellenségeit.
ui.: kezd olyan érzésem is lenni, hogy a BP-s nyuszi Bob mester és megpróbálnak csalni vagy ők is be vannak avatva csak nemtudjuk Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2434 Dátum: 12 márc 04, 00:09:46 »

Megkapjuk a manga első 10 szent mágusok harcát  egymás ellen     bow 

Makarov és José is szent mágusok voltak =)

Egyébként nemhiszem hogy Orga Istenölő lenne. Elvileg azt a mágiát csak Hades és Zancrow ismerte. Amit én elvárok a kövi fejezettől hogy zúzzák szét az arénát =D Egy Abyss Break-et énis megnéznék =D

Naplózva


Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #2435 Dátum: 12 márc 04, 00:13:39 »

Hoppá, egy kis bemelegítés után rögtön behozza annak az embernek a harcát, akire már azóta vártam, hogy megjelent. Na jó, azért a Lucys harc nem mondható bemelegítésnek, de mindegy. Jura erős ellenfél lesz, az biztos, bár valahogy nekem ez a rossz ómen cím nagyon nem tetszik, bár, lehet, hogy ez másra fog utalni, de nagyon nem szeretném, hogy Gérard fel legyen fedve. Maradjon az a vacak maszk!

Ren és Sherry... tetszik, határozottan aranyos, főleg az az eljegyzős, nem eljegyzős rész.

Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #2436 Dátum: 12 márc 04, 19:57:46 »

Jó kis rész volt Nevet Bocsi ezért a hülye kérdésért ,de melyik mágia az Abyss Break? Mert fogalmam sincs  smirksweat .(mondjuk minden eddigi Fairy Tail rész láttam  Pontosan ) Orga...ha már mennydörgés akkor inkább hajaz Luxusra. De Luxus jobb Nevet
Gerard szeme...Az az érzésem ,hogy átvált bad ass módba(mint,Ichigo Aizen ellen a végén a Bleachben,a Bleach is..nah mi NevetKúl Bár Jura elég nagy falat.. régebben is nagy erőt képviselt hát még most..Juviát nem értettem ,hogy vajon miért rakták be abba a képsorba  Gondolkozik
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2437 Dátum: 12 márc 04, 20:29:11 »

Ő lenne az Abyss Break.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/055/3

Gerard is ismeri és tudja használni, legfeljebb az övé kisebb. Tulajdonképpen kaput nyit a pokolra. Szerintem ezt nem használhatja nyíltan. Attól nem tartok, hogy az itt lévők ismernék Gerard mágiáját mert nem emlékszem, hogy régen olyan nagyon mutogatta volna valakinek is.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 20:38:31 írta rini67 » Naplózva
viper20ster
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 9


« Válasz #2438 Dátum: 12 márc 04, 20:39:31 »

Jó rész volt. Örömmel nyugtázom a Natsuból feltörő perverzséget!:D Hajrá natsu! kacsint
Naplózva

The End Is the Beginning Is the End
Hórusz87
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 52


« Válasz #2439 Dátum: 12 márc 04, 23:20:35 »

Gyorsan összeszedve Gerard által használt mágiát (legalábbis, amit mi ismerünk):

Meteor - hihetetlen sebességre gyorsítja a használóját, szemben Racer képességével, ami egy adott területen lassította le mozgást.
Grand Chariott - olyan a pusztítás, mint ha egy meteor csapódna be.
Mennyei mágia -Altearis - Ez nyírta ki egy csapással Shimont.
Abyss Break - Ezt nem sikerült aktiválni, de a felsoroltak közül ez lehet a legpusztítóbb.

Ezek a lényegesebbek, de ezek mellett láttunk már tőle más "gyengébb" támadó mágiát, illetve gondolati kivetülést, ami megint csak hasznos lehet egy csatában, de használt már bénító kígyót is.
Ha jól gondolom, akkor Gerardnak csak a gondolati kivetülése olyan erős volt, hogy bekerült vele a Tanácsba.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2440 Dátum: 12 márc 04, 23:39:49 »

Azért ez a varázslat nem egy egyszerű dolog lehet, ha dupla tárolós gemini kombóval sem olyan erős, mint amit az Angel kapott. Ott mivel lett felturbózva akkor Lucy, mert ha jól emlékszem ott csak a képletet kapta meg hozzá semmi mást.
...

Talán azzal, hogy ott szinte önkívületben tolta, teljesen üres elmével és semmi nem vonta el a figyelmét. kacsint Próbáld ki magadon, hogy ha úgy végzel valami munkát, hogy közben minden mást kizársz az elmédből és igazából arra sem koncentrálsz, amit csinálsz ("elbambulsz"), akkor sokkal jobban megy. kacsint

... (na meg a következő nap előtti eseményekre, olyan Fairy Tail módra) ...

Hát igen. Nevet Kettő lehet: Vagy egy adag hülyeség jön, esetleg egy kis bajtársias harci szellem ápolás Wendy-nek, Lucy-nek és Gray-nek, vagy... Makarovval az élen odaállnak a Raven Tail elé és tájrendezés. ikszdé

Megkapjuk a manga első 10 szent mágusok harcát  egymás ellen...

Visszább írta valaki, hogy Makarov és Jose harcakor is ilyet láttunk.
Viszont ott elhangzott, hogy eléggé gáz, ha két Szent Mágus harcol, mert utána újra kell rajzolni a térképet. ikszdé http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/064/20

Remélem, nem derül ki. Meg nem is hiszem, hogy a versenynek ezen a szakaszán már kitör a balhé. De ha Luxus ellen Mistgunnak leesett a kendője, Jura ellen is lehet, le fog :'S ...

Egen, ez biza gáz. Mert ha lelepleződik, akkor nem csak saját magát rántja szószba, de a Fairy Tailt is. ^^"

... ui.: kezd olyan érzésem is lenni, hogy a BP-s nyuszi Bob mester ...

Ahhoz túl magas és túl sovány az a nyúl. Nevet

... Egy Abyss Break-et énis megnéznék =D

Ezzel csak annyi a gáz, hogy akkor nem csak az aréna lenne oda, hanem úgy az egész környékből csak egy füstölgő kráter maradna. ^^" ikszdé

272-273.:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/272/10
Páran felvetették, hogy Natsu túlzottan nyugodt, régebben már egy ilyen után lebontotta volna a stadiont.
Hát szerintem meg nem. Mosolyog Többször hallottuk már Natsutól, hogy erősnek tartja Lucy-t. És arra is volt már példa (Mennyország tornya, Erza), hogy Natsu nem akart beleavatkozni a céhtársa harcába, mondván, hogy az a másik ügye, neki kell rendezni. Vagyis nem gázol bele a csapattársa becsületébe azzal, hogy "segít" neki, esetleg megmenti. Mosolyog

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/272/15
Ez a kúpolásjelző fej Flare-től nagyon kész. ikszdé Hej, ha eltrafálja az Urano Metria, akkor biza ölben vagy hordágyon kell kivinni a küzdőtérről és tuti infúzión kapja pár napig még a bundás kenyeret is. ikszdé

A 272. volt szerintem mostanában a legjobb FT fejezet. 253. óta nem is volt ilyen jó rész. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/273/14
A Quatro Cerberus eléggé Ninpou, Bokszzsák no jutsu szériában van. ^^"
A Mermaid Heel is hasonló, náluk esetleg csak a csuklyás lány lesz érdekes. Páran már meg is tippeltük, hogy esetleg Miriana lesz az. ^^

Am Sabretooth kezd FT-s jellemzőket mutatni xD Sting beszólási xD

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/273/16
...meg ez az idióta Orga. ikszdé "Eléneklek egy dalt." ikszdé
Csak azt mondom, hogy a Sabertooth-os emberkék nem lesznek rossz fiúk. Lesz ellenük harc, sőt remélem, hogy igen jó kis csihi-puhik lesznek, de ők valszeg "csak" a sárkányok rejtélyének megoldásához adnak majd egy kis infót.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/273/17
Érdekes bunyó lesz, az fix. Egy volt és egy azóta is Szent Mágus csap össze. Azért nagyon kíváncsi leszek, hogy harcol majd Gérard a Meteor nélkül. Jura kemény fickó (Keményfém Jura ikszdé), a piti trükkök semmit sem érnek majd ellene...


A manga lapozgatása közben találtam valamit:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/064/17
Itt Makarov elvileg vagy szétoszlatja, vagy hatástalanítja Jose mágiáját, amivel Erzát szorongatja. Ez egész hasonló cuccos ahhoz, amit Obra is használt, bár ebből "semmit" sem láttunk, csak hogy szétoszlik az Urano Metria...
Vagyis az ilyen mágiaszétoszlatás annyira nem egyedi képesség. Bár Makarov és Aria sem éppen mindennapi alakok. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 04, 23:43:07 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #2441 Dátum: 12 márc 05, 07:08:04 »

ha jól láttam,gérard szerzett pár érdekes genjutsu botot.Szóval lehet látunk valami érdekesen ujjat. Ördögi
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2442 Dátum: 12 márc 05, 07:10:30 »

"Azért nagyon kíváncsi leszek, hogy harcol majd Gérard a Meteor nélkül"
Miért nélkül? Kiszíjták az erejét? Ohh My God

Amúgy akkor majd ha Luxusra kerül a sor akkor simán lenullázhatja az ellenét egy Fairy Lawwal? Hmm?
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2443 Dátum: 12 márc 05, 08:34:33 »

Annál praktikusabb lenne ha az összes ellenfelét lecsapná Nevet , aztán mondana egy upsssssz ez egy picit gyengére sikeredett vagy bocsika de félrement  s nem véletlenül  Ördögi

Számítok egy "átkozott Makarov" beszólásra vagy valami hasonlóra minkor meglássák Gerard erejét hisz Jurát tartják a legerősebnek a versenyzők közül.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2444 Dátum: 12 márc 05, 12:41:49 »

Amúgy én nem értem, hogy miért Gerard lépet be a Fairy B csapatba. Szerintem Meldy kevésbé kockázatos lett volna és meglehetősen kellemetlen és erős mágiát birtokol. A lebukás veszélye is kicsi lenne, hiszen nem nagyon tudják, hogy ki ő. Akik meg tudják azok maguk is ugyan onnét valók. Gerard lebukása megmagyarázható a Fairy részéről hiszen tényleg volt egy Mistogan nevezetű mágusuk, amely ugye tökéletes mása Gerardnak. A céh tagjainak nagy része azt sem tudja, hogyan néz ki valójában. Arról pedig Natsuékon kívül senkinek nem kell tudnia, hogy ő most Edolasban próbál lelket önteni a népébe. Így nyugodtan "mondhatják", hogy megtévesztette őket.
« Utoljára szerkesztve: 12 márc 05, 12:47:42 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 161 162 [163] 164 165 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!