24 máj 17, 13:09:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778296 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2295 Dátum: 12 feb 10, 16:03:25 »

Lehet összecsapottnak tűnt az, hogy 2 fejezet alatt lement a Rejtett feladat , de mivel harcok is lesznek, amik valószínűleg tovább fognak tartani és mások harcát is valószínű mutatják az "A" csapaton kívűl így muszály volt gyorsítani. Nekem nem volt vele problémám.

Juvia nem volt szégyenlős, lazán felülről lerúgta Lyont  Nevet
A másik kedvencem Natsu elmélkedése: "Csináljatok úgy mint Happy"  Laxus nem élné túl azt a szégyent  smirksweat

Szöszi vs Flare  Kúl

1 tippem van + 1 amit szeretnék, hogy bekövetkezne

1. Flare egy elmebeteg, aki véletlenül olyan mágiát fog használni, ami Lucyt kórházba küldi. Ennek a vonzata az lesz, hogy megint Erza vagy Natsu lesz a hős vagy bosszuálló,akik először kapják el a Raven Tailt. Lucy kiesése miatt visszajön Wendy, akinek Sherry húga lesz az ellenfele.

Azt akarom, hogy Lucy jól rúgja seggbe a csajt és egyszer ő legyen a hero és lássák a kételkedők is,hogy a legerősebbek között vana helye. Ebben az elméletben a csata utáni sérülések miatt lenne csere. Wendy +Freed vagy Bixlow jöhetne helyette ha így lenne.

Csak jelzem, hogy megint 27 oldalas fejezetet kaptunk. Csak így tovább sensei.  bow
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 10, 16:25:22 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2296 Dátum: 12 feb 10, 16:45:21 »

Az nekem is megfordult a fejemben, hogy natsu lesz az aki véget vet ennek a meccsnek ölbe kapva lucyt mert nagyon elveri  a fogyatékos... Viszont valamiért úgy gondolom, hogy ez döntetlen lesz... De mint a pontokból is kiderül, a harcnak sokkal nagyobb a jelentősége szinte mint a feladatoknak vagy minimum ugyanakkora ugye a győztes itt is 10 pontot kap de a vesztes semmit magyarul a harcnál alakulhatnak ki a legnagyobb külömbségek a pontokban nem pedig a versenyek alatt... Az viszont tény, hogy gray nagyon bebukta ezt a feladatot és gazille-ék is szépen leestek a második helyről Nevet Van egy olyan érzésem, hogy gray vagy valaki nennek a rufusnak is csúnyán beveri még a képét úgy ahogy stingre és rogue-ra is ez vár...

Viszont azzal, hogy lucy most megy harcfolni ezzel már nem valószínű a 4. napos páros csatára a natsu lucy páros de annál valőszínűbb így a titánia szalamandra párod mondjuk a saber duplasárkánya ellen Nevet Viszont tuti nem fogják végig mutatni az összes csatát csak a két fairy csapatét vagy pedig a többi csata szimplán rövid lesz mondjuk egy fejezet alatt simán lemegy 2 meccs...
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 10, 16:52:24 írta Sammy Blaze » Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #2297 Dátum: 12 feb 10, 16:51:48 »

Csak jelzem, hogy megint 27 oldalas fejezetet kaptunk. Csak így tovább sensei.  bow

Csak 24 oldal.

Gray szerintem nagyon el fog valakit  verni, most ő a legmotiváltabb. Mavis meg nagyon koncentrál, szerintem ő rá fog jönni hamar mindenre. Ő a Fairy Tail kezében most egy adu ász, mivel senki más nem tud róla.
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2298 Dátum: 12 feb 10, 16:56:03 »

Csak jelzem, hogy megint 27 oldalas fejezetet kaptunk. Csak így tovább sensei.  bow

Csak 24 oldal.

Gray szerintem nagyon el fog valakit  verni, most ő a legmotiváltabb. Mavis meg nagyon koncentrál, szerintem ő rá fog jönni hamar mindenre. Ő a Fairy Tail kezében most egy adu ász, mivel senki más nem tud róla.

Na ja ott amikor a közönség röhög rajtuk ott mavis nagyon gondolkodik valamin és furcsán komoly feje van, vagyis valamit vagy észrevett, vagy csak tervez valamit...
Naplózva
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #2299 Dátum: 12 feb 10, 17:31:29 »

Hát valaki komoly fejet vág az ft-ben annak két következménye lehet.Lehet valami nagyon röhögtető. ikszdé
                                                                                                       vagy lehet valami amitől tátva marad a szánk. Ohh My God
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
kristian1112
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 149



« Válasz #2300 Dátum: 12 feb 10, 17:41:22 »

nekem csak az volt a bajom hogy Grayt jóformán boxzsáknak használták,egy ütést se vitt be meg semmi,tehát nagy csalódás,főleg itt semmi,főleg őt verték,de a végén terminátor lessz és ö foglya le nyomni Rufus-t. Logikus is hisz majdnem egyforma mágiájuk van-alkotnak
Naplózva
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #2301 Dátum: 12 feb 10, 17:50:07 »

Sejteni lehetett, hogy az elején nem az FT fog jeleskedni. Ez be is jött. Bár a Fairy Tail B-ből a "leggyengébb" képviselte a csapatot. Rufus képessége talán azért érdekes, mert alkotó mágiát használt egy alaktalan dolgon. Mert azért a memóriát nem könnyű megfogni. Lehet ezért volt olyan nagy szám. Lehet, hogy Lucy is veszteni fog most (bár remélem nem, utoljára azt hiszen Angelt nyomta le, igaz azt is segítséggel. Ráférne már egy győzelem.) Mondjuk a mangaka biztos kidolgozta azt, hogy a torna izgalmas maradjon, de a végén a FT nyerjen. (Bár valószínű, hogy az A fog nyerni de én azt sem bánnám, ha a B csapat lenne a nyerő a végén.)
Naplózva
Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #2302 Dátum: 12 feb 10, 18:17:15 »

Nagyon jó fejezet volt Nevet Mashima sensei nagyon tudja, hogy mit csinál, igazi csemege volt ez a 24 oldalas manga a naruto 13-14 oldalas fejezetei után...
Gray valakit nagyon be fog darálni... Most már Natsu is kellőképpen ideges lett. Szerintem is valami olyasmi lesz, hogy Lucyt szörnyen el fogják páholni, amitől ő sem tudja folytatni a játékot, ezzel végképp fel tudnák idegesíteni Natsut. De a csillagszellemekkel is tuti lesz valami, hiszen mondták, hogy bármikor készen állnak segíteni nekik. Előfordulhat, hogy már a következő fejezetben meg tudjuk, hogy mi is lesz ez a "segítség" a csillagoktól és ki tudja? Ezáltal talán Lucy fog nyerni Mosolyog Őszinten azt is remélem, hogy csinálni fog megint egy olyan urano metoria (remélem jól írtam) varázslatot, mint amit Angel ellen is használt. Személy szerint én nagyon várom az összes küzdelmet, kíváncsi vagyok mindenkire, érdekel mindenkinek a képessége stílusa, de a versenyeket is éppúgy várom, főleg hogyha ilyen jók és kreatívak lesznek mint ez a "rejtett".
Ajj, lehetnének rövidebbek is a hetek Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 10, 18:20:33 írta Senais » Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2303 Dátum: 12 feb 10, 18:48:21 »

Megmondom őszintén, hogy én is Lucy győzelméért szurkolok. Az ok pedig az, hogy tényleg nem láttuk illetve nem látták még a többiek igazi harcban. A többség azt hiszi, hogy Lucy gyenge, pedig szerintem sokaknál sokkal erősebb a mágiája által. Másrészt ha kell akkor nagyon is odateszi magát. Ezért gondolom, hogy jó lenne ha győzne mindenki szeme láttára egy erős ellenfél ellen. Ezzel megváltoztatva mások véleményét róla.
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #2304 Dátum: 12 feb 10, 19:22:28 »

Tudjátok itt már csak egy tag tudna 100%-osan rendett tenni, hogy bek*ssoljanak a nézők, csak hát ő nincs itt smirksweat persze hogy elkellett mennie...
« Utoljára szerkesztve: 12 feb 10, 19:23:15 írta swadawa2 » Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2305 Dátum: 12 feb 10, 19:37:51 »

Na igen egy urano metria-t én is szívesen látnék, mint lucy legerősebb varázslata.. Remélem nem angel ellen láttuk utoljára még ha akkor csak hibiki adta neki és utánna el is felejtett mindent...
Naplózva
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #2306 Dátum: 12 feb 10, 20:23:39 »

Ki akar velem fogadni?
Mennyibe, hogy el lesz játszva, hogy Lucy előhívja Lokit a csaj ellen, és Loki megpróbálja felszedni Nevet
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #2307 Dátum: 12 feb 10, 21:07:14 »

Ki akar velem fogadni?
Mennyibe, hogy el lesz játszva, hogy Lucy előhívja Lokit a csaj ellen, és Loki megpróbálja felszedni Nevet
Poénnak még oké is lenne, bár szerintem akkor a közönség állát föl kéne szedni a padlóról xD
Komolyra fordítva a szót. Reménykedem, hogy Lucy győzz. Miért? Mert mért ne? Egyszer tényleg megmutathatná, hogy ő nem (csak) egy pom-pom lány, hanem egy erős mágus.

Az Uranometria szerintem még vissza fog köszönni. Ha nem is most, de később biztos. Mondjuk az tetszene, ha kiderülne létezik egy olyan csillagmágus, aki tud ehhez hasonló varázslatokat, Lucy meg elmenne hozzá, hogy megtanulja.
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2308 Dátum: 12 feb 10, 21:10:32 »

Az jópoén lenne Lokival xD

Remélem, nem játssza el mashima,hogy az FT csak az utolsó pillanatban győz, addig meg csak hátul vánszorog.... Tehát remélem Lucy nyer ^^ Gray meg remélem nagyon bedarál majd valakit.....

Meg az is sablon lenne, ha az utolsó fordulóban az a sötét erő mindenkit megtámadna,és az FT mentené meg a helyzetet... Meg sztm a raven taillel is lesz valami, ebből az arcból nagyon cokat ki lehet hozni, én csak azt remélem, hogy nem lesz sablonos Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #2309 Dátum: 12 feb 10, 23:10:29 »

Nos szerintem is Lucy fog nyerni, es sztem abban a dobozban, amit az apjatol kapott egy arany kulcs lesz, vagy Libra vagy Pisces, es talan Lucy ellenfele is csillagmagus es lehet, hogy nala lesz az uccso aranykulcs. Azt Lucy elnyeri es igy a versenyen mar mind a 12 kulcs az ove lesz. Ezt gondolom Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 152 153 [154] 155 156 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!