24 máj 17, 12:23:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778267 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #2220 Dátum: 12 jan 28, 20:22:54 »

268.:
Annyira éreztem, hogy ez lesz, de azért meglepődtem Mistogun feltűnt a csapatba:D
Mavis nagyon király, most már tényleg le se tagadhatja, hogy FT-s, az az arc:D
Luxus ahogy átkarolta lazán Gerardot na azon szakadtam.
Tényleg lehet hogy lesz valami Gazillel kapcsolatban, ha Ravenesek így felfigyeltek rájuk.
 A nyolcadik helyezettek azért kaphatnának legalább egy pontot, ha már ha több mint száz céhet megelőztek. Viszont a feladatok felének Natsu örülhet:D Kíváncsi vagyok mi lesz az a "Rejtett" feladat.
Naplózva

Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2221 Dátum: 12 jan 28, 20:54:39 »

Már értem. Lehet mindegyik céh mert persze mindegyik indíthatott 2 csapatot de a tündéreknek sikerült csak mind a 2 csapatnak bejutni. Nem találom fair-nek hogy míg a B csapat tudott natsuékról de az A csapat semmit se tudott róluk  Hmm?. Lássuk csak....mivel kétlem hogy az A és a B csapat egymás ellen kerül ezért arra alapozok hogy gajeel meg natsu persze hogy a másik 2 lakrimás sárkányölő ellen mennek. '' Gajeel: mit bámulsz? '' már leesett hogy lesz közte és a másik lakrimás sárkányölő között valami. Makarov öregapó mindet megtett hogy övé legyen a pénz ikszdé.
Naplózva
Hestiana
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 89

Fairy Tail & Fantasy Fan - Selymes Durbincs


« Válasz #2222 Dátum: 12 jan 29, 08:25:54 »

Romeo szavaival élve: "Man... B Team really looks strong, don't they?"
Annyira menőn néz ki mindkét FT csapat, Mashima-sensei rendesen kitett magáért! Teljesen felpörögtem, meg kell, hogy mondjam.  Nevet Nagy dolgokra számíthatunk ettől az arctól.
- Natsu, hogy kikelt magából, érzi a vesztét?  Ördögi Brutális összecsapásoknak nézünk elébe, legalábbis remélem.
- Erza és Gérard is itt van, hiába ellenfelek remélem láthatunk tőlük majd közös harcot. Mint kiderült Mavis mester által, a tetovált arc mégis tiszta szívet takar. (ErzaxGérard = Szeretet )
- A Luxus/Gazille/Ivan mester szál felgöngyölítését már nagyon várom! Ivan ravasz képe több, mint gyanús, aggódom Gazille-ért. (Sabertooth-os "tanítvány" történetszál is érdekes lehet, bár személy szerint remélem, hogy a képükkel törlik fel az aréna padlóját...)
- Mavis mester egyszerűen imádnivaló karakter.
- A 4. és az 5. nap tűnik a legizgalmasabbnak: 'tag battle' és '??????', miféle fordulatokra számíthatunk? Vajon a csatáknál a mi szavazatainkat is elfogadják?  Hümm-hümm
- Csak egy kósza gondolat: a Blue Pegasus-os nyúl nem lehet, hogy Sho? Ha már Milianna Mermaid Heel, ő talán ide illik a legjobban.
- Rufusnak eléggé ütnivaló feje van, már előre látom, hogy idegesítő karakter lesz.
- Mi lehet a "rejtett" küldetés? Meg kell találni valami elrejtett dolgot, vagy el kell rejtőzni, esetleg logikai feladvány lesz? Mivel mindenki arra tippel, szerintem semmi köze sem lesz a rejtőzködéshez. Bár a következő rész címe 'Vanish into stillness' azaz 'eltűnni(beleveszni?) a csendbe/nyugalomba'...
- Lyon nagyon badass figura ezen az oldalon. Kezdi belopni magát a szívembe, pedig kifejezetten nem kedveltem eddig.
- Lyon vs Gray vs Juvia?! Ohohohohóóó mi lesz itt! Gazille, hogy leoltja már Juviát, hogyha direkt veszt, akkor tuti -finoman fogalmazva- popón billenti.  smirksweat ikszdé Juvia új sapija/haja annyira cuki!  Szeretet Mellesleg mekkorát kamuzott már az állítólagos nagy szerelmének: "Juvia azért jött, hogy jobb kedvre derítsen mindenkit a céhben!" (ez még be is jöhet, őt ismerve...) és mellesleg versenyezni is, de ezt már elfelejtette megemlíteni a kis céda.  Nyelvesít

Rég nem vártam már így a következő fejezetet!

Végül, de nem utolsósorban:

HAJRÁ FAIRY TAIL B CSAPAAAAAAAAAAT!
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2223 Dátum: 12 jan 29, 10:08:42 »

A tag battel biztos vicces lesz mert az ugye elvileg 2 vs 2... Valahogy annyira egyértelmű, hogy ott natsu és lucy lesz a csapat Nevet
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #2224 Dátum: 12 jan 29, 10:15:21 »

Nagyon nagy fejezet lett! Nevet
Mondjuk hogy Gerard feltűnt a csapatban szerintem amikor Natsu küzdeni fog a duplasárkánnyal, lehet megkapja megint a romlottság lángját immáron dupla tárolóval, lehet úgy bezúzza mindkettőt Mosolyog Az lenne ám az ütős kombó: arany lángok + végső forma + villámsárkány + (isteni lángok) Nevet és ezután az ARC után az egész ország istenként tisztelné Natsut ikszdé
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2225 Dátum: 12 jan 29, 15:48:32 »

Szinte mindent leírtatok, amit én is akartam. Jókat derültem, mert sok mindennel teljesen egyet értek.

Mistgunnak is örültem volna, hiszen ő is S-osztályú volt és még ha csak lacrimás botokkal is varázsolt, igen táp lehetett. Így talán kiderült volna, Luxus honnan is tudta Mistgunról, hogy edolasi. De persze ettől még kiderülhet. ^^

Luxus spanolása Gérard-ral kész volt. ikszdé Bár Luxus mindig is közvetlen volt, csak ez nála a taplóságban nyilvánult meg. Nevet Ebből csinálni akartam egy aláírásképet, de sajna Luxusba túlzottan belelóg a szövegbubi. Szomorú
Natusék elhasználtak pár pelenkát, amikor meglátták a B csapatot. Nevet Végül is érthető, hiszen bár ők a "Fairy Tail legerősebb csapata", de a B csapatot meg leginkább "izom csapatként" tudnám jellemezni: S-osztályú mágusok, Tíz Szent mágus tag, erőgépek... ikszdé

A Sabertooth nekem nem tűnik ellenszenvesnek. Ha lesz is velük összeütközés, szerintem nem ők lesznek a rosszfiúk(+rosszlány). Valszeg csak ki kell simítani az orruk feletti elégedetlen ráncokat... néhány erőteljes ütéssel (ikszdé) és utána nem lesz velük gond.

Ha szóba kerül Gazille és Rouge mester-tanítvány viszonya, akkor nekem mindig ez ugrik be:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/105/14
Itt megy Gazille egy olyan megbízásra, ahol mágiaiskolában kell gyerekeket tanítania.
Itt kb. egy hét telik el, amíg nem látjuk Gazille-t (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/106/10).

MiraJane vs Erza harcot én is megnéznék, de eredmény ne szülessen vagy szakadjon meg a meccs. Túl sok "szív szakadna meg", ha vagy az egyik vagy a másik fél győzne. Nevet  Már annyi is elég lenne, ha pár oldalon keresztül megcsapkodnák egy kicsit egymás és látnánk, hogyan is tolják egymás ellen. ^^

És meg is kaptuk a sárkányölők harci kiosztását: Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/268/13
Gazille nagyon bevadult fejet vág. ^^

A Quatro Cerberussal kapcsolatban van egy olyan érzésem, hogy kb. a homokzsák szerepét fogják betölteni. ^^"

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2226 Dátum: 12 jan 29, 16:11:36 »

"Gazille és Rouge mester-tanítvány viszonya"
valaki tudna nekem mondani vmit róla?
én nem tudok erről semmit...
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2227 Dátum: 12 jan 29, 16:19:15 »

Szinte mindent leírtatok, amit én is akartam. Jókat derültem, mert sok mindennel teljesen egyet értek.

Mistgunnak is örültem volna, hiszen ő is S-osztályú volt és még ha csak lacrimás botokkal is varázsolt, igen táp lehetett. Így talán kiderült volna, Luxus honnan is tudta Mistgunról, hogy edolasi. De persze ettől még kiderülhet. ^^

Luxus spanolása Gérard-ral kész volt. ikszdé Bár Luxus mindig is közvetlen volt, csak ez nála a taplóságban nyilvánult meg. Nevet Ebből csinálni akartam egy aláírásképet, de sajna Luxusba túlzottan belelóg a szövegbubi. Szomorú
Natusék elhasználtak pár pelenkát, amikor meglátták a B csapatot. Nevet Végül is érthető, hiszen bár ők a "Fairy Tail legerősebb csapata", de a B csapatot meg leginkább "izom csapatként" tudnám jellemezni: S-osztályú mágusok, Tíz Szent mágus tag, erőgépek... ikszdé

A Sabertooth nekem nem tűnik ellenszenvesnek. Ha lesz is velük összeütközés, szerintem nem ők lesznek a rosszfiúk(+rosszlány). Valszeg csak ki kell simítani az orruk feletti elégedetlen ráncokat... néhány erőteljes ütéssel (ikszdé) és utána nem lesz velük gond.

Ha szóba kerül Gazille és Rouge mester-tanítvány viszonya, akkor nekem mindig ez ugrik be:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/105/14
Itt megy Gazille egy olyan megbízásra, ahol mágiaiskolában kell gyerekeket tanítania.
Itt kb. egy hét telik el, amíg nem látjuk Gazille-t (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/106/10).

MiraJane vs Erza harcot én is megnéznék, de eredmény ne szülessen vagy szakadjon meg a meccs. Túl sok "szív szakadna meg", ha vagy az egyik vagy a másik fél győzne. Nevet  Már annyi is elég lenne, ha pár oldalon keresztül megcsapkodnák egy kicsit egymás és látnánk, hogyan is tolják egymás ellen. ^^

És meg is kaptuk a sárkányölők harci kiosztását: Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/268/13
Gazille nagyon bevadult fejet vág. ^^

A Quatro Cerberussal kapcsolatban van egy olyan érzésem, hogy kb. a homokzsák szerepét fogják betölteni. ^^"


Na ja de az erza vs mira simán lehet döntetlen és akkor 5-5 pont:P Sztem nem csak a cerberus de sztem ichiya-ék is egynlőek lesznek a homokzsákokkal... Viszont a saber sztem sosem lesz jó banda még azután sem miután kisimították az arcukon a ráncaikat, nekem rohadt ellenszenvesek legalábis sting és rogue...
Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #2228 Dátum: 12 jan 29, 18:55:24 »

Hát,nem tudom. Szerintem meg Mira inkább majd Elfmannal kerülhet összetűzésbe. Majd meglátjuk... Mosolyog

Azok után, hogy Gazille,Luxus,Gerard vagy Urtear hogy mutatkozott be nekünk, nagyon valószínűnek tartom, hogy egyszer majd vállt-vállnak vetve fognak harcolni a kardfogúak a tündérekkel.
Következő fejezet: Juvia+Gray+Leon= ikszdé
Ja, és mielőtt el nem felejtem, én is beszállok a Mavis-imádók széles táborába.
Naplózva
Kathalyn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 14



« Válasz #2229 Dátum: 12 jan 29, 19:04:50 »

Jajjj, Mavis feje  Mosolyog
Kíváncsi vagyok a csatákra Mosolyog
Először nem tudtam, hogy a B csapatban ki az ötödik, csak amikor mondták, hogy Mistgun... Valahogy nem sikerült kisilabizálnom a rajzot Nevet
Juvia hozta a formáját Nevet
Naplózva

---Mert mit érnénk barátok nélkül?
Lambor12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #2230 Dátum: 12 jan 29, 20:42:08 »

Ez a Makarov elsőnek a menyben majd a pokolban érzése nagyon jó lett. De Mavis még megint adta magát. Kíváncsi leszek hogy majd a harcoknál ki kivel lesz de jó párosítást lehetne összerakni. Remélem jó párosítást fognak majd kitalálni.
Ja és még valami kíváncsi leszek mennyire fog odafigyelni Juvia ha Gray ellen megy. Erre Gizzalle arca sem volt semmi Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 29, 20:52:01 írta Lambor12 » Naplózva
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #2231 Dátum: 12 jan 29, 20:59:19 »

Ez azé meglepett,de nyilvánvaló volt Nevet.Hát de ebből még lesznek szép felállások,szerintem ha a megérzésemre hallgatók Natsu csak sárkányölökel fog küzdeni,legalábbis meg fog velük küzdeni.Egypillanatra el is felejtettem hogy Mistgun a másik világban maradt,mondjuk utána ráeszméltem hogy ez Gerard  Pojén
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2232 Dátum: 12 jan 29, 22:13:14 »


A Quatro Cerberussal kapcsolatban van egy olyan érzésem, hogy kb. a homokzsák szerepét fogják betölteni. ^^"


Egyetértek. A céh tagjai 5 "nagyon különböző" személyiségekre oszlanak: Elfman, Elfman, Elfman, Elfman és Elfman  Nevet
A Quatro Cerberus az Elfmanok céhe   smirksweat


Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #2233 Dátum: 12 jan 29, 22:15:10 »

Mondjuk lehet hogy a Quatro Cerberus lesz az egyik legkeményebb céh,hisz az Elfman stylenak is megvannak az előnyei:állóképesség,fizikum.Bár nem hiszem nagy gondot jelenthetnének első ránézésre,de ez az anime nagyon változatos Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2234 Dátum: 12 jan 29, 22:36:19 »

Főleg, hogy manga.  Pontosan

Amúgy Mavis nagyon adta, egyre jobban szeretem őt xD
Naplózva
Oldalak: 1 ... 147 148 [149] 150 151 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!