24 máj 17, 08:25:24 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778156 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
spero
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 359



« Válasz #2190 Dátum: 12 jan 22, 13:09:43 »

Arra még senki sem gondolt, hogy a maradt két céh közül az egyik talán Erza volt barátai lehetnek Nevet? Kicsi az esély rá, de meglehet.

Nekem a fejezet nagyon is tetszett Pontosan  A poénok ismét jók voltak, jó volt látni régi és új arcokat, főleg Mavist Pirul Polyushkanak is örültem, szerintem ő a legtökéleteseb személy arra, hogy tanítsa Wendyt a gyógyításra.
Ivan és Makarov történetére, már annyira, de annyira kiváncsi vagyok... most ez érdekel a legjobban.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 23, 17:51:26 írta spero » Naplózva

\"Még egyszer harcba szállok
Megvívom az utolsó nagy csatám
Ma élek és meghalok
Ma élek és meghalok. \"  (The Grey)
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2191 Dátum: 12 jan 25, 14:36:23 »

Mavis hatalmas volt xD tipikus Fairy Tail-es Nevet a maga idejében ő is kellően kattant lehetett. remélem, még lesz szerepe.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
TheNineTails
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 300


« Válasz #2192 Dátum: 12 jan 26, 11:08:58 »

Engem az Égi sárkányölő 2 új titkos támadása érdekelne amit az öreganyótól kapott,de az a viadalban nem lesz benne gondolom,mert kiütötték,bár gondolom azért tették mert még mindig aggodnak a zuzó generácitól akik mindenkit levernek és gyengíteni akarták őket(ez a véleményem)
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2193 Dátum: 12 jan 27, 17:53:23 »

Kinn az új fejezet: http://www.mangareader.net/fairy-tail/268/2
...

-Igazuk lett azoknak, akik egy másik Fairy Tail csapatot vártak új céhként. Gratula  bow
-De megörültem, hogy visszatért "Mystogan", de azért Gérardra is kíváncsi leszek mennyit fejlődött.  Mosolyog
-Olyan semmitmondó a Sabertooth céh: megvan a kötelező csaj, aki Angelre emlékeztet, a kötelező izomagyú és a kötelező titokzatos csávó Rufus, aki tiszta Freed
-Hiányoltam a Raijinshuu-t a B csapatból, mert nem hinném, hogy Freed gyengébb lett Juviánál, úgy látszik Mira mégsem változott
-Gray, Lyon, Juvia? Atyaég a jövő fejezet szerintem sirva röhögős lesz  Nevet
- FT A-csapat: 0 pont..... Húzzunk bele, csináljuk meg  ikszdé
-Majd elfelejtettem, Mavis megint zseniális volt, egyik olyan szereplő, aki kezd a favoritom lenni  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 27, 18:07:39 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #2194 Dátum: 12 jan 27, 18:00:07 »

Jó kis fejezet volt, elég nagy meglepetés volt a B csapat. csak nem értem miért Lucy és Natsu a fejezet címe.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2195 Dátum: 12 jan 27, 18:02:37 »

Bázé, na bejött egy-két ember elmélete és a másik csapat tényleg a maradék Fairy Tail csapat Nevet Na ez igen érdekes lesz, főleg Mistgun is ott van köztük. Na ez a másik FT csapat az igazán zúzosabb, erősebb csapat, ez nagyon jóúúú lesz Nevet
Főleg nem gyenge csapat, ha a második helyen végeztek  Kúl
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #2196 Dátum: 12 jan 27, 18:04:53 »

@Ben

Azért Natsu és Lucy a cím, mert lusták voltak átírni. Nem először fordult már elő,hogy ott hagyták ezt a címet. A Mangastreames változatban már át lesz írva.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 27, 18:06:02 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ben
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 297


« Válasz #2197 Dátum: 12 jan 27, 18:09:16 »

Értem, köszi, hozzászoktam a mangastreames verziókhoz, ezen ritkán olvasom.
Naplózva

"Every one of us is dead by birth. The end is always there, before the beginning."
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2198 Dátum: 12 jan 27, 19:05:05 »

MS-en most jött ki.


És áááááááááááááááh~~~ P*csa jó fejezet volt. Nevet Megmondtam, hogy Luxus+Mira+Gazille tuti benne lesznek a másik csapatban. Nevet Juvia meglepett, de ha logikusan belegondolok, a szerelmi háromszög miatt be "kellett" venni valahogy. Nevet


És Gérard. *________* Basszus, na ő keményen meglepett, először azt hittem, Mistgun tért vissza, de mondom az lehetetlen, de aztán amikor Erza kérdezte, hogy Gérard. Áááá~~~ Mashima végre kitett magáért. Nevet Ez mekkora húzás öcsém. Nevet Le a kalappal. Nevet
És Mavisnak hála a kétkedők számára is világos lett, hogy Gérard jó ember. kacsint


Luxus milyen kis laza volt. Nevet Chakrának is igaza lesz kb., hogy az a szőrös-maszkos Raven Tailes tag Luxi öccse lehet, vagy valami hasonló, mert Gazille-t és Luxit emlegette bőszen.
Ivan miatt kicsit aggódom Gazille-ért, de FT szigetén bizonyított, hogy vérbeli céhtag, úgyhogy azt hiszem, nem kell attól tartanom, hogy visszaáll a sötét oldalra. Nevet


Miben fogadunk, hogy lesz egy Mira vs. Erza? Nevet Annyiból nem kéne, hogy tuti, hogy Mashima valamilyen úton-módon elintézi, hogy Mira veszítsen, amibe megszakadna a szívem. Szomorú Bár egy Gérard vs. Erzára gondoltam még, de azt meg már lelőtték a Mennyország Tornyás részeknél. Nevet Inkább Luxus vs. prémes csávó lesz valószínűleg...


Mira haja lehetett volna újra a régi, hamár a közös képükön olyan kis gonosz fejet vág. >.<#


Az a kalapos a Sabertooth-ból tényleg olyan, mint Fried. Hmm?


Gondolom Meldy, Urtear és a Raijinshuu is a közelben van valahol, aztán ha beindul a buli, és elfajulnak a dolgok, majd közbelépnek. Nevet


Végre elkezdtem izgatottan várni a következő fejezeteket, csak nehogy úgy járjak, mint az előző arcnál... :/
Naplózva
Fonix
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #2199 Dátum: 12 jan 27, 21:11:50 »

huu irto király rész volt Nevet egy kérdés:az most melyik Gerard?(nem vagyok nagy angolos) a földi vagy az edolasi?
Naplózva
dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #2200 Dátum: 12 jan 27, 21:37:24 »

Mind kettő. Aki ot van ebben a részben az a mi Gerardunk nem pedig Edolasi. Am ez nagyon király volt , sohan me fogadtam volna erre , hogy a második csapat lesz , és hogy a másodikak Nevet nagyon állatok Nyelvesít . Mavis mester , hogy belement , hogy Gerard is mehet.  Igazi Fairy Tailes Nevet Am tuti amiatt fognak kiesni mert ő nem FT-s és rájönnek erre. Gajeel új szerelése tetszik , kíváncsi vagyok milyen újításokkal tértek vissza .
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2201 Dátum: 12 jan 27, 23:41:06 »

Fasza fejezet volt!Én csak azt sajnálom, hogy nincsenek bonus pontok azok után hogy ki hány ellenséges csapatot intézett el alabirintusban.. Simán kinézném, hogy kiírnák ugye beérkezési sorrndben hogy pl a saber és luxus-ék 11-11 csapatot ütöttek ki, leonék mondjuk 8at a többi szerencsétlen jóval kevesebbet, és már mindneki röhögne natsuékon erre megjelenne legalul a nevük mell mondjuk egy 33as szám Nevet Nevet Akkor mindenki keresné az állát, még luxus-ék is hogy emiatt lettek 8.ok csak hogy ahelyett hogy előre haladtak volna inkább szórakoztak Nyelvesít Amúgy ez a gerard beöltözik mystgunnak nagy ötlet!

Amúgy már előre látom, hogy az egyik versenyben cssk csajok lesznek:D Sherria, valaki a csaj céhből, mira a saberből az az angel hasonmás, natsuéktól lucy(természetesen nem erza:D) raventől meg a dilis....

Ráadásul sztem eléggé valószínű, hogy a saber-s spiné is csillagmágus lesz, meg a ruhája is kicsit arra hajaz...
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 00:00:50 írta Sammy Blaze » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2202 Dátum: 12 jan 28, 00:00:32 »

Rég volt ekkora EPIC fejezet. Sőt, ebből a szempontból még nem is volt.

Első reakcióm: szivárványhányás
Második reakcióm: percekig fülig érő szájjal tapsikolás
de szó szerint ikszdé

Az, hogy Luxus-Mira-Juvia-Gazille-Gérard is játékban van, hihetetlen húzás volt Mashimától, kézcsók neki. Nevet De mekkora már, hogy itt is gondoltunk rá o.O (Egyébként az a kép a B csapatról vááá *w* hihetetlenül jól néz ki. Gérard a titokzatos, Juvia a jégkirálynő, Luxus az unott gonosz, Mira a belevaló csaj, Gazille meg Gazille)

na de:
- Gazille milyen fejet vágott már az ujjlengetős csávóra o.O Pedig elvileg még nem tud a 'mi öltük meg a sárkányunkat' dologról.Gyánuus, gyánuus. Tud valamit?

- Ivan nagyon stírölte Gazille-t. Azt biztosra vezsem, hogy már velük van, de remélem nem lesz semmilyen 'a többiek azt hiszik elárulta őket, dráma, aztán happy end'-féle húzás, az nagyon gáz lenne. Meg azt is remélem, hogy Gazille nem folytatja ezt a kettős játékot, pont az előbbi miatt. Meg félek, mit tesz Ivan, ha megtudja az igazságot.

- A csatasorrend-rendszert nem nagyon értem, annyira nem is érdekel, a magyarból majd megtudom. Na de egy körbe tenni Leont ÉS Grayt ÉS Juviát? o.O Nevet OMFG. Alig várom.

- Meg remélem egy ideig az sem lesz elsütve, hogy a 2 FT-s egymás ellen.

- Nem tudom, melyik csapatnak szurkoljak x"D A, vagy B? 4. Raikage vagy KillerBee? Ja, hogy ez a másik téma? Gome'.



Mindent összevetve: *----------------------------------*, 5**,10/10, EPIC

ui: bocs ha az érthetőségi fok az átlag alatt van, de nagyon be vagyok zsongva :3
meg az a bónusz tényleg nem lenne rossz. Natsuéknak akkor EPIC win ^^
ui2: és visszavonom (de csak addig, amíg a fejezte hatása latt vagyok) azt a kijelentésem, hogy remélem meghal Luxus a lacrima hiányában, de aztán lezúzzák a Raven Tailt. Éljen inkább! *o*
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 28, 00:06:35 írta Sabaku » Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #2203 Dátum: 12 jan 28, 00:57:05 »

na de:
- Gazille milyen fejet vágott már az ujjlengetős csávóra o.O Pedig elvileg még nem tud a 'mi öltük meg a sárkányunkat' dologról.Gyánuus, gyánuus. Tud valamit?

Rogue Gazille tanítványa volt és Sting is ismerte őt. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/258/18

Azért kíváncsi vagyok, hogy ebben a kis stadionban fognak csak harcolni? Mert abból semmi sem marad akkor...
Naplózva

Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2204 Dátum: 12 jan 28, 01:15:23 »

erre emlékszem, de ez a tanítvány-dolog nekem nem nagyon jött át  smirksweat mm mi számít annak? meg anyi év nem lehet kötztük,csak olyan 7, mert most tűnnek egyidősnek. és ha régi tanítvány, miért reagál így?
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Oldalak: 1 ... 145 146 [147] 148 149 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!