24 máj 17, 10:59:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778216 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Rincewind
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 64



« Válasz #2175 Dátum: 12 jan 21, 21:49:37 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/18
ezen a képen nagyot néztem. O.o
a 7. képkockán ahol a nézők tárgyalják a RT-sötét céh felvetést egy Saiyan kinétzetű krapek éppen egy csaj pólójában motoszkál ikszdé az mi?
Sanszos, hogy a páncélos alak Gazille, ugye ő elvileg hármasügynök és be van épülve a Raven Tail-be mint kém. Lehet ezért nem akarta, hogy Levi vele mennyen edzeni. Én valahogy nem tartom valószínűnek egy második FT csapat betoppanását a versenyre. Az ugrott be, hogy lehet Jura annó erről a céhről beszélt Makarovval (ugye ez a bizonyos céh lehetett a Raven Tail, a Crime Sorciére, a Sabertooth és talán ez az ismeretlen céh)
Nekem a Midnight kinézetű csávóról az ugrott be, hogy lehet ő a farkas az előző képről, és valamiféle farkasember.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/263/6 bár a legballsó még hiányzik a csapatból.
A Mermaid Hell-ből az a pókhálós csaj meg nagyon emlékeztet a Rave Master-ből Lilith Nina-ra:
http://www.mangareader.net/426-27423-19/rave/chapter-75.html
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/13
Naplózva

THERE'S NO JUSTICE
THERE'S JUST ME
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2176 Dátum: 12 jan 21, 22:03:19 »

Én most azon tökölök h mi van ha csináltak valahogy egy lacrimát Wendy segítségével.(akaratán kívül)
Ez lehetne egy lehetséges magyarázat az őt ért támadásért. Pont egy sárkányölőt kaptak el s nagyon könnyeden.
Mivel Luxus lcrimáját is ki akarják szedni így számomra ez az eggyik legkézenfekvőbb. Azt nem tartom valószínűnek h csak simán lenullázták akkor már inkább valaki ő általa növete erejét vagy pótolta. Azt sem tartom kirártnak h valamit csináltak vele amivel manipulálni tudják majdd vagy hasonló. Gondolkozik

A sötét erő amiről szó volt nem lehettek ők hisz most vesznek részt először a játékokon.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 22:04:37 írta Fr33man » Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2177 Dátum: 12 jan 21, 22:14:50 »

Én most azon tökölök h mi van ha csináltak valahogy egy lacrimát Wendy segítségével.(akaratán kívül)
Ez lehetne egy lehetséges magyarázat az őt ért támadásért. Pont egy sárkányölőt kaptak el s nagyon könnyeden.
Mivel Luxus lcrimáját is ki akarják szedni így számomra ez az eggyik legkézenfekvőbb. Azt nem tartom valószínűnek h csak simán lenullázták akkor már inkább valaki ő általa növete erejét vagy pótolta. Azt sem tartom kirártnak h valamit csináltak vele amivel manipulálni tudják majdd vagy hasonló. Gondolkozik

A sötét erő amiről szó volt nem lehettek ők hisz most vesznek részt először a játékokon.

Ráadásul az túl egyszerű lenne ha a raven lenne a sötét erő, ennél sztem jóval pofára esősebb lesz a dolog...
Naplózva
Lambor12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #2178 Dátum: 12 jan 21, 22:18:19 »

Én csak 1 valamit nem értek, hogy azt mondták hogy ivan az egyik mester fia és annak a céhe. De melyik mesternek a fia?

Amúgy meg kíváncsi leszek mi lesz hogy Elfman belépet a csoportba mikor helyette Wendynek kellet volna lennie. Valami büntetés biztos kaphatnak
Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #2179 Dátum: 12 jan 21, 22:21:34 »

Iván makaroni mesternek a fia.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2180 Dátum: 12 jan 21, 22:32:52 »

Ja. Erza mondta, hogy "Az a mester fiának, Ivannak a céhe." Ott a "mesterrel" a saját céhmesterükre, Makarovra gondolt.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/18
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lambor12
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #2181 Dátum: 12 jan 21, 22:37:17 »

Teljesen elejétől nem olvastam a manga részét ezért kérdem hogy előtte még nem volt szó róla, hogy Iván hogy lett egy sötét céh vezetője úgy hogy Luxus a FT-be tartozik. Mert gondolom ő is ott kezdhette a pályafutását csak éppenséggel hogy kerülhetett ki belőle?

« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 22:41:26 írta Lambor12 » Naplózva
Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #2182 Dátum: 12 jan 21, 22:43:30 »

Ő is FT tag volt csak Makarov kirakta a szűrét.
Mellesleg Luxust is kirakta miután rosszalkodot csak öregapó visszavette.
Pontosabban az 5. mester Nevet visszafogadta
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 22:46:35 írta Fr33man » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2183 Dátum: 12 jan 21, 23:18:10 »

Ivan veszélybe sodorta a céhtársait, és ezért száműzte Makarov.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/119/11
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #2184 Dátum: 12 jan 22, 01:10:49 »

Erről a részről csak annyit hogy jó volt de az is meg lehet amúgy hogy a 2 céh közül nincs benne a sabertooth. Na jó akkor egy kicsit kellemetlen lenne a fejezet mert látni akarom a 2 sárkányölő tehetségét meg még a 3 ember a sabertooth-ból. De ami tényleg izgat az az hogy melyik lehet a másik céh.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2185 Dátum: 12 jan 22, 11:40:52 »

Szerintem Gazille nincs a Raven Tailesek között, elvégre Ivan tudja, hogy FT-s lett, és ha most feltûnne a Raven Tailben, az Makarov számára egyértelmûvé tenné, hogy a sárkányölô elárulta ôt. (Tisztában vagyok vele, hogy Makarov tudja, hogy Gazille kettôs titkosügynök, ezt most Ivan szemszögébôl írtam.)
Naplózva
Sidea
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 208



« Válasz #2186 Dátum: 12 jan 22, 12:05:28 »

Jó kis rész volt, kaptunk megint egy rakás fura figurát, de legalább a régi arcok közül is voltak jó páran. Az egyen ruhájuk nekem nagyon bejön. Raven Tail, meg biztos, hogy valami rosszban sántikál, de mivel ők most indulnak először, és a sötét erő, vagy mi, már évek óta jelen van a játékoon, nyilván rajtuk kívül, is lesz még más. Kezt nagyon izgi lenni.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #2187 Dátum: 12 jan 22, 12:28:42 »

Luxus miért lenne a  raven-ben? Gazille sem, valószínű, bár sajnálom hogy hanyagolva van mostanság.Egyik kedvencem.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #2188 Dátum: 12 jan 22, 12:42:56 »

Gazilleval lesz még itt valami a Tenrou szigeten is nagyon hanyagolva volt jobban örülnék mondjuk ha ő lett volna a helyettes nem Elfman. Mivel a két uj sárkányölő elárulta hogy bennük van lacrima is és sárkány is tanitotta őket az előtt pedig nem sokkal láttuk hogy Natsu tudja a villámló tüzsárkány erőt igy nekem van egy olyan elképzelésem hogy a két uj fiu is 2 elemmel bir igy Natsué lesz az egyik és a mostanában hanyagolt Gazille pedig nagyot szólva visszatér amikor ő is kételemmü sárkányölőként tér vissza Nevet igaz ez csak az én teóriám de örülnék ha igy lenne Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #2189 Dátum: 12 jan 22, 12:57:13 »

Ha összehasonlítom a Raven Tail tagjait a Fairy Tail tagjaival akkor számomra egy olyan ellentét alakul ki, hogy ki melyikkel fog csatázni. Ha lesz ilyen akkor kíváncsi leszek, hogy melyiket találom el a párosításból. mellesleg azt gondolom, hogy most pont olyan versenyszámok lesznek ahol egymás elleni mérkőzések döntenek a továbbjutásról. Ezért kellett ennyire le redukálni a résztvevők számát.

A RT páncélosa éppen Erza esete.
A nagydarab az ördögöcskével Natsura bizton számíthat.
A két leányzó egy pár de a kígyós alak is elképzelhető
A kicsi szakállas szerintem Elfman esete.
A kígyószerű pedig Gray ellenfele lesz vagy a leányzó.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 22, 13:10:51 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 144 145 [146] 147 148 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!