24 máj 19, 18:45:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780661 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #2160 Dátum: 12 jan 20, 22:05:57 »

Milyen 11 képen? Legközelebb magyarul már.

És nincs ott sehol Mirajane, Lisanna áll ott, meg az a szemüveges csajszi, akivel esetleg keverhetted.
Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #2161 Dátum: 12 jan 20, 22:08:35 »

Én úgy kb. 3 napja kezdtem el olvasni,most lett vége az eddigi fejezeteknek és hogy is mondjam,nagy alkotás lett ez azért.Az arénában várok egy kis megpörkölést,meg kíváncsi vagyok már Natsu új erejére mert nagyon égett a kiváncsiság hogy mennyire nőtt meg a varázserejük  Mosolyog
Az szép 3 nap alatt elolvasni 267 fejezetet, nem vagy semmi Nevet Amúgy arra én is kíváncsi vagyok:D

Azt én is adom mekkora lenne már ha ideiglenesen másik náven bejelntkezett vcolna egy amolyan fairy b csapat is... Nyelvesít

Ez az ötlet nekem is tetszik:D Kíváncsi vagyok, hogy akkor a közönségnek mekkora lenne a pofája:D Remélem mikor FT belekezd a rombolásba vagy a harcokba az ellenfelet a közönség közé repíti és elkaszálnak néhányat:D

Mától hivatalosan is kedvenc mellékszereplőmmé vált Mavis mester:) milyen édin lóbálja a lábait, kíváncsi vagyok majd animébe a szinkron hang hogy fogja őt alakítani, ennek tuti nem lehet komoly hangú szinkront adni, itt kb a 8 éves kori változat lenne jó, ahogy lóbálja a lábait, meg ahogy hurrázik Nevet Az a megjegyzése, hogy unatkozik a Tenrou szigeten ütött.
Egyébként simán eltudnám párosításba képzelni Zereffel:) olyan cukin mutatnának együtt:D
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #2162 Dátum: 12 jan 20, 22:15:23 »

Itt van, rá gondoltam:
http://imagerz.com/QEBFXUtvAwMHV18bFwVQ
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2163 Dátum: 12 jan 20, 22:21:39 »

Már van szinkronszínésze Mavis-channak. Nevet
http://en.wikipedia.org/wiki/Mamiko_Noto
Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #2164 Dátum: 12 jan 20, 22:27:42 »

ha jól nézem az Laki Olietta lesz Nevet időközben őneki is megnőtt a haja és copfban hordja, ha jobban megnézed rajta van szemüveg Nevet

Már van szinkronszínésze Mavis-channak. Nevet
http://en.wikipedia.org/wiki/Mamiko_Noto

Huh az aki Rint is alakította, akkor már csak jó lehet Nevet
Naplózva

Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #2165 Dátum: 12 jan 20, 22:47:02 »

Mavis <3 Ő volt a legjobb az egész fejezetben =D Holnap összedobok róla 1-2 színezést az tuti =)
Naplózva


CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #2166 Dátum: 12 jan 20, 23:01:13 »

Wheej, az jó lesz Nevet Azt hiszem, a gépen a Mavis mappa akkor még a héten pár új darabbal fog bővülni.
Naplózva
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #2167 Dátum: 12 jan 20, 23:02:53 »

Mavis <3 Ő volt a legjobb az egész fejezetben =D Holnap összedobok róla 1-2 színezést az tuti =)
Huh akkor azokat majd muti Nevet én is most csináltam egy kezdetlegest de majd még szépítgetek rajta Nevet
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #2168 Dátum: 12 jan 21, 19:22:34 »

A bemondó csávót senki sem vádolhatja nagyképűséggel. A feje nagy, de az arca kicsit. ikszdé

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/9
Jenny Realight nevéről először a One Piece-es Rayleight jutott eszembe. Bár lehet tényleg az, csak a MS nem jól írta át a katakanákat. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/10
Végre Mashima-sensei is rájött, hogy Gray-hez a komoly öltözékek is illenek, nem csak a félmeztelenül zúzás. Nevet Bár van egy olyan érzésem, hogy ha bunyóra kerül a sor, nem sokáig lesz ilyen fess. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/12
Mavis mesteren enyhén beborultak a FT-esek. Nevet A csaj sem lehet(ett) teljesen 100-as a maga idejében, "tipikus" Fairy Tail tag. Nevet Naaagyon remélem, az ő történetét is meg fogjuk ismerni. Mashima-sensei tutter nem potyára hozta el a Játékokra is. Elvileg ő nem lehetett 400 éve mester, de szerintem lesz köze Zerefhez. Vagy annak őhozzá.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/15
Sherria tényleg egy kétbalkezes-kétballábas. ^^" Éppen ezért nagyon valószínű, hogy vagy nagyon erős lesz, vagy valami irtó trükkös mágiája lesz. kacsint

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/16
Az időugrás óta csak nekem tűnik úgy, hogy Leonnak sokkal vadabb tekintete van?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/17
Itt már legalább ütött a Raven Tail megjelenése. Valamelyik korábbi fejezetben inkább aberráltaknak tűntek. ^^" Ahogy már sokan említették a csaj tényleg úgy néz ki, mint aki most szökött a zárt osztályról. A jobb oldali, Midnighthoz hasonló ürge meg lehet, hogy valami kígyós mágiát fog használni. Erre utal a pikkelyes nadrágja, a széles szája és a szemei. ^^

A maradék két csapatból az egyik valszeg a Sabertooth lesz. És nagy pofára esés lenne a FT-nek, ha a másik meg egy MiraJane-Luxus-Fried-Gazille-Bixlow/Evergreen banda lenne. Mondjuk ők is szerepelni akartak volna, de mivel minden céh csak egy csapatot indíthat, így csináltak egy saját céhet és beneveztek. Nevet Ellenük azért Natsuék eléggé megszorulnának. ^^" Persze az kicsit furcsa, hogy Lisanna és Elfman itt van, de MiraJane és Kana nincs. Pedig együtt mentek edzeni. Persze lehet, hogy Mira egy idő után komolyabb edzőpartnerre vágyott, mert Elfman már "gyenge" volt hozzá és megkereste Luxust. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 19:25:07 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
red
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 21


« Válasz #2169 Dátum: 12 jan 21, 20:04:57 »

Szerintem a Páncélos csávó nagyon hasonlít Laxusra nem tom miért van egy ilyen érzésem >< de mi komoly lenne már ha laxus át állt volna a sötét oldalra ikszdé
Mellékelem az oldalt: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/267/17
Naplózva

Sharingan no hontō no chikara ga... kono Uchiha Madara no chikara ga!
saruto95
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 182


Fedettávú távolbanézés olimpiai bajnoka :D


« Válasz #2170 Dátum: 12 jan 21, 20:12:41 »

felsötétítenél h mik ezek a hasonlóságok?
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #2171 Dátum: 12 jan 21, 20:21:54 »

Gondolom a hajra, palástra, meg egyéb ilyen külsőségekre gondol, de szerintem nem Luxus a páncélos csóka.
Chakra: nekem is kicsit debil kinézetűnek tűnik a csaj, pedig egész szép lehetne az arca, ha azokat a szem alatti vastag csíkokat eltávolítaná Hiro mester, akkor még szép lenne Mosolyog
Rayleigh Nevet Nevet Jah... ikszdé ikszdé
Na a bemondó csávó feje igen érdekes, amikor leradíroztam szerkesztés közben és smiley arcot rajzoltam neki, tökre szakadtam a röhögéstől ikszdé ikszdé ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
gabrix81
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #2172 Dátum: 12 jan 21, 20:38:50 »

A páncélos inkább Gazille.
Az új céh meg lehet Zeref céhe is,hisz csak Urtear-ék és pár Fairy Tail tag tudja hogy néz ki valójában.
« Utoljára szerkesztve: 12 jan 21, 20:41:41 írta gabrix81 » Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #2173 Dátum: 12 jan 21, 21:12:55 »

szép is lenne, ha Zeref csak úgy besétálna,főleg, hogy legutóbb még nem nagyon tudta irányítani, hogy mikor írtja ki a környezetét. Nevet persze 7 év sok idő.

Gray tényleg nagyon jó azon a képen,illik hozzá nagyon ez a köpenyes stílus.

Engem most leginkább a raven tail-es szál izgat,remélem lesz egy jó kis beszélgetés, hogy mi a céljuk stb. Ja, azt is remélem, hogy most tényleg lesz valami vesztesége az FT-nek, pl: kiszedik Luxusból a lacrimát,és elkésnek a megmentésében, de aztán jól szétrúgják a raven tail seggét. Pedig Luxus egyik kedvencem.

Az az elmélet, hogy a második céh a luxus-gazille-mira-fried-xy csapat az nagyon tetszik ikszdé és a nevük: speciális punkok b csapat is illik a képbe ^^ úgy is olyan hajuk van :DD

A másik elmélet,amit hallottam Midori-kuntól,hogy az a titokzatos sötét varázserő mindenkit kiüt a városban,és ők lesznek a felmentősereg. Lehet, Gérardék velük is találkoztak, és elmondták,mit tegyenek.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #2174 Dátum: 12 jan 21, 21:39:56 »

1-2 változtatással tényleg aranyos lehetne a raven-es kényszerzubbonyt neki spiné de sherria viszont tényleg aranyos lett... legalábbis aranyosabb mint sherry Ördögi
Naplózva
Oldalak: 1 ... 143 144 [145] 146 147 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!