24 máj 19, 14:45:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780418 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1980 Dátum: 11 dec 22, 15:34:08 »

Meglepett, hogy hirtelen kinn az új fejezet de nem is baj ez  Nevet

- az Erza x Gerard fanoknak nagyon fog tetszeni a rész
- a történet nem sokadt haladt előre
- Erza vagy túl van már az erőnövelésen vagy a tetkók a fájdalmat jelzik és ő tényleg nem érez semmit?  Mosolyog
-szegény Happy  smirksweat
- Meldy új személyisége(és kinézete) egyre inkább bejön  Nevet

 MS verzió is megjött: http://mangastream.com/read/fairy_tail/25149423/1
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 22, 17:15:42 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
HayateLen
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 100



« Válasz #1981 Dátum: 11 dec 22, 17:17:45 »

Happy de szemét volt a végén  ikszdé Jet meg Droy pedig elég hamar feladták az erőnövelés lehetőségét, és nekem is tetszett a rész, sőt meglepett egy ilyen jelenet, mint az Erza - Gerard, de valahogy éreztem, hogy nem lesz csattanó, a  Fairy Tail már csak ilyen kacsint
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1982 Dátum: 11 dec 22, 17:26:55 »

Ja elég érdekes fejezet volt, lehet a legközelebbi hasonló jelenet már natsu és lucy lesz de kitudja..Nyelvesít
Naplózva
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #1983 Dátum: 11 dec 22, 17:35:45 »

Olyan kawaii volt a smacizós jelenet, hogy majdnem elmentem szárazon Pirul
Komolyra fordítva: Tényleg nem volt rossz, és Gérard tényleg csak agárkodik -.-
Naplózva



 
Domynyk
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Köd Falu Rejtett Köd Falu

Hozzászólások: 1321


« Válasz #1984 Dátum: 11 dec 22, 17:46:35 »

Nekem az tetszett, hogy ott szenvedtek, amikor Ultear segített a mágikus erő növelésben Nevet  Ördögi
Naplózva
Marci1996
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1274



« Válasz #1985 Dátum: 11 dec 22, 18:23:05 »

Gyűlöllek Mashima sensei xD Én meg már kezdtem örülni....Gerard BAKAAAAAA >.<
Naplózva

Sensei:Miroku

Lányom:boci555

Csapattárs:Riel---chan és pintermate

Tanítvány:ATON14

Kletta szexrabszolgája(igen én is xD)

NHFK tag
Harag
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 1759



« Válasz #1986 Dátum: 11 dec 22, 18:27:13 »

Ennek semmi értelme nem volt.
Jöjjenek össze vagy nyírják ki egymást nekem már mindegy csak legyen végre valami, mert már komolyan idegesít ez a fél lépést előre, felet hátra, azaz mentem, de ugyanott vagyok felállás.
Naplózva

Nem számít milyen rögös út visz föl a hegyre, biztos, hogy van még rögösebb!
Az interdimenzionális térkapuk, és ketyeréik biturbinális reppentyűi!
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1987 Dátum: 11 dec 22, 18:30:27 »

Tetszett a fejezet. Nem vagyok nagy Erza x Gerard fan de mégis szurkoltam nekik =) ( Megvan a kövi színezésem Nyelvesít )  

Meldy valóban egyre rokonszenvesebb =D Urteart mondjuk eddig is nagyon bírtam de így hogy megjött az esze már sokkal jobban.

Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1988 Dátum: 11 dec 22, 19:37:43 »

Tetszett a fejezet. Nem vagyok nagy Erza x Gerard fan de mégis szurkoltam nekik =) ( Megvan a kövi színezésem Nyelvesít )

Ennek én örülök a legjobban. Pirul De szép lenne az egész ErzaxGérard rész színesben. Hümm-hümm Nevet

Hát ez a fejezet. *_____________________* Komolyan nem hittem a szememnek, soha nem gondoltam volna, hogy megélek egyszer ilyet egy shounenben. Összejönni pedig még nem fognak, mert akkor úgy nem lenne izgi. Nevet
Mondjuk hirtelen megijedtem, hogy Gérard-nak menyasszonya van, már azt hittem, hogy Meldy vagy Urtear az. xD Aztán meg arra gondoltam, hátha Erza az, mert mondjuk még gyerekekként megbeszéltek valami ilyesmit. Nevet De az tetszett, hogy Erza levágta, hogy Gérard hazudott. Nevet Happy a kis mocsok. ikszdé Jól tette Erza, hogy felrúgta. xD

Mondjuk én ezt az önostorozást sosem értettem... Ha szeretik egymást, akkor legyenek együtt, és ne rágódjanak a múlton. Majd másképp vezekel legfeljebb Gérard, de ne a szerelmet vonja már meg magától és Erzától. Nevet Dehát ugye valamit ki kellett találni, hogy miért nem jönnek össze idejekorán. Nevet

Juvia de édi volt, amikor Meldy humorát dicsérte. Nevet

Azért remélem, lesz valami mellékhatása ennek az erônövelô procedúrának, mert ez a többiekkel szemben nem túl igazságos...
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1989 Dátum: 11 dec 22, 20:44:30 »

hát.. ők 3 hónapig hegyetütnek, meg fákat őröltnek foggal, szal ők is táposak lesznek sztm Nevet
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1990 Dátum: 11 dec 22, 21:38:15 »

Hmm... A fejezet végére érve előkészítettem két taslit. Az egyiket Gérard-nak, mert egy marha. A másikat meg Erzának, amiért hagyta, hogy az a marha marha legyen. ^^" De Urtear és Meldy legalább jól leoltották őmarhaságát.  Ördögi
Persze megértem én a miérteket (a Crime Sorciére a Tanács szemében sötét céh), de akkor is...
A 162-163. fejezetben elég nyomós érv volt rá, hogy miért nem lehetnek együtt (Gérard-t becipzározták). De itt, a 264. fejezetben (gyááá, most jövök rá, hogy majdnem pont 100 fejezet múlva ikszdé) valahogy nagyon lezáratlannak érzem ezt. Naaaaagyon remélem, hogy lesz még ennek folytatása.

De legalább a rajzolásra nem volt panasz. Erza kapott pár nála ritkán látható arckifejezést. kacsint

Happy ráfaragott a cinikusságára... Most majd megtudja, hogy érezheti magát a Kocka Műhold. ikszdé

--- Szerk.

Vajon az utolsó oldalon Erza azzal, hogy "Megkaptuk a válaszainkat...", erre utal? --> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/162/12
« Utoljára szerkesztve: 11 dec 22, 21:59:26 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #1991 Dátum: 11 dec 22, 23:01:42 »

Kocka Műhold.. Nevet Ezen behaltam. Nevet

Egy ideig pedig szerintem ez lesz a kedvenc fejezetem. Nem csak a kedvenc szerelmi szálam, de a kedvenc karakterem jellemfejlődése miatt is.
ANNÁL  a jelentnél pedig ahogy a hangulat emelkedett, és majdnem a csúcson volt.. már vártam a humort és a hamari pofáraejtést. Utána pedig a vigaszdíjat. Nevet
De nem gondoltam volna, hogy Erza lesz, aki először eljut erre a "kapcsolati szintre". Lucy-től valahogy jobban vártam volna. Nevet
Még Ultear fején haltam be.."Hogy lehet, hogy nem érzé(ke)l(sz) semmit?"  Nevet
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1992 Dátum: 11 dec 22, 23:17:23 »

ez egy király fejezet volt xD bár gérard kiérdemelte a címeres ökör rangot xD az viszont jó volt, hogy erzának leesett, gérard csak egy szerencsétlen idióta. de hál' isten meldyék leoltották helyettem is. ja, és doryék elég gyorsan feladták xD
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #1993 Dátum: 11 dec 22, 23:24:07 »

Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Nevet Ennyit tudnék, csak hozzáfűzni, a végén lefordultam a  székről Nevet
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1994 Dátum: 11 dec 22, 23:44:33 »

Egy kicsit átment Shojóba ez a fejezet, bár tetszett, mert legalább kedvenc szereplőm (Erza) volt a középpontban. Azért kiváncsi leszek, hogy ez az edzés mennyit fog használni majd a Nagy Mágiajátékokon.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Oldalak: 1 ... 131 132 [133] 134 135 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!