24 máj 17, 13:00:34 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778281 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1695 Dátum: 11 okt 30, 13:56:14 »

Teljesült félig-meddig egy régi vágyam, az, hogy Mira és Erza együtt harcoljanak. *.* Igaz, hogy magából a harcból semmit nem láttam, és inkább erkölcsi jelentősége volt ennek a kis harcocskának, de akkor is jó volt. Az a közös kép nagyon ott volt. *.* (Erza kicsit hajazott Gérard-ra kinézetre, legalábbis ami a szemét illeti. ikszdé) Remélem, fog még a 2 S-osztályú leányzó egymás oldalán harcolni. Micsoda pusztítás. Nevet


Jól kifordították ezt a tartozós dolgot is, tetszett. Mosolyog


Hiányoltam, hogy nem tudtuk meg, hogy végül is mit mondott Leon Gray-nek Meldy-ről és Urtearről, és hogy mi lett Gérard-ral. :/


Natsu olyan édes volt. :3 Róla és Lucy-ról is voltak ebben a fejezetben kiszínezésre méltő képek. (Lew, ha nagyon unatkozol, akkor ajánlok 1-2-t. Nevet) És amilyen fejeket bevágott Macao és Wakaba. xD Azok a pont szemek. xD


Viszont így, hogy Lucy beletörődött a dolgokba, kétlem, hogy itt lesz még visszautazás az időben. :'(
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1696 Dátum: 11 okt 30, 15:13:52 »

Az ogrék most megkapták Nevet amikor láttam Makarovot ahogy elkezd magyarázni már tudtam az Ogre gengszterfőnöknek annyi.
Lucy stroryja kevésbé lett szomorú és ami azt illeti én Natsu helyében azt a két buta nyafogó csajt megijesztettem volna valami tűzköpéssel Nevet
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1697 Dátum: 11 okt 30, 17:08:08 »

(Lew, ha nagyon unatkozol, akkor ajánlok 1-2-t. Nevet) És amilyen fejeket bevágott Macao és Wakaba. xD Azok a pont szemek. xD


Nagyon unatkozok jöhetnek a képek =D
Naplózva


Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1698 Dátum: 11 okt 30, 19:22:36 »

Az a legjobb amikor makarov ,,megfejeli" bonbont mira satan soul-al erza meg ha minden igaz a purgatorium páncéllal meg szétcsapja a helyet, meg azok a tekintetek...Nyelvesít Hát ha eltom képzelni ha natsu gondol egyet és beugrik levezetni a feszültséget akkor kapásból 1 mp alatt a levegőbe repül az egész kóceráj..
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #1699 Dátum: 11 okt 30, 19:42:10 »

Az Ogre azt kapta amit megérdemelt. Remélem nyomuk sem marad. Az Erza és Mirás kép nagyon adta. Nevet
Kíváncsi vagyok mi lesz a következő fejezetben a Kardfog? Lehet egy Balkan szerű szörnyeteg? Esetleg az első számú céh Fioréban? Vagy az X-men képregényböl ismert Kardfog átigazolt a Fairy Tailhez?  Nevet
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1700 Dátum: 11 okt 30, 21:05:38 »

257. fejezet

Az a két pííí...csá mindenkinek! eléggé agyhalott volt, becsapódhatott volna melléjük egy meteor.  Ördögi

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/257/7
Az utolsó képen Lucy-ről valamiért Zeref emo-s feje jutott eszembe. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/257/8
Banaboster meg egy maffiózó, a kis uzsorás... de most kap az arcába, Makarov rendesen a szemei közé nézett.  Ördögi Nem is baj, hogy "csak" hárman mentek, mert ha Natus is megy, akkor 85% az esélye, hogy az épület is megsemmisül... ha meg Gildartz is, akkor 101%. ikszdé
Zsír látni, hogy hét év ide vagy oda, az S-osztály az S-osztály. kacsint
Már csak attól kell tartani, hogy a Mágiatanács kivonul, és megkérdezik, hogy a FT miért esett neki a Twilight Ogrénak. Ééééés... lehet, hogy ez lesz a következő szál és megtudjuk, mi lett Gérard-ral. Bár Viska már mondott róla valami Erzának, aki látszólag nem vetett szét az öröm...

Csak nekem tűnt fel, hogy Lucy házinénije ugyanazt a ruhát viseli, amit Lucy is a manga elején? Nevet
Házinéni: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/257/14
Lucy a manga elején: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/001/9
A kis ruhatolvaj... ikszdé Azért Lucy-n jobban áll az a ruha. ikszdé
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/257/20 Natsu és Happy álla is leesik, amikor meglátják a házinénit. ikszdé

A "Kardfog" címre nekem is egyből az X-Men-beli Kardfog ugrott be. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #1701 Dátum: 11 okt 30, 21:12:20 »

Összességében nekem nagyon tetszett ez a fejezet, nem zajlottak olyan gyorsan az események és a kellő mennyiségű érzelmek mellet kaptunk néhány vicces jelenetet is.

Most vettem észre, hogy Lucy mamája ugyanabban az évben halt meg mint mikor a sárkányok eltűntek. Kíváncsi vagyok, hogy van e köze a dologhoz, vagy csak merő véletlen. Mashimát ismerve nem Nevet De ez a jövő zenéje.

Azt a két libát legszívesebben úgy felrúgtam volna, nagyon bunkók voltak. Alapból nem mondunk ilyeneket. Natsu és Happy viszont aranyos volt letorkolták őket, hogy hallgassanak már.  Lucy szerintem az elején csak azért nem sírt, mert nem tudatosult benne ez az egész dolog. Jó nem is voltak olyan jóba az apjával, ez tény, de ilyet az ember nem fogja föl teljesen egy ideig. Szóval teljesen megértem Lucyt, hogy nem kezdett el egyből bőgni.

Twilight Ogre céhmestere egy unszimpatikus volt az első képkockától és utána még jobban. Makarov nagypapi mikor bedühödött az nagyon királyul nézett ki és végre Erza és Mira is együtt harcolnak, nem úgy mint gyerek korukba Nevet Ahhoz képest, hogy milyen nagy céhnek mondták az emberei, maga a céh épülete nem nagy, a régi Fairy Tailes épülethez képest biztosan.

Az az arc amit Natsu és Happy vág azon megmosolyogtam, de Makao és Wakaba pontszemű képén majdnem leestem a székről nevetéstől. Másik vicces a Landlady kölcsönvett ruhái és ahogy megragadta Lucy az egyik lábánál. Na azon is röhögtem néhány percet.

A szülinapi ajándékcsomagok nagyon szívszorítóak voltak, az utolsóba remélem egy arany kulcs lapul, mert hát igen olyan formája van annak a doboznak Nevet  Nagyon megható jelenet volt egyébként.

Happy és Natsu arca mikor meglátták a Lucy gönceit viselő Landladyt áááá nem is tudom szavakba önteni Nevet

A következő rész címe is tetszik. Vagy arra tudok tippelni, hogy a meló miatt ez a címe, vagy pedig megtudunk valamit Urtearről és Meldyről. Jó lenne erről is egy kis infó morzsa meg persze Gerardról is!
Naplózva

Putir
Vendég
« Válasz #1702 Dátum: 11 okt 30, 21:14:20 »

Jó kis fejezet volt:D
Lucy szerencséjére nem lóg 7 évnyi lakbérrel:D
Chakra szerintem a házinéninek jobban áll:$:D
Csodálkozom hogy a Twilight Ogre vezetője nem tudta hogy makarov milyen erős pedig csak 7 év telt el.
Naplózva
Harebell
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 21


« Válasz #1703 Dátum: 11 okt 30, 22:10:15 »

Nagyon jó kis fejezet volt ez, egyszerre lehetett rajta sírni és nevetni:) A jelenet amikor Lucy megkapja az ajándékokat szerintem nagyon meghatóra sikerült^^ Natsuék arcberendezéseihez nem tudok hozzátenni, tökéletesen kivesézték az előttem írókXD És vééégre Erza-Mira közös "harc"( már akkor eldőlt mikor el sem kezdtékXD) Nagyon rég vártam már egy ilyet, baromi jó a közös képük is. Makarov papától meg el is vártam hogy megnevelje a szemeteket:DD
Naplózva

May the odds be ever in your favor...
hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1704 Dátum: 11 okt 30, 22:27:44 »

El lett irva a cim a fooldalon  Hümm-hümm 257 nem?
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
Yumi-neechan
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 97



« Válasz #1705 Dátum: 11 okt 30, 22:38:11 »

El lett irva a cim a fooldalon  Hümm-hümm 257 nem?
LOL tényleg Nevet de nem ez számít: a lényeg, hogy van új fejezet Nevet
Naplózva

hamisjoe
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 734



« Válasz #1706 Dátum: 11 okt 30, 22:43:38 »

jaja pont ma olvastam el a maradek 40 fejezetet, es egy kicsit befostam 256nal hogy mostantol Romeo lesz a foszereplo smirksweat
Naplózva

Világ legjobb Suiton használója: Mózes xD
marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #1707 Dátum: 11 okt 31, 06:50:16 »

Nem lesz ő a főszereplő , max. Natsu szakácsa . Nevet

Lucy apját eddig annyira nem sajnáltam a Phantom támadása miatt , de miután Lucy megkapta a leveleit már jobb szemmel néztem rá . Az Ogre mesterének (=Keresztapa) meg kell 1 agyat venni , mert nem tudja kivel áll szemben . Pedig azt tudhatja , hogy Makarov a 10 szent mágus egyike volt .
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1708 Dátum: 11 okt 31, 07:57:57 »

Ja az öreg spiné mondja is hogy kölcsönvett pár rucit és hát elég érdekesen is áll neki..Nyelvesít Amúgy az animében sokkal többször van lucy-n ez a cucc... Ja épp azt mondtam én is ha natsu bemegy abban a lelkiállapotban ő is makarovék mellé akkor 2 mp múlva robbant volna az egész úgy ahogy van:D

Ja meg a kardfogra nekem 3 tippem van vagy valami dög a küldetésküről, vagy ez a neve az említett legerősebb céhnek Fiore-ban, vagy pedig egy új bitang sötét céh...
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 31, 08:00:28 írta Sammy Blaze » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #1709 Dátum: 11 okt 31, 08:18:46 »

marioV
Nem arra gondolsz hogy lucy apját utáltad? Mert azt írtad hogy sajnáltad:D
Naplózva
Oldalak: 1 ... 112 113 [114] 115 116 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!