24 máj 17, 11:02:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778216 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1665 Dátum: 11 okt 24, 12:25:50 »

Az azért tényleg érdekes, hogy lisanna ahhoz képest, hogyhogy oda volt natsuért gyakorlatilag kicsit se foglalkozik vele amióta visszajött 1-2 pillanatot leszámítva, viszont amióta megjelnt egész elvan luxus-al:P:D
Naplózva
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1666 Dátum: 11 okt 24, 14:22:53 »

Én Luxusnak örülök ^^ kicsit hülye volt, de csípem már a csávót. am sztm összeillenek lisannával Nevet am vki korábban azt írt ha a legerősebb céh makarov fiáé lehet.... aki luxus, és szintén el volt tűnve 7 évig Nyelvesít
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Putir
Vendég
« Válasz #1667 Dátum: 11 okt 24, 14:32:48 »

makarov unokája luxus a fia az az aki luxusba beletette a sárkány lakrimát
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1668 Dátum: 11 okt 24, 14:42:19 »

Az azért tényleg érdekes, hogy lisanna ahhoz képest, hogyhogy oda volt natsuért gyakorlatilag kicsit se foglalkozik vele amióta visszajött 1-2 pillanatot leszámítva, viszont amióta megjelnt egész elvan luxus-al:P:D

Sokan félreismerik Lisanna karakterét. Nekem úgy jött le hogy ö amolyan , család központú karakter. Szerintem neki mindegy lenne hogy ki csak legyen egy férje vagy valami. Natsu meg pont kapóra jött neki. Szép meg aranyos karaktere a mangának de mégis olyan semmilyen. Egyébként a mangában fele annyira nem került közel Natsuhoz mint Lucy. Bár Lucyt se hiszem hogy összejönne Natsuval. A Rave-ben már ez a páros el lett lőve és nemhiszem hogy ezt megint eljátszaná a mangaka. Részemről én Natsu x Wendy párti vagyok =D

Bár ez lehet hogy kicsit off.

Egyébként a fejezet nem volt rossz, de szerintem mindenkit hidegen hagy most Lucy apja. Van kismillió olyan történetszál ami sokkal jobban érdekelne. Pl: Zeref, Gérard, Urtear, Meldy, stb.

Egyébként még az volt érdekes hogy Leon-on nem látszik az a 7 év ugrás. Nem is nagyon változott. Olyan mintha 1-2 év telt volna el. Sherry aranyos lett de ö se változott túl sokat.  Kivi vok mindenesetre az új fejezetre, remélem nem csak Lucy apja lesz benne, mert az hidegen hagy.
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 24, 14:43:15 írta Lew » Naplózva


Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1669 Dátum: 11 okt 24, 15:01:55 »

Szerintem Sherry meg teljesen más lett. xD Most kapta meg az a csaj a 3. arcát. Volt ugye a legelső kinézete, a 2 copfos, utána amikor az Orácion Seis ellen harcoltak, akkor másabb lett a haja, és mangában az arca is szerintem. Most meg a 7 év elteltével megint másképp néz ki hajra és arcra is. (Nekem mondjuk ez a verziója nyerte el legjobban a tetszésemet.) Nevet


Leon szerintem férfiasabb lett, és pont azt néztem, hogy azon a képen, amikor megemlíti Urteart és Meldy-t Gray-nek, elég szépen látszik, hogy lett köztük 7 év korkülönbség. Gray olyan öcsis, Leon pedig komoly, érett úriember látszatát kelti. Nevet


Lew, a múltkor még NaLu-s voltál. xD Amúgy én meg azt veszem észre, hogy ez a fajta párosítás nagyon bejön Mashimának, és eléggé arra hajaz, hogy Natsu x Lucy legyen a végén. Nevet
Wendy felnőttként túl komoly lenne Natsuhoz, hozzá egy Mistgun kaliberű pasi illene, természetben főleg, vagy esetleg Mest - már amikor nem hülye. Nevet


De akkor is, Luxus x Lisanna, hááát... Nevet Nem érzem a melegséget a szívemben, amikor erre a párosra gondolok. ikszdé Bár az is tény, hogy a hideg sem ráz tőle. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 okt 24, 15:02:55 írta Nikkie » Naplózva
Putir
Vendég
« Válasz #1670 Dátum: 11 okt 24, 15:09:18 »

Szerintem is inkább natsu x lucy legyen mint natsu x lissana.
Mest meg szerintem inkább senkivel:D
Tényleg mest most ott volt a szigeten vagy ő elment előtte?
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #1671 Dátum: 11 okt 24, 15:21:25 »

Amúgy makarov fia ivan aki a raven tail mestere és ő luxus apja... Már láttuk a fairy fight közben miután gaziulle végre átjutott a mezőn natsuval együtt...
Naplózva
warshif
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 28


« Válasz #1672 Dátum: 11 okt 24, 15:47:56 »

Mest elhagyta a szigetet.
De amúgy srácok ha két fiatal beszélget miért kell egyből összeboronálni őket?Nevet
Amúgy ha megnézitek Lisanna egy képet mutogat a Raijinshuu-nak, bár tényleg csak Luxus figyel rá.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1673 Dátum: 11 okt 24, 18:58:42 »

...
De akkor is, Luxus x Lisanna, hááát... Nevet Nem érzem a melegséget a szívemben, amikor erre a párosra gondolok. ikszdé Bár az is tény, hogy a hideg sem ráz tőle. Nevet

Amikor Gazille felszögezte a fára a Shadow Gear-t, gondoltad volna, hogy ő és Levi egy nap majd együtt harcolnak és mentik meg egymást a Grimoire Heart ellen? kacsint

warshif:

Csak eljátszunk a gondolattal. Nevet
Ahogy azon is jót lehetett derülni, amikor a Tenrou szigeten Luxus még meg is csipkedte Lisanna arcát, hogy tényleg ő-e az. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1674 Dátum: 11 okt 24, 19:42:30 »


Lew, a múltkor még NaLu-s voltál. xD


Fejezet függő =D Akkor éppen az a fejezet volt amikor Natsu és Lucy együtt harcoltak =D Akkor jól néztek ki együtt =D Igazából hangulatfüggő =D
Naplózva


Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #1675 Dátum: 11 okt 25, 13:46:36 »

Én a Gazille x Levinek örülnék a legjobban ^^ Ők annyira cukik mindketten. :'D Meg Luxus is össze lehetne hozni valakivel.... Esetleg a felnőtt Wendyel? nekem az bejövős lenne. *.*
 Engem leginkább a Gérardos szál érdekelne.. Lucy apja hidegebben hagy, mint egy söralátét, eddig is kb 2 fejezetet szerepelt.
 A lucy x natsu olyan erőltetett lenne... a két 'főszereplő' jön pont össze? -_-" meg eddig inkánn nővér-öcsi viszonyban voltak, az ember a pasiját nem üvölti úgy le, mint néha lucy natsut xD De Grayjel lehet h lesz velemi. amikor gemini fölvette gray alakját, akkor mondott valami olyasmit h 'Gray véleménye Lucyról: elképesztően cuki, a látsztnál is naivabb, etc.' :'D Erzát Gérarddal kell összehozni... már ha nem végezték ki. ezt mondjuk nem hizsem, csak az lenne a logikus. még ha enyhítenék is az amnéziája miatt, akkor is, sztm ahalálbüntetés jobb annál, minthogy még 60 évig egy cellában rohadtsz. De majd elválik ^^
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #1676 Dátum: 11 okt 25, 14:38:22 »

Natsu inkább Mirajane, és elfman hugával jöjjön ösze, lisanával.
Ők régen is haverkodtak, meg volt 1 rész ,talán h lisana meg kérdezte h lesz a e a férje v valami ilyesmi..Mikor happy született . de lehet roszul emlékeztem:D
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1677 Dátum: 11 okt 25, 20:07:21 »

Menjünk át a Ki kihez illik szerinted és miért? témába, mert a moderátor átvált predátor módba! Nevet ...ja, hogy én vagyok a moderátor...? ikszdé Akkor is menjünk át.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #1678 Dátum: 11 okt 25, 20:23:51 »

Huh tudom ez nem a mostani fejezethez illő komment lesz, lehet valaki már felhozta ezt , de most itt nézegetem a  mangát visszafele, és ahogy figyelem Zerefet, szerintem ő Natsu apja.
Naplózva

Bence0206
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 76


« Válasz #1679 Dátum: 11 okt 25, 21:39:40 »

"Erre nem is gondoltam O.o Érdekes feltevés..." x2

teljesen meglepett ez a felvetés, miből gondolod Chob? Gondolkozik

mert ez megmagyarázná azt, hogy ő miért ismeri Natsu-t, de ő miért nem ( apja [biológiailag lennie kellett Nevet] mielött Igneel-hez került volna elhagyta nem?).
Naplózva
Oldalak: 1 ... 110 111 [112] 113 114 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!