24 máj 19, 01:22:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779811 alkalommal)
0 Felhasználó és 11 vendég van a témában
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #1110 Dátum: 11 júl 09, 15:18:43 »

Engem az érdekel, hogy szó volt itt a hú de erős Gildartzról,  ő a milyen legerősebb Fairy tail tag, meg satöbbi, erre meg ott fekszik a földön  a nagy natsu király persze meg már talpon a többiekkel,
nem azért de én többet vártam tőle,
meg unalmas már hogy egyfolytában csak ők harcolnak (natsu,gray+többiek)
Fried Bixlow mehetett volna velük,  meg ugye Gildartz se lenne hátrány.

De mindegy, remélem Luxor Faceg báttya kap szerepet itt még...
Naplózva

kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #1111 Dátum: 11 júl 09, 16:15:24 »

Ha a mangaka azt csinálja, hogy Natsuékat elveri és a védők ellen küldi Hadészt akkor megérte Friedet és Levyt hátrahagyni "Aki a FT második mestere volt és belép elveszti minden varázserejét" kb ennyi kel csinálniuk és utána Heppy is elverheti.

Meldy szerintem Gerard melletti cellában fog élni, egy sötét céh tag nem lehet csak úgy egy rendes céh tagja...
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1112 Dátum: 11 júl 09, 17:47:42 »

Szerintem nem egészen. A kérdés csak az, hogy tudnak Meldyre valami gonoszságot bizonyítani? Mert ha nem akkor olcsón megúszhatja. A FT tagjai meg tartják a szájukat. Bár ettől független nem gondolnám, hogy csatlakozna hozzájuk viszont ő megfogja úszni így a dolgot. Szerintem most, hogy hallotta a faluja esetét, inkább annak járna utána és Urtear lesz az elsődleges célpontja. A szeretet nagyon gonosszá tud válni ha átverik az embert.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1113 Dátum: 11 júl 09, 18:11:52 »

Szerintem meg lesz még egy kis eszmecsere Meldy/Meredy és Urtear között. Ne kapkodjunk annyira.

Igazából nem értem, miért csodálkoznak egyesek, hogy "csak" a Fairy Tail legerősebb csapata harcol. Mosolyog Róluk szól a történet.

Ez a csata érdekes lesz. Vagy nagyon könnyen leveri őket Hades és Zeref fog valamit kavarni... vagy nem tudom. Amilyen könnyen elgyepálta Makarovot, nem hiszem, hogy esélyük lenne, örülhetnek, ha megússzák.

Egyre inkább úgy érzem, hogy Zerefnek lesz valami köze a Fairy Tailhez. Lehet, hogy az ő sötét céhe régen pont a FT volt, csak történt valami... amiről gőzünk sincs.
Szemlátomást "2 személyisége" van Zerefnek. Vagyis nem egészen, csak ha használja az erejét, akkor valahogy más. Mint Juugo a Narutóban. Lehet pont ő maga zárta el saját magát (miután valaki a lelkére beszélt, vagy értelmet vert(ek) a fejébe), a kulcsokat pedig egy akkori barátjára bízta, hogy rejtse el. Esetleg ez a Zeref csak egy gondolati kivetülés. És a valódi teste valahol lepecsételve pihen. Csak olyan erős a mágiája, hogy még így is képes cselekedni. Az is lehet, hogy Mavis eredeti neve Zeref. Pont mint Hadesnál. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Gemini
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 25


« Válasz #1114 Dátum: 11 júl 09, 18:35:05 »

Én kíváncsi vagyok, hogy hogy fognak küzdeni Hades ellen Natusék. Lehet, hogy Capricorn is előkerül a harcban.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 09, 18:36:54 írta Gemini » Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1115 Dátum: 11 júl 09, 19:26:36 »

Én egész végig azt hittem, hogy Zeref egy össze-vissza romboló, gondolkodni nem nagyon tudó, roppant erős sötét mágus, de ez nagyon tetszik, amit mondott Nevet Hogy akkor "ébred fel", amikor kedve tartja, ez is tetszik, és a kulcsok is azért vannak, hogyha elérkezik az emberiség (nevezzük inkább varázsvilágnak) egy bizonyos szintre, továbblép egy új korba (a "kor" szó alatt elképzelésem sincs, pontosan mit ért...), akkor ő felébreszti a kulcsokkal a magában, vagy akárhol máshol lakozó pokolian erős mágiáját, ami valószínűleg egy másik személyiséget is fog kölcsönözni neki. A harcban Luxus szerintem biztos felbukkan, illetve én még számítok Urtearre, és Meldyre (gyors szócsata-->béke/örihari). És Chakra elképzelése az első Fairy Tailről nagyon tetszik.  (és mikor is tevékenykedett utoljára a gonosz Zeref?)
EGYRE JOBBAN KEZD MEGTETSZENI ZEREF SZEMÉLYISÉGE! Mosolyog)))
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1116 Dátum: 11 júl 09, 23:12:15 »

...  (és mikor is tevékenykedett utoljára a gonosz Zeref?) ...

Zeref elvileg 400 éve volt sötét.
A számok nem igazán jönnek ki. De elég gyanús, hogy a Zerefként megismert fiatalember épp a Fairy Tail szigetén héderezett.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 09, 23:14:09 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
yis
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 39


« Válasz #1117 Dátum: 11 júl 09, 23:44:20 »

Mekkora pojén lenne, ha kiderülne, hogy Natsu tényleg 85+ éves valamiért, és azért nem tudott mondjuk még anno kijönni a céhből, amikor Luxus ellen harcoltak. (meg a névjegykártyáknál is ? volt a kora helyén), Ezzel arra célzok, hogy valahogy már a korábbi Fairy Tailnek (ha már ez a harmadik) is tagja volt valahogy, ezért néz rá olyan boci szemekkel Zeref (?).
Szerk.: Bár hogy megcáfoljam magam, Gajeel sem tudott kimenni, arra meg már kicsi az esély, hogy ő is "korábbi" FT-s.
« Utoljára szerkesztve: 11 júl 09, 23:52:31 írta yis » Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #1118 Dátum: 11 júl 10, 00:02:38 »

Ájjjjj, de jó volt az e heti fejezet, nagyon király. Végső csata Hades vs Fairy Tail, eposzi küzdelemre várok Nevet
+ Zeref ilyen gyorsan kiütötte Zanrcow-ot, akkor tényleg hihetetlenül erős.
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #1119 Dátum: 11 júl 10, 06:34:25 »

Azért ez a Zeref nem semmi: pár pillanatra elveszti a fejét,és amikor magához tér,már egy hulla van a lábainál...
Hades akár nyer,akár veszít, a Grimore Heartnek igyis-úgyis vége van.Mondjuk nem tudnám elképzelni,hogy Natsuék legyőzzék(hisz a fele csapat alig áll a lábán). Nem hiszem,hogy lenne ennél jobb alkalom Luxus visszahozatalára. Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #1120 Dátum: 11 júl 11, 13:36:09 »

Ja... Luxus felzárná a küzdelmet. ikszdé
De egyedül talán csak Mest tudná ideszállítani a fickót. Már ha tud róla egyáltalán. Bár elvileg hírszerző a pasas...
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #1121 Dátum: 11 júl 16, 09:58:00 »

Tetszett ez a fejezet, jók voltak a egyesített támadások. *.* Főleg a Wendy-é és a Lucy-é tetszett. Nevet

Wendy-t sajnáltam a végén, de ő nem halhat meg, mert sárkányölő. Nevet De legalább addig is lesz egy kis izgalom. Hú, mi lenne, ha Urtear tényleg vissza tudna menni az időben, és ő rakná helyre Wendy-t a végén? Na mindegy. xD

De a legjobb a mai fejezetben mégis a kövi rész címe volt: "Thunder crashes". *____* Remélem, ez azt jelenti, amire gondolok. *.* (Igaz, hogy a villám az lightning, de a mennydörgés és a villámok között elég szoros a kapcsolat, ha értitek, mire célzok.) Nevet
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #1122 Dátum: 11 júl 16, 11:44:38 »

Wendy szerintem sem fog meghalni. Megfigyelhető a legtöbb mangaka-nál hogy nem szoktak megölni ilyen fiatal szereplőket. + Wendynek még tuti lesz szerepe.

Ami nem tetszett az az volt hogy Hades-on még egy karcolás sincs ezek után. Rendben van hogy erős de ha bárki bekap egy ilyen támadást lehet akármekkora varázsereje az lenne a reális ha legalább megkarcolná.

De legalább most Natsunak ismét lesz oka idegbetegnek lenni =D Akkor a legjobb =D a mangaka olyan jól tud elmebeteg fejeket rajzolni Natsunak hogy 10/11 képet le is mentek amikor Natsu durván ideges.
Naplózva


rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #1123 Dátum: 11 júl 16, 12:14:46 »

Nem gondolom, hogy Luxus idejönne. Itt inkább Wendy sárkányölő képessége fog dominálni a mennydörgésben hiszen tudjuk, hogy kinek a tanítványa és annak mi a képessége. Szerintem ezt láthatjuk majd a következő részben.

Másrészt szerintem a legfontosabb csatát megváltoztató okot az előző részben mondták ki. Méghozzá ezzel a "Maradj Natsu közelében" mondattal. Ha Hades Lucyra támad abból komoly baja lesz. Másrészt Lucy úgysem halhat meg mivel ő a mesélő. Ez pedig előrevetíti Hades vereségét, netán elmenekülését.
Naplózva
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #1124 Dátum: 11 júl 16, 12:30:45 »

Tetszett ez a fejezet, főleg Hades üvöltése Nevet "Katsu!!" Kicsit Deidarás volt, szóval mégjobban tetszett, de ha a következő fejezetben benyögné, hogy "A robbanás művészet", akkor le a kalappal előtte xD Amúgy ez nem robbanás volt, hanem (SZERINTEM) egy teleportáció valahova máshova, akár egy másik univerzumba, vagy a világ egy másik pontjára, csak lehet, hogy még maga a nagy Hades sem tudja ezt az apróságot, mivel magán nem próbálta ki.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 73 74 [75] 76 77 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!