24 máj 20, 06:51:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781248 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #870 Dátum: 11 máj 10, 07:59:21 »

Na azt hiszem megpróbálok egy mini lavinát indítani. Az utolsó képen Gildartz eléggi ideg fejet vág. Ez most Makarov lerendezése miatt van, vagy pedig azért mert tisztában volt vele, hogy Cana a lánya és ne nagyon csapják meg. Natsu oké, hogy tud ilyen ideges lenni a barátai miatt, de Gildartzról nem hiszem, hogy szimplán a barátai láttán ilyen harag lobbanjon fel benne Nevet
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #871 Dátum: 11 máj 10, 08:07:38 »

Hát azért én nehezen tudom elképzelni, hogy egy másik sötét céh mestere erősebb lenne pl.: Hadesnál, aki megette reggelire Makarovot, a tíz szent mágus egyik legerősebbikét. Az se véletlenül lett többször is kijelentve, hogy a G.H. a mágiavilág egyik legmeghatározóbb hatalma, és a legtápabb sötét céh. Az, hogy vannak még rejtőzködő, erős gonosz társulatok, nem jelenti azt, hogy tuti erősebbek lennének. Mashima-sensei előző mangájában, a Rave Master-ben is a Demon Card volt messze a legerősebb sötét szervezet az elején, mégis ők kerültek először terítékre...
De majd meglátjuk, mindenesetre amíg ilyen embereket tud felsoorakoztatni a G.H., mint Hades, vagy a Fairy Glitter-t(még, ha gyenge is volt) kiröhögő Bluenote-t, én elhiszem nekik, hogy ők a legerősebbbek. És remélem meg is szerzik Zerefet, jót tenne a sztorinak.

Bluenote meg örülhet, most majd repülhet végre.  ikszdé
Naplózva

Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #872 Dátum: 11 máj 10, 08:12:23 »

Ez valszeg Cana miatt van , biztosan lesz valami szívhez szóló mondata " anyádra hasonlítasz"
Most nem tom mit várjak Gildartz-tól , bizom benne hogy le tudja verni Bluenote-ot fairy glitter nélkül.
Natsu végre használja a fejét is.... Nyelvesít
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #873 Dátum: 11 máj 10, 10:02:19 »

Ebben a fejezetben Natsu volt az én emberem. Az a fej. xD <3 Kb. én is így néztem és még csúnyábban néztem volna, ha Kana valami komoly sérülést okoz Bluenote-nak. Nevet
Gildartz papa a kora ellenére nagyon szexi. :3 xD Ez lesz ám a harc. =)
A kövi rész címéről egyébként nekem is egy Gildartz flashback jutott eszembe hirtelen. Nevet

Nem tudom miért, de úgy érzem, a Raven Tailnek lesz egy pofás sárkányölő srác tagja.
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #874 Dátum: 11 máj 10, 11:39:27 »

Bluenote nem röhögte volna ki a fairy glittert, ha olyan nyomja aki tudja is használni mert hozzá is füzi, hogy can gyakorlatilag köszöni viszonyban sincs a glitterrel... Pedig sztem lesznek majd jóval erösebb tagok is mint hades de minimum olyan erösek sztem tuti, pl nem tudom elképzelni ivanról, hogy annyival gyengébb lene hades-nal ha nem erösebb nála..Nyelvesít
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #875 Dátum: 11 máj 10, 12:09:55 »

Azért azt ne felejtsétek el, hogy Hades volt a FT előző mestere, így Makarové is. Tehát erőben de főleg tudásban felette állhat Makarovnak. Ráadásul szinte mindent tudott Makarovról illetve annak mágiájáról. Sőt sokat tudhat a FT korábbi erejéről is viszont a mostanit nem igazán. Mekkora pofára esés számára, hogy lenézte a FT valódi erejét és csak a saját neveléseinek erejében hitt. Egyszóval Hades és Makarov tudása köszönő viszonyban sem volt egymással. Egy második Makarov mérkőzést megnéznék az öreg és Hades között. Most, hogy van rálátása az öregnek Hades képességeire és nem lepődne meg folyton folyvást harc közben, már nem lenne ekkora különbség közöttük. Azt azért tartom, hogy Hades akkor is győzne de már nem lenne olyan egyszerű ez a győzelem. Amúgy szerintem Gildarz valamivel erősebb lehet mint Bluenote de a véleményem ettől független az, hogy Hades felszedi Zerefet és lelép a maradék, tulélő népével.

Mellesleg nem lepődnék meg ha Friedék is visszatértek volna, hiszen együtt mentek el Gildartz-al. Csak ők nem ide érkeznek hanem Rustirosehoz szerintem.

Van ott még egy erős mágia a sírban, amely szerintem üti mindegyiket erőben. Eddig kettőt ismerünk a háromból. Talán valamikor a történet későbbi eseményeiben azt is megismerjük.
« Utoljára szerkesztve: 11 máj 10, 12:21:20 írta rini67 » Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #876 Dátum: 11 máj 10, 12:29:29 »

Bluenote nem röhögte volna ki a fairy glittert, ha olyan nyomja aki tudja is használni mert hozzá is füzi, hogy can gyakorlatilag köszöni viszonyban sincs a glitterrel...
...vagy a Fairy Glitter-t (még, ha gyenge is volt) kiröhögő Bluenote-t...
Olvasás powa.

A Raven Tail-re visszatérve, én is elképzelhetően tartom, hogy van sárkányölőjük, ezt ki is fejtettem még régebben egy topicban. Hisz, ha Ivannak a fia számára volt sárkánylakrimája, akkor a céhe számára is akadhat...
Naplózva

dosreis
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 849


Kakarottttooooo


« Válasz #877 Dátum: 11 máj 10, 13:05:09 »

Végre egy rész áhw. És a lehető legjobb , bár szerintem úgy lesz hogy Gildartz meghal(a látomás miatt mert így összefügg minden, bár remélem nem) de ez nagyon nagy lesz a 2 legerősebb mágus egymás ellen Nyelvesít azt a végén jön Kana egy újabb próbálkozással és megmenti vagy megbosszulja az apját.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #878 Dátum: 11 máj 10, 13:22:01 »

Hagyjuk mááár. xD Kana a Fairy Glitterrel ért annyit, mint lepkef*ng a forgószélben, majd a saját erejéből, csak érzelmi alapon beviszi a végsőt Bluenote-nak, mi? ikszdé Na akkor kapnék hülyét, és szerintem nem csak én. xD

Den, neeeeeem. :OOO Nem lakrimás DS-re gondoltam, hanem igazira. Pirul
Naplózva
Vhaearon
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 172


One piece the Best!


« Válasz #879 Dátum: 11 máj 10, 14:53:28 »

Gildarts!!!!! a kedvenc fairy tail mágusom feltűnt Nevet Eléggé pipának tűnik nagyon kiváncsi vagyok!
Naplózva

marioV
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 451


« Válasz #880 Dátum: 11 máj 10, 16:51:15 »

Szerintem is Gildartz hal meg a jóslat miatt .
Már ideje volt , hogy megérkezett.
Naplózva

\"Amióta a világra jöttél mondtál igazat akár egyetlen egyszer is ?\"- L

\"Te már... Igen... Te már.. a kezdetektől fogva... sakkban tartottál.\"- Meruem

http://myanimelist.net/animelist/marioV40
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #881 Dátum: 11 máj 10, 18:47:12 »

Mondjuk az megmagyarázná, hogy miért Kana és Natsu sírtak annyira a jóslatban, de a kéz Lucy-nál ki lett emelve. Gildartz keze azért "egy cseppet" férfiasabb szerintem, mint ami a jóslatban szerepelt. :"D Gildartz amúgy is jófej, szeressük, nem halhat meg. Nevet
Naplózva
kakesz
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Vízesés Falu Rejtett Vízesés Falu

Hozzászólások: 793


Troll barlangász


« Válasz #882 Dátum: 11 máj 10, 19:16:40 »

Olyan nincs, hogy Gildartz haljon meg... Makarov "leszerepelt" az S osztályú jelöltek dettó (mint céh FTnél 99.99%hogy nincs erősebb de a tagok verhetőek mint ahogy itt a szigeten láttuk) és mivel Makarov fia és Gildartz kb. egyidősek és erősek szerintem cimbik/csapattársak voltak vagy valami hasonló így ez a szál is szóba jöhet ha oda kerül a történet.
Naplózva

A tűz árnyéka világítja meg a falut.
Szanisz
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4132


Főkapitâny


WWW
« Válasz #883 Dátum: 11 máj 10, 19:19:14 »

Nem Makarov fia Gildartz.
Makarov fia Ivan, a Raven vezetője, ami egy sötét céh. Az unokája pedig Luxus.
Talán ha Makaróni elpatkol, akkor Luxus még átveheti a helyét, hiszem megszetült. Így jófiúsan bíro ma búráját.
De Gild-fater sem semmi. Ő is lehetne mester, de nem vállalná szerintem.
Naplózva



 
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #884 Dátum: 11 máj 10, 20:09:16 »

Az még mindig nem biztos hogy valaki meg fog halni , de ha mondjuk Gildartz meg is halna nem feltétlenül jelentené azt hogy úgy is marad , ki tudja mi a FT 3. varázslata.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 57 58 [59] 60 61 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!