24 máj 17, 12:24:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778268 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #780 Dátum: 11 ápr 11, 21:05:13 »

Gray szerintem nem végzi úgy, mint Zeref. Feltételezem Urtear akar valamit tőle is, és azért két embert cipelni már fárasztó lenne számára Nevet (ha csak útban lenne, lecsapná, mint Natsut is)
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #781 Dátum: 11 ápr 12, 09:34:50 »

Jó, de Zeref esetében hozzá kell tenni, hogy emósunk próbált ellenállni Urtearnek. Nevet Szóval szerény véleményem szerint, amíg Gray is szövetségeseként tekint rá, addig nem lesz itt baj. Nevet Mire leesik neki a tantusz, addigra meg befut Erza. Húúú, de várom már azt is. *.*

Mondjuk arra kíváncsi lennék, hogy Urtear hogy kerülte ki/el Zeref "kivonom az életet mindenkiből" mágiáját. o.o


Nekem az anya-lánya és a Gray-Meldy párhuzam nem tűnt fel. Nevet Ezért szeretem, ha mindenki leírja a véleményét. Nevet
Naplózva
FERRARIFUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 11


« Válasz #782 Dátum: 11 ápr 12, 17:16:49 »

Érdekes fordulat annyi szent...a meldy-s arc-nál hasonlóra számítottam, talán egy picit csöpögös lett, de hát istenem.....ez van. Ez az Urtear-os story szerintem egy akkora csapda, hogy ha Gray ezt nem látja át, akkor tényleg idióta....nem lehet a szövetségese, mert egyrészt,  mikor Meldy eljátszotta a monológját kiderült, hogy tudja, hogy Gray mit csinált anno pár évvel ezelőtt...olyan idegrohamot kapott, amikor Erza megkérdezte, hogy miért gray az 1-es...tuti úgy lett neki előadva, hogy (amint összefut Gray-jel) üsse le, mint a taxi órát ikszdé. Másrészt nem hiszem, hogy lenne olyan indok, ami meggyőzné, Grayt, hogy segítsen felébreszteni Zeref régi énjét. Ha csak szegény Urtear-nak bemesélte Hades mester, hogy zeref fel tud támasztani embereket...vagy valami hasonló....várom a folytatást......
Naplózva
nagy12
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 67


« Válasz #783 Dátum: 11 ápr 19, 05:59:28 »

Mikor lesz már manga?
Naplózva

,,Tedd vagy ne tedd,de ne próbáld''
Sínre fekszel-Shinra Tensei xD
gt12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361


« Válasz #784 Dátum: 11 ápr 19, 07:53:45 »

Hát ez jó fejezet volt. Erza vs. Asuma. Egy adamantium páncél ellen nem tudom mit fognak érni Asuma robbantásai. Ráadásul Erza még egy csomó mágikus erőt megspórolt, majdnem hogy kipihenve érkezik. RustyRose vs. Lily, Levi, Lisanna. Itt inkább szerintem az lesz a fontos, hogy ott vannak a sebesültek is. Ha Lisanna vagy Levi megsérül akkor Elfman, Mira illetve Gazille valahogy erőre kap. Vagy pedig RustyRose ha sebesülteket próbálja a másvilágra küldeni, akkor az Levinek vagy  Lisannának erőt adhat, hogy meg kell őket védeni. Natsu, Happy, Lucy vs. Bluenote. Végre előjött, és a képessége is érdekes. De Natsu már két rokont is lenyomott. Most Bluenote-ot is ő győzi le? Remélem nem. Mest pedig, ha már ott van és úgy sem csinál semmit, miért nem jut eszébe, hogyha a FT tagok nem akarnak innen elmenni, esetleg megpróbálhatná inkább visszahozni azokat, akik már elmentek. Mavis Vermilion sírja is érdekes. Én arra gondolok, hogy majd innen nyer valami über erőt Kana, és ez segíti majd hozzá, hogy S-osztályú mágus lehesen.   
Naplózva
FERRARIFUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 11


« Válasz #785 Dátum: 11 ápr 19, 08:40:34 »

Nem rossz valóban...de szerintem Natsu legyőzi a Bluenote-ot, de tuti, hogy olyan állapotba kerül, hogy egy ideig nem nagyon fog pattogni......az meg hogy Kana valamiféle szupererőt kap...hát nem tudom, eddig sem tünt valami über erősnek..... ikszdé
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #786 Dátum: 11 ápr 19, 10:50:10 »

Ja fasza kis fejezet volt! Ezek a hülyék a onemangan azon társalognak, hogy bluenote lehet cana apja..NyelvesítNevet És hogy ha s osztályú mágus lesz akkor csatlakozik hades-ékhez:P Az tény hogy ha valami hasonló lenne az igencsak érdekes lenne... Én valami olyasmit tudok elkképzelni, hogy levyékhez berobban luxus és felnyársalja rustyt:D Bluenote meg tényleg érdekes mert úgy néz ki neki a sír kell míg hadesnak zeref szal érdekelentétek is lehetnek....

Végülis natsu legyözheti bluenote-t csak sztem ahhoz egy sokkal erösebb dragon force kell mint ami zero ellen volt sokkal több pikkellyel csak a kérdés az hogy azt jeeln helyzetben hogyan tudná elöhozni, ezért ennek elég kicsi lehet az esélye...
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 19, 10:51:34 írta Sammy Blaze » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #787 Dátum: 11 ápr 19, 11:45:04 »

Én őszinte leszek, Natsunak annyi esélyt adok Bluenote ellen, mint hogy egy légy időutazás fog végrehajtani a sebességével. Egy jó kis Gildartz belépőt akarok látni, az lenne ám csak a titánok harca. Szigetből meg csinálnának egy jó kis kopárságot Nevet
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #788 Dátum: 11 ápr 19, 12:33:06 »

Azt kell mondjam, hogy tetszett ez a rész.

A magam részéről nem féltem Natsut és a többieket. Egyrészt azért mert mint tudjuk ő mindenre képes, másrészt úgy érzem ezt a csatát nem biztos, hogy csak ő fogja megvívni. Fontos még, hogy mennyire veszi komolyan. Cana és Mavis elég érdekes. Nem tartom kizártnak, hogy Mavis szelleme beköltözik Cana testébe és harcba indul dobpergés közepette. Cana talán ezzel el is érte az "s" osztályú rangot hiszen ő találta meg a sírt. Hogy kér e Mavis szelleméből? Fogalmam sincs de nem hiszem, hogy megkérdeznék. Erzát szintén nem lehet leírni és szerintem bedarálja Asumát még ha nem is könnyen. Rustirose már egy érdekesebb kérdés de ott is van egy olyan érzésem, hogy itt Lisanna fog valami komolyat alkotni. Nagyon ösztönzőleg fog rá hatni a többiek, különösen a nővére esete.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 19, 12:48:29 írta rini67 » Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #789 Dátum: 11 ápr 19, 13:06:09 »

Maga a fejezet tetszett, főleg, hogy egyszerre több szálon is fut a történet, és így még izgalmasabb. Jó ötlet volt az is, hogy a még ép GH-sok elindultak lerendezni az épen maradt FT-seket.


Viszont. Én komolyan mondom, fejbe rúgom Mashimát. Tőrt döfött a szívembe azzal, hogy Mira úgy kikapott, mint a huzat, ráadásul amiatt a h*lye Lisanna miatt. Ez még nem elég, meg is forgatja azt a rohadt kést azzal, hogy Erza most majd simán bedarálja Azumát. :/ Én egy Erza ÉS Mira vs. akárkit akartam, de együtt, nem külön-külön - ráadásul Mira bukásával. T.T


Ha Lisanna mutat valami über dolgot, én megeszem a nem létező kalapom. ikszdé Olyan nincs, hogy az a csaj hirtelen felvesz egy brutál Take Overt. Levi eszén fog múlni a dolog, hogy hogy használják ki és kombinálják kettejük és Lily adottságait (a mágiára vonatkozó adottságaikat xD). Vagyis így lehetne, ha nem lennének kif*ngva.


Úgyhogy véleményem szerint épp itt az ideje Gildartz, Fried és Bixlow visszatérésének. Nevet Luxus szerintem nem fog befutni - egyelőre legalábbis. Erza meglesz egyedül is, Natsuékhoz megy Gildartz papa és lesz egy Gildartz vs. Bluenote. *___* Fried és Bixlow meg mennek Rustyrose ellen. Talán így ketten a szemeiket is bevetve sikert arathatnak és győzhetnek. Mosolyog


Kíváncsi leszek, mivel áll elő Urtear, és hogy vajon tényleg jól értelmezte-e az anyja akaratát - már ha volt ilyen, és nem ő haluzta. ikszdé


Kana apja is érdekel, nekem Gildartz ugrott be elsőre, de az ugyebár kizárt. Olyan sincs, hogy Bluenote, mert akkor Kana elég nagy szégyen ránézve. ikszdé
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #790 Dátum: 11 ápr 19, 14:37:11 »

Ez a Rustyrose vs hulladékok elég... vicces. Nevet Ha itt most a 3 töltelék lenyomja a csávót, én is megeszem a nem létező kalapom. xD Ide ténylegesen egy Fried + Bixlow kombó kéne, mert ez a totál kimerült trió, még ereje teljében se lenne képes legyőzni Rusty-t, legalábbis szerintem. A mágiája nagyon ott van, komolyabb ellenfelek járnak neki. Amúgy nagyon tetszett az a beállása, amikor rámutatott a F.T. táborra, hogy most megeszi őket. Nevet

Bluenote esetében is hasonlóképp látom a dolgot, ellene Gildartz kéne, egy egyszerű legyintéssel krátereket teremt, mi lesz még, ha komolyan is veszi a harcot...

Hades papa pedig még mindig ott van...

Kíváncsi vagyok mi lesz ennek az arcnak a vége, de én még bízok benne, hogy itt ledaráják a tündérkéket, és elviszik Zerefet. Ráférne már a bagázsra egy jó, kiadós, alapos vereség.
Naplózva

FERRARIFUN
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 11


« Válasz #791 Dátum: 11 ápr 19, 16:09:57 »

Hát anno pár résszel ezelőtt, amikor Charle látomását prezentála mashima...Úgy tünt nekem, hogy zeref épp csúcsformában van, szal tuti fel élesztik a Chuck Norris énjét..., na akkor nem tudom, hogy ki lesz az a nagy vitéz aki tarkón veri, no meg valóban, Hades elég kemény falat, hisz úgy leverte a 88 éves mester utódját , több 100 valahány éves kora ellenére, mint vak a poharat  ikszdé
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #792 Dátum: 11 ápr 19, 17:49:13 »

Most hogy Erza megkapta Azumát legalább egyszer az életben kapjon már ki. Mirát persze lenyomta 5 perc alatt, de ezt most Erza. Erza a verhetetlen. Majd használja az antirobbanás páncélt, vagy az antivereség páncélt, vagy esetleg Istengyilkos pácélt Nevet.

Komolyra fordítva ideje lenne ha Erza is kikapna. Mindig mások szívnak ő meg rájön az ellenfél gyengéjére és el van intézve a harc. Meldy ellen is csak szenvedett pedig csak kardokat kapott. Amúgy bírom, Erzát de Midnight után már nem hiszem hogy meg lehet lepni engem azzal hogy egyszer kikap.

Lehet Mavis sírja létrehoz egy Fairy Law-t és Cana indítaná el. Kiváncsi leszek.

Rustyrosenak nincs is könnyebb dolga. Nem létezik hogy megverjék, hacsak nem jön Fried és Bixlow. Gildartz megy majd Bluenotehoz mert Natsu őt már nem verheti le. Lesznek itt még csuda dolgok. Aztán Zeref szép lassan felébred...

A kezdőoldal láttán annyi jutott eszembe hogy 10 év múlva már Wendy fanservice lesz ezerrel.ikszdé (ha lesz még Fairy Tail,nem valószínű)
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #793 Dátum: 11 ápr 19, 18:50:04 »

Ha lesz is, annyit nem hiszem, hogy öregednek majd a karakterek. Szomorú Nevet Pedig ejj, de megnézném, ahogy Gray és Natsu gyerekei is harcolnak egymással, akiket persze Erza és Gérard gyereke állítana le. ikszdé

Na de... Bastian, végre valaki, aki szintén azért szurkol, hogy Erza kapjon már ki. bow Csak sajna szerintem nem fog. Azért látom, nagyon egy rugóra jár a legtöbb FT-s fórumozó agya, nagyjából ugyanazokat a felállásokat jósoljuk a harcokban. Aztán hátha megjön Luxi is Hades vagy Zeref ellen... Hümm-hümm (Az már más kérdés, mennyi esélye lenne.) xD


De ha Kana nyom le minden über karaktert Mavis (vagy ki) erejével, akkor is kalapot fogok enni. xD Az olyan illúzió romboló lenne. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 19, 18:51:57 írta Nikkie » Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #794 Dátum: 11 ápr 19, 19:36:23 »

Szerintem viszont ettől még Cana ért oda a sírhoz, tehát csak ő teljesítette a vizsgához szükséges feladatot. Igaz elég csóri módján cselekedet. Ki is járna számára egy jó lecke a többiek részéről. Mondjuk nem értem ezért minek kellett lecsapnia Lucyt, hiszen párok voltak. Minden esetre semmi szükség nem volt rá, hacsak nincs valami fontos titka amit nem tudhat meg más. És mint láthattuk van neki ilyen.


Én a magam részéről nemigazán támogatom azt a nézetet jelen pillanatban, hogy veszítsen Erza vagy akár a többiek. Más helyszínen ez rendben lenne, de itt nem. Vagy pont olyan fontos szereplő halálozna el mint Erza vagy Natsu. Az ok pedig egyszerű. Ha kikapnak akkor megölik őket (lásd Rustyrose tevékenységét) és ezzel vége is lenne a FT történetnek. Ők nem olyanok mint a FT tagjai akik nem ölnek szükségtelenül. A másik, hogy ezen a földön, a FT szent földjén való vereség egyenlő a teljes bukással és a szégyennel a többi tag előtt. Mindegy, hogy jogos a vád vagy nem. Nem tudták megtenni azt amit kell. Az emberek pedig ilyenek. Azt fogják kérdezni, hogy akkor miért nem haltál meg annak védelmében, mit keresel is? Nagyon hasonló a Narutoban Kakashi faterjának dilemmájára és a többi ninja nézetére. Plusz még az is itt van nekünk, hogy látható, hogy a purgatórium kölykei sem olyan haj de erősek. Úgy is mondhatnám, hogy semmivel sem vagy csak alig. A mágiájuk típusa (ismeretlensége) az ami félelmetessé teszi őket, de nem erősebbek szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 11 ápr 19, 19:44:20 írta rini67 » Naplózva
Oldalak: 1 ... 51 52 [53] 54 55 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!