24 máj 19, 22:24:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780850 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #735 Dátum: 11 márc 26, 16:43:13 »

Azért azt ne felejtsük el, hogy meldy csak úgy számozza az embereket és most hogy harcol erzaval benyögi hogy te vagy a négyes meg ilyenek... tehát gildartz is úgy a 3as hogy meldy nem is ismeri a valódi erejét na emg mi sem persze meldynek sem:P Egyébként én azt sem tartom lehetetlennek, hogy gildartz erösebb makarovnál, mert semmi bizonyíták nincs rá, hogy ne igy lenne de arra sincs hogy igy lenne:D kiváncsi vok ha a kicsi melédy neki menni egy dragon force-s natsunak akkor milyen számot adna neki...Nevet:D
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #736 Dátum: 11 márc 26, 16:52:02 »

Nembiztos hogy Meldy erő szerint számozza az embereket. Inkább azt tudnám elképzelni hogy minél jobban meg akar küzdeni valakivel annál több pontot ad neki. Pl: Makarov Gildartz és Erza a 3 leghíresebb így velük akar harcolni.
Naplózva


XPetike
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 210


« Válasz #737 Dátum: 11 márc 26, 16:56:22 »

Én csak annyit fűznék hozzá ezekhez a fejezetekhez, hogy a korábbi hozzászólásokba páran írtátok, hogy örülnétek ha a Fairy Tail csúnyán kikapna. Én most megmerem kockáztatni, hogy nem biztos, hogy ki fog. De ha ki is fog, már biztos, hogy nem csúnyán. ^^
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #738 Dátum: 11 márc 26, 17:16:48 »

Nem tudom, most hogy bluenote feltünt és láttuk, hogy nem gyenge és amit mondtak róla, hát a 7 kin elég gyengének tünik de persze lehet hogy csak hades és bluenote mellett gyengék..NyelvesítNevet De én kiváncsi lennék már gildartz igazi erejére mert eddig azt nem láttuk és akkor meglátjuk hogy erösebb-e makarov-nál amit én egyáltalán nem zárok ki...
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #739 Dátum: 11 márc 26, 18:40:08 »

Szerintem Gray és Urtear nem fognak majd harcolni. Gondolom benyögi Urtear, hogy ő Ur lánya, Gray lefagy, Urtear meg elhúz a búsba Zereffel a vállán. Sok harc nem lesz köztük szerintem, max erődemonstráció, hogy Urtear elkezdjen beszélni. (Rájön, hogy Gray jégmágus -> Ur a mestere.) Bár szeritem Urtear nagyon is tisztában lesz azzal, hogy kivel áll szemben. Mosolyog


Ami nekem fura, hogy Gray azt mondta, Urra emlékezteti őt Urtear. Szerintem meg egyáltalán nem hasonlítanak. xD


Juvia reakciója szerintem teljesen rendben volt. Mosolyog Elvégre ő volt az elemi négyes egyik tagja, nem semmi erővel, ahhoz képest FT-ben nem sok mindent tett le az asztalra - már ami a harcokat illeti. Mosolyog Meg azt nem szabad elfelejteni, hogy mielőtt megismerte Gray-t, tiszta zizi volt. Nevet Tetszett, hogy eleredt az eső - visszatért az őrült Juvia. Nevet
Naplózva
Gery0704
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 578



« Válasz #740 Dátum: 11 márc 26, 19:09:34 »

De ha Gray leverné Urteart abban nem lenne semmi rosz mert Urtear megküzdöt már Zereffel meg kicsit Natsuval mig Gray senkivel
Naplózva
MoonTiger
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1090


Hivatalos Tigris imádó


« Válasz #741 Dátum: 11 márc 26, 19:35:51 »

Azért azt ne tessék már figyelmen kívül hagyni, hogy az egész Fairy Tail guild az érzelmeiről híres, azáltal erősebbek. Ezalól Juvia sem kivétel. Hányszor fordította meg Natsu a harcot csak azért mert fellángolt benne az érzelem? Sokszor. Meglepődtünk? Nem. Most Juvia a soron következő, ezen sem kellene meglepődni. Ha meg Makarov elküldte arra a szigetre, mint a kiválasztottak egyikét, akkor azért gondolhatjuk, hogy nem olyan gyenge, mint amilyennek tűnik/gondoljuk, és bizony tud meglepetéseket okozni, ha arra kerül a sor.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 26, 19:36:47 írta MoonTiger » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #742 Dátum: 11 márc 26, 21:19:23 »

Szerintem Gray és Urtear nem fognak majd harcolni. Gondolom benyögi Urtear, hogy ő Ur lánya, Gray lefagy, Urtear meg elhúz a búsba Zereffel a vállán. Sok harc nem lesz köztük szerintem, max erődemonstráció, hogy Urtear elkezdjen beszélni. (Rájön, hogy Gray jégmágus -> Ur a mestere.) Bár szeritem Urtear nagyon is tisztában lesz azzal, hogy kivel áll szemben. Mosolyog

Ami nekem fura, hogy Gray azt mondta, Urra emlékezteti őt Urtear. Szerintem meg egyáltalán nem hasonlítanak. xD
...

Lesz itt még valami, mert nem tudjuk, Urtear hogyan került el otthonról. Nem kizárt egy harmadik személy (Hades?) mesterkedése.

Azért, ha lenne egy kis harc Urtear ellen, akkor oda Leon is kellene/illene. Végül is, Gray-jel együtt voltak Ur tanítványai. Sőt, Leon volt az első tanítvány, Gray-re csak "véletlen" akadtak rá. ^^

Dehogynem hasonlítanak. ^^ Csak olyan képet keress Urtearről, ahol mosolyog és nincs összevonva szemöldöke. Nevet
Pl.: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/225/10 (utolsó kép)
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Banzai
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 561



WWW
« Válasz #743 Dátum: 11 márc 27, 11:13:21 »

Ez a manga komolyan elkényeztet minket , mikor kapunk ilyen spec. kiadást Naruto vagy Op-nál , ennyi értékelhető humorral .
Na nőt a sansz hogy Gildratz visszatérjen , ha már meg van az a kommunikációs gömb használják már.
Ha látná Grey ezt a Juviát lehet ő lenne szerelmes.  ikszdé
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #744 Dátum: 11 márc 27, 18:21:00 »

Szerintem neki a Lucy-féle idióták jobban bejönnek. Mosolyog Nem egyszer volt utalás rá, hogy Gray-nek bejövős Lucy. Nyelvesít
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #745 Dátum: 11 márc 27, 19:32:43 »

Naja volt rá utalás, de arra is hogy lucy-nak inkább natsu kell, natsunak meg a gyerekkora miatt lisanna, de manapság inkább lucy..Nyelvesít
Naplózva
Lille17
ANBU Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 761



« Válasz #746 Dátum: 11 márc 27, 20:40:40 »

Valamiért nem bírom a LucyxGray párost. Talán már annyira eltökéltem, hogy Lucy-nak Natsu mellett a helye, hogy nem tudok más nézetet elfogadni.  Nevet Gray-nek szerintem ennyi erővel Erza is bejön, nekik is volt pár szép közös pillanatuk.  Nyelvesít,Mellesleg, még Gerard előtt Erzát Gray-el gondoltam összehozni.
Naplózva

A szőkék mind gyanúsak, a barnáktól meg bármi kitelik. (Olivia Wilde)

 ~Tündérkeresztanyám: Nikkie~
 ~Szüleim: Sevanna, CsiziDani~
 ~Testvéreim: A-chan, Loah
 ~Mesterem: Ritli-sama~
 ~Tanítványom: hanii ~
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #747 Dátum: 11 márc 28, 18:06:27 »

Nagyon tetszett ez a fejezet. Natsu szövege nagyon bejött, azzal az arccal párosítva. Meldy milyen kis elmebeteg, ezt nem gondoltam volna Nevet viszont az én szememben nagyon zuhant, ezzel a gusztustalan beteges Urtear imádatával, csak azért is mert rettenetesen gyűlölöm. Juvia meg pöccre indul és most meg is volt neki az a kis löket ami kellet.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 28, 23:17:03 írta Train » Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #748 Dátum: 11 ápr 03, 13:02:04 »

Jó volt ez a rész is, bár én nem vagyok odáig a Gray-Juvia párosért, talán ezért nem izgat annyira. Remélem, Urtear közbe avatkozik, vagy valami, mert ha így haladunk, Gray nem tudja meg, hogy ki is ő. :/ Juvia nagyon jól nézett ki az utolsó képen.

Bakker, most jutott eszembe, hogy megeshet az is, hogy Erza fut bele Urtearbe. Neki is lenne vele mit lebonyolítani, hisz a kis szerelme miatta lett gonosz. Nevet
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #749 Dátum: 11 ápr 03, 14:53:07 »

Jaja bár most lehet hogy a sötét gray végre rájön, hogy juvia mit is érez iránta mert eddig cska ö nemv etet észre, hogy oda van érte..NyelvesítNevet Viszont a mostani op nekem visszahozta a natsu lisannat szal lisanna és lucy közül györrön a jobb natsuért:P
Naplózva
Oldalak: 1 ... 48 49 [50] 51 52 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!