24 máj 19, 14:45:57 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780418 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #720 Dátum: 11 márc 25, 09:18:55 »

Den, ezt most szerintem feleslegesen írtad, mert łin@ nem neked címezte. ^^ Gondolom úgy értette, hogy Mashima "csak" baráti csapatként említette Natsu & Lucy csapatát, pedig szemmel láthatóan több ez annál. Nyelvesít Amúgy ezen én is gondolkodtam, hogy kissé gyenge ez a Friendship Team - persze Mashima részéről. Nyelvesít De hát most nem írhatja azt, hogy Love Team, mert a NatsuxLisanna fanok felvágnák az ereiket, és akkor mi lenne velünk Dancsa nélkül? xP


És igen, látszik, hogy Meldy a legfiatalabb, nyilván akkor ő is a leggyengébb, mert Urtear egy "vén szatyor", és ő a legerősebb is. Nevet Meg hát na, a többiek kb. egykorúak, ő meg még gyerek, Juvia is mondta. Mosolyog De nyugi, nagyon szurkolok, hogy Erzát darálja be, bár szerintem - mivel Erzáról van szó - nem sok esélyt látok rá, de hátha. Mosolyog Az viszont pozitív, hogy Juvia elméletileg sebezhetetlen víz testét sikerült megsebeznie, szóval még bármi lehetséges. Nevet
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #721 Dátum: 11 márc 25, 10:05:50 »

Tudom, hogy mire értette, amit írt, pont ezért írtam rá ilyen iróniadús választ... igazából, ez csak egy esély volt, hogy Meldy-ért harapni tudjak végre. ikszdé

Viszont, kíváncsian várom a következő részt, a cím Juviara utal, szóval remélhetőleg az ő harcuk kerül végre terítékre. Bár, ha most az esőcsajszi alkot valamit, és még nem is az lesz, hogy Erzával együtt, hanem szinte egyedül veri le Meldy drágát, akkor én vagdosok ereket...
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 25, 10:07:50 írta Den » Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #722 Dátum: 11 márc 25, 12:28:27 »

Gondolom a vén szatyrot még idézö jelbe tenni is erös mert urtear kb annyi idös lehet mint gray vagy nem sokkla idösebb.
Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #723 Dátum: 11 márc 25, 13:43:44 »

Nem hinném, hogy ő a leggyengébb, bár lehet csak túlságosan elfogult vagyok vele szemben Nevet. Remélem többet láthatom most már tőle. Mondjuk örülnék neki, ha Erzat és az "esőembert" is lemészárolná. Mostani fejezet vicces volt Natsu a kis perverz xD.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #724 Dátum: 11 márc 25, 15:13:10 »

Meg még Happy milyen kis perverz. Nevet Szerintem nem véletlen volt az a fejet csöcsbe dörzsölős dolog. Nevet

De Urtearen sokat öregít az, hogy mindig morog valamin. ikszdé
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #725 Dátum: 11 márc 25, 20:04:27 »

Nos igen hamar de vannak friss spoiler képek színes képekkel is. Néhány rokon rajta is van és sztem Rustyrose és Azuma hajszínét fel kéne cserélni. Meldyé pedig sztem illik hozzá.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #726 Dátum: 11 márc 25, 22:30:43 »

Szerintem meg a spoilernek van saját témája. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
brrrbrrr
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 27


« Válasz #727 Dátum: 11 márc 26, 09:19:27 »

a manga most akkor nem a shounen jumpban jelenik meg vagy miért nem maradt el? Technikai KO
Naplózva

dr. brrr brrr
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #728 Dátum: 11 márc 26, 13:01:18 »

A Fairy Tail - ha jól emlékszem - a Weekly Shounen Magazinban jelenik meg.

---

Kijött a manga. Ez a Meldy kissé beteg. xD Az én Urtearem. xD Juvia meg ahogy meghallotta Gray nevét, egyből bedurvul. Nevet wááá Nevet

És megint úgy lett, ahogy mondtam, Gray (aki mellesleg nagyon jól nézett ki ebben a fejiben) belefutott Urtearbe is. *.* Nagyon jól alakulnak a dolgok, várom a kövi fejezetet. Nevet

És a borító meg. Ámor Lucy hercegnő és Natsu herceg. <3 Nevet

Mondjuk akkor Meldy mondókája szerint csak fájt Urtearnek az anyja elvesztése, gondolom csak játssza a kemény nőcit, hogy nem jelentett neki semmit a mami. Nevet

---

Valamint -1 Meldy-nek, mert Erzát előrébb vette a rangsorába, mint Mirát. Durci
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 26, 13:25:45 írta Nikkie » Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #729 Dátum: 11 márc 26, 13:25:43 »

Áh ez mekkora rész volt bow! Még a végén kiderül, hogy Urtear karolta fel Meldyt és tanította. Meg Meldy rajongása enyhén hasonlít Juvyaéra Nevet
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #730 Dátum: 11 márc 26, 13:51:08 »

Meldy kiakarja nyirni Gildartzot xD Gildartz összecsomagolná a hülye varázslatával együtt xD
Nem tudom hogy mikor látjuk már Gildartzot akár csak a fele erejével harcolni de már várom,  direkt elmegy mikor harc van,
 a Natsu meg nem tud legyőzőre találni Nevet  Azért Gazille is visszatérhetne már, vagy ennyi volt a szerepe? Két béna ellen kihullot?  Juvia meg eddig nagy béna volt, most ne legyen hirtelen már kemény mert  a Meldyke megakarja ölni Gray-t. Lehánylak
Naplózva

Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #731 Dátum: 11 márc 26, 14:01:56 »

 Juvia meg eddig nagy béna volt, most ne legyen hirtelen már kemény mert  a Meldyke megakarja ölni Gray-t. Lehánylak
Ezzel egyetértek, ezen a ponton én is fogtam a fejem. Szét lett gyalázva, mintha csak egy darab *** lenne, erre bejön a képbe Gray, és egyből feláll, mint valami terminátor... hagyjuk már.

Hades amúgy jól elvan, látszik, komolyan veszi a "nagy" Fairy Tailt. xD
Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #732 Dátum: 11 márc 26, 14:31:38 »

Azért ez a bluenote nem gyenge kicsit odacsap az asztalra azt kapásból süllyedni kezd a hajó mert a talaj is ingatag lesz alatta...Nyelvesít A magazin borítója akkor érdekesebb lenne ha lucy natsu ölében ülne ugyanígy..Nyelvesít Happy meg még mindig jól szórakozik lucyval majd jött a ,,megtorlás"Nevet
Naplózva
MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #733 Dátum: 11 márc 26, 15:45:44 »

miután natsu kb az érzelmeiből képes "tűzet csinálni", engem nem lepett meg juvia áradata sem...
am meldyn végig röhögtem xD, gildartz és makarov szétkapná mire végig mondja, h mi a küldetése...
ez a bluenote tetszik, csak érzékeltetve van, hogy nem gildartz az egyetlen nagyágyú a céhmesetereken kívül és ez jó. asszem. xD
a natsu exmest fejelés rajzolása nagyon jó lett, sztem megérte a duplaoldalt.
arrol meg, h kana kinek akar ennyire bizonyitani fogalmam sincs...
Naplózva
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #734 Dátum: 11 márc 26, 16:11:35 »

Ahhoz képest eddig Erza még hozzá se tudott érni Meldy-hez...
Hagyjuk már ezt a szétkapné seperc alatt dumát... Hades simán bedarálta Makarovot, akit Meldy előrébb sorolt mint Gildartzot. És Meldy-t Hades képezte, az eddigi teljesítménye pedig egyáltalán nem gyenge...
Nem azt mondom, hogy letudná verni Makarovot, vagy a falábút, de nem pár mp-s meccs lenne.

Gray meg remélem kikap, de úgy jó istenesen... lemegyek hídba, ha Urtear, aki Zereffel elbírt(mégha "alszik" is), most veszít ellene. Nem azt mondom, hogy gyenge Gray, de azért 1 vs 1 - ben a hét rokon vezetője ellen...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 47 48 [49] 50 51 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!