24 máj 18, 13:41:17 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779244 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #645 Dátum: 11 márc 01, 18:49:43 »

Capricorn azért beszélt úgy, mert akkor még nem tudhatta, hány gyereke lesz Laylá-nak... hiszen 20 éve történt a dolog, Lucy 17 év született.
Csak egy kis logika kell hozzá, és összeáll a kép. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 01, 20:41:32 írta Den » Naplózva

Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #646 Dátum: 11 márc 01, 19:42:03 »

Igen arra én is kiváncsi leszek, hogy honnan ismeri natsut, de valszeg nem ezt a natsut hanem valami ösét vagy ki tudja aki ugyanigy nézett ki és szintén ntsu volt:D Az nem igneel és metalicana hanem igneel és grandine. Amúgy meg még a fö storról semmi sem derült ki szal remélem ez a manga is eljut fejezetben legalább addig mint most a naruto:D Mert ugye a sárkányok vannak a közép pontban hogyí 777 7. hónap 7. napján tüntek el meg amielég sok mindnekinek szemet szúrt, hogy layla is 777ben halt meg.... Szal van egy pár egybesés:D Meg sok karaktert fogunk még újra látni sztem erza haverjait is a shikakuval:D Meg remélhetöl mystgunt is az edo fairy-vel mert kiváncsi vok a többiek reakciójára ha edo lucy megint natsu nyakában köt ki:D Szal mashima csak okosan és hosszan:D
Naplózva
gabig35
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185



« Válasz #647 Dátum: 11 márc 02, 17:48:53 »

Edolásiak sehogyse jöhetnek a Földre,legalábbis saját erejükböl nem,esetleg ha a Földröl valaki átteleportálja őket.Kár lenne őket belehozni a storyba,Mistgun meg Edolás királya lett,nemsok esély van hogy még látjuk őket.Én arra vagyok kiváncsi hogy Gérardal mi lesz,nemhiszem hogy a börtönbe maradna élete végéig.
Naplózva
Jans
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #648 Dátum: 11 márc 02, 20:17:54 »

Üdvözletem minden kedves fórumozónak.

Szerény hozzászólásom  a témához a következő.Elkövetkezendő harcok tekintettében ugye most kilátásban van egy Natsu vs Urtear csata mely harcot szerintem gray fog Natsu helyet befejezni ,mert Natsu Zereffel fog megküzdeni kb valami iesmi eseménysorozattal Natsu ép vereséget szenvedne Urteartól amikor puff befut a Gray Kana Lucy trió Gray megmenteni Natsu szokásos beszólós monológgal.Ezután Urtear elejt vmi ehhez hasonló megjegyzést "anyuci pici tanítványa hogy megnőtt" Gray kiborul ugye természetesen egymaga akar küzdeni "ez az én harcom" szöveggel Lucy Kana megy tovább.harc közben Zeref elkezdi összeszedni magát és mielőtt legyilkolna mindenkit körülötte Natsu természetszerűleg feltámad szokásos beleverek az arcába stílus és ezzel kezdetét veszi a Natsu vs Zeref harc.

Natsu és a jelenlegi  Zeref kapcsolatához annyit szeretnék hozzáfűzni ,hogy az összekötő kapocs szerintem a Gildartz által látott fekete sárkány.Kis fantázia elrugaszkodással azt is megmerném kockáztatni hogy a jelenlegi Zeref sárkányölő mágiát használ mégpedig a fekete sárkányét mellyet jelenleg nem tud kontrolálni .Gildartz elmondta ,hogy a fekete sárkány biztos ,hogy az ember ellensége ez még a jelenlegi Zeref mágiájába is belepasszol csak ugye az ő esetében ez az egész környezetére kiterjed , de ez elképzelhető erről a sárkányról is, szinte semmit se tudunk róla csak annyit ,hogy a Fairy Tail legerősebb tagját egy szempillantás alatt győzte le.A jelenlegi Zeref által használt mágia kb valami ehhez hasonló szintnek felel meg.
Naplózva

Lehet  mondani a természetemre ,hogy bunkó .Én őszinteségnek nevezem.
Den
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 2046



« Válasz #649 Dátum: 11 márc 05, 21:19:19 »

Na, kint az új manga.Nevet

Niki, mit mondtam, mi lesz Meldy mágiája?Hümm-hümm
Bocsi, de aludni se tudnék, ha nem emlékeztetnélek.xD
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #650 Dátum: 11 márc 05, 21:22:11 »

Ááá, jó kis fejezet volt Nevet Azért remélem Lucy-chan megtépi Canát, valahogy ezt nem hittem volna... >.<
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #651 Dátum: 11 márc 05, 21:36:56 »

Meldy szépen kezdi a showt, végre valaki átüt Juvia víztestén. Remélem Erza lesz a következő.

Viszont Cana nálam teljesen kivágta a biztosítékot. Erre most tényleg szükség volt. Ennyit a csapatszellemről. Remélem ahova megy két út vezet A: Hades mesterrel találkozik
                                        B: Azumaval és Rustyrose-zal

És a végkifejlet egy jó nagy bedarálás neki.

Ultear Milkovich???? Elég furán hangzik. De legalább megtudtuk hogy tud támadni plusz hogy ő a GH vezére.

Ja és mibe hogy Graynek van elég esze ahoz hogy kövesse Lucyt mert gyanús volt neki Cana. Ja és a Daginak meg milyen ÚRISTEN HÚS arckifejezése van:D
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 21:39:20 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #652 Dátum: 11 márc 05, 21:40:03 »

Nem volt rossz fejezet. Végre láthattam Meldyt (Love) Nevet. Lucy mit mondhatnék így járt. Natsu szokásos idióta szövege, hogy megsebesítette a barátaim, ezért sosem bocsátok meg bla-bla rohadt idegesítő. Urteartól változatlanul a belem kifordul mikor meglátom nagyon remélem, hogy Zeref felébred és a vérében fog megfürdeni. Öröm volt nézni az oldalt ahol a szétvert FT tagok hevernek a földön gyönyörűen festett, és a sok könny amit hullajtottak tökéletes az összkép. Teljesen romokban az FT nagyon régóta vártam erre.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 21:41:29 írta Train » Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #653 Dátum: 11 márc 05, 21:46:45 »

Már rájuk fért a könnyekben fürdés, az biztos Nevet Gray meg úgyis mindenhová követi Lucy-t xD Vajon miért.. Hümm-hümm
Natsu-t ebben a fejezetben csak annyira tudtam értékelni, hogy nagyon idióta fejeket vágott Mosolyog Urtear a Milkovich-csal elmehetne mondjuk... tejet reklámozni xD Nekem először az jutott eszembe a nevéről... Következő fejezet mindenképp tejreklámként kezdődjön Nevet majd Natsu megcsinálja, hogy forralt legyen xD Esetleg a semmiből megjelenik Gray, és hirtelenhűti.. na jó, a témától nem térünk el Nyelvesít

...De, ha Urtear nagyon őszinte hangulatában van, igazán mesélhetne már a múltjáról is Nevet
Naplózva
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #654 Dátum: 11 márc 05, 22:03:26 »

Gyerekek, én vagyok az egyetlen, aki örült a jó hírnek, hogy Mira még egyben van és nem szabatta át magát a robbanással? Natsuval meg a szokásos mellékállást bevállalta mint portörlő. Meg, hogy Meldy megcsapta Juvyát valahogy nem csodálkozom, Erza is lecsapta, mikor választani kellett az utak között. Szóval most csorog a nyálam, hogy nincs hallott FT oldalról, de bízzunk benne, hogy lesz valami még itt. Meg a daginak az a fej a földön heverő Lucy láttán, sírva fetrengős az az arckifejezés xD
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #655 Dátum: 11 márc 05, 23:20:20 »

Lehet kain hikaru megereöszakolja lucy-t amíg alszik és így natsunak nem kell tüz a dragon force-hoz hanem pusztán a gondolat elöhozza hogy megeröszakolták az egyik barátnöjét(lisanna a másik:D)...:p Amúgy fasza fejezet vlt nekem bejött..Nevet:D Nekem sokszor az jutott eszembe hogy natsu hoz minöségi erösítést, visszajön mystgun-al, luxus-al és gildarts-al...Nyelvesít És szétcsapják hades-éket..NyelvesítNevet

Moderátor, Chakra:
Ne írj tripla hsz-t. Ha te írtál utoljára, akkor szerkeszd az előzőt.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 23:36:03 írta Chakra » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #656 Dátum: 11 márc 05, 23:33:56 »

A borítón lévő Gray-ről először Sasuke jutott eszembe, biztos csak a haja miatt. ^^" Utána meg persze Musica a Rave Masterből. ikszdé <-- Na, ez már nem véletlen. kacsint

Kana, a kis perverz. Azt hinné az ember, hogy ha már idősebb, kicsit normálisabb, de nem. Nevet Mindenesetre ügyesen megszabadult Gray-től.

Egyre több hordágy kell... ^^"

Meldy egy kicsit sokat mondogatja, hogy az ellenség elpusztítása a küldetése. ^^" Amikor először megláttam a mágiáját, azt hittem, hogy a Ezra "Circle Sword" varázslatát másolta le. Nevet

Urtear-rel nekem "nincs" bajom. Ha normális fejet vág, még majdnem szimpatikus is. ^^ A "Milkovich"-ban szerintem semmi furcsa nincs. Első hallásra Makarov neve is eléggé szlávos. Nevet

Kíváncsi leszek, mi is lesz az "E" úton? Ugyebár az Gildartz útja volt. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/225_angol/20 Lásd utolsó előtti kép.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/201/19 Lásd utolsó előtti kép.
Nem teljesen ugyanolyan az ujjak állása, de a mostani fejezetben az az egy kép eléggé ki lett hangsúlyozva.

Husi (Kain Hiraku) friss húst talált. Erre kíváncsi leszek... o.O
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
tocika12
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 314



« Válasz #657 Dátum: 11 márc 05, 23:34:48 »

Az egyetlen normális figura (eddig) Taurus volt, mert ő eddig is rá volt kattanva Lucy melleire (persze csak ezügyben "normális"), de most úgy látszik, hogy Cana is áttért a sötét oldalra Nevet
Amit el lehet mondani a fejezetről, azt már elmondták előttem, úgyhogy ezzel nem is rabolom az időt.
Bastiannak üzenem: Urtear csak a Purgatórium 7 rokonának a vezére (7 kins of Purgatory), nem pedig az egész GH-nak. A GH vezére Hades mester Mosolyog

(szeretettel várjuk a magyar fordítást Nevet )

u.i: jó volt ez a friss húsos poén xDD
u.i 2: amúgy Meldy eskü olyan mint egy terminátor. El... kell... pusztítani... az... ellenséget..... bííp...
(menj a francba! - nem teljesíthető parancs :])
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 05, 23:38:01 írta tocika12 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #658 Dátum: 11 márc 05, 23:46:34 »

Hoppá kimaradt:

Hiányolok egy Gray-t Urtear 10-20 méteres körzetéből. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #659 Dátum: 11 márc 06, 00:49:31 »

Nyasgem Chakra, 2x olvastam végig a mai részt, de rohadjak el, nem esett le a kezes rész míg nem linkelted, utolsó dolog volt, amire gondoltunk anno, hogy az pont Lucy lesz.... Friss húsnak meg azért nem mondanám, de zsengének zsenge Nevet!
Amúgy én vagyok vele egyedül, hogy Cana nevéről arról a 2 formás vonulat ugrik be egyből? Gondolkozik Mostmár kíváncsi leszek mit forgat a fejében, ha mindenkit eldob magától. Talán megvan az első kieső ügyfelünk?
Naplózva
Oldalak: 1 ... 42 43 [44] 45 46 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!