24 jún 18, 07:27:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1858195 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #675 Dátum: 11 márc 06, 19:46:48 »

Meldy (Istennőm Nevet)és Lisanna egy kalap alatt? Teljességgel lehetetlen. Véleményem továbbra is fenntartom azzal kapcsolatban, hogy Miráék ilyen vereséget szenvedtek, én nem teszek különbséget, számomra mindkettő szánalmasan gyengén viselkedett, és ennyi.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #676 Dátum: 11 márc 06, 19:50:38 »

Edolas Wendy valószínűleg nem idősebb volt, csak sokkalta érettebb. Nagyon sokkal érettebb... vagy csak Wendy éretlen, vagy mindkettő.
Naplózva
Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #677 Dátum: 11 márc 06, 20:34:28 »

Ugyan már... Sokkal nőiesebbek voltak a vonásai, persze, hogy idősebb volt. Elvégre Wendy azt hiszem 12 éves, az Edolasi Wendy meg volt vagy 16 minimum... Korral jár ált. a testi érettség. Persze egyén szerint lehet picit eltérő, de akkor is. kacsint


Mirát meg nem kell szidni, a szeme láttára halt meg 2 évvel ezelőtt a húga, erre most visszakapta, nyilvánvalóan nem fogja hagyni, hogy még egyszer, akár csak egy haja szála is meggörbüljön. Mint nővér, helyesen cselekedett. Persze a másik oldalról meg utálom Lisannát, és én hagytam volna a francba, de nekem nem a húgom. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 06, 20:37:39 írta Nikkie » Naplózva
Train
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1505


« Válasz #678 Dátum: 11 márc 06, 21:56:12 »

Értem én, de mint mondtam nekem ez semmit nem számít. Zeref igazán felébredhetne, már nagyon várom azt a pillanatot Nevet. Kíváncsi lennék mivan Laxussal, mert múltkor egy képkockát kapott összesen szóval fogalmam sincs merre leledzik Nevet.
Naplózva
Zayala20
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 60


« Válasz #679 Dátum: 11 márc 07, 07:12:46 »

Azért gondolom hülyeségnek azt,hogy Meldy lenne Edo-Lisanna,mert talán Erzáéknak csak feltűnt volna,ha Lisannával harcolnának. Egy szót sem ejtenek róla,hogy egyáltalán hasonlítana rá.
Naplózva
Chrono
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 24

démon


« Válasz #680 Dátum: 11 márc 07, 18:59:56 »

Nekem csak egy kérdésem lenne h Makarov meg Hades miért nem használták egymás ellen a Fairy és Grimore Law-ot ? Mert akkor mindkét céh elpusztult volna, vagy mert nem tudták h mi lesz ha a két varázslat összeütközik?
Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #681 Dátum: 11 márc 07, 20:32:09 »

Mind2 céh elpusztult volna. Elvégre Hades az Ft-t míg Makarov a GH-t tartotta ellenségnek.
Naplózva


MiNamikaze
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 123


« Válasz #682 Dátum: 11 márc 08, 16:33:40 »

most hülyézzetek le, de sztem a dagi "valamilyen szinten" meg fogja enni Lucyt.  ikszdé
nemtom, hogy konkrétan őt vagy csak a varázserejét, de sztem zabálni fog...  Nevet
ha jól számolok akkor eddig csak 2 rokont sikerült elintézni vagy átállítani, szal igaz nem abszolút fölénnyel, de azért nyerni fog a GH.
asszem azért ez igy korrekt...
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #683 Dátum: 11 márc 08, 19:01:07 »

Amúgy tényleg, lehet, hogy 'Nami'-nak igaza van olyan téren, hogy varázserőt zabál Nevet Illene is hozzá, az biztos...

Ui.: Csak Cancer-rel vigyázni, cinkes lenne, ha megsütné, és bekajolná... vagy Aries-ből egy báránypörköltet bevágna Nevet
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 08, 19:02:17 írta CrazyCat » Naplózva
Lew
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 5679


Trollbarlang díjak:Legjobb topic, Legnagyobb topic


WWW
« Válasz #684 Dátum: 11 márc 09, 16:32:58 »

Amúgy tényleg, lehet, hogy 'Nami'-nak igaza van olyan téren, hogy varázserőt zabál Nevet Illene is hozzá, az biztos...

Ui.: Csak Cancer-rel vigyázni, cinkes lenne, ha megsütné, és bekajolná... vagy Aries-ből egy báránypörköltet bevágna Nevet

Hát még Aquariusból milyen halászlevet lehetne főzni  Hümm-hümm

Egyébként nekem a dagadt gyerek fejéről egyből az jött le, hogy..., hát ne kerülgessük a forró kását meg akarja erőszakolni Lucyt. Bár nemhiszem hogy ilyet bele tenne a mangaka a történetbe.
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 09, 16:35:04 írta Lew » Naplózva


Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #685 Dátum: 11 márc 16, 12:38:01 »

Fasza let tez is de a következö lesz igencsak fasza a cím alapján..Nyelvesít Lucy-ról megint leszakadt a fél ruha csodálkozom hogy natsu nem adta még oda neki a melényét, hogy tekerje körbe magát:P Amúgy lucy mellei tényleg folyamatosan nönek:P
Naplózva
Mistich
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1550



« Válasz #686 Dátum: 11 márc 16, 12:49:03 »

Szövegből nem értettem mindet,de nem volt rossz fejezet. Mondjuk nagyot dobott volna a hangulatán ha Natsuról egy olyan képet kapunk ahol félholtan fekszik,de sebaj. Nevet Rég volt már Natsu-Lucy csapatmunka ideje volt már egy ilyennek is.Mosolyog A cím alapján jó lesz a következő rész,csak NAGYON remélem hogy most nem az lesz, hogy mindkettőt leveri a Fairy Tail páros,mert akkor erős hajlamaim lesznek afelé, hogy egy autó elé vessem magam. Nevet Mondjuk most Natsu harca érdekel a legkevésbé, szívesebben nézném ahogy Meldy lealázza Erzáékat, de mindennek eljön majd az ideje Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 16, 12:51:31 írta Mistich » Naplózva

Nikkie
VIP
*******
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2362



« Válasz #687 Dátum: 11 márc 16, 14:50:05 »

Még az a dagadék is észrevette, hogy forró a hangulat Natsu és Lucy között. Nevet Csak úgy pattognak azok a bizonyos szikrák. xD

Tetszett, hogy megcsinálták a hajukat mindketten a harc előtt. Végre normálisan néz ki Natsu. Nevet Meg így egyúttal külsőben is visszahozták azt az állapotot, amikor először taliztak. Nevet

Hajrá, NatsuxLucy. Pojén Reményeim szerint a dagit legyőzik, de Urteart nem. Viszont lassan befuthatna egy Gray is a képbe... Hümm-hümm

Erza & Juvia vs. Meldy szvsz azért nem lesz nagyon kifejtve, mert ugyebár az nem opció, hogy Erza kikapjon. :/ Pedig ha Mira is kikaphat, ennyi erővel ő is simán. Nagyon várom már, hogy pofára esik Erzácska. Félreértés ne essék, szeretem nagyon, de nem bírom elviselni, hogy Mirát simán bealázzák, ő meg mindenkit legyőz. xD Mondjuk most is Meldy-t kapta meg... Nem lebecsülni akarom a kiscsajt, de kb. ő lehet a legfiatalabb, ergo a leggyengébb a 7 rokon közül. De azért a remény hal meg utoljára. xD
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 16, 14:53:16 írta Nikkie » Naplózva
Ucshia Obito
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #688 Dátum: 11 márc 16, 14:57:08 »

Nem tom de szerintem az Ft fog nyerni Gildartz visszajönne vagy laxasu  lépne harcba de eddig Ft 2:2 Gh

És a kövi rész címe:"Lucy Fire" ez azért jelenhet valamit itt natsuék fognak nyerni
Naplózva
Sammy Blaze
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 412



« Válasz #689 Dátum: 11 márc 16, 15:20:41 »

Az ilyen dolgok élesítik a szerelmi 3szöget, bár most lisanna nincs ott..NyelvesítNevet

De natsu is milyen szenvedéllyel néz lucy-ra amikor mondja hogy akkor egysítsük eröinket lucy meg szokás szerint csak bele vörösödik..Nyelvesít
« Utoljára szerkesztve: 11 márc 16, 15:23:58 írta Sammy Blaze » Naplózva
Oldalak: 1 ... 44 45 [46] 47 48 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!